IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако всичко в ДКК при управлението на Борисов е било изрядно, защо е тази паника? Поведението на ГЕРБ говори, че Петков е сложил пръст в раната, че е извадил на показ проказата на корупцията. Но истината не е черно-бяла.
    https://p.dw.com/p/43gcT




    dw.com
    Петков сложи пръст в раната. Но истината не е черно-бяла.
    Ако всичко в ДКК при управлението на Борисов е било изрядно, защо е тази паника? Поведението на ГЕРБ говори, че Петков е сложил пръст в раната, че е извадил на показ п....

    Коментар


    • Страхотно тъпа и неграмотна Мутра.. Да не говорим, че по негово време гласува взимането на тези кредити..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        БИСЕР МАНОЛОВ
        Много моля, уважаемите ми приятели от ГЕРБ, които разбират от финанси, да обяснят на БАЦЕ, че това, което го иска не се казва "мораториум" върху дълга, а "дългов таван". Според международните стандарти, "мораториум върху дълга" означава НЕ плащане или замразяване на плащанията. Ако беше премиер с такъв речник, щеше да предизвика паника от разпродажби на българския държавен дълг.
        Бхахаха, мислех че е партенка, ама се оказа верно е казал това

        Коментар


        • ЕВГЕНИ КЪНЕВ

          До края на седмицата сигурно ще станат ясни новите кандидатури за министри.
          Засега поне слуховете са леко тревожни.
          Няма да спекулирам с конкретни имена, но най-важното е да разберем доколко ДПС запазва позиции във властта. Тогава ще знаем дали ще има сериозна промяна или порциите ще останат.

          В служебния кабинет по една или друга причина най-тихи бяха министерствата на земеделието (за което Кирил Петков твърди, че дори финансовият министър не знае какво става) и енергетиката (където уж поради невъзможност да се сменят директори на държавни дружества - обслужващите ДПС и Русия си останаха).

          Та следете кой ще стане министър на тези две конкретни министерства: потоците за едрите земеделци и потоците за хидроинженера - собственик на ТЕЦ.

          Именно там тревогата се сгъстява със слухове за министри от една партия - резервен отбор.




          Пешо, най изигран докато не гласуваш си ти..Мутрите и крадците ще крадат, а ти пасивно само ще гледаш и няма да гласуваш..То като покупката и печалбата на акции..Няма как да се надяваш на нещо без да си купил акции..
          Стоичков- Който играе пичели, който не играе..
          Last edited by Kiro; 02.12.2021, 18:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Мен Кирчо и Кокорчо ме загубиха още отсега с вдигането на максималния осигурителен доход - по-комунистическа мярка от това няма! ДГД от мен, съжалявам, че гласувах за тях!
            Груец, това се очакваше...и аз не съм съгласен, но с тая кошница, с която пазаруваха електорат по изборите, няма как да очаваме друго (освен И вдигане на данъците). Иначе чудна спиралка си заформиха - правят максималния доход, като функция от средния, минималната - също. средната пък зависи от минимума и максимума... познай кое ще расте до безкрай
            Четох в Днес интервю на Нейков - миии...колко е трудно да си напънат тиквите, ма то в тая коалиция няма угодия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              БИСЕР МАНОЛОВ
              Много моля, уважаемите ми приятели от ГЕРБ, които разбират от финанси, да обяснят на БАЦЕ, че това, което го иска не се казва "мораториум" върху дълга, а "дългов таван". Според международните стандарти, "мораториум върху дълга" означава НЕ плащане или замразяване на плащанията. Ако беше премиер с такъв речник, щеше да предизвика паника от разпродажби на българския държавен дълг.

              Благодаря!


              Пешо , ето, че съм ти отговорил и то не веднъж..Да крадци са , а МЯСТОТО НА ВСИЧКИ КРАДЦИ Е В ЗАТВОРА..Но не избирателно- по партии, а на всички.. Ти като не гласува и помогна на мутрокомунистите, какво очакваш и какво промени..




              Ми тогава за какво спорим?На същото мнение съм.крдците в затвора измамниците също...Кире пак ви изграха...

              Коментар


              • Играта на Нинова е ясна - ако аз си тръгна, ще срина света. Тя е на позицията ”Аз съм БСП и ще я разруша, ако не съм председател” Ако не си тръгна, ще покажа на жалките остатъци от партията, че сме във властта Това е план Б. На всички избори тя свежда гласуващите за БСП наполовина, реже ги през кръста. Това заяви политологът Евгений Дайнов.




                frognews.bg
                Евгений Дайнов: Нинова за оцеляването си ще пожертва не само БСП, но и коалиционното

                Коментар


                • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


                  Ден преди утрешното откриване на НС, чувам само налудничеви идеи за ръководство на НС и за правителството. Ако дори само една от тези налудничави идеи стане реалност то има една дума забравете за нещо ново. И разбира се доколкото рзбирам всичко идва от болните амбиции на една жена която е Бойко Борисов, но в пола.

                  Коментар


                  • БИСЕР МАНОЛОВ
                    Много моля, уважаемите ми приятели от ГЕРБ, които разбират от финанси, да обяснят на БАЦЕ, че това, което го иска не се казва "мораториум" върху дълга, а "дългов таван". Според международните стандарти, "мораториум върху дълга" означава НЕ плащане или замразяване на плащанията. Ако беше премиер с такъв речник, щеше да предизвика паника от разпродажби на българския държавен дълг.

                    Благодаря!


                    Пешо , ето, че съм ти отговорил и то не веднъж..Да крадци са , а МЯСТОТО НА ВСИЧКИ КРАДЦИ Е В ЗАТВОРА..Но не избирателно- по партии, а на всички.. Ти като не гласува и помогна на мутрокомунистите, какво очакваш и какво промени..





                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Пешо, какво си ме питал..Не съм разбрал..ТО И АЗ ТЕ ПИТАХ МНОГО НЕЩА, НО НЕ МИ ОТГОВОРИ..


                      Без социалистите няма как да има кабинет, макар никой да не припознава БСП като „партия на промяната“ или носител на нов морал..


                      economic.bg
                      Корнелия Нинова – лице на промяната или подарък на прощаване?
                      Таско Масларова Гагаузов Р.Овч. и Гечев крадци ли са?И като гласува за двете путки това ли очакваше крушовската биволица с 10 депутата да упралява

                      Коментар


                      • Пешо, какво си ме питал..Не съм разбрал..ТО И АЗ ТЕ ПИТАХ МНОГО НЕЩА, НО НЕ МИ ОТГОВОРИ.. Въпроса ми обобщено е - защо не гласуваш, а после намираш за всичко и на всеки кусури..Как очакваш нещо да се промени като не искаш да участваш в него..
                        Моля дай пак твоя въпрос..


                        Без социалистите няма как да има кабинет, макар никой да не припознава БСП като „партия на промяната“ или носител на нов морал..


                        economic.bg
                        Корнелия Нинова – лице на промяната или подарък на прощаване?
                        Last edited by Kiro; 02.12.2021, 18:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          В някои от сигналите, които се получават в Министерството на правосъдието срещу главния прокурор, става дума за престъпления, казва Иван Демерджиев в интервю за "Сега".



                          euractiv.bg
                          Правосъдният министър: Цацаров и Гешев може да бъдат сменени бързо
                          Кире бе питах те нещо ти се правиш на ни чул ни видял.Ще ми отговориш ли на въпроса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Мен Кирчо и Кокорчо ме загубиха още отсега с вдигането на максималния осигурителен доход - по-комунистическа мярка от това няма! ДГД от мен, съжалявам, че гласувах за тях!
                            Груец не се притеснявай за догодина таван на дълга 12 милиарда та осигурителният доход ще е най малкият ти проблем....Гласува за двете путки а ше получиш другарката от Крушовица с големият пърделник,Р. Овч.,щерка му Масларова Таско и Гагаузов.Мине ли това в парламента аз веднага ще се стегна за фалит на държавата.Тия ще бъдат изгонени с камъни както бате им Жан.Запомни кво съм ти казал...и другия път гласувай с главата си дръвена македонска.То и за зеленосертификатния летец курварин сигур гласува

                            Коментар


                            • Мен Кирчо и Кокорчо ме загубиха още отсега с вдигането на максималния осигурителен доход - по-комунистическа мярка от това няма! ДГД от мен, съжалявам, че гласувах за тях!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Сътрудничеството ни с България е много добро, в началото имахме известен проблем, че всички дела трябваше да минават през прокуратурата и получавахме само малки дела, заяви Кьовеши




                                offnews.bg
                                Кьовеши към Демерджиев: Беше проблем, че всички сигнали трябваше да минат през прокуратурата | Темида
                                Сътрудничеството ни с България е много добро, в начало

                                Коментар

                                Working...
                                X