IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...remier-331785/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Е, какво имаш против хората, които Боко изгони - да берат домати и ягоди, за да могат да осигурят средства за съществуването на семействата си? Цели 12 години такива като теб неглижират труда на хората, навън!
      За твое съжаление (и мое) - не съм в чужбина. Там също има много готини хора! Сигурно има и доста специалисти, които могат в малкия си джоб да поставят и теб, Пешо! Но се принудени да бъдат там и аз уважавам тия хора! Не ме е срам да бачкам и такава работа.
      Някога, когато се пенсионирам - и това мога да правя.
      Ако имаш предвид, че нивото но Слави е ниско, защото някога е свирил чалга - то бих искал да имам неговото ниво и хъс, с което "отвя" Боко но изборите! Върхът е - не само с виолата, пианото, Референдума, който организира и спечели, но сега, пет години след Референдума - направи партия, която привлича все повече гласоподаватели и вече СПЕЧЕЛИ изборите.

      Кое му е лошото на някогашния "чалгар" - пак не си ясен.
      Сигурен ли си че като пишеш имаш връзка с кораба майка?Никой чужденец не може да работи това което работя аз.Въпрос на национална сигурност...Българин в чужбина може само да рансая вода и кафе.Или дереци по кърищата.Славчо отвял Боко на изборите?????Пиян ли си или дрогиран?

      Коментар


      • ВАНКАТА ПРИМИЕР ГЛАСУВАМ С ДВЕТЕ РЪЦЕ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Гласувал си за СлаФчо щото толкова ти е акъла.Нивото ти е чалгар.Не бих се учудил ако береш домати некаде в Италия или ягоди в Англия.

          Е, какво имаш против хората, които Боко изгони - да берат домати и ягоди, за да могат да осигурят средства за съществуването на семействата си? Цели 12 години такива като теб неглижират труда на хората, навън!
          За твое съжаление (и мое) - не съм в чужбина. Там също има много готини хора! Сигурно има и доста специалисти, които могат в малкия си джоб да поставят и теб, Пешо! Но се принудени да бъдат там и аз уважавам тия хора! Не ме е срам да бачкам и такава работа.
          Някога, когато се пенсионирам - и това мога да правя.
          Ако имаш предвид, че нивото но Слави е ниско, защото някога е свирил чалга - то бих искал да имам неговото ниво и хъс, с което "отвя" Боко но изборите! Върхът е - не само с виолата, пианото, Референдума, който организира и спечели, но сега, пет години след Референдума - направи партия, която привлича все повече гласоподаватели и вече СПЕЧЕЛИ изборите.

          Кое му е лошото на някогашния "чалгар" - пак не си ясен.
          Last edited by mikomikov; 15.07.2021, 18:03.

          Коментар


          • Лидерът на ВМРО се чудел как да избяга и от гнева на партията, и от разследване

















            lupa.bg
            Само в Lupa.bg: Каракачанов искал да се спаси като консул - Lupa BG
            Бившият вицепремиер Красимир Каракачанов си търси консулски пост в чужбина, довериха пред Lupa.bg наши източници от президентството. Лидерът на ВМРО т...




















            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Не нося отговорност за това, че Пешо не гласува. Той се е доверил на тия, които гласуват.
              Болшинството от гласувалите води, с над 15 600 гласове.
              Това е причината, за да мисля, че има ново групирани гласове от гласоподавателите. Другите не са интересни.
              И на теб ще кажа, че Новото правителство ще бъде зависимо от Парламентарния контрол, който се упражнява индиректно от гласоподавателите (в едно с контрола на Европа).
              Който не е доволен - има си законни методи за това в една правова държава.
              Както повтаряха много тук при протестите: чакате новите избори. Демокрация, брат!

              Пешо има мозък и затова не гласува.Пешо за измамници крадци и боклуци никога няма да гласува...Пешо мрази глупаците ненавижда наглите кариеристи крадците и амбициозните некадърници..От добрия работник инженер доктор учител можеш да се отървеш за няколко минути от некадърниците няма отърване.Признавам невежеството и некадърието е непобедима сила..

              Коментар


              • Вече 24 месеца Ботьо Ботев и служителите на „Вътрешен контрол“ не са на правили нито една проверка

















                lupa.bg
                За 2 години: Борците срещу корупцията в София взеха 336 000 лв., за да пият кафе и решават судоку - Lupa BG
                Отделът за борба с корупцията към управата на София, назован гръмко „Вътрешен контрол“, от две години не се предприел нито една проверка з...
























                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  И наглеците си давали допълнително стимулиране до 500 000 лв..
                  Тоя тъпанар сега е впрегнал сестрите да протестират в негова защита... На жегата и мръсното кръстовище...
                  А педала гнусен си пие питието на хладинка и се чуди как да си скатае кражбите....
                  А да видим утре кой ще протестира...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    В кое точно се отметнах, че не си ясен?
                    От нито една моя дума не се отричам, разбира се - колкото и назад да се върнеш във форума: и на протестите бях, и тогава Пешо пускаше тук чалгата на Слави и казваШЕ, че Боко е вечен и нищо няма да стане от Слави, помниш ли тия неща?
                    Добре помня, че ти слушаш и пускаш тук чалгата, Пешо.
                    Разбира се, че съм преценил, че Слави има хъс, за да детронира Боко на редовни избори, след 12 години управление - и съм гласувал.
                    Ти, като не гласуваш - нямаш право да обсъждаш правителство - каквото ти се поднесе - за теб е добро - толкова!
                    Какви тояги и какво недоволство демонстрираш тук? Мнение ще имаш, когато отидеш на избори.
                    Много си съмнителен...Когато един човек е глупав няма какво да преценява.На такива трябва да се забрани да гласуват.Освен това си изманик и лъжец.Чалга не слушам.Пуснах само една негова песен за да се види що за човек е тръгнал да оправя България.Човек който е негоден една жена да завърти и няма деца не бива да управлява нищо дори сладкарница.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Сега Стойчо Кацаров разправя ужасяващи неща за Пирогов....Лежал ноември с ковид а през януари отчели нова негова хоспитализация този път му сложили диагноза чернодробна цироза...Човека вади документи от Здравната каса и твърди че няма такова заболяване и не е лежал през януари в болница...Страшно е хора навсякъде кражби далавери подлости.Навсякъде едни настървени зли хора меракслии за директори.Ужас това не са хора....
                      И наглеците си давали допълнително стимулиране до 500 000 лв..
                      Тоя тъпанар сега е впрегнал сестрите да протестират в негова защита... На жегата и мръсното кръстовище...
                      А педала гнусен си пие питието на хладинка и се чуди как да си скатае кражбите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Няма да ме разбереш. Опитай, но нямаш никакъв шанс да вникнеш в написаното.

                        Гласувах за Славчо, за да няма ново източване на 8 милиарда към "твои" фирми и - за да има здрава фискална дисциплина (чрез Ники Василев и нормално правителство, което се отчита в неманипулиран Парламент), и - за да има Парламентарен контрол над бъдещите харчове на Правителството (което и да е то), и - за да няма възможност за безконтролно разпределяне на бъдещи милиарди, и - за да...

                        Няма да си губя времето с теб, тия неща са ти трудни за разбиране. Общо-взето, мислИ си за бъдещ контрол на фискален резерв, а не безконтролно раздаване на пари на "твои" хора. (ти сам си споделял ТУК, че при бившото правителство се раздават едни пари - и хората ще гласуват отново за това раздаване).
                        Няма да ме уязвиш с въпроса: "Защо гласува за Славчо?" При горните доводи, аз бих ти задал въпроса: "Защо не гласува за Славчо, за да НЕ би да върне в хазната 8-те милиарда, ли?"
                        Тези 8 милиарда са и твои пари и ти си съгласен да не бъдат върнати. На изборите - обаче - се оказва, че много са "за" фискалната дисциплина, през контрола на Парламентарната република.

                        (но зная, че ти "не гласуваш по принцип", защото така по-леко използваш фразата: "Казвах ли ви аз!")
                        Най-лесно беше да заявя: аз НЕ гласувам, за да отпадне причината да ти отговарям на тъпи въпроси.

                        Новите милиарди - през стриктен финансов контрол и отчет! (ето затова гласувах, ама ти не си съгласен, нали?)

                        Хубав ден, дами и господа!

                        Гласувал си за СлаФчо щото толкова ти е акъла.Нивото ти е чалгар.Не бих се учудил ако береш домати некаде в Италия или ягоди в Англия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.

                          В кое точно се отметнах, че не си ясен?
                          От нито една моя дума не се отричам, разбира се - колкото и назад да се върнеш във форума: и на протестите бях, и тогава Пешо пускаше тук чалгата на Слави и казваШЕ, че Боко е вечен и нищо няма да стане от Слави, помниш ли тия неща?
                          Добре помня, че ти слушаш и пускаш тук чалгата, Пешо.
                          Разбира се, че съм преценил, че Слави има хъс, за да детронира Боко на редовни избори, след 12 години управление - и съм гласувал.
                          Ти, като не гласуваш - нямаш право да обсъждаш правителство - каквото ти се поднесе - за теб е добро - толкова!
                          Какви тояги и какво недоволство демонстрираш тук? Мнение ще имаш, когато отидеш на избори.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ей това нет-а е голяма сила
                            Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
                            Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
                            Сега Стойчо Кацаров разправя ужасяващи неща за Пирогов....Лежал ноември с ковид а през януари отчели нова негова хоспитализация този път му сложили диагноза чернодробна цироза...Човека вади документи от Здравната каса и твърди че няма такова заболяване и не е лежал през януари в болница...Страшно е хора навсякъде кражби далавери подлости.Навсякъде едни настървени зли хора меракслии за директори.Ужас това не са хора....

                            Коментар




                            • .











                              19min.bg
                              Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години:Борисов
                              Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години Бойко Борисов



















                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                                Новото мнозинство ще се види при гласуването на кабинет, ако се стигне дотам.
                                Иначе аз след април написах, че е по-добре от избори до дупка - до 121 депутата за някоя формация...
                                Такова нещо посмъртно не може да се случи...

                                Коментар

                                Working...
                                X