IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Абе чувам че татуираният оттеглил кабинета?
    Май иска да смени инч хай?



    Първото правителство подало оставка преди да бъде избрано

    Като нищо може да смени малкия мук с Милен Велчев Бай чалга ги разбира нещата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Съжалявам за НикиТУ, защото има И компетенции в областта на борсите и най-вероятно нещата с нашата биха потръгнали по-добре за дребните инвеститори...
      Има компетенции в кражбите и далаверите и измамите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        А бе я да чуя мнения, на коя политическа сила ще връчи третия мандат президента?
        Как мислите? Има възможност за избор, дали на третия БСП или на четвъртия - демократите?
        Според мен е несериозно президентът да мисли, че БСП може да реализира мандат и ще го връчи на демократите. Противното би означавало нови предсрочни избори, а според Конституцията президентът не може да разпусне парламента три месеца преди да му изтече мандата.
        Това значи че може да разпусне парламента до 20 октомври, след тази дата не може.

        п.п. Въпросът ми е такъв, защото предполагам че кабинет на ИТН няма да бъде подкрепен, поради малоумието на Слави и сценаристите му. Особено на оня маломерния Хаджи Комплексаров.
        Ми аз не съм врачка ма Правителство на БСП и такова с мандата на БСП са две различни неща...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Предполагам, че "лошите" сценаристи са "вкарали Слави в пътя". Не мисля, че без тях би ревизирал кабинета.
          Не съм съгласен с ревизията, но като се замисля - доводите на Слави са наистина значими. Той мисли като държавник, какъвто, разбира се - е след изборите, ако и да няма амбиции за премиер-министърско място!
          Трудно ли е да се обикалят магистралите с джипа? Не всеки го може! ))
          Спри да предполагаш щото нямаш с какво....По ти отива да му се подмазваш ама няма да те огрее.СлаФчо държавник.....ха ха ха премести се в темата с вицовете.СлаФчо и сценаристите му са простаци мрънкалници.Освен да мрънкат друго не става от тях

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            На теб да не са ти забранили да гласуваш?

            Нямаше да се сетя! ))
            На тебе явно директно трябва да ти се говори щото явно неразбираш.Това дето си го почернил за теб се отнасяше

            Коментар


            • А бе я да чуя мнения, на коя политическа сила ще връчи третия мандат президента?
              Как мислите? Има възможност за избор, дали на третия БСП или на четвъртия - демократите?
              Според мен е несериозно президентът да мисли, че БСП може да реализира мандат и ще го връчи на демократите. Противното би означавало нови предсрочни избори, а според Конституцията президентът не може да разпусне парламента три месеца преди да му изтече мандата.
              Това значи че може да разпусне парламента до 20 октомври, след тази дата не може.

              п.п. Въпросът ми е такъв, защото предполагам че кабинет на ИТН няма да бъде подкрепен, поради малоумието на Слави и сценаристите му. Особено на оня маломерния Хаджи Комплексаров.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                Не съм сигурен че Фейсбук демокрацията е хубаво нещо.

                Проблемът е, че най-кресливата част обикновено си налага мнението.

                Няма някакви индикации, че не е харесван или не. Повечето хора, предполагам им е все тая. Лично за мен Никито Василев е ОК. Недостатъка е, че беше натрапен еднолично.

                И почват най-кресливите да реват у Нета и това води до вземането на някакви решения, които не е ясно дали са добри или не. Но най-кресливите не носят никаква отговорност, че са си наложили мнението, ако нещо се обърка.

                Съжалявам за НикиТУ, защото има И компетенции в областта на борсите и най-вероятно нещата с нашата биха потръгнали по-добре за дребните инвеститори...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Спечели бе, спечели. Голяма печалба .... 65 депутати. И навирили нос като джуджето Хаяско. "Няма да правим коалиция с никой". Посерковци.
                  Приоритетите им били 50-60 детски градини, да купят един МИЛИОН таблета за учениците (нищо че само около сто хиляди нямат таблет или лаптоп. Да изпратели астронавт и астронавтка! Да видят дали могат да се размножават в Космоса!

                  Абсолютно неадекватни. Тия идиоти със своите действия ще върнат на власт простака от Банкя!

                  Защо не направиш партия - такива идеи имаш, които никой не може да формулира за управлението.
                  Спечелваш изборите и България разцъфва. Гастарите се прибират от чужбина. Ставаме истинската Швейцария на Балканите.
                  До тогава - ще се задоволим с каквото има от последните избори...

                  Коментар


                  • Абе чувам че татуираният оттеглил кабинета?
                    Май иска да смени инч хай?



                    Първото правителство подало оставка преди да бъде избрано

                    Last edited by Имхотеп; 15.07.2021, 19:13.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      ей това нет-а е голяма сила
                      Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
                      Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект

                      Не съм сигурен че Фейсбук демокрацията е хубаво нещо.

                      Проблемът е, че най-кресливата част обикновено си налага мнението.

                      Няма някакви индикации, че не е харесван или не. Повечето хора, предполагам им е все тая. Лично за мен Никито Василев е ОК. Недостатъка е, че беше натрапен еднолично.

                      И почват най-кресливите да реват у Нета и това води до вземането на някакви решения, които не е ясно дали са добри или не. Но най-кресливите не носят никаква отговорност, че са си наложили мнението, ако нещо се обърка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        По-скоро ти си пиян (или дрогиран). ИТН печели изборите. Ориентирай се по това, на кого ще връчи Президента мандата за правителство - на първата политическа сила (да те открехна, зная, че не гласуваш и ти липсва инфо...) ))

                        Хората, които работят в чужбина могат и вършат много повече неща от теб! Не омаловажавай техния труд!
                        Спечели бе, спечели. Голяма печалба .... 65 депутати. И навирили нос като джуджето Хаяско. "Няма да правим коалиция с никой". Посерковци.
                        Приоритетите им били 50-60 детски градини, да купят един МИЛИОН таблета за учениците (нищо че само около сто хиляди нямат таблет или лаптоп. Да изпратели астронавт и астронавтка! Да видят дали могат да се размножават в Космоса!

                        Абсолютно неадекватни. Тия идиоти със своите действия ще върнат на власт простака от Банкя!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Много си съмнителен...Когато един човек е глупав няма какво да преценява.На такива трябва да се забрани да гласуват.Освен това си изманик и лъжец.Чалга не слушам.Пуснах само една негова песен за да се види що за човек е тръгнал да оправя България.Човек който е негоден една жена да завърти и няма деца не бива да управлява нищо дори сладкарница.
                          На теб да не са ти забранили да гласуваш?

                          Нямаше да се сетя! ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                            Предполагам, че "лошите" сценаристи са "вкарали Слави в пътя". Не мисля, че без тях би ревизирал кабинета.
                            Не съм съгласен с ревизията, но като се замисля - доводите на Слави са наистина значими. Той мисли като държавник, какъвто, разбира се - е след изборите, ако и да няма амбиции за премиер-министърско място!
                            Трудно ли е да се обикалят магистралите с джипа? Не всеки го може! ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Много си съмнителен...Когато един човек е глупав няма какво да преценява.На такива трябва да се забрани да гласуват.Освен това си изманик и лъжец.Чалга не слушам.Пуснах само една негова песен за да се види що за човек е тръгнал да оправя България.Човек който е негоден една жена да завърти и няма деца не бива да управлява нищо дори сладкарница.
                              Коя песен си пусна?

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Сигурен ли си че като пишеш имаш връзка с кораба майка?Никой чужденец не може да работи това което работя аз.Въпрос на национална сигурност...Българин в чужбина може само да рансая вода и кафе.Или дереци по кърищата.Славчо отвял Боко на изборите?????Пиян ли си или дрогиран?
                                По-скоро ти си пиян (или дрогиран). ИТН печели изборите. Ориентирай се по това, на кого ще връчи Президента мандата за правителство - на първата политическа сила (да те открехна, зная, че не гласуваш и ти липсва инфо...) ))

                                Хората, които работят в чужбина могат и вършат много повече неща от теб! Не омаловажавай техния труд!

                                Коментар

                                Working...
                                X