IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Битите ги използваха за пропагандни цели.

    Цялата работа ще стане като с подслушването. Ще изтупват случая периодично и ще споменават по нещо. Щото към момента така и аха да извадят нещо конкретно с подслушването ама все утре щяло да стане. Или ако искате като Пилето и Илчовски. Или като всички останали далавери дето така и нищо не излезе от тях.

    Просто в момента сме в предизборна кампания и това е част от нея, както всичките скандали дето се точат.


    Но тука поне имаме 5-6 понасинени, за разлика от другите скандали дето са чисто хипотетични.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Ще видим кои са за промяната когато отстраним това недоразумение каскета. Покровителя на далаверите на дебелян и боко. Прокуратурата работи за ДС мафята - гроб и д(П)с . Затова от Гроб така пламено защитават слугата милиционер на боко - гешеф. Борил се бил срещу олигарсите, а с какви пари маргините придобиха над 54 хотела по морето? С какви пари имат заведения и дискотеки. Защо каскета не удари по ортаците на боко - маргините, маджо и всякаква мутропаплач. Каскета е на хранилка при тях, не случайно се обръща към Винету със ШЕФЕ. Този човек кайсиика милева и подобната паплач трябва да се разкарат незабавно за да се започне реална реформа и да има осъдени престъпници крали от народните пари.
      Знаеш ли една година неможете да обясните на хората каква промяна искате да правите. Два пъти получихте шанс да го дообясните и да видите колко ви се разбират обясненията. Еми видя се. Нестигат депутати зада управлявате. Не ви вярват!
      Ето на ГЕРБ не им вярват и те днес отидоха и му казаха на Румборак - Пич не сме ние дето ще оправяме батака дето го създаде! Има други мераклии след нас в списъка. Така че давай да придвижваме нещата към тях и работата да напредва.
      Само че Румборак неще се вкисна и изгони журналистите.
      Ама вие неправете като него! Той е пътник. Взимайте мандата и действайте, че ако не е мандата да не е мандалото дето лопва!
      Last edited by Бързоходко; 17.08.2021, 18:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
        Каквито да са правомощията на НСО, никой не им е пречил да подада
        т своевремно информация за нередностите, които са ставали пред очите им, или обективите им, зада съм по точен.
        Ако пред теб някой пребива малда мома с пищна гръд и ти само я снимаш и я публикуваш една година по-късно, това какъв те прави?
        Да, нямаш правомощия да спреш побоя, а и не е препорачително. Но в качеството ти на свидетел и като човек с будна гражданска съвест е редно да докладваш своевремно.
        Ако не го направиш ще излезе че си негодник.
        За прилагането на сила със сигрност е дадена заповед. Как тази заповед е изпълнена е вече друг въпрос. Нали се сещаш че ако имаше заповед петима льонгури да бъдат завлечени зад колоната пред входа на МинСв. и един от льонгурите да е мадам с по-едър бюст, след което да бъдат пребити назидателно пред камерите на кибиците и на НСО, то тази заповед днес Бойко Рашков щеше да ни я покаже в парламента. Очевидно такава заповед няма!
        И така заповед няма побойници има, видно от клиповете от миналата година. Съответно има наложени наказания. А това че Гешев си е прибрал един от биячите и е той полуава по висока заплата сие мжду тях.
        Но ако докажете, че всичко това е свързано с побоя - ОК. Давайте с вас съм.
        Самоче за момента гледам само един стар претоплен буламач.
        Нищо чудно, че има негодници - премиери, прокурори, полицаи,
        след като има негодници, които могат да напишат горната реплика.

        Коментар


        • Ще видим кои са за промяната когато отстраним това недоразумение каскета. Покровителя на далаверите на дебелян и боко. Прокуратурата работи за ДС мафята - гроб и д(П)с . Затова от Гроб така пламено защитават слугата милиционер на боко - гешеф. Борил се бил срещу олигарсите, а с какви пари маргините придобиха над 54 хотела по морето? С какви пари имат заведения и дискотеки. Защо каскета не удари по ортаците на боко - маргините, маджо и всякаква мутропаплач. Каскета е на хранилка при тях, не случайно се обръща към Винету със ШЕФЕ. Този човек кайсиика милева и подобната паплач трябва да се разкарат незабавно за да се започне реална реформа и да има осъдени престъпници крали от народните пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156

            Я кажи какви са правомощията на НСО, на биячите, на шефовете им и на прокурватурата.
            Кой е виновен за побоя?
            Кой го е наредил - няма полицай действаш на своя глава(еле па углавно престъпление) да не е уволнен на секундата. Няма ни един уволнен, а напротив ШЕФА НА ПОБОЙНИЦИТЕ - ака оня темерут с палката е ПОВИШЕН ПРИ ГЕШЕВ !?!?!?!
            Гешев не знае че е бил там?
            Каквито да са правомощията на НСО, никой не им е пречил да подада
            т своевремно информация за нередностите, които са ставали пред очите им, или обективите им, зада съм по точен.
            Ако пред теб някой пребива малда мома с пищна гръд и ти само я снимаш и я публикуваш една година по-късно, това какъв те прави?
            Да, нямаш правомощия да спреш побоя, а и не е препорачително. Но в качеството ти на свидетел и като човек с будна гражданска съвест е редно да докладваш своевремно.
            Ако не го направиш ще излезе че си негодник.
            За прилагането на сила със сигрност е дадена заповед. Как тази заповед е изпълнена е вече друг въпрос. Нали се сещаш че ако имаше заповед петима льонгури да бъдат завлечени зад колоната пред входа на МинСв. и един от льонгурите да е мадам с по-едър бюст, след което да бъдат пребити назидателно пред камерите на кибиците и на НСО, то тази заповед днес Бойко Рашков щеше да ни я покаже в парламента. Очевидно такава заповед няма!
            И така заповед няма побойници има, видно от клиповете от миналата година. Съответно има наложени наказания. А това че Гешев си е прибрал един от биячите и е той полуава по висока заплата сие мжду тях.
            Но ако докажете, че всичко това е свързано с побоя - ОК. Давайте с вас съм.
            Самоче за момента гледам само един стар претоплен буламач.

            Коментар


            • Кирил Петков: Атаките на ИТН, ГЕРБ и ДПС срещу мен ме мотивират. Значи съм на прав път

              „Нямам канадски паспорт в себе си. Той и сертификатът ми за гражданство са предадени на канадските власти. Когато видя толкова силна съпротива срещу действията ми като министър, значи наистина съм направил нещо, което е на прав път. Неприятно е човек да трябва да се защитава по цял ден, но аз съм още по-мотивиран от тези атаки. Мотивира ме това, че много бих се радвал, ако за нашите деца политиката вече не е мръсна дума. Явно засягаме големи интереси.” Това заяви министърът на икономиката Кирил Петков в сутрешния блок на Нова телевизия.
              „Аз дори не съм подавал документи за това гражданство. То е придобито от мен заради моите родители. Направил съм всички стъпки по административен път, за да се откажа от него. Според мен и решение 15 от 1995 г. на Конституционния съд „чуждото, освен българско, гражданство на едно лице е въпрос на собствен избор. То не е външно натрапено качество на българския гражданин. Когато той желае да участва в упражняването на властта в България, достатъчно е да се освободи от чуждото си гражданство и да запази само българското”, коментира Петков.
              И добави:
              „Представете си, че една държава откаже да ви издаде бележка, че сте освободени от тяхно гражданство. Това означава ли, че нашата Конституция трябва да се подчини на акт на чужда държава за нещо толкова важно? Много юристи казаха, че е абсурдно такъв важен въпрос за страната да бъде функция на някакъв административен акт на трета държава”.
              Петков коментира и случилото се на КСНС вчера.
              „Казусът с гражданството ми започна от „Има такъв народ”. После те се координираха с ГЕРБ, а вчера го направиха и с ДПС. Почувствах, че съм си свършил работата добре, щом тези партии се координираха толкова бързо. Вчера беше показателно, когато се проведе гласуване дали да участвам в КСНС. Аз не съм постоянен член на този съвет и трябва да се гласува дали да бъда приет. Имах важен доклад, свързан с националната сигурност и членовете трябваше да гласуват дали да бъда допуснат до заседанието. Гласовете против бяха от ГЕРБ, „Има такъв народ”, ДПС и БСП. „За” бяха от „Демократична България”, формацията на Мая Манолова, президентът и всички останали членове на КСНС”, разказа икономическият министър.
              „На базата на всички кризи, пред които е изправена страната, г-н Карадайъ сметна за редно първият му въпрос да е кога съм се отказал от канадското си гражданство. Този човек стана и си тръгна, защото отговорът не бе даден. Президентът му обясни, че сме се събрали по други теми. Той не поиска да чуе нито един от докладите за бежанската криза, рисковете за бюджета и тези за пенсионната реформа”, добави Петков.
              „ГЕРБ и ИТН продължиха да говорят, че не са съгласни с актуализацията на бюджета по никакъв начин. Стоях и не можех да повярвам, че това са хората, които са национално отговорни за всички наши бъдещи решения като държава. Недоумявах, когато Тошко Йорданов каза, че COVID-19 и пенсиите не го интересуват, а само бежанската криза”, обясни още министърът на икономиката.
              „Искам да поздравя Румен Радев, защото вчера той беше отговорният политик във връзка с големите теми. Той не позволи Националният съвет да се превърне в дебат за гражданството ми. От негова гледна точка се видя една принципна позиция”, каза още Петков.

              Икономическият министър коментира и предложената от служебния кабинет актуализация на бюджета.
              "Много се страхувам, но не за правителството, страхувам се за хората, които ще очакват подкрепата. Имаме средства, но трябва да бъдат изхарчени. Парламентът трябва да каже – да може да ги изхарчите. Нека направят своите корекции, нека дебатират, но е важно да не вземе да се случи така, че следващата седмица не формират комисии и няма дебат по бюджета. Ще се окаже, че едно следващо служебно правителство трябва да управлява кризи без нито един лев", каза Петков.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Президента много ви бърка в здравето. народа си го харесва, а вашият сатрап страхливият пудел от банкя се крие като мишка с рекордно нисък рейтинг.

                Кирил Петков един найстина достоен българин на светлини години пред тома биков, маноул манев, деси дуловската, ПКП и всички калинки на ГРОБ. Дразни ви че ви разбута далаверката за МИЛИАРДИ с ББР. Дразни ви че секна част от приходите на дебеля пеефски и кликата му. Затова вие и ДПС яростно нападате Кирил Петков, Асен Василев и Пеканов. Хора които опитват да направят нещо за България и разбутват кочината на ГРОБ/Д(п)С. Може да скимтите и виете на умряло но народа подкрепя и тримата, а вашият страхливец от банкя не смее да излезне на площада. Ходи само по предварително режисирани срещи с тумба охрана да не би случайно да усети народната любов. Не случайно е просто един дебел крадлив страхлив пудел. И преди да посягате на личноста на Кирил Петков, ВАШИЯТ САТРАП ДА КАЖЕ ИМА ЛИ ДАЛАВЕРА С АЗЕРСКИ ГАЗ. ОБЛАГОДЕТЕЛСТВА ЛИ СЕ ОТ СДЕЛКАТА С АЗЕРСКИЯТ ГАЗ ЗА 300 МИЛИОНА И КЪДЕ Е ПЪТНАТА КАРТА ЗА ТУРСКИ ПОТОК. КОЙ ПОСТРОИ ГАЗОПРОВОДА НА КАКВА ЦЕНА И КАКВА Е БИЛА КОМИСИОНАТА,. Чак тогава ще питате за Кирил Петков.

                За чери нз той е престъпник който вие оставихте да избяга. Но дано изгние в някой затвор. Но доколкото разбирам има близки приятели от руските кръгове където на подчинение са Боко Тиквата и шефа ви Дебелян ПееФски
                Народа не е 5.1%, даже с вас, лумпените не е повече. Много смешно ще стане като докарат Чери и ви пресъхне кърмата от Дубай.

                Но както казах, досега това което правите е да лаете като кучета и нищо друго. Аз пък какви ги приказвам, не кучета, а маа-аалки кутрета.

                Та ето пак да те питам, знам че е непосилно за теб, но все пак: как вашата секта вижда развитието на България отсега нататък?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  На мен пък ми е интересно за ДС доносник Майстора, съветник на недоразумението сложено за президент. Също ми е интересно ще го импийчнат ли за оня министър с канадското гражданство.
                  Също ми е интересно защо Чери още ви финансира?
                  Интересно е също имате ли мнение за сегашната ситуация в България че изненадващо Бай Чалга много яко ви го заби?
                  Айде, чакаме мнение от зоната на мрака,



                  ПП
                  Пък като толкова ти е интересно за тези неща, имате си министър от вашите, Рашков, що него не го питате?
                  Президента много ви бърка в здравето. народа си го харесва, а вашият сатрап страхливият пудел от банкя се крие като мишка с рекордно нисък рейтинг.

                  Кирил Петков един найстина достоен българин на светлини години пред тома биков, маноул манев, деси дуловската, ПКП и всички калинки на ГРОБ. Дразни ви че ви разбута далаверката за МИЛИАРДИ с ББР. Дразни ви че секна част от приходите на дебеля пеефски и кликата му. Затова вие и ДПС яростно нападате Кирил Петков, Асен Василев и Пеканов. Хора които опитват да направят нещо за България и разбутват кочината на ГРОБ/Д(п)С. Може да скимтите и виете на умряло но народа подкрепя и тримата, а вашият страхливец от банкя не смее да излезне на площада. Ходи само по предварително режисирани срещи с тумба охрана да не би случайно да усети народната любов. Не случайно е просто един дебел крадлив страхлив пудел. И преди да посягате на личноста на Кирил Петков, ВАШИЯТ САТРАП ДА КАЖЕ ИМА ЛИ ДАЛАВЕРА С АЗЕРСКИ ГАЗ. ОБЛАГОДЕТЕЛСТВА ЛИ СЕ ОТ СДЕЛКАТА С АЗЕРСКИЯТ ГАЗ ЗА 300 МИЛИОНА И КЪДЕ Е ПЪТНАТА КАРТА ЗА ТУРСКИ ПОТОК. КОЙ ПОСТРОИ ГАЗОПРОВОДА НА КАКВА ЦЕНА И КАКВА Е БИЛА КОМИСИОНАТА,. Чак тогава ще питате за Кирил Петков.

                  За чери нз той е престъпник който вие оставихте да избяга. Но дано изгние в някой затвор. Но доколкото разбирам има близки приятели от руските кръгове където на подчинение са Боко Тиквата и шефа ви Дебелян ПееФски

                  Коментар


                  • хаха
                    младен маринов цяла година разправя, че нямало бити, нямало полицейско насилие, а само бити полицаи
                    днес в парламента младен маринов се извини и каза, че съжалявал

                    представям “началника” как го е смъмрил:
                    ”младенее, отиваш там в прламента, ще мажеш ще плюнчиш, ще кажеш , че си тъп.., ама трябва за замежш нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Тези недодялани герб опорки няма да минат в обществото. Наемете си професионалисти с повече опит в опорките.

                      Но нека се върнем на главният въпрос всъщност и от който започна протеста.

                      Чекмеджето на пудела от банкя било ли е пълно с пачки от 500 евро и кюлчета злато? Или както твърдите вие това е фотошоп? Или другата опорка пусната няколко дни по късно от Винету,че Мата Хари е минала през верната му охрана с чанта пълна с пачки и кюлчета и е аранжирала всичко по заповед на КГБ?

                      Та интересно ми е последно каква е опорката по темата с пачките и кюлчетата от чекмеджето на Боко.

                      Интересно е каква е и опорката с къщата в БарЦелона и мис Бикини? Боко тиквата отрича да има такава жена и къща, а Ивайла Бакалова в клиповете на АФ потвърди че е помагала на любовницата и малкото копе.енце на Винету да се установят в нова луксозна къща в Гърция?
                      На мен пък ми е интересно за ДС доносник Майстора, съветник на недоразумението сложено за президент. Също ми е интересно ще го импийчнат ли за оня министър с канадското гражданство.
                      Също ми е интересно защо Чери още ви финансира?
                      Интересно е също имате ли мнение за сегашната ситуация в България че изненадващо Бай Чалга много яко ви го заби?
                      Айде, чакаме мнение от зоната на мрака,



                      ПП
                      Пък като толкова ти е интересно за тези неща, имате си министър от вашите, Рашков, що него не го питате?
                      Last edited by Имхотеп; 17.08.2021, 16:53.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Тези недодялани герб опорки няма да минат в обществото. Наемете си професионалисти с повече опит в опорките.

                        Но нека се върнем на главният въпрос всъщност и от който започна протеста.

                        Чекмеджето на пудела от банкя било ли е пълно с пачки от 500 евро и кюлчета злато? Или както твърдите вие това е фотошоп? Или другата опорка пусната няколко дни по късно от Винету,че Мата Хари е минала през верната му охрана с чанта пълна с пачки и кюлчета и е аранжирала всичко по заповед на КГБ?

                        Та интересно ми е последно каква е опорката по темата с пачките и кюлчетата от чекмеджето на Боко.

                        Интересно е каква е и опорката с къщата в БарЦелона и мис Бикини? Боко тиквата отрича да има такава жена и къща, а Ивайла Бакалова в клиповете на АФ потвърди че е помагала на любовницата и малкото копе.енце на Винету да се установят в нова луксозна къща в Гърция?
                        За упорките немога да знам. Нямам идея.
                        Обаче като питаш за еврата, си спомням че преди години се набутах с един мастиленоструен принтер уж на промоция. Та принтера имаше и скенер. По-големия ми син, тогава на около 12 години един ден ми се хвали как си сканирал една двадесетолевка и си я принтнал на принтера, беше си като истинска, точно като ония евра от снимката. Доколото си спомням те не бяха снимано от двете им страни. Пък и защо човек да се мори да носи цяла торба с принтанити евра достатъчно е да сложи една подходяща кутия от обувки и да ги нареди вършу нея.
                        Кюлчетата със злато пък ми припомниха едни сладки спомени когато отвреме на време прешвъчах през летището в Цюрих, та там имаше едни шоколади опаковани да мязат на залтни кюлчета. Имаше и по малки и по големи.
                        А за мадамта като стане въпрос се сещам за един виц от втората световна война"
                        Берия докладва на Стали
                        - Тавариш Сталин донесли что у тавариш Рокасовски новая любовница! Что будем делать?
                        - Ну что? Будем завидавать!

                        Е за опорките както казах незнам. Каквото знам това пиша.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                          След като днес цял ден се предъвкват сцените с полицейско насилие и парламента им придаде такава свръхважност реших да доизгледам филмчето на "НСО Пикчърс". Все пак Президентска служба е, редно е да я уважим.
                          Та погледах погледах и до към 16:00 от записа ми правеше впечатление единствено добре подбрания ракурс, при което действието се развива точно в средата на кадъра. Доброто качество на картината също съм го тобелязвал няколко пъти - FullHD. Сега незнам колко пъти ви се е случвало да гледате записи от охранителни камери, на които записи действието да е баш в средата. Но да речем при добър късмет може да се случи. Или пък на полицаите да им е наредено да стоварят келешите точно до тази колона дето е в средата на кадъра. Е в краен случай НСО Пикчърс биха могли да ползват и камера която се позиционира. Ама тогава ще излезе, че полицията е безчинствала пред безучастния поглед на НСО-шниците, които служат на пресветлия ни президент и по дефиниция би следвало и те да са борци за справедливост и да са хуманисти.
                          И така до към 16:00. Там някъде има едно леко зумче. После има още едно зумче към 16:30 и най-интригуващото зумче е в 17:00 когато в кадър попада млада девойка с пищно деколте. След като девойката е изправена и поведена нанякъде, "охранителната" камера се опитва да зумне още малко и да я проследи до полицейския автомобил. Но, или камерата все пак не е предназначена за тази цел, или служителя от НСО не е чак дотолкоз обигран в операорското изкуство.
                          Та всички тези неща ме навеждат на мисълта, че към немите свидетили на полицейското насилие, следва да добавим и човека зад камерата, защото такъв очевидно е имало. Него що не го вкарат в "оборот", да обясни и той: докладвал ли е за видяното, или само е воайорствал. Ако е докладвал на началниците си, те защо не са реагирали?
                          Имало ли е там наоколо и други негови колеги, дето са видели каквото той е видял?
                          Тези негови колеги защо не са постъпили рицарски и не са измъкнали по-горе споменатата девойка от гнусните полицейски кунки?
                          Тези недодялани герб опорки няма да минат в обществото. Наемете си професионалисти с повече опит в опорките.

                          Но нека се върнем на главният въпрос всъщност и от който започна протеста.

                          Чекмеджето на пудела от банкя било ли е пълно с пачки от 500 евро и кюлчета злато? Или както твърдите вие това е фотошоп? Или другата опорка пусната няколко дни по късно от Винету,че Мата Хари е минала през верната му охрана с чанта пълна с пачки и кюлчета и е аранжирала всичко по заповед на КГБ?

                          Та интересно ми е последно каква е опорката по темата с пачките и кюлчетата от чекмеджето на Боко.

                          Интересно е каква е и опорката с къщата в БарЦелона и мис Бикини? Боко тиквата отрича да има такава жена и къща, а Ивайла Бакалова в клиповете на АФ потвърди че е помагала на любовницата и малкото копе.енце на Винету да се установят в нова луксозна къща в Гърция?

                          Коментар


                          • След като днес цял ден се предъвкват сцените с полицейско насилие и парламента им придаде такава свръхважност реших да доизгледам филмчето на "НСО Пикчърс". Все пак Президентска служба е, редно е да я уважим.
                            Та погледах погледах и до към 16:00 от записа ми правеше впечатление единствено добре подбрания ракурс, при което действието се развива точно в средата на кадъра. Доброто качество на картината също съм го тобелязвал няколко пъти - FullHD. Сега незнам колко пъти ви се е случвало да гледате записи от охранителни камери, на които записи действието да е баш в средата. Но да речем при добър късмет може да се случи. Или пък на полицаите да им е наредено да стоварят келешите точно до тази колона дето е в средата на кадъра. Е в краен случай НСО Пикчърс биха могли да ползват и камера която се позиционира. Ама тогава ще излезе, че полицията е безчинствала пред безучастния поглед на НСО-шниците, които служат на пресветлия ни президент и по дефиниция би следвало и те да са борци за справедливост и да са хуманисти.
                            И така до към 16:00. Там някъде има едно леко зумче. После има още едно зумче към 16:30 и най-интригуващото зумче е в 17:00 когато в кадър попада млада девойка с пищно деколте. След като девойката е изправена и поведена нанякъде, "охранителната" камера се опитва да зумне още малко и да я проследи до полицейския автомобил. Но, или камерата все пак не е предназначена за тази цел, или служителя от НСО не е чак дотолкоз обигран в операорското изкуство.
                            Та всички тези неща ме навеждат на мисълта, че към немите свидетили на полицейското насилие, следва да добавим и човека зад камерата, защото такъв очевидно е имало. Него що не го вкарат в "оборот", да обясни и той: докладвал ли е за видяното, или само е воайорствал. Ако е докладвал на началниците си, те защо не са реагирали?
                            Имало ли е там наоколо и други негови колеги, дето са видели каквото той е видял?
                            Тези негови колеги защо не са постъпили рицарски и не са измъкнали по-горе споменатата девойка от гнусните полицейски кунки?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Мислете новите опорки в герберската централа че скоро може и да ви подпукат ако твърденията на турските служби се окажат верни за финансиране на международният тероризъм

                              Лесно е да пишеш от герберската централа за тролове
                              Още по-лесно е да подхвърляш десарски манипулацийки освен ако турските служби не докладват директно на ДС доносниците.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Това ли са новите опорки на все още действащите агенти на ДС?

                                Мислете новите опорки в герберската централа че скоро може и да ви подпукат ако твърденията на турските служби се окажат верни за финансиране на международният тероризъм

                                Лесно е да пишеш от герберската централа за тролове

                                Коментар

                                Working...
                                X