IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение




    БИА̀НДРИЯ ж. Книж. Двубрачие на жена; двумъжество.

    — От лат. bis ‘двоен’ + гр. ἀνδήρ, ανδρὸς ‘мъж’.


    Неописуемо живописен е българският кретенизъм, така прекрасно олицетворяван от първия партиен и правителствен ръководител-еднокнижник! Наистина, предлагаме на света най-доброто от себе си - квото дал Господ.



    Преводачите твърдят, че случката е съвсем истинска !
    Преди срещата на Борисов с Тръмп, му направили елементарна подготовка какво да каже на английски.
    Първо трябвало да подаде ръка и да каже How are you - как сте? Казали му, че Тръмп ще отговори I feel fine, and you? - чувствам се добре, а Вие? Борисов трябвало да отговори - I am too - аз също. Преводачите трябвало да поемат от там нататък...
    Но как се развил диалогът, обаче?
    При здрависването Борисов изръсил:
    - Who are you? - кой си ти? Тръмп се овладял и отвърнал - I am Mallanys husband and you? - аз съм съпругът на Мелани, а Вие?
    Тогава Борисов невъзмутимо отвърнал
    - I am too - аз също.
    ..
    Резилът бил пълен. Преводачите едвам се удържали и потънали от срам...


    Коментар


    • Peter Boyadjiev

      Вчера слушам от екран на една национална телевизия Валерия Велева да дава оценки за отиващият си 46 ти парламент. Та ръси ги нашата Велия и облъчва българите с вонящите си на мухъл бисери.

      Познавме се добре с въпросната Велева, още преди да влезне в спалнята на Ахмед Доган. Веднага след влизането ми в България през 1991 година, тя намери канал да ми я доведат като убедена седесарка, с надежда да ѝ ходотайствам. Разбира се неуспешно.

      И само след няколко месеца влизам набързо да взема една кафе в едно съвсем невзрачно бистро на Врабча. И в дъното забелязвам двама души, които виждайки ме са готови да се скрият под масичката, колкото и малка да е тя. Просто ужасът в очите им беше поразяващ. Та кои бяха тези двама и защо беше този ужас виждайки ме. Единият беше въпросната Велева, която ми бяха представяли само месеци преди това като голяма седесарка. Но интересен е другият инструктиращ я. Ами другият беше Бриго Аспарухов. Висш кадър от ПГУ на държавна сигурност, който Желев беше назначил за Началник на преиманувалото се ПГУ в Национлна разузнавателна служба. С Бриго Аспарухов се познавхме също много добре, като бойци от двете страни на бариерата. Това са дълги истории.

      По късно тя отиде във вестник на агента на държавна сигурност Бор, с гражданско име Тошо Тошев. Днес писах един пост за хора които стават ненужни във времето което идва. Велева е един от тези хора. И съм убеден в това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Страх тресе ///..[/URL]



        БИА̀НДРИЯ ж. Книж. Двубрачие на жена; двумъжество.

        — От лат. bis ‘двоен’ + гр. ἀνδήρ, ανδρὸς ‘мъж’.


        Неописуемо живописен е българският кретенизъм, така прекрасно олицетворяван от първия партиен и правителствен ръководител-еднокнижник! Наистина, предлагаме на света най-доброто от себе си - квото дал Господ.



        Преводачите твърдят, че случката е съвсем истинска !
        Преди срещата на Борисов с Тръмп, му направили елементарна подготовка какво да каже на английски.
        Първо трябвало да подаде ръка и да каже How are you - как сте? Казали му, че Тръмп ще отговори I feel fine, and you? - чувствам се добре, а Вие? Борисов трябвало да отговори - I am too - аз също. Преводачите трябвало да поемат от там нататък...
        Но как се развил диалогът, обаче?
        При здрависването Борисов изръсил:
        - Who are you? - кой си ти? Тръмп се овладял и отвърнал - I am Mallanys husband and you? - аз съм съпругът на Мелани, а Вие?
        Тогава Борисов невъзмутимо отвърнал
        - I am too - аз също.
        ..
        Резилът бил пълен. Преводачите едвам се удържали и потънали от срам...



        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Ха..хааа..И ПКП за вице..





          24chasa.bg
          Проф. Румяна Коларова: Профилът на кандидата на ГЕРБ за президент вероятно ще е близък до Плевнелиев
          Откакто се провеждат президентски избори в България, к

          Коментар


          • Путин гласува онлайн на изборите в Русия

            Путин гласувал онлайн?
            Ма верно ли? В изостаналата диктаторска недемократична Русия се гласувало "онлайн"!!!!
            Баси!
            А в европейската демократична България няма гласуване онлайн.

            Впрочем в по-голямата част от избирателните секции в диктаторската Русия има директно онлайн наблюдение. Просто има камери, към които може да се включи всеки, ама всеки и да гледа как върви гласуването. Без да се разкрива НИКАКВА тайна на вота, без да се разкриват НИКАКВИ лични данни.

            А в европейската демократична България такива неща няма.
            Така че кравешките шитове да спрат да плюят по Русия. Да погледнат каква е лайняната българска и европейска демокрация.

            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар





            • defakto.bg
              Зам. министър Иван Демерджиев: Нищо не застрашава защитените свидетели, внушенията са излишна драматизация - DeFakto.bg
              Нищо драматично няма да се случи със защитените свидетели в преходния период от три месеца на премин

              Интересно е какви са опасностите пред главния прокурор, за да бъде и той охраняван? Той не повдига обвинения, не работи по дела. По собствените му думи, той е само административен ръководител на други административни ръководители.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Има,има.
                Очевидно е.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  ИТН - "Има Такъв Народ" си сменят наименованието
                  Стават НТИ - "Нема Такива Идиоти"
                  Има,има.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • ИТН - "Има Такъв Народ" си сменят наименованието
                    Стават НТИ - "Нема Такива Идиоти"

                    Коментар


                    • Какъвто народът, такива и властимащите. Някой извънземен ли да дойде да управлява?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        „Галъп": Ако изборите бяха днес: Победа за ГЕРБ-СДС и срив за ИТН

                        https://nova.bg/news/view/2021/09/17...8%D1%82%D0%BD/

                        Ако изборите за Народно събрание се провеждаха в първата половина на септември, резултатите биха били следните: ГЕРБ-СДС с електорална готовност при 22,5% от пълнолетните българи, БСП – при 16,1%. „Демократична България“ – 15,8%, „Има такъв народ“ – 15,5%, ДПС – 11,9%. Близо над бариерата изглежда „Изправи се, България! Ние идваме!“ с 4,8%. Под бариерата личат най-вече две формации: „Възраждане“ – с 3,1% и ВМРО – с 2,4%.
                        Харесах. Само дето, тези от ИТН още вярват, че ще им минава номерът. На какво отгоре, щом така тежко се изложиха?

                        Коментар


                        • „Галъп": Ако изборите бяха днес: Победа за ГЕРБ-СДС и срив за ИТН

                          https://nova.bg/news/view/2021/09/17...8%D1%82%D0%BD/

                          Ако изборите за Народно събрание се провеждаха в първата половина на септември, резултатите биха били следните: ГЕРБ-СДС с електорална готовност при 22,5% от пълнолетните българи, БСП – при 16,1%. „Демократична България“ – 15,8%, „Има такъв народ“ – 15,5%, ДПС – 11,9%. Близо над бариерата изглежда „Изправи се, България! Ние идваме!“ с 4,8%. Под бариерата личат най-вече две формации: „Възраждане“ – с 3,1% и ВМРО – с 2,4%.

                          Коментар



                          • Има и умни и честни Българи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Христо Стоичков: Радев обедини ограбвания народ, това Бойко не може да му прости!

                              https://portal-21.com/2264/hristo-stoichkov/

                              Христо Стоичков за Бойко Борисов: Ще вкарам зад решетките тази гладна въшка!

                              Христо Стоичков се превърна в един от най-големите врагове на Бойко Борисов!

                              Както бяха много добри приятели, днес Христо Стоичков и Бойко Борисов се мразят. Причината е, че футболната легенда се чувства омерзен и предаден от премиера, след като преди 7 години се опитаха да го наклеветят, че е спечелил търг за 150 хил. тона дървесина с измама.
                              Стоичков е ЕДИНСТВЕНИЯ който се опълчи на тиквата.
                              Би Нюз | Бойко стана футболист на годината (bnews.bg)
                              Ако не си спомняте и журналята го избраха за футболист на годината и Стоичков трябваше да дава наградата на банкянския еднокнижник.
                              Доста се е чувало МАМАТА от устата на Стоичков и го извадиха от класирането в последния момент.
                              И още Бербатов направи НАЙ-СИЛНИЯ СИ СЕЗОН в ЖИВОТА (голмайстор на висшата лига) ама дадоха на перукан опорочената награда
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар

                              Working...
                              X