IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Аз пак ти казвам.Нямам никакви очаквания.Достатъчно житейски опит натрупах за да имам очаквания за добро от политици..Но тия двамата не са управлявали...На Прокопи много неща взеха да му приписват вклщчително и санкциите по Магнитски..Та ако се окаже че Кирчо и Асен не стават и те като СлаФчУ отичат у канала.Избори до дупка докато уцелим.Няма никакъв шанс да гласувам за Корнели Маи Жипковци Шамандури Копейковци Мафии и квото се сетиш.Не съм гласувал много отдавна...ще се пробвам пъкдано да е за добро
    Точно така - избори докат нацелим ваксата. Иначе се влачим с камилите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
      Доказваш твърденията си и виновните отиват при Каскета. Иначе - твоето са приказки - мижи да те лажем.

      До тогава МЕН ме интересуват НАРОДНИТЕ пари, в които имам пряк дял.
      Айдеййй, инвестУтор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Кое твърдение да доказвам че нещо се обърка...На СлаФчУ се плаща точно с народните пари...нямай никакво съмнение...СлаФчУ приключи с политиката.Нещо като Пурко от оня филм....или по точно Папурко

        Голям финансов експерт се докара, щом включваш плащания от бюджета (народните пари) - към СлаФчУ... Хайде, стига тъпотии. Доказвай си твърденията при Каскета.

        Объркал си нещо понятието "народни" пари. Да не си препил по вечерня? Лошо няма, но не си адекватен в дискусията.

        Имаш сигнал? Каскет разследва. Другото са твоите ВЕЧНИ подвеждащи клюки. Ако не мислиш така, пак ти повтарям: сигнал - Каскет - за неправилно усвояване на ИСТИНСКИТЕ НАРОДНИ пари.

        Коментар


        • Бойко Рашков къде спи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Доказваш твърденията си и виновните отиват при Каскета. Иначе - твоето са приказки - мижи да те лажем.

            До тогава МЕН ме интересуват НАРОДНИТЕ пари, в които имам пряк дял.
            Кое твърдение да доказвам че нещо се обърка...На СлаФчУ се плаща точно с народните пари...нямай никакво съмнение...СлаФчУ приключи с политиката.Нещо като Пурко от оня филм....или по точно Папурко

            Коментар








            • capital.bg
              С ДПС зад гърба Борислав Михайлов (засега) оцеля в най-трудните си избори
              Бившият вратар на национа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                Бат Пешо,
                Ако не си разбрал още, Прокопи участва с два коня на тези избори - ПП и ДБ. За да не изтърват такива като теб.
                Казах ти, много ще псуваш после.
                Аз пак ти казвам.Нямам никакви очаквания.Достатъчно житейски опит натрупах за да имам очаквания за добро от политици..Но тия двамата не са управлявали...На Прокопи много неща взеха да му приписват вклщчително и санкциите по Магнитски..Та ако се окаже че Кирчо и Асен не стават и те като СлаФчУ отичат у канала.Избори до дупка докато уцелим.Няма никакъв шанс да гласувам за Корнели Маи Жипковци Шамандури Копейковци Мафии и квото се сетиш.Не съм гласувал много отдавна...ще се пробвам пъкдано да е за добро

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  А много готин въпрос си задал да те попитам и аз.С чий пари СлаФчУ плаща на бодигардовете си...Ти не ме интересуваш с охрана ли ходиш или без.А имам и още въпрои с чий пари създаде телевизията си и с чий я издържа....Само не ми говори за реклама...Партиите идеи не зашитават а ловят заблудени душици които вярват в идеи.Партиите защитават интереси и най вече интересите на върхушките и вождовете си...предимно финансови и имотни.Много си се объркал много

                  Доказваш твърденията си и виновните отиват при Каскета. Иначе - твоето са приказки - мижи да те лажем.

                  До тогава МЕН ме интересуват НАРОДНИТЕ пари, в които имам пряк дял.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Харесах. Ама безименният mikomikov страда от тежко разминаване с действителността...
                    Не ти ли приличат моите "страдания" на страданията на всеки измамник, който не е успял да се реализира по "бързия" начин?

                    Коментар


                    • Бат Пешо,
                      Ако не си разбрал още, Прокопи участва с два коня на тези избори - ПП и ДБ. За да не изтърват такива като теб.
                      Казах ти, много ще псуваш после.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Ако зададеш въпрос, който ме касае лично - ще ти отговоря. Например, аз не ходя с охрана, защото не мога да си позволя такива "екстри". Бедните хора сме така.

                        Ако имаш идеи в тая посока - търси си партия, която защитава твоите идеи. Май няма да намериш такава, която да прескочи бариерата в идните 100 години!

                        Все пак, СлаФчУ от чии пари плаща на бодигардовете си?

                        Извини ме за грубото вмешателство в твоите кристално-чисти помисли с последния въпрос, но с ЧИИ ПАРИ ПЛАЩА е за мен важно!
                        А много готин въпрос си задал да те попитам и аз.С чий пари СлаФчУ плаща на бодигардовете си...Ти не ме интересуваш с охрана ли ходиш или без.А имам и още въпрои с чий пари създаде телевизията си и с чий я издържа....Само не ми говори за реклама...Партиите идеи не зашитават а ловят заблудени душици които вярват в идеи.Партиите защитават интереси и най вече интересите на върхушките и вождовете си...предимно финансови и имотни.Много си се объркал много

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                          Очевидно, имаш проблем с осмислянето на кратък, прочетен текст.

                          В момента, след последните Парламентарни избори, партията на Слави, ИТН - има най-голяма електорална подкрепа, която я прави първа политическа сила.

                          Какви желания, какви реалности, ква Алфа Рисърч, кВи 5 леА?

                          Това, че Слави е с най-голяма електорална маса на последните Парламентарни избори е факт!

                          Поклони се на фактите!
                          Сега, и на теб, ще ти се наложи да се поклониш пред следния факт: Онова, беше ПРЕДИ Слави да се издъни за втори път. СЕГА, издънката е факт и много подведени от Дългия, се преориентират. Мъчно ми е за тях. Отново, дирят Спасителя, който, ще трябва да мисли заради тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            В момента СлаФчУ оглавява петата по големи партия в България.Имаме нова реалност и е крайно време да се осъзнаеш...Ако продължавате така скоро няма и петата да сте....Научи се да не бъркаш желания и реалности.И не ПешУ го казва казват го от Алфа Рисърч.Какво му се ще на МикУ си е негов проблем
                            Харесах. Ама безименният mikomikov страда от тежко разминаване с действителността...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              МикУ на последните избори съм съгласен но в момента сте пети с риск съвсем даи зпаднете.Изгонете Тошко щото просто не става.Аз да те питам защо СлаФчу ходи с охрана от кого се страхува....И защо поведението му е мутренско.
                              Ако зададеш въпрос, който ме касае лично - ще ти отговоря. Например, аз не ходя с охрана, защото не мога да си позволя такива "екстри". Бедните хора сме така.

                              Ако имаш идеи в тая посока - търси си партия, която защитава твоите идеи. Май няма да намериш такава, която да прескочи бариерата в идните 100 години!

                              Все пак, СлаФчУ от чии пари плаща на бодигардовете си?

                              Извини ме за грубото вмешателство в твоите кристално-чисти помисли с последния въпрос, но с ЧИИ ПАРИ ПЛАЩА е за мен важно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Очевидно, имаш проблем с осмислянето на кратък, прочетен текст.

                                В момента, след последните Парламентарни избори, партията на Слави, ИТН - има най-голяма електорална подкрепа, която я прави първа политическа сила.

                                Какви желания, какви реалности, ква Алфа Рисърч, кВи 5 леА?

                                Това, че Слави е с най-голяма електорална маса на последните Парламентарни избори е факт!

                                Поклони се на фактите!
                                МикУ на последните избори съм съгласен но в момента сте пети с риск съвсем даи зпаднете.Изгонете Тошко щото просто не става.Аз да те питам защо СлаФчу ходи с охрана от кого се страхува....И защо поведението му е мутренско.

                                Коментар

                                Working...
                                X