IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Доколкото ми е известно уникалния банкянски простак не е сред кандидатите.Но ако намекваш за ректора не няма да гласувам за него.За партията на банкянския простак никога не съм гласувал и никога не бих гласувал...Все пак да видим кой ще се дотътри до втория тур.Помеже стана закачка да те питам ти одобряваш ли зеления сертификат и принудителното ваксиниране
    Няма какво да намеквам, Директно ти го казвам - и децата знаят че на втори тур ако има най-вероятни са Гербджика и Радев. И директно те питам - при това положение за уникалния банкянски простак ли ще гласуваш. Да говориш че Гебрджика не е негова подлога е просто нелепо бе човек, За това и се учуидх като те питах ти акъла ли си изтърва ли какво!??! Не само подлога на бянкянския ами и на дпс, замесен в листите от някога. Пехливанската прегръдка на паразитите на дпс!? само с тях може да управлява банкянския, Никой друг няма да му се наведе. И ти ще си пас !? Или за Гебрджика.?!?! А стига ве
    За това е казано - всеки народ си заслужава управниците
    Може и по-академично като за ректор на СУ - ".аз съм прост, вий сте прости, затова се разбираме.."
    Last edited by Dio; 29.10.2021, 11:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

      И НА втори тур ще гласуваш за уникалния банкянски простак??, който продължава да руши имиджа на българия дори в македония ?? - ти си изтърва акъла ли какво ?
      Гласувай за Гербджика - съчинителя на чалга просташка лирика, кат кандидат сценарист някога в шоуто на чалгаря. Това ми било ректор-СУ - пълен упадък
      Доколкото ми е известно уникалния банкянски простак не е сред кандидатите.Но ако намекваш за ректора не няма да гласувам за него.За партията на банкянския простак никога не съм гласувал и никога не бих гласувал...Все пак да видим кой ще се дотътри до втория тур.Помеже стана закачка да те питам ти одобряваш ли зеления сертификат и принудителното ваксиниране
      Last edited by power grid; 29.10.2021, 11:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Киро не бъди толкова категоричен...Според мен ще има втори тур а там може всички останали да се срещу него...Аз за фашист и страхливец няма да гласувам.А за безумното му ръководство на ковид кризата изобщо не желая да говоря.Човек затъпял от фуражката и неспособен да взема правилни решения в трудни моменти.
        И НА втори тур ще гласуваш за уникалния банкянски простак??, който продължава да руши имиджа на българия дори в македония ?? - ти си изтърва акъла ли какво ?
        Гласувай за Гербджика - съчинителя на чалга просташка лирика, кат кандидат сценарист някога в шоуто на чалгаря. Това ми било ректор-СУ - пълен упадък
        Last edited by Dio; 29.10.2021, 10:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Пешо, като са против него ще се върнат крадците Борисов- Пеевски и ще копаем дъното на нужника.. ИМА ОЩЕ ДВЕ СЕДМИЦИ И ЩЕ ВИДИМ..Не помниш ли НОЩ на МУТРАТА КППтата, глобите..Кой е по- голям фашист..Заплахите за смърт ни чували
          Дали ще се върнат не знам но за фашисти и страхливци няма да гласувам...За всеки разумен човек е ясно че срещу Ковид има само една мярка която дава резуултат и тя е локдаун.Особено училищата там е развъдник.Питам глупак ли е Радев страх ли го и защо не наложи локдауна преди месец а сега ми пробутва очеизвадно поредната неработеща мярка зелен сертификат.Защо трябваше насила да ваксинират хората с боклуци които от нищо непредпазват ами дано поне са безвредни..Защо трябваше да стигнем до 5000-6000 на ден за да почне нещо да се прави???Утре за антиваксъри ще бъдат обявявани такива дето не са си сложили четвърта игла

          Коментар


          • Пешо, като са против него ще се върнат крадците Борисов- Пеевски и ще копаем дъното на нужника.. ИМА ОЩЕ ДВЕ СЕДМИЦИ И ЩЕ ВИДИМ..Не помниш ли НОЩ на МУТРАТА КППтата, глобите..Кой е по- голям фашист..Заплахите за смърт ни чували

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Не знам кой от кого се е отметнал,но Радев пак ще бъде избран и Борисов няма да управлява..Ти дръг здраво Борисов и Пеевски..Хвали техните успехи.. А Матеев го е страх ат баса,а уж им е голям фен..
              Киро не бъди толкова категоричен...Според мен ще има втори тур а там може всички останали да се срещу него...Аз за фашист и страхливец няма да гласувам.А за безумното му ръководство на ковид кризата изобщо не желая да говоря.Човек затъпял от фуражката и неспособен да взема правилни решения в трудни моменти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение
                Полакс, барба, оги /киро/ или кот беше там, абе защо се отметнахте от ристе и го оставихте с капеща тубичка вазелин в ръка?
                Джендар простотиите ми дойдоха в повече.
                Опитите за налагане на някви разбирания върху другите. С една дума всички се ос*аха при предния опит в съставяне на правителството.
                Това са моите причини.
                Last edited by Andi11; 29.10.2021, 10:26.

                Коментар


                • Не знам кой от кого се е отметнал,но Радев пак ще бъде избран и Борисов няма да управлява..Ти дръг здраво Борисов и Пеевски..Хвали техните успехи.. А Матеев го е страх ат баса,а уж им е голям фен..

                  Коментар


                  • Полакс, барба, оги /киро/ или кот беше там, абе защо се отметнахте от ристе и го оставихте с капеща тубичка вазелин в ръка?

                    Коментар


                    • Браво Матеев ..Най после се откъсна от твоя ПИК.. Нищо не пречи да даваш информация и коментари от всякакви източници- без да обиждаш другите..Можеш да хвалиш и Пеевски и Борисов..


                      САЩ обсъждат добавянето на четири държави към категорията, позволяваща на техни граждани да пътуват за престой до 90 дни в страната, без да се изискват за това визи. Една от тези държави е България.

                      Това при БОРИСОВ -ПЕЕВСКИ БЕШЕ НЕВЪЗМОЖНО..Матеев бъди мъж , а не трол и се хвани на бас..





                      dnevnik.bg
                      САЩ обсъждат отмяната на визите за България и още 3 страни
                      САЩ обсъждат добавянето на четири държави към кате
                      Last edited by Kiro; 29.10.2021, 08:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Чака го не 1000 лева глоба, а загуба на поне половината от гласовете, които иначе биха се излъгали да гласуват за Престъпната Партия.
                        Искати се ама немааа

                        Коментар


                        • Отстъпление от демокрацията е президент съзнателно да нарушава Конституцията

                          http://www.bta.bg/bg/c/VV/id/2505491

                          София, 28 октомври /БТА/

                          "След решението на Конституционния съд за съзнателното нарушаване на Конституцията от Румен Радев днес сме свидетели на неговото изявление. Както и на онази среща, когато той каза, че предварително е знаел как онова момче има и друго гражданство освен българското и съзнателно е нарушил Конституцията, така днес заявява, че Конституцията била неправилна. И пак е кандидат за втори мандат. Това е огромно, огромно отстъпление от демокрацията и демократичните принципи и ценности в България и в Европа". Това е коментирал председателят на ДПС и кандидат за президент Мустафа Карадайъ по повод решението на КС по казуса с Кирил Петков, съобщиха от пресцентъра на ДПС.

                          "Ако тези хора трудно могат да дефинират понятието демокрация, то ние от ДПС 30 години сме следвали нашия път: върховенство на закона, спазване на Конституцията и законите на страната и успоредно заедно с това - ръка за ръка, гарантиране на правата и свободите на гражданите", е казал Карадайъ по време на предизборна среща във Варна. В нея са участвали и кандидатът на ДПС за вицепрезидент Искра Михайлова и водачът на листата в морската столица Ерджан Ебатин.

                          "След 30 години виждаме институцията президент съзнателно да нарушава Конституцията, да привиква министри, на които да дава указания в нарушение на Конституцията, държавните органи да репресират български граждани и да нарушават законите на страната. Цял мандат се оплаква, че нямал правомощия? Защо се кандидатираш тогава? Тя, Конституцията е същата. За да нарушаваш отново Конституцията и законите на страната ли", е коментирал Карадайъ.

                          "Жалко е, когато след 30 години, някой случайно попаднал в политиката, започне предизборната си кампания с разделение и противопоставяне. Целият му мандат мина по този начин", е посочил лидерът на ДПС и е допълнил, че дори в Брюксел говорели как двама генерали си мерят пагоните в България.

                          Коментар


                          • Ха..хаа..Платения трол Матеев..Комуниста- комсомолец ортак на ПЕЕВСКИ И БОРИСОВ пак другите са му виновни.. Хайде Матеев хвани се на бас- нали си много умен..

                            "Редно е да има зелен сертификат за депутатите, не е задължително, но е препоръчително", това каза проф. Асен Балтов пред Нова тв.


                            https://glasove.com/categories/novin...2tWTRsDLWYQTbY
                            Last edited by Kiro; 29.10.2021, 08:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                              Матеев, гледам пак си се активизирал, предполагам са спуснати нови опорки от ОПГ-то. .....
                              Активизирал съм се, защото обещах на платения трол Киро на всеки един негов постинг да пускам по един мой. Така ще има баланс в темата, защото иначе той се насра да публикува всякакви простотии от сайтове, от които ми се повръща. Не само ги публикува, но и като развалена грамофонна плоча повтаря едни и същи опорки, спуснати му от неговия работодател-мутра.

                              Коментар


                              • Чака го не 1000 лева глоба, а загуба на поне половината от гласовете, които иначе биха се излъгали да гласуват за Престъпната Партия.

                                Коментар

                                Working...
                                X