IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Слушахте ли кандидатката за президент Луна?
    Тази е за психиатрията в Царев брод. Щото е шуменка , за мой срам.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • При проверката органите са се сблъскали с „пирамида, която строи магистрала на зелено“.



      topnovini.bg
      Рашков: Авансите за „Хемус“ са отивали за купуване на избиратели

      Коментар


      • Хората на ДПС и ГЕРБ поголовно купуват гласове и никой не им противодейства, защото пускат слухове в полицейските среди, че се връщат на власт, заяви съпредседателят на "Демократична България



        novini.bg
        Атанас Атанасов: Държавата се нуждае от основен ремонт, абсурд е ГЕРБ да се върне на власт - Избори - Новини Бг
        Хората на ДПС и ГЕРБ поголовно купуват гласове и никой не им противодейства, защото пускат слухове в полицейските среди, че се връщат на власт, заяв

        Коментар



        • Оня мазен гербер, Герджиков, дето се гласи за президент, твърди че ПРЕДИ, демек, при Боко Тиквата са се ваксинирали по 20-30 хиляди души на ден, пък сегашните.....

          Герберът си е гербер, ако не лъже, значи е умрял. Ако при Тиквата се ваксинираха по 20 000 на ден, то за 300 дни щяха да са ваксинирани 6 милиона или 3 милиона с по две дози.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • https://www.youtube.com/watch?v=0zvEG93T2mE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Чака го не 1000 лева глоба, а загуба на поне половината от гласовете, които иначе биха се излъгали да гласуват за Престъпната Партия.
              7.24e публикуван коментара- човек, ти спиш ли

              Коментар


              • Пешо, за да видиш до къде се е стигнало, а ти за едни зелени сертификати

                FAKTITE.EU
                ЕС е заплашил кабинета, че ако не е боцната 70 процента няма да има 7 милиарда евро помощи - ФАКТИТЕ
                ЕС е заплашил кабинета, че ако не е боцната 70 процента няма да има 7...

                Коментар


                • ПОЛИНА ПАУНОВА, "СВОБОДНА ЕВРОПА":
                  За 20 дни бизнесменът Делян Пеевски имаше повече публични прояви, отколкото за престоя си в четири състава на Народното събрание. Той беше сниман от журналисти пред ДАНС, кандидатира се отново за депутат от ДПС, даде интервю за предаване в социална мрежа и отделно от това се срещна с кметове на най-малко четири града, като позволи всичко това да бъде документирано със снимки и цитати.
                  За последния пълен мандат на Народно събрание, в което Пеевски беше депутат, той не е имал толкова изяви.
                  Сегашната му активност е непосредствено предшествана от едно събитие от голяма обществена важност: през юни Пеевски стана един от тримата българи, санкционирани от САЩ за тяхната причастност към корупция
                  https://www.lentata.com/page_23711.html

                  LENTATA.COM
                  Защо кметове от различни партии се срещат с Делян Пеевски
                  За 20 дни бизнесменът Делян Пеевски имаше повече публични прояви, отколкото за пре

                  Коментар


                  • След акцията в "Автомагистрали" дойде ред и на АПИ.

                    MEDIAPOOL.BG
                    МВР и НАП влязоха и в пътната агенция - Mediapool.bg
                    МВР и НАП влязоха и в пътната агенция - Екипи на МВР и НАП са влезли в агенци

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                      аз па не рабрах каква е връзката на гласуване за президент и антиваксърството
                      Стой си на село и си глей сеир, недей гласува. Един скорошен ден кат те пенсионират по бърза процедура и кат ти лепнат една мизерна пенсия а после и като ти избягат децата из еропата и внуците ти бъкел не обелват български - стой и се чуди що си търпял стауквото
                      Не разбирам защо си ядосан..Аз също не зная каква е връзката между президента и антиваксърството ама зная каква е връзката межу принудата да се ваксинираш зеления сертификат и сегашния Президент...Ако знаеш как ми се ще да ме пенсионират скоро и по бързата процедура ако е възможно още на 55 ама не вярвам да го направят.Понеже винаги съм бил осигуряван на много високи доходи а откакто има таван на тавана си мисля че ако моята пенсия ще е мизерна каква ли ще е на другите...А ти се успокой ще разберем скоро две седмици останаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Са успокой се първо.Аз не знам какво знаят децата.Живота ме научи на търпение.Никога не съм твърдял че Ректора не е негов човек твърдя че Простака не е кандидат..Никога не губя акъла си.Категорично написах че за Тиквата никога не съм гласувал и няма да гласувам та не разбирам защо се притесни.Ако Фашиста и Ректора са на балотаж просто няма да гласувам щото не мога да реша кой ми е по противен и отвратителен..Но определо тия двамата са най противните......Са не разбрах какво ти е мнението за насилственото ваксиниране и зеления сертификат.
                        аз па не рабрах каква е връзката на гласуване за президент и антиваксърството
                        Стой си на село и си глей сеир, недей гласува. Имаш си там картофи, домати, патлджани, прасета крави и телета не те касае тебе баце, не е президент, Ма той и у парламенто не влява... Спете спокойно деца.
                        Е па Един скорошен ден кат те пенсионират по бърза процедура, кат ти лепнат една мизерна пенсия а после и като ти избягат децата из еропата и внуците ти бъкел не обелват български - стой още и се чуди и тогава защо безропотно си търпял статуквото на банкянския тарикат
                        Last edited by Dio; 29.10.2021, 12:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Пешо, и да не одобряваш и да одобряваш това е политиката на ЕС ..Там се твърди, че това ще е новият европейски паспорт..Освен да очакваш да излезем от ЕС и НАТО.. Кога и как..
                          Киро тая логика че ЕС са пътят животът и истината направо ме потриса...С тоя аргумент може само да ме разсмееш.на мен ми е през дедовия какво е решил ЕС.Аз си мога и без ЕС.Като дойдат другите вълни и десетата игла а и новите ваксини ще видим какво ще реши ЕС да ги таковам в тъпаците лицемерни

                          Коментар


                          • Ей Янакито най после се докопа до Конституционният съд.

                            Коментар


                            • Пешо, и да не одобряваш и да одобряваш това е политиката на ЕС ..Там се твърди, че това ще е новият европейски паспорт..Освен да очакваш да излезем от ЕС и НАТО.. Кога и как..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                                Няма какво да намеквам, Директно ти го казвам - и децата знаят че на втори тур ако има най-вероятни са Гербджика и Радев. И директно те питам - при това положение за уникалния банкянски простак ли ще гласуваш. Да говориш че Гебрджика не е негова подлога е просто нелепо бе човек, За това и се учуидх като те питах ти акъла ли си изтърва ли какво!??! Не само подлога на бянкянския ами и на дпс, замесен в листите от някога. Пехливанската прегръдка на паразитите на дпс!? само с тях може да управлява банкянския, Никой друг няма да му се наведе. И ти ще си пас !? Или за Гебрджика.?!?! А стига ве
                                За това е казано - всеки народ си заслужава управниците
                                Може и по-академично като за ректор на СУ - ".аз съм прост, вий сте прости, затова се разбираме.."
                                Са успокой се първо.Аз не знам какво знаят децата.Живота ме научи на търпение.Никога не съм твърдял че Ректора не е негов човек твърдя че Простака не е кандидат..Никога не губя акъла си.Категорично написах че за Тиквата никога не съм гласувал и няма да гласувам та не разбирам защо се притесни.Ако Фашиста и Ректора са на балотаж просто няма да гласувам щото не мога да реша кой ми е по противен и отвратителен..Но определо тия двамата са най противните......Са не разбрах какво ти е мнението за насилственото ваксиниране и зеления сертификат.

                                Коментар

                                Working...
                                X