IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Доносник елника, още няколко дена, и после пак на улицата, а?
    О, ти всички тъй ",командироваш".

    Коментар


    • Мингана адхдяхсн хатидже, пендел още една седмица и в затвора за кражби, просия и измами..Мекерето ще обслужва наред персонала..






      bird.bg
      Хемусгейт: Източените милиони минали през активист на ДПС и ромски лидер | Bureau for Investigative Reporting and Data
      Накратко Борисов не е подал декларация към датата на освобождаване. А Пеевски? Или Цацаров ги крие? 2 месеца ago

      Коментар


      • Доносник елника, още няколко дена, и после пак на улицата, а?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Общо 16 досъдебни производства за купуване на гласове в Бургаски регион са образувани до момента от началото на специализираната полицейска операция, стартирала преди две седмици, съобщи на брифинг Директорът на ОДМВР - Бургас.




          liberta.bg
          Образувани са 16 досъдебни производства за купуване на гласове в Бургаска област

          Коментар


          • И псевдонима му е минган, пендел, хатидже..
            ВИТАЛИК РОНИК, FROGNEWS:
            Заплакал е Борисов, заплакал за Костинбродската афера. Отново тя му се привижда и никак не е случайно. Само той през годините от 2014-а досега е казвал 32 пъти, че „има сведения, че се готви втора Костинбродска афера“. След него се нарежда Томислав Дончев със скромните 18 пъти и трети е Тома Биков с два броя конспиративни изказвания по-малко.
            Като съвестен последовател на Адолф Хитлер, Борисов спазва заветните думи на фюрера от „Моята борба“: "Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще й повярват". Изразът се е превърнал в символ верую за вожда на ГЕРБ и негови съратници.





            vtorifront.bg

            „Костинбродската афера“ е дело на Борисов! Играта на ”жертва” се изтърка

            Заплакал е Борисов, заплакал за Костинбродската афера. Отново тя му се привижда и никак не е случайно. Само той през годините от 2014-а досега е казвал 32 пъти, че „има с...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Аз пък знам тук един трол колега на крадците мутри и мекере на Доган и Путин.. Кражби, просия, телефони измами и проституция..Престъпления за затвора.. Крадците и престъпниците в затвора..


              [/URL]
              ... и псевдонима му е елника...

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Официално отнеха лиценза на "Делта гард"

                Лицензът за осъществяване на охранителна дейност на фирма „Делта гард“ е окончателно отнет. Това е станало миналия четвъртък, научи Фрог нюз от източници в МВР.

                Преди това, според закона, е бил даден срок на фирмата, за да направи възражения срещу искането на вътрешното ведомство. Те обаче не са били приети. Според МВР до налагане на най-тежката санкция спрямо „Делта гард“ се е стигнало заради повдигнато обвинение срещу един от съдружниците на компанията.

                „Делта гард“, които станаха основен герой в скандалните разкрития на АКФ за „Осемте джуджета“, имат право да обжалват отнемането на лиценза пред административния съд в 14-дневен срок. Предполага се, че ще го направят. Заради публични изказвания охранителната фирма заведе куп дела – срещу енергийния експерт и бивш посланик в Москва Илиян Василев, срещу адвокат Минчо Спасов и ексшефа на гранична полиция Валери Григоров. Първите двама спечелиха съдебните дела на първа инстанция





                Коментар


                • Аз пък знам, че трябва да се гласува за тоя, който най-бързо ще ни отдалечи от еврогейценностите.

                  Костадинов президент.

                  Коментар


                  • Аз пък знам тук един трол колега на крадците мутри и мекере на Доган и Путин.. Кражби, просия, телефони измами и проституция..Престъпления за затвора.. Крадците и престъпниците в затвора..





                    abcnews.bg
                    Ицо Хазарта: Хора крадат по няколко млрд. лв., а ние говорим за двойното гражданство на Петков : ABCNews
                    „Хората да гласуват за когото искат, но да гласуват. Апатията им е по-силно оръжие на гадовете от всички купени медии, съдии, прокурори, защото половината от хората ....
                    Last edited by Kiro; 08.11.2021, 17:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Идва края на крадливите мутри и слугите им доносници на Доган , мекерета на Пеевски..Престъпниците ще отговарят пред закона..
                      Да, а аз знам един дето троли тук колега на Доган...
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Така е. А доносниците на ДС около него ги чака нелек живот.
                        Интересно, кой и в какво качество го твърди? Не е ли като добре запознат, вътрешен човек?
                        Last edited by Pyramid; 08.11.2021, 17:10.

                        Коментар


                        • Шефът на общинският съвет в Берковица и кандидат-депутат от ГЕРБ за област Монтана фигурира в сигнал, свързан със съмнения за купуване на гласове. Става дума за Деян Еленков.

                          ГЕРБ и ДПС- КРАЖБИ , ПРЕСТЪПНОСТ И КОРУПЦИЯ..Мекеретата доносници в затвора..





                          mobile.frognews.bg
                          Шефът на общинския съвет в Берковица фигурира в сигнал за купуване на гласове /видео/

                          Коментар


                          • Идва края на крадливите мутри и слугите им доносници на Доган , мекерета на Пеевски..Престъпниците ще отговарят пред закона..





                            svobodnaevropa.bg
                            МВР отне лиценза на "Делта гард" – охранителната фирма от "Осемте джуджета"
                            Лицензът на охранителната фирма „Делта гард“ е бил отнет миналата седмица с решение на ръководителя на Главната дирекция „Национална полиция“ (ГДНП) Станимир Ст...
                            Last edited by Kiro; 08.11.2021, 16:11.

                            Коментар


                            • Само че не е била само тя, която е идвала в нас, трябва да обвиня несправедливо някого… Това е проблемът.“ Това отговаря на въпрос ще разкрие ли коя е Мата Хари, внесла в спалнята му пачки, злато и пистолет – както той я нарече пред немския вестник. Миналата есен в интервюто си пред него Борисов обясни, че можело да е дама, която го е чакала там, докато дава интервю, имала време от 15 минути да снима:
                              „Отдавна съм разведен и живея сам. Имам ли любовен живот? Разбира се, че имам. Ако хората ги интересува, мога да го кажа: Аз съм човек с човешки потребности.

                              Въпросът е, че никога през всичките години, когато една дама ме е посещавала, охраната не е претърсвала и контролирала чантата й."

                              ...плеймейтката Магдалена Тепавичарова, известна като Маги Бадер. Премиерът бил „почерпен” с нея от бизнесмена Иван Ангелов-Пилето, който й платил 5000 лева да обслужи премиера. На свой ред Ангелов пред комисията каза, че премиерът можел да си намери и по-хубава и по-скъпа жена. И... ...някои от кюлчетата са подарък от същия този Ангелов. И Бадер, и Ангелов отрекоха.
                              Но обясненията на Борисов потвърждават, че в резиденцията са го посещавали различни жени, достатъчно на брой, че да не може да си спомни коя от тях е. Или кои. Защото и самите снимки при анализ показват, че са правени с два различни модела смартфони на четири пъти в продължение на две години (виж тук...).
                              ...




                              Доносниците мекерета на Доган ,Путин и Мутрата ще отговарят за престъпленията си..

                              e-vestnik.bg
                              Резиденцията – бардак. Колко Мата Хари са били на повикване при Борисов? - e-vestnik.bg
                              Last edited by X_Y; 08.11.2021, 16:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Самият Радев е олицетворение на МАФИЯТА и на МУТРИТЕ, тъй като и самият той е такъв.

                                Така е. А доносниците на ДС около него ги чака нелек живот.
                                Last edited by X_Y; 08.11.2021, 16:07.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X