IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


    Драги ми Бойко, верно е, че ти от шофьор на Маджо, който по една случайност ме вози и мен в една тъмна доба, стигна до премиер. Но верно е че ти наистина се оказа прост, а не престорено, както го обяви преди време. Защо пък прост ли. Ами да, ако не беше прост, щеше да се измъкнеш много по-рано, а не сега да водиш предварително обречени на загуба битки. Просто повече нямаш шанс и ако не беше прост щеше да предотвратиш това преди година, преди две. Сега вече е късно. Машината е в ход и бъдещето ти е предопределено. Какво ще постигнеш, като излъжеш и на 14 ноември 600 000. Ами нищо. След 14 ноември тези 600 000 ще започнат да се топят като ланският сняг. Твоите хора накацали по бордовете ще започнат да хвърчат като тапи на шампанско. Ти ще грачиш, че не било демократично. Ами ще си останеш със граченето. Цацаров ще отиде в небитието. Гешев ще остане без муниции. Какво прави пушка без патрони. Плаши зайците. Отвън, няма кой да ти подаде ръка. Ти направи руския поток на Путин и така си му върна парите, които му бяхте завлекли с Пеевски. И Путин повече няма нужда от теб. Разкрит агент, престава да бъде агент. Такива са правилата на играта. Чудя се на какво можеш да се надяваш. Валякът е в ход и наистина не виждам на какво се надяваш. Доган е хитро, метър и половина, човече и само мисли как да се откачи и да не потъне с теб. Дали ще успее, не знам, но че се опитва го знам. Така е който не знае кога да скочи от потъващият кораб, потъва с него. Много неща съм видял. Много възходи и много падения. Е доволен съм, че присъствам и на твоето.

    Коментар


    • Гледам гербаджийската двойка по бтв...
      ... само на мен ли ми се струва, че гербджиков е с червило?!
      https://btvnovinite.bg/predavania/12...na-miteva.html
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Ха ха ха тия с мерцедесите дето взимат социални помощи нямат срам...То не беше врачуване просия фалшиви телкове...ба си измамниците

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Герберското недоносче Герджиков, пак ми говори за единение.
          Аз съм в този форум от 2009та и твърдя с цялата си отговорност, че разделението , сегашното огромно разделение на нацията, беше предизвикано от противната банкянска Тиква през 2009та година.
          Банкянската Тиква Борисов е като мозъчен тумор в главите ни и ако не бъде изрязан, той ще ни убие. Нищо по-малко. Бойко Борисов е СМЪРТТА за България!
          Гигов бе ти утре ако фанеш запек пак ли Бойко ще ти е виновен.А твоя изрод Радев дето ни слага ушни марки и зелени сертификати е невинен така ли...Или теб не те вълнува ушната марка на лявото ти ухо?Бойко ли е виновен че Радев мълчи като путка за удължения срок на ваксините?Нямате ли чест и достойнство бе какви офицери сте били неам нерви направо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            ГЕРБ и Борисов не управляват вече 6 месеца. Изпълнителната власт е в Радев и неговото правителство цяла половин година.

            Тука има някакви ни обясняват как се крадяло много пари. Как 2 милиарда на година, 8 милиарда, 10 на година. Как за 1 Хемус се крадяло на година, как за 2 Хемус се крадяло на година. И можело да строим сума ти и магистрали ако не се крадяло толкова.

            Според приказките за 6 месеца трябваше да довършат Хемус, щото нали пари имало.

            Резултат обаче е спрян Хемус. От на 6-7 места, в момента се работи само на 1 място по Хемус. Другата инфраструктура и тя спряна на 70-80%. А пари в бюджета няма кой знае колко повече от тая спряна инфраструктура, дето уж била незаконна, без документи и пр.


            Като почна да расте цената на тока, 1 месец ни обясняваха как това било саботаж на калинките на ГЕРБ. Чак после се разбра че енергията раста по целия Свят и спряха с тея приказки.

            Те така, в момента може да чуеш как Костов е виновен, нищо че управлява преди 20 години. И те сега след 10-20 години Борисов ще е още виновен.

            А реално комунягите са най-виновни за днешното положение с постоянните лъжи и измислици дето фабрикуват.
            Тъй, тъй. Да не забравим и ланския сняг.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Герберското недоносче Герджиков, пак ми говори за единение.
              Аз съм в този форум от 2009та и твърдя с цялата си отговорност, че разделението , сегашното огромно разделение на нацията, беше предизвикано от противната банкянска Тиква през 2009та година.
              Банкянската Тиква Борисов е като мозъчен тумор в главите ни и ако не бъде изрязан, той ще ни убие. Нищо по-малко. Бойко Борисов е СМЪРТТА за България!
              ГЕРБ и Борисов не управляват вече 6 месеца. Изпълнителната власт е в Радев и неговото правителство цяла половин година.

              Тука има някакви ни обясняват как се крадяло много пари. Как 2 милиарда на година, 8 милиарда, 10 на година. Как за 1 Хемус се крадяло на година, как за 2 Хемус се крадяло на година. И можело да строим сума ти и магистрали ако не се крадяло толкова.

              Според приказките за 6 месеца трябваше да довършат Хемус, щото нали пари имало.

              Резултат обаче е спрян Хемус. От на 6-7 места, в момента се работи само на 1 място по Хемус. Другата инфраструктура и тя спряна на 70-80%. А пари в бюджета няма кой знае колко повече от тая спряна инфраструктура, дето уж била незаконна, без документи и пр.


              Като почна да расте цената на тока, 1 месец ни обясняваха как това било саботаж на калинките на ГЕРБ. Чак после се разбра че енергията раста по целия Свят и спряха с тея приказки.

              Те така, в момента може да чуеш как Костов е виновен, нищо че управлява преди 20 години. И те сега след 10-20 години Борисов ще е още виновен.

              А реално комунягите са най-виновни за днешното положение с постоянните лъжи и измислици дето фабрикуват.

              Коментар







              • clubz.bg
                "Орел с ориз" - диктатурата на идиотите и милиционерите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  То хубаво но можеш ли да кажеш поне една причина в ква връзка с текущия разговор го казваш това? Просто нещо да пльокнеш, а?
                  Е то като за възпитаник на ПУИ Асен Киселинчев е сложно да разбере каква е връзката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                    Цирк "българия" с "нова" програма
                    И четиримата са по добре от Радев

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                      Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                      Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                      Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                      Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                      И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                      А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...
                      Кой е тоя Петър Илиев?
                      Мислиш че би взел повече от половин процент?
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар



                      • Цирк "българия" с "нова" програма

                        Коментар


                        • Тя Луна не ми е фаворит - пошегувах се в контекста - заменете я сполучливо с Лозан, като по-малък срам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                            Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                            Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                            Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                            Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                            И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                            А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...
                            Чул ли си изобщо брътвежите на тая пача Луна,
                            Писала на Байдън и на всички президенти от източния блок. .
                            Бе тая ни направи за смях пред целия свят.
                            Може ли такава простакеса да бъде президент изобщо!,
                            Тука вече стигаме до необходимостта в закона да се вкара и психопреглед....
                            80% може да се окажат дебили или най обикновени малоумници...
                            и да спестим ценно време по националните медии,,,,и времето на гражданите в шибаната република
                            Last edited by Dio; 31.10.2021, 18:48.

                            Коментар


                            • Защо не гласувате за свежи кратуни ?
                              Бих изпратил на балотаж Малинов и Миленов. Подгласници: Костадинов, Сидеров и Луна.
                              Не, първите не са Малина но напомнят донякъде и стават добра комбинация с Луна.
                              Напразно ИТН преждевременно му придадоха самочувствие на Радевски и реши да си поиграе на Фюрер за месец-два поне
                              И то точно когато паднаха всякакви мерки на север и на изток https://eadaily.com/ru/news/2021/10/...zovaniya-uglya
                              А Петър Илиев бе прежален и не бе издигнат - а имаше толкова подходящ профил за портрети в кабинети ...

                              Коментар

                              Working...
                              X