IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Габровец, проектира и инсталира ФЕЦ, твой любимец...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      "Корупцията е необходимо зло.", беше казал популярен форумец. А вие тук, се борете, борете...
      Кой тоз ?!

      Коментар


      • Общо 57 души, които са били служители или сътрудници на бившата Държавна сигурност (ДС) или комунистическото военно разузнаване, са издигнати за народни представители на изборите през ноември. Те са част от листите на общо 18 партии и коалиции, стана ясно след проверка на Комисията по досиетата, съобщи desebg.com.

        Сред проверените 2065 кандидати с най-много принадлежащи към службите на бившия репресивен орган са тези от БСП – общо 18 души. Сред тях личат имената на Таско Ерменков, Румен Гечев и Валентин Заяков.

        По петима кандидати имат от ДПС, коалиция „Патриотичен фронт“ и партията „Русофили за възраждане на отечеството“. Сред най-известните лица на движението от този списък е Рамадан Аталай.

        ГЕРБ-СДС, „Продължаваме промяната“ (ПП) , Атака, ВМРО-БНД и „Воля“ имат по трима бивши агенти в листите си. От партията на бившите управляващи това са Георги Вдовичин, Иван Койнарски и Стефан Дедев.

        Малко след публикуването на списъците от ПП изпратиха официално съобщение, в което се поместват позиции на тримата кандидат-депутати Васил Събев, Ерждан Ахмед и Тома Томов. Те отричат да са били част от ДС, но „за да не навредят по никакъв начин на „Продължаваме Промяната“, се оттеглят от предизборната надпревара“.

        Останалите партии, които според социологическите проучвания имат шанс да попаднат в следващия парламент, в които има бивши сътрудници на ДС, са „Има такъв народ“ (ИТН) и антизападната „Възраждане“. Те имат по двама кандидати. Тези в партията на Слави Трифонов са Иван Хиновски, който беше председател на комисията по енергетика и климат в предишния парламент, както и Николай Радулов.


        „Демократична България“, която също се очаква да попадне в следващия парламент, няма нито един кандидат, който да е бил в бившите структури на Държавна сигурност.

        Коментар


        • "Корупцията е необходимо зло.", беше казал популярен форумец. А вие тук, се борете, борете...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            В четвъртък бившият премиер Бойко Борисов каза, че има „основания и съмнения“ за това коя е жената, направила снимките в спалнята му, която той сам нарече Мата Хари, но не знае как да разкрие самоличността ѝ. Припомняме ви и какво направи МВР по случая.





            svobodnaevropa.bg
            Пистолет до главата. Странната проверка на МВР на снимката със спящия Борисо
            Е какво сега, не е ли дронът на Радев?

            Коментар


            • В четвъртък бившият премиер Бойко Борисов каза, че има „основания и съмнения“ за това коя е жената, направила снимките в спалнята му, която той сам нарече Мата Хари, но не знае как да разкрие самоличността ѝ. Припомняме ви и какво направи МВР по случая.





              svobodnaevropa.bg
              Пистолет до главата. Странната проверка на МВР на снимката със спящия Борисо

              Коментар


              • Всъщнос кандидатът за президент, който най-много ми харесва, е Росен Миленов. Това е човекът, който изнесе онази флашка с "Ало Ваньо", която доказа, че премиерът Борисов е наредил на началника на митническата администрация да прекрати проверка.... Това във всички нормални държави довежда до оставка на премиера и залез на неговата политическа кариера.

                Ама България не е нормална държава...
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар




                • dnevnik.bg
                  Съдът отмени решението за броенето на разписките от машинното гласува

                  Коментар





                  • eurocom.bg
                    Трифонов: Възможно ли е начело на най-големия университет у нас да е човек без чест?
                    Коментар във Фейсбук
                    Last edited by X_Y; 04.11.2021, 21:58.

                    Коментар


                    • Рашков обаче управлява МВР, сякаш ще е министър не 4, а 12 години! Да, човекът с къща в Барселона се страхува и с право! Има скелети в гардероба!



                      svobodnoslovo.eu
                      Бойко Рашков е най-огромната и приятна изненада в служебното правителство!
                      Бойко Рашков е най-огромната и приятна и

                      Коментар


                      • Дио,той от Буци си чака пенсията ...За мен е убеждение ,а за тях работа и служене .. Жалко е,че служат на крадци и престъпници..
                        Last edited by Kiro; 04.11.2021, 21:04.

                        Коментар


                        • Бързоходно,извинявай,но мислех че си по информиран..Какво да ти кажат по информация на спец.службите ли..Това си е същата Свободна Европа и се финансира от Конгреса на САЩ..Така мисля разбра коя жена какво е казала..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                            Кире извинявай за малко закъснялата реакция ама все пак съм на работа и немога по цял ден да кисна у форумо.
                            Иначе кво да кажа за "По неофициална информация". Според мен това е ефимизъм на "една жена каза". А Свободна Европа съм я слушал от 1978 до към 1990 година и звучеше по съвсем друг начин. Тая сегашната "Свобода европа" ми звучи като едновремешното "Говорить Москва"
                            Стига с тая работа бе човек! Земи се пенсионирай и се рахатясай от антуража на БУЦИ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              "Изправени пред една невиждана в целия свят хипотеза". По неофициална информация на Свободна Европа от източници, запознати с разследването, към четвъртък преди обед арестуваните са около 15 души.

                              МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАТЕЕВ И БЪРЗОХОДКО ОТ СВОБОДНА ЕВРОПА..
                              Кире извинявай за малко закъснялата реакция ама все пак съм на работа и немога по цял ден да кисна у форумо.
                              Иначе кво да кажа за "По неофициална информация". Според мен това е ефимизъм на "една жена каза". А Свободна Европа съм я слушал от 1978 до към 1990 година и звучеше по съвсем друг начин. Тая сегашната "Свобода европа" ми звучи като едновремешното "Говорить Москва"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                                Аз съм шуменец, бул шит!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X