IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Тоя е за болница бе човек.Не е наред с главата това момче
    https://www.youtube.com/watch?v=PykisaEVuaw

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Всъщнос кандидатът за президент, който най-много ми харесва, е Росен Миленов. Това е човекът, който изнесе онази флашка с "Ало Ваньо", която доказа, че премиерът Борисов е наредил на началника на митническата администрация да прекрати проверка.... Това във всички нормални държави довежда до оставка на премиера и залез на неговата политическа кариера.

      Ама България не е нормална държава...
      Тоя е за болница бе човек.Не е наред с главата това момче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Преди може да са крали пари от нея, ама поне се строеше.

        Сега държавата не дава пари за Хемус, не се строи и пари в бюджета няма

        Парадокс както се казва.

        Или ги крадат направо от бюджета без да си играят да построят някой и друг километър.
        Тия ще ни докарат до там че ще направим подписка за присъединяване към Румъния.С някакво садистично задоволство не дават и лев.Връзката между северна и южна България са няколко виадукта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Е варненци го разбраха, сега предстои и останалата българия да го разбере. Между другото доста хора му вярват на думите
          Костя Копейкин е едно крадливо гнусно копеле.

          Коментар


          • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ

            Драги ми Бойко, знаеш кога се пресякоха пътищата ни. Това беше в началото на 90-те години. Тодор Живков беше следствен и под домашен арест. Пред входа на къщата му в Секвоя имаше винаги дежурен стражар. Аз го посещавах, често. Дълги истории. Тогава главен прокурор беше Татарчев, мой приятел. Най-големият враг на Живков, по онова време, беше този който десетилетия е лазел в краката му, Луканов. Дълги истории за друго време. И тъй един ден Живков ме помоли да ходатайставам пред Татарчев, да му махне стражарът от вратата. Казано сторено и отивам аз при Живков, а той ме посреща с упрекът. Ама защо ми махнахте стражарът, Луканов ще ме убие. Останах като гръмнат. Ами нали ти ме помоли. Отговорът ме втрещи. Не си ме разбрал, бе. Ха, разбрах, аз че старата лисица ме е изиграла, защото стражарът нещо ѝ е пречел, но не разбрах точно какво. Е, после разбрах. Ти отиде да го пазиш, а той да те обучава. И така той ти даде всичко. И мрежата си и гърбът на баварците. Искаше от теб само едно нещо. В бъдеще да реабилитираш периодът на неговото управление, като най-добър в рамките на възможното и да смажеш кланът на Луканов, с който руснаците го бяха сменили. Всичко беше преценила, хитрата лисица, само едно не беше. Това, че ти си алчен за пари като всеки примитивен човек добрал се до власт. И така, първият мандат биваше. Но после ти се услади. И хем не изпълни възложената ти задача, хем ще влезнеш в историята, като по-черна овца и от Живков. Той се оправдаваше с руснаците. Иначе бил друг, ама видите ли те биле лошите. Провали се и с Мата Хари и с примитивната си алчност. Провали се и със споразумението, което сключи с Доган през 2014 година, най-активният представител на кланът на Луканов. Така, че ти се чудя на акълът, на какво се надяваш. Тези 600 000 наивници, които ще излъзеш, няма да ти помогнат. Като при сметките отчетем и външните фактори, работата ти е спукана. Последната ти опора бяха баваррците, но вече и това го няма.

            Коментар


            • По думите на зам.-шефът на ГДБОП става въпрос за човек, който няма политическа кариера, не е свързан с нито една политическа партия и няма никаква строителна дейност.

              "Случайно лице, което е наето или на което е поставена задача да усвои тези средства и да пренесе тези пари", каза Николов.




              svobodnaevropa.bg
              До обикновен човек. Докъде стига следата на липсващите 60 млн. лв. за "Хемус"

              Коментар


              • А да вярваш на Борисов и Пеевски какво е..

                Германски експерт: Хората в България искат промяна, а получават застой


                "Българите искат промяна, а получават застой. За съжаление конституцията не принуждава партиите да сформират мнозинство", каза за ДВ Мартин Котее, директор за Югоизточна Европа на германската фондация "Фридрих Науман".

                http://www.dw.com/bg/германски-експе...k67PpyHh7Ukzzk

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  В скандала Рашков, Борисов и банката се намеси БНБ като косъм в супата. Без никой да ги пита.
                  Борисов нямал собствена банка.
                  Че кой твърди подобно нещо. Банките са на негови хора.
                  Жалкото е, че едната се води американска.
                  Става дума за разкритие на МВР за пране на пари.
                  Заподозрените банки са две – на Цветелина и на Маджо.
                  И е най-добре МВР да ги изпрати в САЩ за допълване на списъка „Магнитски“.
                  А Борисов вика: „ако имам банка, защо са ми чекмеджета“.
                  Това го разказвай на някой от малцинствата. Изпраните пари са в банка, а ти обичаш да ти шумолят парите и да пипаш кюлчетата. Това го знаят всички твои подлизурки.
                  В целия този скандал вярвам на служителите на МВР.
                  Този път хванаха механизма на кражби на мутрите.
                  Това Борисов не харесва.
                  /Богомил Бонев/
                  Click image for larger version

Name:	253261015_169446488734455_585503048118695934_n.png
Views:	2
Size:	786 Bytes
ID:	3824563

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Помниш ли че черепа каза че всеки ден е теглил пари и е давал месечно на горанов- е оказа се че банката е подавала информация към данс, но те са си чесали ...........
                    Да вярваш на Божков е същата работа като да вярваш на Рашков

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Ха, ха, и аз я гледах и умрях да се хиля.

                      Целия парадокс е че Данчо звучеше най-логично от събралите се. Тоя от БСП също звучеше логично и разумно.

                      Не мога да си представя, че доживях да го кажа това.

                      Т.н. "партии на промяната" така и не излязоха от клишетата си, дето ги слушаме вече 1 година. Което ме навежда на мисълта че едва ли ще има правителство.


                      данчо беше най-хладнокръвен, и не трепна за секунда…,и всъщност това показва срещу какви хора се изправят останалите…
                      кирчо се ядоса и му пролича
                      бай ристю също се ядоса и през цялото време се опитваше да го прикрие , но също му пролича

                      … и ако примерно някой чужденец, който не познава системата е гледал снощи панорама, наистина може да каже, че данчо се е държал най-адекватно…,
                      незнам , незнам…, след време може и него да го направят доктор хонорис кауза

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        За да вярваш на такива глупости се изисква определена форма на тъпоумие.

                        Всяка една по-сериозна сума заявена за теглене в брой от банката веднага ще се задействат освен БНБ и ДАНС и разни други, че и чужди служби сигурно.

                        Виж ако са я теглили през банкомат по 400 лв на ден по-може
                        Помниш ли че черепа каза че всеки ден е теглил пари и е давал месечно на горанов- е оказа се че банката е подавала информация към данс, но те са си чесали ...........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Копейкин ли имаш предвид. Страшен артист. Ще го разберат що за стока ако се намъкне в парламента
                          Е варненци го разбраха, сега предстои и останалата българия да го разбере. Между другото доста хора му вярват на думите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                            Това с милионите много лесно може да се провери.
                            БНБ има информация за всички заявени и изтеглени от касите на банките суми.
                            Дали има някой ден, както се твърди, в който да са изтеглени в брой 60 М?
                            И то в левове, които после се изнасят със самолети до Близкия изток.
                            За да вярваш на такива глупости се изисква определена форма на тъпоумие.

                            Всяка една по-сериозна сума заявена за теглене в брой от банката веднага ще се задействат освен БНБ и ДАНС и разни други, че и чужди служби сигурно.

                            Виж ако са я теглили през банкомат по 400 лв на ден по-може

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Копейкин ли имаш предвид. Страшен артист. Ще го разберат що за стока ако се намъкне в парламента
                              Двамата путиновци по-долу хич не го харесват Копейкин. Нали там, уж, вътрешен.

                              Коментар

                              Working...
                              X