IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Кой го каза това ?

    Почна да ми писва от простотиите Ви. Гледайте си нпо-тата , но не се пробвайте да заблуждавате хората защото съвсем скоро ще осъзнаят как сте ги лъгали и не бих искал да съм на Ваше място.

    Вчера 200 човека се опитаха да окажат натиск на депутати защото не били гласували както трябва. ИТН били предатели зашото гласували като ДПС. Ми като кой да гласуват бе ? Има само две опции. Ако искаш да гласуваш за свалянето на председателя на Народното събрание , който съзнателно наруши правилника и игнорира искане подписано от необходимия брой народни представители, гласуваш с ЗА. Това , че ДПС гласува ЗА , не значи че останалите трябва да гласуват ПРОТИВ, означава че се ОСРАХТЕ. Простото говори за задкулисие и ново мнозинство.... Министър председателя обвинява Народното събранив , че не е гласувало правилно , така ли ? Имаме един период в миналото , при които са бесели депутати защото не са слушали, пак ли сме там ? Кои бяха тия вчера пред Народното събрание ? Кой ги извика ? Кой Ви каза , че 200 човека на площада могат да определят как ше живеят останалите 6 милиона? Какво се опитваха да направят тия 200 служителя ? Да предизвикат стълновения ? Копейкин ако беше извикал неговите идиоти щеше да стане точно това и щяхте да ревете , че се посягало на демокрацията. Не знам той ли се оказа по-умен отколкото предполагах или някой просто му каза , че има сценарии. Най-вероятно ако имаше сблъсъци , щяхте или да му свалите имунитетета или да поне да измислите някакво наказание така , че да не може да гласуват няколко човека за да си осигурите мнозинство.
    Крайно време е тая фашистка измет и софийски боклуци да бъдат яко наритани.Бой здрав и як бой и присъди.Никога повече да не посмеят да врякат.

    Коментар


    • Терзиев, спри да лъжеш..Никога не съм подкрепял Мутрата комунист , крадец и бандит..Ти като си калинка на мутрокомунистите и го приписваш на другите..Що така бе Терзиев ..
      Гледам , че си писал за семейства- Да не забравиш и семейството на твоята Мутра -комунист, крадец и бандит с кмета на Симитли .. И не забравяй за това, че се е клел на БКП и като комунист много краде и слугува на Путин..
      Терзиев, не ти ли е неудобно , че защитаваш и слугуваш на най големия простак и крадец в българската политика- що така бе Терзиев..

      Бойко Борисов обяви, че бил против да се иска вот на недоверие на правителството.
      #правителство #вот #кабинет #Възраждане #БойкоБорисов




      mediapool.bg
      Депутати от "Възраждане" може да подкрепят кабинета, смята отцепник от ИТН - Mediapool.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        МУТРАТА -комунист , крадец и бандит пак лъже и маже..


        И.МИРЧЕВ
        Бойко Борисов се обяви за борец срещу Лукойл, видя далавера с цените на горивата и схемата, по която работи рафинерията.
        Това е много странно, защото 12 г. ББ не само не забелязваше как Лукойл не плаща данъци, но и покриваше цялата схема, в която пристанище Росенец бе превърнато в руска територия, на която български митничари не можеха да стъпват. Той бе и изключително близък с Валентин Златев, а ИПОН (бивша фирма на ББ) охраняваше рафинерията.
        Време за катарзиси е. Очаквам скоро ББ да обяви, че не е познавал и диспечера на обществени поръчки и топ котарак - Сталийски.
        Както казваше баба ми - "Много лъже, срама няма!"
        12 г.? Па от тия 12 г. 6 беше подкрепян от Мирчевци. Що така, бе Кире? Що 6 години подкрепяше "комунист , крадец и бандит"? И Кире, не ти ли е неудобно, че за експерт си избрал най-тлъстия човек в цялото НС? Мъжката Искра Фидосова.

        Коментар


        • МУТРАТА -комунист , крадец и бандит пак лъже и маже..


          И.МИРЧЕВ
          Бойко Борисов се обяви за борец срещу Лукойл, видя далавера с цените на горивата и схемата, по която работи рафинерията.
          Това е много странно, защото 12 г. ББ не само не забелязваше как Лукойл не плаща данъци, но и покриваше цялата схема, в която пристанище Росенец бе превърнато в руска територия, на която български митничари не можеха да стъпват. Той бе и изключително близък с Валентин Златев, а ИПОН (бивша фирма на ББ) охраняваше рафинерията.
          Време за катарзиси е. Очаквам скоро ББ да обяви, че не е познавал и диспечера на обществени поръчки и топ котарак - Сталийски.
          Както казваше баба ми - "Много лъже, срама няма!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
            Траурни новини за превратаджиите, нарекли се ”ново мнозинство”

            https://frognews.bg/novini/traurni-n...iinitsata.html
            Е затова си отивате...

            (442) Биков им го каза в очите - YouTube


            само дано не опитате да си решите проблемите на улицата защото натам сте тръгнали....Един закон не сте приели!
            и продължавате с общите приказки ... до кога?

            Коментар


            • Траурни новини за превратаджиите, нарекли се ”ново мнозинство”

              https://frognews.bg/novini/traurni-n...iinitsata.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Ясно, че не е ДС агент, ама останах с впечатление, че го имаш за посочен от ДС. Ма заеби го това.

                Аз не мога да понасям Кирчо от ден 1. Чисто по човешки патологични лъжци докарани специално от чужбина не ме кефят.


                Обаче се надявах, че е екипен играч и ПП ще проведат някои отдавна отлагани политики. Най-вече тази за СЕРИОЗНО И НЕСИМВОЛИЧНО повишаване на доходите, дори с цената на големи заеми. И второто, по-важното - няма да са като Христо Реформата да демонизират и раззелят обществото. Уж с такива заявки започнаха. Крайно ни е необходимо да спрем с разделението, да се спре с прокарването на омразни за обществото политики, искани от Запада.

                Това обаче се обезмисли от енергийното харакири, от антируската истерия, от задушаването на всеки по-малък бизнес и от продължаване надуването на имотния балон. Най-голямото зло обаче е Денков. Какво се прокарва там идея си нямате. Как вдигнаха заплатите на учителите, за да не ритат срещу задължителната джендъризация още от началното образование.

                ПОКАЗНАТА шуробаджанащина при ПП определено надмина тази на Герб. При последниту така беше по общини, а тука стигна до най<високите етажи на властта, при това има и бая хомо отенък.
                Къде видя анти руска истерия....само пропагандни/празни приказки. Действия никакви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                  нЕ МИ ИЗВРАЩАВАЙ ДУМИТЕ! НЕ съм казал, че Петков е ДС! КИРО НЕ Е ДС, ЕСТЕСТВЕНО! ТВЪРДЕ МЛАД Е ЗА ТОВА!
                  По отношение на гафовете.
                  Ако Петков беше успял да осигури военно-техническа помощ на Украйна, България щеше да има някакъв авторитет в международен план.
                  Като цяло, ПП имат добри инициативи. Във всеки случай обаче, сега не е момента за нови парламентарни избори, а правителството трябва да продължи да работи. доколкото може..

                  За хората с десни убеждения, коалирането с БСП, при това БСП в състава на чиято парламентарна група е този несъстоятелнен бивш министър на икономиката - Румен Гечев, е не просто грешках и проблем, но е и гавра
                  Ясно, че не е ДС агент, ама останах с впечатление, че го имаш за посочен от ДС. Ма заеби го това.

                  Аз не мога да понасям Кирчо от ден 1. Чисто по човешки патологични лъжци докарани специално от чужбина не ме кефят.


                  Обаче се надявах, че е екипен играч и ПП ще проведат някои отдавна отлагани политики. Най-вече тази за СЕРИОЗНО И НЕСИМВОЛИЧНО повишаване на доходите, дори с цената на големи заеми. И второто, по-важното - няма да са като Христо Реформата да демонизират и раззелят обществото. Уж с такива заявки започнаха. Крайно ни е необходимо да спрем с разделението, да се спре с прокарването на омразни за обществото политики, искани от Запада.

                  Това обаче се обезмисли от енергийното харакири, от антируската истерия, от задушаването на всеки по-малък бизнес и от продължаване надуването на имотния балон. Най-голямото зло обаче е Денков. Какво се прокарва там идея си нямате. Как вдигнаха заплатите на учителите, за да не ритат срещу задължителната джендъризация още от началното образование.

                  ПОКАЗНАТА шуробаджанащина при ПП определено надмина тази на Герб. При последниту така беше по общини, а тука стигна до най<високите етажи на властта, при това има и бая хомо отенък.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                    Не, няма да го вкарат в затвора, но Кирил Петков се превърна в абсолютен рекордьор по политически грешки. Демонстрира уверено пълно отстъствие на политическа и коалиционна култура. Най-лошото е пълното отсъствие на институционална култура и демонстрираната липса на познаване на най-базови, същностни правила на парламентаризма...
                    За жалост, Херо Мустафа му даде картбланш миналата година и уви, заложи на куц кон...Да не говорим, че с тия непремерени действия на Продължаване промяната и в частност на Петков, се дискредитира САЩ в България. Ефектът от управлението на Петков е зесилване на антиамериканизма сред Българите...Макар, че Петков го подбра Радев и ДС ченгесарският кръг в президентсквото. А Херо МУстафа им даде благословията си....
                    Все повече си мисля, че водещият избор е от ДС&доносници.....което ако приемем, че не са толкова тъпи е: Киро е опит за добре избран бушон/катализатор, служеш за основната цел...монтирането на президентско управление в България.
                    Да си спомним и бързото блокиране на възможността за мажоритарен избор в два тура, миналото лято когато ИТН бяха 1-ва политическа сила.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Абсолютно. Според мен главният проблем беше в Мустафато. ТЪПА Е (в смисъл на нискоинтелигентна) и посочи ТЪПАК като нея. Пак ще повторя, че назначението и тук беше гранде гавра с нас. Просто Киро окрилен от Посолството реши, че абсолютно всичко му е позволено. Подписът му под всякакви споразумения не го спира грам. Стана ясно още с назначаването на Спецов, който си е абсолютно за затвора. Толкова ли Асен Василев не можеше да намери на любовника си някаква ве толкова видима позиция.

                      Но честно ти казвам, почти всичко очаквах, ама и Просто Киро да го обявите за ДС ми идва в повече. Ако това е вярно, значи ДС-то е проникнало в Държавния департамент.
                      Като констатации съвсем вярно. Но нека да отбележим все пак че и Мустафа и Киро са продукт на една и съща система. Просто се подушиха че са от една порода. Та като изчезнат те, ако на тяхно място се появи следващата смяна троцкисти възпитани в прохладните зали на университетите от Брашляновата Лига, пак ще се окажем в същото гюбре.

                      ПП: Леко да изместя фокуса към македнския въпрос и най-новите френски предложения. Спомних си едно стихотворение на народния поет Ив. Вазов. Иван Вазов - Песни за Македония (slovo.bg)
                      От това сихотворение е куплетчето:

                      Горко вам, роби, тежко вам, страдалци,

                      кого смущава ваший плачущ зов?

                      На угнетителя е ФРЕНСКАТА ЛЮБОВ.

                      Напред, французи, кафри, сенегалци,

                      на хищника съюзници добри!

                      Allons, enfants de la patrie!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Нъц. Кирчо е в ролята на Фердинанд. Що да не играе ва банк, когато най-лошото е да трябва да се върне в Канада и да мишкува по офисите на някое НПО.
                        Верен анализ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Абсолютно. Според мен главният проблем беше в Мустафато. ТЪПА Е (в смисъл на нискоинтелигентна) и посочи ТЪПАК като нея. Пак ще повторя, че назначението и тук беше гранде гавра с нас. Просто Киро окрилен от Посолството реши, че абсолютно всичко му е позволено. Подписът му под всякакви споразумения не го спира грам. Стана ясно още с назначаването на Спецов, който си е абсолютно за затвора. Толкова ли Асен Василев не можеше да намери на любовника си някаква ве толкова видима позиция.

                          Но честно ти казвам, почти всичко очаквах, ама и Просто Киро да го обявите за ДС ми идва в повече. Ако това е вярно, значи ДС-то е проникнало в Държавния департамент.
                          нЕ МИ ИЗВРАЩАВАЙ ДУМИТЕ! НЕ съм казал, че Петков е ДС! КИРО НЕ Е ДС, ЕСТЕСТВЕНО! ТВЪРДЕ МЛАД Е ЗА ТОВА!
                          По отношение на гафовете.
                          Ако Петков беше успял да осигури военно-техническа помощ на Украйна, България щеше да има някакъв авторитет в международен план.
                          Като цяло, ПП имат добри инициативи. Във всеки случай обаче, сега не е момента за нови парламентарни избори, а правителството трябва да продължи да работи. доколкото може..

                          За хората с десни убеждения, коалирането с БСП, при това БСП в състава на чиято парламентарна група е този несъстоятелнен бивш министър на икономиката - Румен Гечев, е не просто грешках и проблем, но е и гавра

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Диктатурата на Промяната: ДАНС натиска депутати от ИТН по нареждане на Кирил Петков

                            Диктатурата на Промяната: ДАНС натиска депутати от ИТН по нареждане на Кирил Петков (blitz.bg)

                            Това нормално ли е? тоя ще е първия политик дето ще лежи как е тръгнало!
                            Нъц. Кирчо е в ролята на Фердинанд. Що да не играе ва банк, когато най-лошото е да трябва да се върне в Канада и да мишкува по офисите на някое НПО.

                            Коментар


                            • [QUOTE=Inform;n3936665]Лидерът на "Възраждане: нарече протестиращите фашистка измет

                              /QUOTE]

                              Чисто като дефиниция у абсолютно коректен. Умнокрасивитетът са фашистка организация в историческия смисъл на това понятие. Форумните им последователи са ярко доказателство. Но като политик Косето би трябвало да спре да разделя, да дава етикети на цели групи хора.

                              Без да има референдум по няколко основни въпроса, репресиите дори срещу подобни твари нямат пълна легитимност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                                Не, няма да го вкарат в затвора, но Кирил Петков се превърна в абсолютен рекордьор по политически грешки. Демонстрира уверено пълно отстъствие на политическа и коалиционна култура. Най-лошото е пълното отсъствие на институционална култура и демонстрираната липса на познаване на най-базови, същностни правила на парламентаризма...
                                За жалост, Херо Мустафа му даде картбланш миналата година и уви, заложи на куц кон...Да не говорим, че с тия непремерени действия на Продължаване промяната и в частност на Петков, се дискредитира САЩ в България. Ефектът от управлението на Петков е зесилване на антиамериканизма сред Българите...Макар, че Петков го подбра Радев и ДС ченгесарският кръг в президентсквото. А Херо МУстафа им даде благословията си....
                                Абсолютно. Според мен главният проблем беше в Мустафато. ТЪПА Е (в смисъл на нискоинтелигентна) и посочи ТЪПАК като нея. Пак ще повторя, че назначението и тук беше гранде гавра с нас. Просто Киро окрилен от Посолството реши, че абсолютно всичко му е позволено. Подписът му под всякакви споразумения не го спира грам. Стана ясно още с назначаването на Спецов, който си е абсолютно за затвора. Толкова ли Асен Василев не можеше да намери на любовника си някаква ве толкова видима позиция.

                                Но честно ти казвам, почти всичко очаквах, ама и Просто Киро да го обявите за ДС ми идва в повече. Ако това е вярно, значи ДС-то е проникнало в Държавния департамент.

                                Коментар

                                Working...
                                X