IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    ...Да - в страната на приказките. В реалността може да дадеш 20-30 милиарда европарички за ненужни дози медицински експерименти. Като осъдят Ърцула, пак ще пишем.
    Мдам. Но ти едва ли ще си тук със същия ник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не знам за колко години е разходът и планировката. Едно обаче знам, ако някой на запад е крал и го гепят го съдят. Толкоз.
      ...Да - в страната на приказките. В реалността може да дадеш 20-30 милиарда европарички за ненужни дози медицински експерименти. Като осъдят Ърцула, пак ще пишем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Всеки сам си решава....
        Не говорим ли за нови 2.5 млрд дози, щото аз така разбрах, но може и да бъркам?
        Мързи ме да ровя, а и не е по тази тема. Това е опит на определен потребител да я отклони в удобна нему посока.

        Обсъждахме руският дипломатически “професионализъм” … към днешна дата в България.

        https://segabg.com/hot/category-bulg...tu-mitrofanova

        https://segabg.com/hot/category-bulg...na-mitrofanova
        Last edited by Selena; 01.07.2022, 18:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Да, като на човек във форум за инвестиции мога да ти кажа че отлично излиза сметката да се инжектираш четвърти път с "ваксина" срещу вирус от преди 30 месеца, който вече мутира многократно и няма следа от първия вариант. Може да си сложиш и една грипна ваксина от 2019 г да си ептензащитена

          И все пак, основното е че злата вещица Ърцула е поръчала и платила за евросметка поне по шест дози на калпак от експерименталните инжекции - ако мислите че е от предвидливост и добронамереност, може би просто няма за какво да говорим повече.
          Не знам за колко години е разходът и планировката. Едно обаче знам, ако някой на запад е крал и го гепят го съдят. Толкоз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Аз съм с три дози. С прискърбие съобщавам, че не ми пораснаха копита, рога и опашка. Метлата, летящата си е моя и патентована от преди Ковид.

            Наесен, ако вирусът се развихри има опция за четвърта доза. Опционално.
            Всеки сам си решава....
            Не говорим ли за нови 2.5 млрд дози, щото аз така разбрах, но може и да бъркам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Винаги има полза от дипломатически отношения.
              Е каква е де ? По-точно каква е нашата полза ? Някакви търговски отстъпки ли получаваме , какво ? Напротив, през Лукойл легално се въртят едни пари , част от които се раздават на хора да работят срещу България. Ако ни спрат петрола, Възраждане изчезва до месец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Аз съм с три дози. С прискърбие съобщавам, че не ми пораснаха копита, рога и опашка. Метлата, летящата си е моя и патентована от преди Ковид.

                Наесен, ако вирусът се развихри има опция за четвърта доза. Опционално.
                Да, като на човек във форум за инвестиции мога да ти кажа че отлично излиза сметката да се инжектираш четвърти път с "ваксина" срещу вирус от преди 30 месеца, който вече мутира многократно и няма следа от първия вариант. Може да си сложиш и една грипна ваксина от 2019 г да си ептензащитена

                И все пак, основното е че злата вещица Ърцула е поръчала и платила за евросметка поне по шест дози на калпак от експерименталните инжекции - ако мислите че е от предвидливост и добронамереност, може би просто няма за какво да говорим повече.
                Last edited by cyclop; 01.07.2022, 18:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Е те вече не им ли набиха по няколко дози на 2/3 от йоропейците?
                  Аз съм с три дози. С прискърбие съобщавам, че не ми пораснаха копита, рога и опашка. Метлата, летящата си е моя и патентована от преди Ковид.

                  Наесен, ако вирусът се развихри има опция за четвърта доза. Опционално.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Щото дозите са четири, принце мой. 4х450 плюс резерви
                    4 x 450 милиона е 1,800,000,000 - колкото е поръчано ДОПЪЛНИТЕЛНО... Извън първите 700 милиона инжекцийки... Ама защо смятаме по 450 милиона? Това е всяка жива душа в ЕС? Включително бебетата, които слава богу още не подлежат на инжектиране... А през май 2021 се инжектираха от колко, от 12 нагоре? Та по колко дозички на човек подлежащ на инжектиране в ЕС са поръчали два милиарда и половина през май 2021, като не броим тия под 12 г, и като имаме предвид че УЖКИМ още не се знаеше че ще се ръга и четвърта инжекция?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Тя прави каквото и наредят шефовете. Ако я сменят следвашия посланик ше прави същото. Не съм наясно каква е ползата да имаме дипломатичски отношения с Русия след като те ни обявика за вражеска държава.
                      Винаги има полза от дипломатически отношения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Щото дозите са четири, принце мой. 4х450 плюс резерви
                        Е те вече не им ли набиха по няколко дози на 2/3 от йоропейците?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Мили мои великолепни спящи красавици... Като от приказките, буквално... В ЕС корупцията не е за чекмеджета, а за милиарди. Я виж това https://www.reuters.com/world/europe...er-2022-06-29/ и ми обясни ако няма корупция, защо Ърцула е заръчала два милиарда и половина дози инжекции за няма и 450 милиона население? Сметни и помисли
                          Щото дозите са четири, принце мой. 4х450 плюс резерви

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            уви това е лицето на русия у нас - нагло, самодоволно, очакващо подчинение същество
                            пепел ми на устата но онази кокошка Херо е с класи над тьотпката, защото ако не друго поне може да се усмихне и постарае.
                            този динозавър да си ходи.
                            Факт. Колкото до рускинята тя просто е анахронизъм.

                            Между другото много е важна руската реакция. Оттам ще се види кое накъде отива. Ако просто я сменят, тъй като за 90% от този излишен конфликт е виновна именно и лично тя с неадекватното си и непрофесионално поведение, има надежда все пак да останат някакви нормални междудържавни равностойни отношения. Ако затворят посолството оттук нашите пътища се разделят.

                            Бог да пази България.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Некадърността на тази жена й коства собствения пост. Ако тя е професионален дипломат аз съм английската кралица.

                              Възможно е и просто да бъде сменена с по-адекватен колега.

                              Предстои да се види.
                              Тя прави каквото и наредят шефовете. Ако я сменят следвашия посланик ше прави същото. Не съм наясно каква е ползата да имаме дипломатичски отношения с Русия след като те ни обявика за вражеска държава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                уви това е лицето на русия у нас - нагло, самодоволно, очакващо подчинение същество
                                пепел ми на устата но онази кокошка Херо е с класи над тьотпката, защото ако не друго поне може да се усмихне и постарае.
                                този динозавър да си ходи.
                                Какво им сваляш и ти звезди на сволочите. Тази нито беше възпитана нито учена, Херо е не класа а много класи над нея. Херо я махнаха, защото не можа да информира навреме за простотиите на Чалгаря - който метна правителствово на крушата.
                                Незнам с какъв акъл, са а прятили тук митроданина, но тя отрови цялата атмосфера. Искала да си ходи - да си ходи, насила няма да я държим. Айде да се махат и да скъсаме вековните окови. Незнам с каквъ акъл народа се плаши от пищенето на Копейкин и бсп-пенсионерите комундели, с атрофиралите мозъци

                                Коментар

                                Working...
                                X