IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

    "Фотографиите са монтаж и манипулирани, обясни обаче сега Здечовски пред комисията на ЕП. Той се позова на доклад на българската прокуратура, която бе образувала разследване по изтеклите в медиите фотографии."

    Ма четете и текста, не само заглавието.
    Аз знам това,Борисов се догоговори задкулисно с Ердоган и афганистанци не влизаха-Какво става сега,крият данните.Както го обясни Борисов на времето-как да ги интегрираш-те от малки са израстнали с жестокости и убииства и друг начин не знаят.
    Какво става в европа с бандите Нигериици Афганистанци итн на етническа основа.Онзи ден бях свидетел пред една болница банда нигерииски младежи какво правеха с охраната че не ги пускат да влязат в болницата при другата маймуна от групата.Значи правилата важат за нас а за тях не.На много зле отива работата а след една генерация ,не ми се мисли.И това се прави умишлено от продажните европеиски лидери,
    Та Боико може и да е селски тарикат и със сигурност е имало кръгове около него ,но държеше фискална политика която да ни вкара в еврозоната,Какво стана сега с Промяната,аз виждам само увеличаване на дълговете, вдигнаха малко пенсиите,което беше основната грешка на Борисов на времето .
    Та обратно на чекмеджетата,вие сериозно ли мислите че там си държи парите,аз гледам снимки от къщата му в Банкя,живее си нормално човека,не съм го видял с Бентлита,яхти ,пристанища и други от сорта,и на Малдивите не ходи
    Но нашия народ лесно се литка и избира поредното подставено лице -Да го оправи
    А за нашия регион си трябва селски хитрец като Боико за да стане нещо..

    Коментар


    • Наглостта на ГЕШЕВ стига до там, че той е фалшифицирал снимките от покоите нА БУДА-ПАЧКИТЕи ги е изпратил до определен евродепутат от ЕНП Тези г@дове са готови на всичко, за да запазят статуквото. А Борисовата корупция е заразна.
      Ето и коментара на НАДЕЖДА ЙОРДАНОВА: "Това, което мога да заявя, предвид опита си като народен представители, пък и като български министър на правосъдието - очаквам главният прокурор Гешев да дължи същото уважение и ниво на информираност и спрямо български народни представители. Казвам това, защото обичайно главният прокурор отказва да информира българското Народно събрание по текущи производства".

      Коментар



      • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

        Брюксел след петорна експертиза: Снимките на парите и златото в чекмеджето на Борисов са фалшиви


        A деСеторна експертиза на Гешев доказала, че няма къща в БАРСЕЛОНА-ИСПАНСКА ПОЛИЦИЯ И ББ НЕ Е ПОСТРОИЛ ПОТОК НА ПУТИН ЗА 3 МИЛИАРДА..
        Last edited by Kiro; 13.07.2022, 15:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
          Брюксел след петорна експертиза: Снимките на парите и златото в чекмеджето на Борисов са фалшиви

          Ха сега де,какво правиме
          Статията е от 24 часа днес
          Брюксел след петорна експертиза: Снимките на Борисов с Путин също са фалшиви. Видеото с пачките от чекмеджето му е снимано в Холивуд




          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
            Брюксел след петорна експертиза: Снимките на парите и златото в чекмеджето на Борисов са фалшиви

            Ха сега де,какво правиме
            Статията е от 24 часа днес
            "Фотографиите са монтаж и манипулирани, обясни обаче сега Здечовски пред комисията на ЕП. Той се позова на доклад на българската прокуратура, която бе образувала разследване по изтеклите в медиите фотографии."

            Ма четете и текста, не само заглавието.

            Коментар


            • Ало плажуващите в Резово турете по един камик на българския бряг
              https://huecri.files.wordpress.com/2.../turkeygas.jpg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
                [h=1] Ха сега де,какво правиме
                Как какво. Евроатлантическа коалиция. Не е ли ясно.

                Коментар


                • Брюксел след петорна експертиза: Снимките на парите и златото в чекмеджето на Борисов са фалшиви

                  Ха сега де,какво правиме
                  Статията е от 24 часа днес

                  Коментар


                  • Долното е от другия форум, някой чувал ли е да се дупчи нещо в него район или пак сме изпуснали питомното за да гоним дивото



                    Започна работата по полагането на дълбоководни тръби за пренос на природен газ, открит в Черно море, заяви министърът на енергетиката и природните ресурси на Турция Фатих Дьонмез, цитиран от "Хюриет".

                    "Полагането на тръбите в плитки води е завършено. Работите в енергийната база на 2500 метра дълбочина в Черно море продължават 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата", написа Дьонмез в Туитър със снимка на кораба "Castorone", който полага тръбите.

                    Дълъг около 325 метра, широк 35 метра и тежащ 56 529 тона, „Castorone“ хвърли котва край Филиос на 6 юли. 12-метровите тръби първо се товарят на по-малки кораби, а след това на "Castorone", който извършва работата си на около 500 метра от брега. Очаква се гигантският плавателен съд да завърши работата по полагането на дълбоководни тръби до есента.
                    Около шест до десет кладенеца ще бъдат свързани с морското подводно съоръжение за добив на природен газ в находището Сакария. Тези кладенци ще произвеждат и изпомпват 10 млн. куб. м природен газ на ден към мрежата на страната през 2023 г. Това съответства на 3,5 до 4 милиарда кубически метра газ годишно. Очаква се добивът на природен газ постепенно да се увеличи до 40 млн. куб. м на ден и около 15 млрд. куб. м през 2027-2028 г.
                    Строителството на подводния газопровод за използване на находище на природен газ в Черно море започна през юни, като правителството се надява да помогне за откъсването на страната от зависимостта ѝ от вноса на енергия.

                    Газовото находище в Сакария, разположено на 170 км навътре в морето, беше открито през август 2020 г.

                    Миналата година 45% от газа, използван в Турция, идваше от Русия, а останалата част - от Иран и Азербайджан. Годишното потребление на газ в страната е нараснало от 48 млрд. куб. м през 2020 г. на 60 млрд. куб. м през 2021 г. и се очаква да достигне 62-63 млрд. куб. м през тази година, според официалните данни.




                    Начи сондажите им са точно на ръба на българската икономическа зона, на практика щяли да измъкнат газът под дъното на морето на бг участъка.

                    Коментар


                    • Наказан е само горски служител.

                      SEGABG.COM
                      Прокуратурата прекрати делото за лова на бившия шеф на ДАНС
                      Държавното обвинение прекрати досъдебното производство, което започна след сигнал

                      Коментар


                      • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Много страни, поръчали руската ваксина, обаче се оплакват от проблеми с доставките.
                          https://dariknews.bg/novini/sviat/as...i-neft-2317702

                          Коментар


                          • Абе днеска от ЕС взели че върнали плана за възстановяване в сектор Земеделие с 405 забележки

                            Чудя се това дали са забележки за правописа или толкова си могат новите управляващи дето го пренаписват тоя план за вече и аз не знам кой път.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Християнството(и католицизма) ОТНЕМА ПРАВОТО НА ЧОВЕК ДА КОНТАКТУВА С БОГ. Въвежда посредници измамници наречени попове/свещеници.
                              Кое им е свещеното на тез измамници представящи се за НАМЕСТНИЦИ на БОГ?
                              Цяла папка имам за богомилството - над 20 КНИГИ - по 150-300страници. Почти всичко съм го изчел. Отделно папка за религии стари, зараждане - още толкова. И това са МАЛКОТО. За история имам над 100, по скоро 200 свалени книги, реално всичко до което съм се докопал безплатно. САМО ЗА БЪЛГАРСКА ИСТОРИЯ. За световна още толкова - там не съм я изчел, само проверка за разлики. Имам и такава папка со СТОТИЦИ цитати на различно тълкуване, несъответствия
                              Абе ти хубаво ги четеш.....христианството и католицизма са свообразна конституция за управление на вярващите от вишестоящите. Което изобщо не означава, че в основата им няма духовно учение и практики. Освен това във всички религии е имало тайни учения и практики за избрани/посветени. Същото е при Исус Христос. Достатъчно е да прочетеш внимателно новият завет....написано е...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                То се вижда кой какво ръси....като нямаш аргументи квалификации с главни букви
                                Всичките "специалисти" тук сте един дол дренки..
                                Чети и пак ще говорим. Ако не знаеш какво, мога да ти предложа на лични.
                                Християнството(и католицизма) ОТНЕМА ПРАВОТО НА ЧОВЕК ДА КОНТАКТУВА С БОГ. Въвежда посредници измамници наречени попове/свещеници.
                                Кое им е свещеното на тез измамници представящи се за НАМЕСТНИЦИ на БОГ?
                                Цяла папка имам за богомилството - над 20 КНИГИ - по 150-300страници. Почти всичко съм го изчел. Отделно папка за религии стари, зараждане - още толкова. И това са МАЛКОТО. За история имам над 100, по скоро 200 свалени книги, реално всичко до което съм се докопал безплатно. САМО ЗА БЪЛГАРСКА ИСТОРИЯ. За световна още толкова - там не съм я изчел, само проверка за разлики. Имам и такава папка со СТОТИЦИ цитати на различно тълкуване, несъответствия
                                Last edited by bota156; 12.07.2022, 15:51.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X