IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
    Аз не знам ББ какво се мотка още с мерките - наистина, както по-долу е написал - странна мекота лъха от него...
    Страх го е ББ, с протестите от лятото извади късмет, ама с още едни едва ли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
      Аз не знам ББ какво се мотка още с мерките - наистина, както по-долу е написал - странна мекота лъха от него...
      Тиквата гние на корен.

      Коментар


      • Аз не знам ББ какво се мотка още с мерките - наистина, както по-долу е написал - странна мекота лъха от него...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Съдът се ръководи от Наказателния кодекс, който обаче се измисля и допълва от депутатите. При това положение именно съествуващата власт с нейното мнозинство има правото и възможноста да криминализира неспазването на мерките.
          Сигурно. И, мен ако питат, строгост трябва да има.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            То, за затвор, са и едни други двуноги но...СЪДЪТ вкарва в затвора. Дори не и Гешев, ако се действа по закон.
            Съдът се ръководи от Наказателния кодекс, който обаче се измисля и допълва от депутатите. При това положение именно съествуващата власт с нейното мнозинство има правото и възможноста да криминализира неспазването на мерките.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Тука вече съм съгласен. Уважавах правителството на ББ до момента, до който започна да проявява слабост и да се поддава на натиска от улицата. Спомни си как не разчистваше блокадите по улиците или как клекна на простотията на Мангъровците и премахна всички мерки тогава, когато най-много имаше нужда от тях.

              Аз съм привърженик на твърдата ръка, защото само така една власт може да се справи с разните му там невежи паразити на обществото и криминален контингент.

              Ако си мек, ти се качват на главата, и ББ го допусна това. На негово място аз отдавна щях да съм вкарал в затвора лъжливото трио, както и всички маймуни, хвърлящи яйца или павета.
              То, за затвор, са и едни други двуноги но...СЪДЪТ вкарва в затвора. Дори не и Гешев, ако се действа по закон.
              Last edited by Pyramid; 27.10.2020, 19:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Дай да си изясним: Е или не е самотекът адекватност и от кого зависи ТОВА да НЕ се случва: От теб, от мен, от правителството или от извънземните? Вярно е, че има вечни недоволни ѝ патологични нихилисти но, едно правителство, или си Е, или НЕ си е на мястото. За кой точно случай говорим, спотед теб? За да няма неяснота, декларирам своето виждане: В момента, цялата отговорност за загубата на контрол е признак на управленска слабост, страхливост и некадърност и означава, че.правителството НЕ се справя и, че трябва да си ходи.
                Тука вече съм съгласен. Уважавах правителството на ББ до момента, до който започна да проявява слабост и да се поддава на натиска от улицата. Спомни си как не разчистваше блокадите по улиците или как клекна на простотията на Мангъровците и премахна всички мерки тогава, когато най-много имаше нужда от тях.

                Аз съм привърженик на твърдата ръка, защото само така една власт може да се справи с разните му там невежи паразити на обществото и криминален контингент.

                Ако си мек, ти се качват на главата, и ББ го допусна това. На негово място аз отдавна щях да съм вкарал в затвора лъжливото трио, както и всички маймуни, хвърлящи яйца или павета.
                Last edited by Mateev; 27.10.2020, 15:27.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  Има негативен ефект върху разпространението, съизмерим с потенциалните щети от мярката.
                  Баси, и това ли не знаят в герб какво значи?
                  Явно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Дай определение за думичката АДЕКВАТНИ ....

                    Щото мерките каквито и да са, все ще се намерят олигофрени, които да ги критикуват хей така от спортна злоба. Ако са тежки - защо са тежки, ако са леки - защо са леки ....

                    Според мене правителството започна да управлява кризата по адекватен начин, но след това се поддаде на всеобщата простотия сред част от населението, и остави нещата на самотек. И в момента сърбаме супата от този самотек, но не е виновно правителството или щаба, а простотията на част от населението. Тази простотия ще затрие много хора, част от които са невинни и съвестни членове на обществото, които спазват мерките, каквито и да са те.
                    Дай да си изясним: Е или не е самотекът адекватност и от кого зависи ТОВА да НЕ се случва: От теб, от мен, от правителството или от извънземните? Вярно е, че има вечни недоволни ѝ патологични нихилисти но, едно правителство, или си Е, или НЕ си е на мястото. За кой точно случай говорим, спотед теб? За да няма неяснота, декларирам своето виждане: В момента, цялата отговорност за загубата на контрол е признак на управленска слабост, страхливост и некадърност и означава, че.правителството НЕ се справя и, че трябва да си ходи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Дай определение за думичката АДЕКВАТНИ ....
                      Има негативен ефект върху разпространението, съизмерим с потенциалните щети от мярката.
                      Баси, и това ли не знаят в герб какво значи?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Я да ви питам тук, гербавите,
                        -Как мислите, адекватни ли мерки приема правителството да опази гражданите от вируса и не е ли ТОВА последствие от негативния подбор?
                        Дай определение за думичката АДЕКВАТНИ ....

                        Щото мерките каквито и да са, все ще се намерят олигофрени, които да ги критикуват хей така от спортна злоба. Ако са тежки - защо са тежки, ако са леки - защо са леки ....

                        Според мене правителството започна да управлява кризата по адекватен начин, но след това се поддаде на всеобщата простотия сред част от населението, и остави нещата на самотек. И в момента сърбаме супата от този самотек, но не е виновно правителството или щаба, а простотията на част от населението. Тази простотия ще затрие много хора, част от които са невинни и съвестни членове на обществото, които спазват мерките, каквито и да са те.

                        Коментар


                        • Я да ви питам тук, гербавите,
                          -Как мислите, адекватни ли мерки приема правителството да опази гражданите от вируса и не е ли ТОВА последствие от негативния подбор?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Точно ТОЗИ въпрос,зададох на Радев и Каракачанов, които ужот различни страни на барикадата, и - познай: ЕДИНОДУШНО, ПЪЛНО МЪЛЧАНИЕ...
                            Нали сте на един акъл с гросс, кво да то кажат

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              С тези пари дето ги дават за самолети по -добре беше ако бяха развили производството на бойни дронове.Едно е да вдигнеш във въздуха 16 самолета и
                              съвсем друго 2000 дрона,но нали трябва да храним бедните американци.
                              Точно ТОЗИ въпрос,зададох на Радев и Каракачанов, които ужот различни страни на барикадата, и - познай: ЕДИНОДУШНО, ПЪЛНО МЪЛЧАНИЕ...

                              Коментар


                              • На вниманието на лъжепатриотите от А-така ,танцуващите руски и сръбски танци с българското знаме начело ....

                                Средновековна
                                Велика България никога не е била национална държава от вида, който постепенно се оформя в Западна Европа. Структурата и е имперска, като в най-добрите си години тя включва и няколко чужди народа. Титулатурата на владетелите и през по-голямата част от двете столетия на независимост е „цар на българи и гърци", а различните български държави обхващат само част от териториите, населени с български говорещо население...


                                Last edited by vanevski; 17.10.2020, 16:19.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X