IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Барби, дай пример с други умни хора?
    Има ги много, измамени досега да гласуват за негодници
    Надявам се този път да им дойде акъла

    Коментар


    • Гледам навсякъде са започнали да плюят Кирил и Асен. Троловете са се активирали. Били американци които щяли да вкарват истанбулски конвеции прочие и прочие. Целта на мутро-ченге олигарсите и техните тролове пешки - имхотеп и разните други форумни анонимници е да предизвикат неграмотните и лесно манипулируеми маси колко зле ще е ако изберат Кирил и Асен. Трябва да се гласува само за крадците мутро-ченге комунисти - ГРОБ и ДПС за да продължават кражбите, луксозните почивки, пълните чекмеджета, новите къщи в БарЦелона и Гърция. Яхтите, сарайте прочие и прочие. На който му е писнало да го обират мутрите начело с БОЙКО-ПЕЕФСКИ-ДОГАН-КАСКЕТА-ЦАЦАТА да подкрепи проекта на Кирил Петков и Асен Василев.

      Време е да дадем шанс на млади амбициони хора които са милионери и са го постигнали с учене и работа, а не на селските галоши милиционери дошли от незнам си къде само и само да грабят от НАШИТЕ ПАРИ.

      Вижте какви калинки имаха ГРОБ в 45 и 46 събрание. Някакви хостеси любовници на мутри от Варна, кариеристи от дълбокия прованс готови и задника на боко да оближат за някоя троха. Гласуваш за ГРОб и получаваш калинки които те крадат.

      Гласуваш за ДПС и получаваш слуги на пеефски които са готови на всичко да защитят този откровен крадец. Руснаците добре го подредиха пеефски. Дано го сполети и по тежка участ, че явно с американски санкции няма да стане.

      Божков и всякаква олигархична измет заедно с каскета, цацата и всичките им слуги в прокуратурата, съда и парламента конфискация на имущество и в зандана.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Щатите ще ви ударят един четвъртит отзад. Там с малоумни галоши така правят.
        Ха ха ха ама само как ти го сложиха а на целото ДПС ви го сложиха без вазелин..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Стана точно както си мечтаех - Преходът най-после започна
          Появиха се млади, умни и честни Българи, които са
          учили, живяли и работили в нормални цивилизовани Държави.
          Решиха да оставят временно настрана
          успешната си кариера в различни успешни бизнеси,
          и да пресушат
          тресавищата и блатата в евроазиатската територия "българия",
          за да я превърнат отново в Европейската Държава България

          А
          вие продължавайте да си дрънкате глупостите тук
          Глутницата се усети че тия двамцата могат да им таковат мамата и озверяха....Активираха всичко което мо же да се активирира за да ги плюе и черни....Колкото повече плюят толкова повече народ ще гласува за тях....Ама голям кеф е да гледам гърча.СлаФчУ и той се усети и той тръгна да се присламчва....Леле ако верно вземат 30% ще има голямо шоу.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            На Кирил, Асен, и на другите умни хора им се гади от влечуги като слави
            Барби, дай пример с други умни хора?

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Щатите ще ви ударят един четвъртит отзад. Там с малоумни галоши така правят.
              "Там"--- и все пак си в бг. Всуе се мориш да доказваш други работи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.
                Ще протестират всички освен антуража.
                които не могат да го понасят вече 12 г, а и нямат кокал.
                На основание - че го определиха за токсичен и никой не иска да изгуби избирателите си при коалиция с него.
                Единствено шкембе-воевода се надява на бонуса, че е бил в подкрепа на Баце, като евентуално му се помогне да се намести отново в парламента. Обаче той ще е с мижав процент.
                Другите агенти които биха се намерили по естествен начин са ДПС, независимо че обявиха Баце за токсичен. Това ще е най-голямата грешка ако ги допусне, защото златния пръст се подарява на Доган. А той няма да чака много дълго за да се ползва от него. Защото ще започне да му се ерозира влиянието от другите недоволни хиени.
                Та ако изобщо Баце направи правителство, се съмнявам, че ще е за кратко. Но как ще го направи, като са изравнени силите. Онези хиени протестърите при най малкия гаф ще завият като кучета и пак ще го баталясат. За какво му е на баце правителство в такава обстановка, каква е логиката, като трябва дори мижав усет да няма, за да не знае какво го чака с управление, при което с където с единия крак е стъпил в киреча. Не виждам логика освен да иска за заличи евентуално окраденото и завлаченото. Поради страх който ги тресе.
                Но не мисля че ще успее сам да направи правителство именно заради споменатите демократични ценности - не стигат процентите срещу тези на протестиращите.
                Случва се в демокрацията. Белгия нямаше над една година правителство, но при развити вече и работещи институции не им беше трудно да се справят с проблемите поставени от демокрацията при избори.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Кирил и Асен може да са на различно мнение относно "чалгарите",
                  Абе - умни хора са и няма да пропуснат шанса си да управляват СЪС СЛАВИ! ИЛИ Слави ще управлява с Асен и Кирил.
                  На Кирил, Асен, и на другите умни хора им се гади от влечуги като слави

                  Коментар


                  • Стана точно както си мечтаех - Преходът най-после започна
                    Появиха се млади, умни и честни Българи, които са
                    учили, живяли и работили в нормални цивилизовани Държави.
                    Решиха да оставят временно настрана
                    успешната си кариера в различни успешни бизнеси,
                    и да пресушат
                    тресавищата и блатата в евроазиатската територия "българия",
                    за да я превърнат отново в Европейската Държава България

                    А
                    вие продължавайте да си дрънкате глупостите тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.
                      Аха. Като Първа, няма втора, най-много, трета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                        Ако пък баце направи някак правителство с който и да е, предполагам че протестите ще продължат
                        Кой ще протестира и на какво основание? В демократичните страни, много често първата политическа сила сформира правителство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                          Слави е разочарованието на разочарованите, както добре го определи мой приятел
                          Абе той, и бая очаровани разочарова.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Зависи от интерпретацията. Не зная Слави да е обещавал да "сваля някого". Слави просто показа, че може да влезе с хъс в политиката и да бъде ПЪРВА политическа сила.

                            Това беше сигнал за всички останали, които се прегърнаха и обединиха, но не, за да имаме вече правителство на първата политическа сила в Парламента. Те се ОБЕДИНИХА, за да нямаме правителство!

                            И сега НЯМАМЕ правителство, именно по тая причина - защото всички се ОБЕДИНИХА срещу това - ДА ИМАМЕ ПРАВИТЕЛСТВО от експерти!

                            Кое тревожи "обединените", ли? Един факт ги тревожи: щяхме да имаме правителство от експерти! Ама вашата интерпретация (на обединените срещу Слави, за да НЯМАМЕ правителство - е друга): лоши хора предлагал Слави, гадни и НЕ МОГАТ ДА КРАДАТ!

                            Окончателно: искате да управлява партия от статуквото. Няма да ни се отвори парашута!

                            Но, ако все пак ГЕРБ се върнат с Боко - отново ще ви повторя горното, в новия му вариант: обединихте се срещу Слави, за да върнете ГЕРБ на власт. И ще ми е готино!

                            Връзка с хората на Слави нямам и не ми пука КАКВО ЩЕ ИЗБЕРЕ СУВЕРЕНЪТ - този толкова хубав израз на Слави: СУВЕРЕНЪТ РЕШАВА!

                            И ми е гот, и съм с чувството за изпълнен дълг към нацията, с гласуването ми за ИТН - аз, който не съм гласувал през последните години!

                            Здраве, щастие, креативност! Стига сте рИвали, животът е хубав! ))
                            ...за някои, лятото НЕ свършва и винаги, са от напечената страна.
                            Last edited by RUBLA; 22.09.2021, 09:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              Ти не се безпокой предварително. Оттам вече удариха пръста на хитреца.
                              - видя се от разходките на Цецо Асансьора до Щатите.
                              Макар че се разбра накрая, че и асансьорът е нефелен.
                              Що пък аз да се безпокоя? Виж, скъсаният галош има за какво. А нали знаеш къде им е мястото на скъсаните галоши?

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар

                              Working...
                              X