IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    И какво учудващо има,че един народ избива друг.Това се случва откакто има хора, просто мащабите са различни .
    Иначе 100 процента съм сигурен, че българите няма да гласуват за излизане от ЕС и съюз с Русия. Българинът не е прост човек. Едно е да симпатизира на руснаците, друго да е в съюз с тях.
    Уха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Зависи дали е лява или дясна диктатура. Горката Аржентина от перонисти популисти и до днес не може да се оправи. Чили е друга бира след дясна диктатура. Оня го вкара в ред за пет минути.

      Мерси вече от диктатури.
      С последното съм съгласен, иначе Пиночет, бай Тошо....все тая. Не ми го хвали...

      Коментар


      • Радостин Василев: С правителство на всяка цена ще се пазят от наказателна отговорност

        "Ще има правителство, защото те ще бранят с цената на всичко желанието за консумиране на властта и пазенето от наказателна отговорност. ... Ще се опиат да запазят имунитета на Бойко Борисов, за да могат да направят правителство, което да отстрани главния прокурор и да бъде изпран Бойко".



        Тази прогноза направи пред БНР бившият депутат от ПГ на "ПП-ДБ" Радостин Василев, който вече е независим депутат в 49-ото Народно събрание, след като напусна парламентарната група заради съдържанието на записи от онлайн заседание на Националния съвет на ПП, които той изнесе публично на пресконференция.

        Той заяви категорично, че няма други записи - нито от централата на партията "Продължаваме промяната", нито в стаята им в Народното събрание:

        "Вероятно Кирил Петков се страхува от други записи, с каквито аз не разполагам и не мога да отговарям за тях".



        Според него "в много тесен кръг е било планирано коалирането на ПП с ГЕРБ" и определи това като национално предателство, защото "Продължаваме промяната" винаги " са се клели", че никога няма да се обединяват с Бойко Борисов.

        Радостин Василев потвърди, че е с 24-часова полицейска охрана, защото "се счита има сериозна заплаха за живота" му.

        Независимият депутат подчерта, че това, което е чул в записа, отнасящо се до националната сигурност, го е накарало да го огласи:

        "Не съществуваше за мен вариант да затая това нещо, защото така щях да стана съучастник. В мен не е съществувало съмнение, че ще оповестя това да разкрия записа. Не е изтекъл анонимно, защото така щяха да отричат, че е истина".

        Време е да направя политически проект, който да участва в избори, заяви още Василев.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Пак ти казвам - мислех като теб, преди да си изляза от балона. Българинът симпатизира на руснаците и вече е обучен да мисли, че Запада загива, в последните си издихания изсмуква космическия потенциал на Павликени и Горна Оряховица, а бъдещето принадлежи на Индонезия, Индия, ЮАР и Египет.
          Ние сме в изключително опасна ситуация - хем младите са неизпитали минусите на соца, хем старите си търсят неговите плюсове.

          За съжаление, войната в Украйна ангажира цялото Западно внимание (и с право, разбира се) и ние сме оставени малко в позиция "Ако дочакате да не бъдете анексирани от Русия, ще ви помогнем и на вас".
          Напротив-ти явно черпиш впечатленията си от Интернет и форумите и си правиш грешни изводи.Аз познавам доста русофили и нито един не е изявил желание да излезем от ЕС и да сме в съюз с Русия .Това ще означава да не могат да работят в държавите от ЕС и да пътуват свободно. Това ако стане ще има революция.
          Иначе и аз смятам ,че Западът загива заради затоплизма, джендъризма и нашествието на диваци.Но това не означава, че съм евроскептик,а съм против определени политики на управниците. Смятам, че държавите от Източна Европа в ЕС плюс Украйна в бъдеще трябва да си създадем собствен съюз.Дано естествено не съм прав и Западна Европа да не стане клоака,но засега не съм оптимист.
          Last edited by mirodes; 31.05.2023, 16:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            И какво учудващо има,че един народ избива друг.Това се случва откакто има хора, просто мащабите са различни .
            Иначе 100 процента съм сигурен, че българите няма да гласуват за излизане от ЕС и съюз с Русия. Българинът не е прост човек. Едно е да симпатизира на руснаците, друго да е в съюз с тях.
            Пак ти казвам - мислех като теб, преди да си изляза от балона. Българинът симпатизира на руснаците и вече е обучен да мисли, че Запада загива, в последните си издихания изсмуква космическия потенциал на Павликени и Горна Оряховица, а бъдещето принадлежи на Индонезия, Индия, ЮАР и Египет.
            Ние сме в изключително опасна ситуация - хем младите са неизпитали минусите на соца, хем старите си търсят неговите плюсове.

            За съжаление, войната в Украйна ангажира цялото Западно внимание (и с право, разбира се) и ние сме оставени малко в позиция "Ако дочакате да не бъдете анексирани от Русия, ще ви помогнем и на вас".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              Тц, Костя започна като малка Варненска регионална партийка на отцепници от ВМРО, сетне ГЕРБ го наеха да удуши Патриотичния фронт, но от ковида насам той си е самостоятелен играч. Разликите с Волен са големи и точно от това се притеснявам - Костя не е луд, адаптивен е и е доста добър народопсихолог.
              Забравяте, че 60% от българите не гласуват, а поне половината от тях търсят чуждата вина в това, че сутрин млякото им е изкипяло. Само Костя уверено показва виновници и това му носи дивидент.
              Колкото до "и той чака евраци" - Русия е в тежка икономическа ситуация, но България е малка и рубли за нашите русофили винаги ще има, така че той не е за европарите.

              mirodes, "Това няма как да се случи" е най-тъжната фраза и в човешкия живот, и в човешката история.
              Немислими и напълно невъзможни са били Холокоста, рязането на ръце в Конго, Сребреница, Инквизицията, ако щеш и Хирошима и Нагасаки (макар и безалтернативни в един момент, те са немислими до него).

              Видно в момента се случва голямо разместване на пластовете в държавицата ни - дано нещата не са влошат.
              И какво учудващо има,че един народ избива друг.Това се случва откакто има хора, просто мащабите са различни .
              Иначе 100 процента съм сигурен, че българите няма да гласуват за излизане от ЕС и съюз с Русия. Българинът не е прост човек. Едно е да симпатизира на руснаците, друго да е в съюз с тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Мисля че не говори срещу ес, говори срещу нато и иска да махне базите на нато. Не знам кой има изгода от тези бази освен циганките около тях
                Тц, Костя започна като малка Варненска регионална партийка на отцепници от ВМРО, сетне ГЕРБ го наеха да удуши Патриотичния фронт, но от ковида насам той си е самостоятелен играч. Разликите с Волен са големи и точно от това се притеснявам - Костя не е луд, адаптивен е и е доста добър народопсихолог.
                Забравяте, че 60% от българите не гласуват, а поне половината от тях търсят чуждата вина в това, че сутрин млякото им е изкипяло. Само Костя уверено показва виновници и това му носи дивидент.
                Колкото до "и той чака евраци" - Русия е в тежка икономическа ситуация, но България е малка и рубли за нашите русофили винаги ще има, така че той не е за европарите.

                mirodes, "Това няма как да се случи" е най-тъжната фраза и в човешкия живот, и в човешката история.
                Немислими и напълно невъзможни са били Холокоста, рязането на ръце в Конго, Сребреница, Инквизицията, ако щеш и Хирошима и Нагасаки (макар и безалтернативни в един момент, те са немислими до него).

                Видно в момента се случва голямо разместване на пластовете в държавицата ни - дано нещата не са влошат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                  Гешака май както казваш се е взел насериозно и се мъчи да го играе с народа, защото той е първият главен прокурор, който посмя да назове бандитите - вожда на племето апачи с тиква вместо глава и останалите лукови глави.
                  Дали този главен прокурор е различен? Може би, а може и да не е, но за момента действията са му на страната на народа, и няма значение какво е правил вчера или онзи ден, важно е какво прави днес и какво ще направи утре, защото той сега се бори за своя политически живот и своята длъжност.
                  Dobre че отвреме на време развалят калимерата че публиката да научи каква е действителността- за мое съжаление е по лоша отколкото съм си представял

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                    Гешака май както казваш се е взел насериозно и се мъчи да го играе с народа, защото той е първият главен прокурор, който посмя да назове бандитите - вожда на племето апачи с тиква вместо глава и останалите лукови глави.
                    Дали този главен прокурор е различен? Може би, а може и да не е, но за момента действията са му на страната на народа, и няма значение какво е правил вчера или онзи ден, важно е какво прави днес и какво ще направи утре, защото той сега се бори за своя политически живот и своята длъжност.
                    И аз така мисля. Крайно време е някои от престъпниците във властта да си понесат заслуженото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Гледам гешев се активизирал- любена петрова на разпит, ивайла бакалова и тя, май някой си е повярвал много
                      Гешака май както казваш се е взел насериозно и се мъчи да го играе с народа, защото той е първият главен прокурор, който посмя да назове бандитите - вожда на племето апачи с тиква вместо глава и останалите лукови глави.
                      Дали този главен прокурор е различен? Може би, а може и да не е, но за момента действията са му на страната на народа, и няма значение какво е правил вчера или онзи ден, важно е какво прави днес и какво ще направи утре, защото той сега се бори за своя политически живот и своята длъжност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        https://www.youtube.com/watch?v=OB1iV_Aroa4- на сарафов му е........... майката, отчасти и на гешев
                        Га яди кифтетата ни рива, а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Амиии така са преценили- това е малко като обявяването на война от бг на англия и говедария- и за да е пълна войната мисля че около 5600 човека са убити в софия само, да не говорим че е разрушена половин софия
                          Там си има конкретна причина. Български самолети и ПВО свалят американски бомбардировачи на път от Гърция за нефтените полета в Плоещ, Румъния.
                          В случая хем България обявява война на САЩ,хем им сваля самолетите,каква точно реакция да се очаква?
                          Докато СССР не е провокиран по никакъв начин, но ни обявява война и ни окупира.

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=OB1iV_Aroa4- на сарафов му е........... майката, отчасти и на гешев

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Точно така-обявява ни война,за да ни окупира За благодарност, че България не е изпратила войски на Източния фронт.Което и до голяма степен предопределя изхода на войната в полза на СССР.
                              Амиии така са преценили- това е малко като обявяването на война от бг на англия и говедария- и за да е пълна войната мисля че около 5600 човека са убити в софия само, да не говорим че е разрушена половин софия

                              Коментар


                              • Гледам гешев се активизирал- любена петрова на разпит, ивайла бакалова и тя, май някой си е повярвал много

                                Коментар

                                Working...
                                X