IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение




    з
    Е това е, Ванчо. Можеш да изкараш Селянина от селото но, не и селото от Селянина.

    Коментар






    • з
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        И аз мисля ,че не е разбрал
        може да е годишна заплата..
        Aбе все заплатата гледате. Мен ме втрещи, че са сложили това дете на този пост. wtf? Всъщност кой набор е? Може пък да е много младолика, щото ме съмнява да е много опитна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

          Абе няма.Тоя на БНБ говерньор ли беше говнар ли беше дето проспа фалита на КТБ и той толкоз вземаше.
          Имах предвид Агенцията за инвестиции. Иначе да, неговата е най-висока в публичния сектор, но също не е чак толкова.
          Last edited by Специалист по всичко; 14.05.2021, 00:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

            Няма такава заплата. Тук верятно някой нещо не е разбрал.
            Абе няма.Тоя на БНБ говерньор ли беше говнар ли беше дето проспа фалита на КТБ и той толкоз вземаше.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ

              Чета, че един ФБ приятел е написал следното по адрес на ДЕСИСЛАВА ТРИФОНОВА : Ей туй моме е било Директор на Агенцията по инвестициите с 38 хиляди месечна заплата и се е разпореждало с 1, 7 млрд. лева На бате Бойко Калинка Малинка Днес ревна, че я уволнили/
              Не знам дали това е верно, но то е близо 2 пъти повече от заплатата на един френски министър и е май по-висока и от заплатата на президента Макрон. Второто ще го проверя. Ако обаче това се окаже вярно в България няма нужда от протести а от кръв...
              От wikipedia :Петър Бояджиев (политически емигрант) – Уикипедия (wikipedia.org)
              На 2 декември 1992 г. президентът Желю Желев възлага на Петър Бояджиев, кандидат за министър-председател, посочен от парламентарната група „Предизборен съюз на БСП и коалиция“, да състави правителство. Кандидатурата се оказва неконституционносъобразна, тъй като бившият политзатворник има двойно гражданство – френско и българско.

              То верно уикипедията не е авторитетен източник, ама другите източници са много груби към него. Например Евгений Михайлов за подкрепящия ДБ Петър Бояджиев: Платен провокатор и псевдодисидент (tribune.bg):
              От профила във Фейсбука на режисьора Евгений Михайлов:

              Платеният внедрен провокатор, измекяр и псевдодисидент, кандидат за министър председател на БСП през 1992г. Петър Бояджиев ( с втори профил Europeen Dialogue) малко прекали.

              От няколко дни е скочил с провокации и измислени ченгесарски клевети срещу приятелите ми

              Коментар


              • И аз мисля ,че не е разбрал
                може да е годишна заплата..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ




                  Чета, че един ФБ приятел е написал следното по адрес на ДЕСИСЛАВА ТРИФОНОВА : Ей туй моме е било Директор на Агенцията по инвестициите с 38 хиляди месечна заплата и се е разпореждало с 1, 7 млрд. лева На бате Бойко Калинка Малинка Днес ревна, че я уволнили/
                  Не знам дали това е верно, но то е близо 2 пъти повече от заплатата на един френски министър и е май по-висока и от заплатата на президента Макрон. Второто ще го проверя. Ако обаче това се окаже вярно в България няма нужда от протести а от кръв...




                  Няма такава заплата. Тук верятно някой нещо не е разбрал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ
                    Чета, че един ФБ приятел е написал следното по адрес на ДЕСИСЛАВА ТРИФОНОВА : Ей туй моме е било Директор на Агенцията по инвестициите с 38 хиляди месечна заплата и се е разпореждало с 1, 7 млрд. лева На бате Бойко Калинка Малинка Днес ревна, че я уволнили/
                    Не знам дали това е верно, но то е близо 2 пъти повече от заплатата на един френски министър и е май по-висока и от заплатата на президента Макрон. Второто ще го проверя. Ако обаче това се окаже вярно в България няма нужда от протести а от кръв...
                    И, като едното чудо, ще вземе да я получи...

                    Коментар


                    • ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ




                      Чета, че един ФБ приятел е написал следното по адрес на ДЕСИСЛАВА ТРИФОНОВА : Ей туй моме е било Директор на Агенцията по инвестициите с 38 хиляди месечна заплата и се е разпореждало с 1, 7 млрд. лева На бате Бойко Калинка Малинка Днес ревна, че я уволнили/
                      Не знам дали това е верно, но то е близо 2 пъти повече от заплатата на един френски министър и е май по-висока и от заплатата на президента Макрон. Второто ще го проверя. Ако обаче това се окаже вярно в България няма нужда от протести а от кръв...





                      Коментар


                      • https://storytoday.bgvest.eu/609057/

                        Коментар


                        • Идиотите слуги на мутрокомунистите педиатори треперят от страх и ужас..
                          Във вероятно необоснован лукс тъне Ловното стопанство в местност ”Ормана” край Ямбол. Била е построена цяла нова хижа, завършена преди около три години. Не е ясно има ли документи. За всичко това обаче няма как да се разбере. Висока ограда пречи да се види какво има вътре. Това е държавано ловно стопанство и е с ограничен достъп, пази се. Така теренът се превръща в благодатна почва за цъфтящ лукс.

                          FROGNEWS.BG
                          Абровски: Ултра лукс в ловен дом ”Ормана”, посещаван от Борисов и постройки със съмнителна законност
                          Във вероятно необоснован лукс тъне Ловното с
                          Last edited by Kiro; 13.05.2021, 16:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Преди да пуснеш бюлетина се замисли за кого гласуваш и какво може да последва!

                            Щото в изминалия парламент се видя, че от шоумен можеш да очакваш само шоу, от протестъри само крясъци, а от комунисти само заговори.

                            А от мутрите само рекет кражби арогантност и простотия..Боли ма ...за изборите

                            Коментар


                            • Тук има атака от комунисти и агенти-доносници на ДС.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Преди да пуснеш бюлетина се замисли за кого гласуваш и какво може да последва!

                                Щото в изминалия парламент се видя, че от шоумен можеш да очакваш само шоу, от протестъри само крясъци, а от комунисти само заговори.

                                Както беше писал преди време в една друга тема- така действа демокрацията. Хубаво е аршинът да не е двоен. Гледам, теглиш в определена посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X