IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пред "Фокус" известният кинорежисьор и създател на СДС Евгений Михайлов предупреди , че може да се очакват изненади от избрания за служебен заместник министър-председател по обществен ред и сигурност и служебен министър на вътрешните работи Бойко Рашков.

    „... не мога да забравя от 20-те часа разпити, на които бях подложен от него през 90-та година, по време на разследването около прочутата реплика на Петър Младенов: „Най-добре е танковете да дойдат."

    Много добре знам неговия стил, знам на какво е готов, знам и какво искаха да направят с мен, защото го изживях през тези 20 часа разпити и опити за съставяне на фалшиви протоколи и фалшиви показания. От тогава до сега той е израснал, добил е опит, защото беше депутат и шеф на следствие, шеф на службата по контрол на разузнавателните средства, така че може да очакваме от него много изненади.

    За мен наистина е странно, че на 30-тата годишнина от прехода човек като него – свързан с репресивните органи на комунистическия режим, може в демократична натовска България да е вицепремиер и министър на вътрешните работи“,
    отбеляза Михайлов.

    Коментар


    • Мунчо ме разочарова! Още малко да се беше напънал и щяхме да бием Северна Корея по брой на генерали и комунисти в служебното правителство.

      Коментар


      • Току що прочетох основните точки в програмата на партия "Атака" на стената на Сидеров. Спете спокойно, Волен ша ни опраи! Най ме впечатли тази част на "програмата", касаеща икономиката.

        "Първо ще привлечем инвестиции от Русия, Индия, Южна Корея и Китай и ще построим "верига от консервни комбинати", която ще е с "насочен износ" за изброените държави. Ако не знаете, нашенската лютеница и бурканите с паприкаш са много търсени в Китай. А в Южна Корея пък се редят на опашки за нашенското кисело зеле, щот им е писнало от тяхното кимчи. В Русия от край време са луди по болгарский перец."

        Е как за 30 години преход на никой политик не му хрумна таз гениална идея, а?!
        Аферим на тоз Волен, умното си е умно!

        Коментар


        • Andi11, значи във форума могат да се публикуват фалшиви новини, а истината е недопустима?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Яка страничка с майпати


            https://www.facebook.com/%D0%9B%D0%B...7497148083392/

            Основател на "Демократична България": Антоанета Цонева, Христо Иванов и Иво Мирчев са вземали пари от Пеевски, Божков и Цветан Василев — Breaking.bg

            Коментар


            • Яка страничка с майпати


              https://www.facebook.com/%D0%9B%D0%B...7497148083392/

              Коментар


              • https://www.monitor.bg/bg/a/view/v-s...eb0ObGs5hq0an8

                ХО ХО ХО ХО
                тик так тик так
                В САЩ започна производството на изтребителите F-16 за България

                крокодилските сълзи - СЕГА


                ТИК ТАК ТИК ТАК

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Приличаш ми на агент-доносник Елника. Абсолютно същия стил.

                  А ще спечелите колкото и сега спечелихте.
                  Хора като вас изпълнени със злоба и омраза не печелят. Справка - Болен Сидеров.
                  В глави те ви друго няма.
                  Когато някой завърши мисълта си с "после ще му мислим" означава че и сега не може да мисли и го отлага за по-късен етап. И ето резултата: Докато се напъвахте да изглеждате умни, БСП получи правителство. Това е вашият принос към политиката в България.
                  Всичко е по-добре от гробарско-калинковото правителство. Болен лидеров, шкембето и оня далавери не ви ли бяха патерица 4 години?

                  Точно щото няма злоба и омраза държавата ни е последна във всичко, дори сме по зле от Албания и Косово. А уж щяхте да правите България швейцарията на балканите. Само тук не се направи лустрация като в други страни които сега са светлини години напред. Справка - гроб - партия с повече комундели от БСП. Даже може да наречем спокойно гроб - БКП. Лидера ви е заклет комундел с партиина книжка.

                  А другият ви шеф дебеян е разследван в САЩ за пране на пари, далавери, контрабанда на цигари и финансиране на тероризъм.

                  За тях пачките, а за вас верните им фенове- тролове огризки.

                  Разбирам да си някой от близкият кръг белотаджии да си яко в далаверата, ама то за едни жълти стотинки струва ли си да се продаваш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Идваме да си върнем държавата. Ние сме партизаните биещи се с нацистко-фашиската слугинажно олигархична чума. И ще спечелим битката. Вече яко му пече на задника на падишаха ви, както и на шефа му дебелян. Проблема е че нас ни подкрепя Запада, а вас даже не искат да ви приемат за едно кафе.

                    Затова лидера ви и целата върхушка тръбят какви евроатлантици и про натовци са, ама вече никой не вярва на тези троянски коне продали западните идеали и народа си, за шепа копейки и потупваня по рамото.
                    Приличаш ми на агент-доносник Елника. Абсолютно същия стил.

                    А ще спечелите колкото и сега спечелихте.
                    Хора като вас изпълнени със злоба и омраза не печелят. Справка - Болен Сидеров.
                    В глави те ви друго няма.
                    Когато някой завърши мисълта си с "после ще му мислим" означава че и сега не може да мисли и го отлага за по-късен етап. И ето резултата: Докато се напъвахте да изглеждате умни, БСП получи правителство. Това е вашият принос към политиката в България.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Новите варвари, как вървят нещата?

                      Идваме да си върнем държавата. Ние сме партизаните биещи се с нацистко-фашиската слугинажно олигархична чума. И ще спечелим битката. Вече яко му пече на задника на падишаха ви, както и на шефа му дебелян. Проблема е че нас ни подкрепя Запада, а вас даже не искат да ви приемат за едно кафе.

                      Затова лидера ви и целата върхушка тръбят какви евроатлантици и про натовци са, ама вече никой не вярва на тези троянски коне продали западните идеали и народа си, за шепа копейки и потупваня по рамото.

                      Коментар


                      • Новите варвари, как върви мющерията?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          герберските тролове как е в централката? По колко плащат на пост? Скоро ще изгубите службите
                          повечето вече усещат по колко тънък лед ходят!

                          вчера бях в една община доминирана от герб. за уреждане на тривиални казуси , в нормална обстановка си бях подготвил 1 работен ден
                          всичко се случи за 20 минути
                          начи като пари на гъзинката може и да се работи!!!

                          Коментар


                          • герберските тролове как е в централката? По колко плащат на пост? Скоро ще изгубите службите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                              И аз съм голям фен на Радиотеатъра. На всички останали фенове мога да препоръчам всяка неделя от 16:10 по прогрма "Христо Ботев" на БНР. Някои знаменити радиопиеси могат да се намерят и в "Грамофонче"
                              Приказки, песнички, стихове, театър за слушане - БалканТон, радиотеатър | Грамофонче-записи (chitanka.info)
                              Мерси Ще им пускам тези компромати на внучетата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                А ти наистина ли смяташ,че не са крали?
                                Кръчмарят смята. За другото се правят други неща.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X