IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гергов е крадлив боклук, съдружник на БХ , за да има промяна тябват хора извън статуквото..Радев е сам засега такъв..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Трябва да си много неадеквате или трол на крадците , които ни управляват за да нападаш слабата опозиция и да си мълчиш за безобразията на Хунтата..
      Не бе, човек. Грешиш. Мъчно ми е за това, което наблюдавам. И споделям, т.к. то направо вади очи. ТРЯБВА да се изчисти, за да спечели доверието на гражданите. Ама с типове като Гергов в средите си, който още, и драпа да задава тон, просто, не виждам как. Колаборатор гербав, да си менка той, дупки за милиони...
      Last edited by Pyramid; 08.07.2020, 17:29.

      Коментар


      • Трябва да си много неадеквате или трол на крадците , които ни управляват за да нападаш слабата опозиция и да си мълчиш за безобразията на Хунтата..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Най- гадния въпрос е за колко гроша лижеш задниците на милиционеркомунистите крадци и нападаш единствената им опозиция..СЪЩИТЕ ВЪПРОСИ ЗАЩО НЕ ГИ ПОСТАВИШ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ, КОЯТО УПРАВЛЯВА ВЕЧЕ 11 ГОДИНИ..КОЙ ЛИ БИ МОГЪЛ ДА Е НАД СПЕЧЕЛИЛИЯ 3 МАНТАТ БМБ И ГЕРБ..
          Изпълнителната власт не е тая, която, изобщо иакамда питам. Целият им катун е за в дранголника а Тиквуний - за тиквеник. И никакви „задници” не им ближа. Отделно, че единствената им опозиция, няма нужда някой да я напада, т.к. сама страда от тежък рак, а именно, от десни и в червата, презрели избиратели и съпартийци, собствени „кадри” със стремежи към „Върха” и „БСП на власт” в колаборация с гербавите. Е, няма такава шизофрения. Да не говорим, как същото това БСП се отнася към симпатизанти и съюзници в борбата срещу ГРОБ. С такова отношение, и тези убаФци, са като онези убаФци. Малко по-... и пак, неадекватни. За каква готовност да победят ми дрънкат, ако ей тъй, по принцип и по желание, се самопрострелват в крака преди всеки избори. Тежък вакуум между ушите.
          Бог да пази. Щото хората серсеми.


          ​​​​​​

          Коментар


          • Най- гадния въпрос е за колко гроша лижеш задниците на милиционеркомунистите крадци и нападаш единствената им опозиция..СЪЩИТЕ ВЪПРОСИ ЗАЩО НЕ ГИ ПОСТАВИШ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ, КОЯТО УПРАВЛЯВА ВЕЧЕ 11 ГОДИНИ..КОЙ ЛИ БИ МОГЪЛ ДА Е НАД СПЕЧЕЛИЛИЯ 3 МАНТАТ БМБ И ГЕРБ..

            Коментар


            • И така, снощи, по ТВ „Евроком”, о.р.полк.Н.Марков, много правилно постави въпроса: Щом президентът ... още не е реагирал на безобразието пред морската граница с гавазите на Ахмед Доган (доста обосновано, предположително, от НСО) -а, да реагира трябва, т.к.там се харчи публичен ресурс за охрана на частно лице - то, явно, иде реч за някого, поставил себе си /или поставен?!?/ по-високо от премиер, президент и главен прокурор.
              И Тъййй... КОЙ ЛИ БИ МОГЪЛ ДА Е НАД СПЕЧЕЛИЛИЯ 2 млн.гласа? Би трябвало ТОЙ САМИЯТ някак, сам да ... подчинява. Как, ако съществува такъв субект?

              И, да попитам още нещо: Смелостта -ясно, да маркираме конфликт с последния, още жив и още действащ премиер, стига. Да летим - явно, също. Ама някак, не точно, в действен конфликт.
              Е, ИЗЧЕРПА ЛИ СЕ същата тази смелост пред митичния...г-н „Х”?
              Питам, щото, някак и пред мен, като пред свой работодател да застане, президентът ммм...или не пожела, или ммм...не посмя. Чудя се, задавам си въпроси. Гадни въпроси. Че после, може да пожелае още, и втори мандат... На какво отгоре?
              Last edited by Pyramid; 08.07.2020, 14:50.

              Коментар


              • Тц-тц-тц-тц-тц! Как съм пропуснал някакво мило изявление на колегата. Сигурно, ми е обяснявал, колко правилен ход е направил г-н Радев и как ние сме проспали неговия триумф. И на мен ми липсва, нещо, честно: Я, колко праведно и читаво говори. Не, че са произтекли някакви писледици от това говорене, разбира се но, Доброто ченге трупа ли, трупа точки за пред наивници, докато някакъв с каскет го чака на гюме, с питанки до КС за имунитети, държавни измени и др.глупотевини. Чака и го страхува.

                А ние, още чакаме смислени и осмислени действия С ПОСЛЕДСТВИЯ, извършени в интерес на народа...
                ...и май, ще си останем с очакванията. Излъгани. Главно и основно.
                ​​​​​​

                Коментар


                • Ейййй, само как ми накъсахте мисълта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ами гласувай си за ББ И Цецка Цачева току виж ти дали една пачка от чекмеджето.. Ама крадците не са много по даването, те са по взимането..
                    Няма. За гербави няма да гласувам.

                    Коментар


                    • Ами гласувай си за ББ И Цецка Цачева току виж ти дали една пачка от чекмеджето.. Ама крадците не са много по даването, те са по взимането..

                      Коментар


                      • Успокой се, Гигов. Никой не критикува Радев, задето „управлява дрон в свободното си време”. Аз знам, за какво той упорито мълчи и от какво / от кого / упорито се крие, както и какво ОТКАЗА да стори за страната си с напълно идиотско обяснение освен, ако и него, го е писала някояот къртиците в администрациятана приемната му. Което знам, ми стига, за да ме разочарова.
                        И никъде, не съм крепил Тиквуния. НИКОГА И НИКЪДЕ.
                        Така че, успокой се. Не го мразя. Ама как да гласувам втори път за човек, така излъгал ме първия?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Не ТОВА казах. Въпреки, че ми харесва, на ниво дребен реванш, как им кенза в устата.

                          ОБАЧЕ,
                          Президентът,
                          НЕ ЗА ТОВА Е ИЗБРАН.

                          Видяхме 13 ли бяха, 15 ли (поправете ме) броя подадено вето. До тук - добре. Прескочиха почти всички (щото, така решил този със Шкафчето).
                          А...

                          КОЛКО ЗАКОНОДАТЕЛНИ ИНИЦИАТИВИ ПОВДИГНА РАДЕВ? Седи си със седмици тихо, „покаже ИМ Мястото” (сякаш, на тези дръвници им пука !?!) ѝ?
                          - Чака поредната им изцепка?
                          Сетих се за една еврейска приказка:
                          „ - Умен е. Ама ...
                          НЕ Е МЪДЪР.”
                          На близо 60, да си с психика на 30-годишен...

                          А бе траях та, траях, ама то твоята тъпотия вече не се трае. Не знам в какво ти е крив президентът, та си отворил неадекватната си идиотска тема, ама не те чувам да си възмутен от мутрата-премиер, който държи милиони евра в шкафчето си. Милиони в номинал,който се използва най-вече от наркотрафикантите, и то едрите такива.
                          Ти си възмутен, че президентът управлявал дрон в свободното си време! Какво ти пречи това бе! Да не краде? Да не би да рекетира бизнесмени? Или транзитира цигари и наркотици?

                          Бил върнал няколко закона за прегласуване, ама НЕ БИЛ ПОВДИГНАЛ ЗАКОНОДАТЕЛНИ ИНИЦИАТИВИ!!!!!

                          Ти си толкова неграмотен и ниско образован, че дори не си прочел Конституцията! Ако я беше прочел щеше да разбереш, че президентът НЯМА ЗАКОНОДАТЕЛНА ИНИЦИАТИВА! Разбра ли неграмотно нищожество?
                          Законодателна инициатива има Министерският съвет и депутатите. Президентът НЯМА!

                          Виж какво гласи Конституцията и си затвори тролската уста!

                          Чл. 87.
                          (1) Право на законодателна инициатива имат всеки народен представител и Министерският съвет.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Явно, няма да дочакаме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Достоен е само този, който спи с пистолет и шкафче пълно с 1 милион евро..




                              Не ТОВА казах. Въпреки, че ми харесва, на ниво дребен реванш, как им кенза в устата.

                              ОБАЧЕ,
                              Президентът,
                              НЕ ЗА ТОВА Е ИЗБРАН.

                              Видяхме 13 ли бяха, 15 ли (поправете ме) броя подадено вето. До тук - добре. Прескочиха почти всички (щото, така решил този със Шкафчето).
                              А...

                              КОЛКО ЗАКОНОДАТЕЛНИ ИНИЦИАТИВИ ПОВДИГНА РАДЕВ? Седи си със седмици тихо, „покаже ИМ Мястото” (сякаш, на тези дръвници им пука !?!) ѝ?
                              - Чака поредната им изцепка?
                              Сетих се за една еврейска приказка:
                              „ - Умен е. Ама ...
                              НЕ Е МЪДЪР.”
                              На близо 60, да си с психика на 30-годишен...


                              Коментар


                              • Достоен е само този, който спи с пистолет и шкафче пълно с 1 милион евро..




                                Коментар

                                Working...
                                X