IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Министерството на външните работи на Русия обяви днес, че открива на сайта си нова рубрика, която ще съдържа публикации на чуждестранни медии за страната с голям червен печат "FAKE", тоест лъжлива новина, предадоха ДПА и ТАСС.

    Аахаха, сигурно затова руски медии съобщили, че в Швеция имало безредици. Просто рижавото чердже тръмп ги е прочел ден по-рано ....
    Нищо де, все отнякъде трябва да започнат. Ето едно предложение:

    http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7581291.html Mass sexual assault in Frankfurt by refugees 'completely made up'

    One purported victim of 'sex rioting mob' was not in city at time of alleged attack


    Кух мурзилаж

    Пиши директно на сайта ...първите десет печелат по една чистак нова клавиатура !

    Коментар


    • Министерството на външните работи на Русия обяви днес, че открива на сайта си нова рубрика, която ще съдържа публикации на чуждестранни медии за страната с голям червен печат "FAKE", тоест лъжлива новина, предадоха ДПА и ТАСС.

      Аахаха, сигурно затова руски медии съобщили, че в Швеция имало безредици. Просто рижавото чердже тръмп ги е прочел ден по-рано ....
      Нищо де, все отнякъде трябва да започнат. Ето едно предложение:

      http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7581291.html Mass sexual assault in Frankfurt by refugees 'completely made up'

      One purported victim of 'sex rioting mob' was not in city at time of alleged attack


      Кух мурзилаж


      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        http://www.investor.bg/novini/346/a/...comment-newest

        Местните цени на сорта робуста са се сринали с 22% от рекордните нива на 14 ноември, когато започват разговорите около вноса, сочат анализатори от University of Sao Paulo. Оттогава насам фермерите в Espirito Santo са изгубили около 162 млн. долара потенциални приходи заради спада на цените.
        В същото време цените на робуста в Лондон са се повишили с 53% през последните 12 месеца заради опасения около доставките, а фючърсите върху сорта арабика в Ню Йорк са нараснали с около 26% на годишна база.


        То там социализъм бе, държавата не разрешава да си изнася, цените падат, фермерите не могат да си покриват заемите и фалират, някой изкупува плантациите и става монополист. Кеф ти кафе, кеф ти нес кафе. А аз мислех че само в бг стават такива неща, ей сега ще дойде невидимата ръка на пазара да урегулира нещата
        Ми нали затуй махнаха Дилма , да могат да жънат сега...

        Коментар


        • http://www.investor.bg/novini/346/a/...comment-newest

          Местните цени на сорта робуста са се сринали с 22% от рекордните нива на 14 ноември, когато започват разговорите около вноса, сочат анализатори от University of Sao Paulo. Оттогава насам фермерите в Espirito Santo са изгубили около 162 млн. долара потенциални приходи заради спада на цените.
          В същото време цените на робуста в Лондон са се повишили с 53% през последните 12 месеца заради опасения около доставките, а фючърсите върху сорта арабика в Ню Йорк са нараснали с около 26% на годишна база.


          То там социализъм бе, държавата не разрешава да си изнася, цените падат, фермерите не могат да си покриват заемите и фалират, някой изкупува плантациите и става монополист. Кеф ти кафе, кеф ти нес кафе. А аз мислех че само в бг стават такива неща, ей сега ще дойде невидимата ръка на пазара да урегулира нещата

          Коментар



          • http://www.investor.bg/novini/346/a/...ita-si-234504/

            Министерството на външните работи на Русия обяви днес, че открива на сайта си нова рубрика, която ще съдържа публикации на чуждестранни медии за страната с голям червен печат "FAKE", тоест лъжлива новина, предадоха ДПА и ТАСС.

            Щели да дават по некоя копейка , ама само на най добрите , копи паста не се разрешавала , тъй че това стеснява шансовете на многобройните никове желаещи реализация на способностите си .
            Last edited by majnata; 22.02.2017, 18:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Според източник от масква пожелал да остане анонимен, повишените нива на радиоактивен йод над Европа се дължи на потънала руска подводница край северните граници на Норвегия и Финландия.
              Украинска е била и потънала във Финландски териториални води...злите езици говрят че Порошенко е бил на борда...

              Коментар


              • Според източник от масква пожелал да остане анонимен, повишените нива на радиоактивен йод над Европа се дължи на потънала руска подводница край северните граници на Норвегия и Финландия.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • FACT CHECKER:

                  Председателят на БСП е уволняван от правителството заради корупционен скандал.

                  Председателят на БСП е закупил чрез РМД 37% от поверената й по времето на Костов държавна фирма, а след продажбата на акциите си купува 2 апартамента.

                  Висш ръководител на БСП е задържан с контрабандна валута на границата, а понастоящем е виден електрификатор и хотелиер - съдружник на Гоце.

                  Висш ръководител на БСП е мистериозно забогатял приватизатор и мащабен пътен строител, по чиито строежи умират хора и от това не следва нищо.

                  Висш ръководител на БСП подписва договор за 7-ми реактор на Козлодуй без процедура и без никакъв критерий за избор на фирма, на стойност 5млрд $.

                  Висш ръководител на БСП има N на брой дела за енергийни схеми и бидейки цял живот партиец и чиновник живее в 340м2 мезонет в Лозенец.

                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                    - Евгени Михайлов да не забравя, че по устата на Местан още има следи от червилото на Станишев ...
                    - Аз не съм сигурен , че ще целува само там

                    Той е от твоята кръвна група, самоиронията ти е бомба...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      - Евгени Михайлов да не забравя, че по устата на Местан още има следи от червилото на Станишев ...
                      - Аз не съм сигурен , че ще целува само там

                      "Мисля, че Лютви Местан е убеден антикомунист", коментира Михайлов.

                      Относно агентурното досие на Местан, който беше разкрит като агент Павел, режисьорът изтъкна, че нямало следи от доноси.

                      а аз мисля, че доста дс агенти сега са убедени анти комунисти
                      срещат се живи примери и тук, във форума;
                      гръмки, смели думи, повтаряни през няколко ника.
                      достоверни статистики и цитати на "една медия" и "един познат"
                      и тн и тн
                      ако някой се познае, може да отиде да се оплаква на инвестора
                      препоръка е

                      Коментар


                      • До вчера евгени михайлов беше човек в когото се кълнеше родната седерастия, дори барби пускаше негови статии, сега обаче се отрече от седерастите и веднага започнахте да го плюете. Даааааааааааа превратна е хорската съдба и къса е паметта на седерастите. Затова наказанието ви го е измислил чърчил- БЕДНОСТ

                        Коментар



                        • - Евгени Михайлов да не забравя, че по устата на Местан още има следи от червилото на Станишев ...
                          - Аз не съм сигурен , че ще целува само там

                          Yeah

                          Коментар


                          • По итогам 2016 года общая сумма долгов крупнейшей нефтяной компании России составила 3,585 триллиона рублей, установив новый исторический рекорд.

                            За год "Роснефть" увеличила долг на 262 млрд рублей, или 7,8%, сообщила компания в отчете по МСФО за 2016 год. Погашения валютных займов, к которым "Роснефть" принуждают санкции, были успешно компенсированы новыми долгами в рублях, следует от отчета.

                            При этом имеющиеся у "Роснефти" запасы наличных покрывают меньше половины от накопленного долга - на конец года у компании было 790 млрд рублей денежных средств и 906 млрд рублей краткосрочных финансовых активов.

                            Долг "Роснефти" растет практически без остановок все время, что существует компания. За последние 13 лет он увеличился в 35 раз.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Човека отива там където са парите, от върл седесар, сложи чалма и каза алах акбар, а бе дермократ-седесар
                              Ти? Поднесе ли цветя на убиеца на Левски?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Не, не само ти..
                                Какво толкова се чудите? Данчо Ментата и Христо Бисеров преди да сложат чалмите бяха видни седесари демократи,като не им
                                пускаха вече аванта се залепиха за Доган като гербови марки.

                                Коментар

                                Working...
                                X