IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    А сега де?На чия страна съм?На мойта си страна съм си....Споря за спорта....
    И айде,да те поуспокоя малко - мойто мнение е,че към настоящия момент ЕС и НАТО е най-доброто за нас...Ама към настоящия момент....В "умната" политиката няма нито вечни приятели,нито вечни врагове.. От нас зависи,как ще се възползваме от това ,че сме членове на гореспоменатите съюзи....И отделно,обичам да имам собствено мнение по всички въпроси...Това притеснява ли те?Затова, като изцепиш нещо,с което никак не съм съгласен,няма как да не те "захапя"...
    Само зад най-близките си хора заставам безрезервно,дори и да са нагазили лука.....Ти не си от тях....
    Не ми пука. По въпроса с арабите аз колебания нямам. Имат още много да възприемат от напредналите.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Сганта,мога да ти го обясня този "феномен"...Тъй като там си има един процент перманетно пияни хора,баш ги брига дали ще има паметни знаци на Сталин,или няма да има...В единия случай са казали - да,в другия - не и ето ти едни 130%...По това всъщност можеш да разбереш,колко са перманетно пияните-около 30%...
      Абе и аз така си помислих в началото.
      НО, като се зачетох внимателно видях, че за боярищниците си има отделна графа, точно с около 30-33%, както казваш.
      А тия 63 и 65 СЕ припокриват, щото одобряват или отричат РАЗЛИЧНИ неща от сатрапския образ. Прочети го пак!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Всъщност на чия страна си? На руска страна май заставаш в споровете тук.
        А сега де?На чия страна съм?На мойта си страна съм си....Споря за спорта....
        И айде,да те поуспокоя малко - мойто мнение е,че към настоящия момент ЕС и НАТО е най-доброто за нас...Ама към настоящия момент....В "умната" политиката няма нито вечни приятели,нито вечни врагове.. От нас зависи,как ще се възползваме от това ,че сме членове на гореспоменатите съюзи....И отделно,обичам да имам собствено мнение по всички въпроси...Това притеснява ли те?Затова, като изцепиш нещо,с което никак не съм съгласен,няма как да не те "захапя"...
        Само зад най-близките си хора заставам безрезервно,дори и да са нагазили лука.....Ти не си от тях....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          като направя грешката да му прочета няколко от постовете и точно това и аз си мисля.
          изказа е 1:1 като тоя на дружинен ръководител-натегач.
          високопарни безсмислици се преплитат с лозунги. и все громи въображаем но много лош враг...
          дружинни отдавна няма, но още му държи на момчето....
          и после за разпускане вземе та пише, как неговите познати не знам какво си правели...
          Нали не говориш от мое има за мен?
          Баш сте си комсомолски заблудяги всичките червенуги тука..
          Не си позволявай , да ме обсъждаш и да кривиш думите ми, червенуго!
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Ти "бивш" партиен секретар ли си,"бивш"комсомолски секретар ли си?Щото те са имали такива навици,да клепат хората безпричинно и да вменяват колективна вина и да търсят колективна отговорност...Къде прочете ,че съм против ЕС и НАТО?
            като направя грешката да му прочета няколко от постовете и точно това и аз си мисля.
            изказа е 1:1 като тоя на дружинен ръководител-натегач.
            високопарни безсмислици се преплитат с лозунги. и все громи въображаем но много лош враг...
            дружинни отдавна няма, но още му държи на момчето....
            и после за разпускане вземе та пише, как неговите познати не знам какво си правели...

            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              "Над половината граждани на Русия (62%) подкрепят поставянето на публични места на паметни знаци като табели, бюстове и картини, разказващи за успехите на Йосиф Сталин, а още по-голям брой (65%) се обявяват против издигането на паметници, говорещи за неговите неуспехи и престъпления.

              Това сочат резултатите от анкета на Общоруския център за проучване на общественото мнение (ВЦИОМ), публикувани днес и цитирани от ТАСС...."


              Еййй тия общоруски центрове не се научиха да смятат до 100% бе!
              Оооо объркАл съм се!
              Очевидно огромна част от ватата си иска колач.
              Сганта,мога да ти го обясня този "феномен"...Тъй като там си има един процент перманетно пияни хора,баш ги брига дали ще има паметни знаци на Сталин,или няма да има...В единия случай са казали - да,в другия - не и ето ти едни 130%...По това всъщност можеш да разбереш,колко са перманетно пияните-около 30%...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Ти "бивш" партиен секретар ли си,"бивш"комсомолски секретар ли си?Щото те са имали такива навици,да клепат хората безпричинно и да вменяват колективна вина и да търсят колективна отговорност...Къде прочете ,че съм против ЕС и НАТО?
                Всъщност на чия страна си? На руска страна май заставаш в споровете тук.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Искам да кажа и го казвам, че така или иначе си ги каните.
                  Каните и НАТО да напускаме, и ЕС да напускаме.

                  Така ли е?


                  Искате ги рашките тук, нали?

                  Вероятно ще имат списъци и ще ви заобикалят, когато дойдат. От вас няма да грабят.
                  Гигоу руските ракети няма да го целят... Върхъ сте!!!
                  Ти "бивш" партиен секретар ли си,"бивш"комсомолски секретар ли си?Щото те са имали такива навици,да клепат хората безпричинно и да вменяват колективна вина и да търсят колективна отговорност...Къде прочете ,че съм против ЕС и НАТО?

                  Коментар


                  • "Над половината граждани на Русия (62%) подкрепят поставянето на публични места на паметни знаци като табели, бюстове и картини, разказващи за успехите на Йосиф Сталин, а още по-голям брой (65%) се обявяват против издигането на паметници, говорещи за неговите неуспехи и престъпления.

                    Това сочат резултатите от анкета на Общоруския център за проучване на общественото мнение (ВЦИОМ), публикувани днес и цитирани от ТАСС...."


                    Еййй тия общоруски центрове не се научиха да смятат до 100% бе!
                    Оооо объркАл съм се!
                    Очевидно огромна част от ватата си иска колач.

                    Коментар


                    • Така е. Лесно се бият слабите.
                      И вие сте хванали тука соколов и бойййй, докато мърда ))
                      За ваше съжаление това не определя развитието на геополитиката, колкото и да си мислите, че може да манипулирате общественото мнение къде ли не. Балъците поизтрезняха, дори и в приспания от благоденствие запад.
                      От тук нататък - само бой по руските чугуни, санкции и мизерия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Май ти спомена,че е съвсем в реда на нещата силните да грабят от слабите,или нещо не съм те разбрал правилно?И нали не забравяш,че няма как да цъфне тук,щото сме член на НАТО,или искаш да кажеш,че НАТО-то е един слаб и несигурен военен съюз,на който не можем да разчитаме?!?
                        Искам да кажа и го казвам, че така или иначе си ги каните.
                        Каните и НАТО да напускаме, и ЕС да напускаме.

                        Така ли е?


                        Искате ги рашките тук, нали?

                        Вероятно ще имат списъци и ще ви заобикалят, когато дойдат. От вас няма да грабят.
                        Гигоу руските ракети няма да го целят... Върхъ сте!!!
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          пРОБЛЕМА Е, че ако цъфне тук, няма да граби само от мен, ти също ще намажеш, но ще ти е късно да сменяш плочата..
                          Сега ще ги каните тук, но като дойдат, за тях ще си обикновен донор.
                          Май ти спомена,че е съвсем в реда на нещата силните да грабят от слабите,или нещо не съм те разбрал правилно?И нали не забравяш,че няма как да цъфне тук,щото сме член на НАТО,или искаш да кажеш,че НАТО-то е един слаб и несигурен военен съюз,на който не можем да разчитаме?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Е,след като трябва да се граби от по-слабите,какъв ти е проблема с това,че Русия си "заграби" Крим и май мисли да си "заграби" още някои части от Украйна? Русия - по-силна,Украйна - по-слаба ...
                            пРОБЛЕМА Е, че ако цъфне тук, няма да граби само от мен, ти също ще намажеш, но ще ти е късно да сменяш плочата..
                            Сега ще ги каните тук, но като дойдат, за тях ще си обикновен донор.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Е,след като трябва да се граби от по-слабите,какъв ти е проблема с това,че Русия си "заграби" Крим и май мисли да си "заграби" още някои части от Украйна? Русия - по-силна,Украйна - по-слаба ...
                              не, не, това само амириканците може да го правят.
                              ако друг го прави е агресор
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                а за троловете - центи )))
                                ТАМ СИ ТИ ВЕЧЕ..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X