IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Достоевски не ме интересува, интересуват ме индивидите които в идиотската си злоба към Русия ни убеждават че е било по-добре да си стоим под Османско робство отколкото да ни освободи Русия ....

    Засрами се бе ......
    И кой е тоя дето те убеждава в това?

    Интересно що ми слагате думи в устата дето не съм ги казвал.

    Аз ви казвам, че без държава сме се били по-добре отколкото другите с държава. Изводът е, че колкото по-малка е ролята на държавата, толкова по-добре. Нарича се децентрализация и да се оставят хората да правят каквото си искат - стига да не нарушават законите 5-10 базови закона. Като начало и 10-те Божи заповеди са достатъчни.

    Ти твърдиш че съм казал че било по-добре да сме под османско робство.

    Аз ви казвам, че османското робство е нанесло по-малко щети отколкото руското после 45 години, пак ми изкривявате думи. А това в контекста на 9-ти септември че едни другари много го величаеха този празник и твърдяха, че той бил променил България из основи. Ми промени я, ама към зле, а не към добре както твърди другарката от левия ъгъл.



    Кое точно не може да разберете?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      явно е така ..дори не е сам , поне 2 -3 са тук таквизи....
      те са стадни животни, само когато са много са сила. забрадки.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Знам че не можеш, но се опитваш по - най дебилския начин , което действа в обратната посока на всеки нормален Българин...
        Кириак Стефчовци винаги ше има !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

          Ама след като имаш нуждата да си благодарен на някого аз не мога да те спра.
          Знам че не можеш, но се опитваш по - най дебилския начин , което действа в обратната посока на всеки нормален Българин...
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            WADA има доказателства срещу само един руски атлет

            Обаче антируските идиоти проглушиха света, да им еб,,,тката,айна
            И аз ... и тука не са малко !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

              Опитвам се да ти обясня ,че да се казваш Марков трябва да си благодарен предимно и най вече на дедите си които са ти запазили името 500 години и не са те кръстили Мустафа.

              Ама след като имаш нуждата да си благодарен на някого аз не мога да те спра.
              Не се казва Мустафа и не ползва за официален език турския именно защото е имало Руско турска война .

              Коментар


              • WADA има доказателства срещу само един руски атлет

                Обаче антируските идиоти проглушиха света, да им еб,,,тката,айна
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • WADA сваля обвиненията от 95 руски спортисти заради липса на доказателства

                  Световната антидопингова агенция (WADA) няма достатъчно доказателства, за да обвини 95 руски спортисти в употреба на допинг, съобщи генералният директор на организацията Оливър Нигли.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    явно е така ..дори не е сам , поне 2 -3 са тук таквизи....
                    Опитвам се да ти обясня ,че да се казваш Марков трябва да си благодарен предимно и най вече на дедите си които са ти запазили името 500 години и не са те кръстили Мустафа.

                    Ама след като имаш нуждата да си благодарен на някого аз не мога да те спра.
                    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                      Ами аз нищо не съм писал за да се засрамвам ,цитирал съм Достоевски и не ми слагай думи в устата които не съм казал.
                      Достоевски , както и Вазов са сменяли политическите си възгледи по няколко пъти . Това обаче не е основание да смятаме , че освобождението на България от турско робство посредством Руско-турската война е било лошо за нас. Който смята че това е било грешка може да я поправи днес ...влака за Одрин !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        човека може да обича да носи феса и 5 пъти дневно да бие чело у плочника с навирен дирник.
                        и няма как да разбере, че е мм...да кажем странно..
                        явно е така ..дори не е сам , поне 2 -3 са тук таквизи....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          човека може да обича да носи феса и 5 пъти дневно да бие чело у плочника с навирен дирник.
                          и няма как да разбере, че е мм...да кажем странно..
                          Ратко внимавай с турските сериали Ратко излагаш се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Достоевски не ме интересува, интересуват ме индивидите които в идиотската си злоба към Русия ни убеждават че е било по-добре да си стоим под Османско робство отколкото да ни освободи Русия ....

                            Засрами се бе ......
                            Ами аз нищо не съм писал за да се засрамвам ,цитирал съм Достоевски и не ми слагай думи в устата които не съм казал.
                            Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                              Що и Достоевски ли е соросоид ?
                              Мхм.. И Вазов и Стоянов и Левски
                              Не си ли чул?..
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                Достоевски не ме интересува, интересуват ме индивидите които в идиотската си злоба към Русия ни убеждават че е било по-добре да си стоим под Османско робство отколкото да ни освободи Русия ....

                                Засрами се бе ......
                                човека може да обича да носи феса и 5 пъти дневно да бие чело у плочника с навирен дирник.
                                и няма как да разбере, че е мм...да кажем странно..
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X