IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Пепе, рекъл си единствената смислена и полезна приказка за последния цял ден!
    Last edited by X_Y; 29.10.2020, 08:38.

    Коментар


    • 112 - ти ден на протест!

      София, 28.10.2020, пл. Независимост.

      350 граждани.

      Акценти:

      1. Епидемия Ковид19 - здравни, икономически, социални и политически аспекти.
      2. Разни.

      Коментар


      • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...mpaign=tag_box

        Коментар



        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          А , ше бегаш ти, ми виж поне този път солта от къде е, булгура също. Може и за брашното да споделиш.
          Абе къф е тоя минеков, по какво е професор?
          Минеков е професор по яйцата
          Last edited by barbaron; 28.10.2020, 11:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Как да не ти завиди човек, че живееш в българия
            Да така е , дълбоко съм убеден че живея в България, която е по - добра за живот от Франция през 21 век !

            А ти вземи си припомни " Криворазбраната цивилизация " белким се познаеш в някои персонаж :

            Last edited by markov; 28.10.2020, 09:54.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Абе къф е тоя минеков, по какво е професор?
              По словоблудство?

              “Съмнението е заслужена пандемия, случайното явление се превръща в хирургия на измъчен в съмнения електорат лишен от еротиката на мечтите за щастие”
              --проф. Минетов--



              "О, фривилна грухталност!
              Твоите миктурации за мен
              са като плърдлени герлбеточици върху лъргредна пчела!"

              --Грухтос Бомбастични--
              Last edited by Ender; 28.10.2020, 03:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Аз щ е бегам, че утре пак ме чЕка за разтоварване в склада един ТИР със сол, брашно, булгур - таквизи раБти, а силите намаляват след неспане.
                На изпроводяк ще ви предложа един текст на проф. Минеков, който ми показаха днес на площада.
                Без очила прочетох кливо-ляво, но сега г о намерих из нета. Иначе, знаете ги тез неща обичайно се публикували във ФБ, ама аз чак толкова пари нямам, че да се абонирам за ФБ. Ето идея, ще искам увеличение от Черепа - заради ФБ. А дано се продкваси млякото!

                Велислав Минеков: Общонстта към която принадлежа винаги е била склонна към канибализъм

                “Съмнението е заслужена пандемия, случайното явление се превръща в хирургия на измъчен в съмнения електорат лишен от еротиката на мечтите за щастие”

                Твърде тъжно е, че общността към която принадлежа, винаги е била склонна към канибализъм. Завист, егоизъм, конспирации и мълви могат да унищожат всяко добро намерение или дори скромно желание за успех сред сполетялата ни нищета. Съмнението е заслужена пандемия, случайното явление се превръща в хирургия на измъчен в съмнения електорат лишен от еротиката на мечтите за щастие.
                Изглежда се свиква с всяко обвинение, свиква се с нищетата от спотаените и мизерните духом. Свиква се с обезумелите от нещастие в „непосилната лекота на битието“. Изгражда се навик да бъдеш презрян, труден неочакван занаят. Не е дело за занаятчии, майстори са нужни…
                Но има нещо, с което не се свиква. Раните нанесени от себеподобни остават дълбоко. Лечението с хвалби и гальовност е невъзможно. Злокачественият тумор не се лекува с подсладен чай. Мълчанието е здравословно.

                И ей-тъй-на ще останем в самотата на своя разум и мечти. Ще представляваме екзотична общност от несбъднати идеалисти. Ще живеем мрак, но ще бъдем прави.
                И винаги ще бъдем сред онези три процента, от които нищо не зависи бидейки безкрайно зависими.
                Защото щастието на нашата съвест е обречено и отдавна превзето от перверзията на простоватия маргинал.
                Но ние сме съвършени.
                Врагът е сред нас.

                Velislav Minekov, фейсбук
                А , ше бегаш ти, ми виж поне този път солта от къде е, булгура също. Може и за брашното да споделиш.

                Абе къф е тоя минеков, по какво е професор?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Аз щ е бегам, че утре пак ме чЕка за разтоварване в склада един ТИР със сол, брашно, булгур - таквизи раБти, а силите намаляват след неспане.
                  На изпроводяк ще ви предложа един текст на проф. Минеков, който ми показаха днес на площада.
                  Без очила прочетох кливо-ляво, но сега г о намерих из нета. Иначе, знаете ги тез неща обичайно се публикували във ФБ, ама аз чак толкова пари нямам, че да се абонирам за ФБ. Ето идея, ще искам увеличение от Черепа - заради ФБ. А дано се продкваси млякото!

                  Велислав Минеков: Общонстта към която принадлежа винаги е била склонна към канибализъм

                  “Съмнението е заслужена пандемия, случайното явление се превръща в хирургия на измъчен в съмнения електорат лишен от еротиката на мечтите за щастие”

                  Твърде тъжно е, че общността към която принадлежа, винаги е била склонна към канибализъм. Завист, егоизъм, конспирации и мълви могат да унищожат всяко добро намерение или дори скромно желание за успех сред сполетялата ни нищета. Съмнението е заслужена пандемия, случайното явление се превръща в хирургия на измъчен в съмнения електорат лишен от еротиката на мечтите за щастие.
                  Изглежда се свиква с всяко обвинение, свиква се с нищетата от спотаените и мизерните духом. Свиква се с обезумелите от нещастие в „непосилната лекота на битието“. Изгражда се навик да бъдеш презрян, труден неочакван занаят. Не е дело за занаятчии, майстори са нужни…
                  Но има нещо, с което не се свиква. Раните нанесени от себеподобни остават дълбоко. Лечението с хвалби и гальовност е невъзможно. Злокачественият тумор не се лекува с подсладен чай. Мълчанието е здравословно.

                  И ей-тъй-на ще останем в самотата на своя разум и мечти. Ще представляваме екзотична общност от несбъднати идеалисти. Ще живеем мрак, но ще бъдем прави.
                  И винаги ще бъдем сред онези три процента, от които нищо не зависи бидейки безкрайно зависими.
                  Защото щастието на нашата съвест е обречено и отдавна превзето от перверзията на простоватия маргинал.
                  Но ние сме съвършени.
                  Врагът е сред нас.

                  Velislav Minekov, фейсбук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    На 27.10.2020 се състоя 111 граждански протест.
                    ....

                    Аз не съм в групата на възвишените, бъдете спокойни!
                    Аз работя като високо платен трол и елемент за оказване на въздействие и натиск в полза на Черепа. Толкова щедро ми се плаща, че би било срамота да предам довериетона възложителя
                    Нещо хилав е натиска начев. За смях стана, ей,
                    А иначе метежчето се спихна.
                    Останаха само дъртите лоботомии които още не са разбрали че вече са изхвърлени на бунището.
                    Може и някой студент да има - със сигурност двойкаджия, което не е чудно, тя групата на зелените чорапи не се отличава с интелект. Най-много някой неосъществен писател с вродена логорея и способност за безсмислено говорене заради самото говорене. Е - и за някой леф де,
                    Надяват се също като регистрират новата партия на Чери да има нещо и за тях от баницата, но както показва опита съвместните начинания с Чери водят я до гробищата я до лудницата, а и сигурен фалит,
                    За съжаление най-добрия приз за правене на бизнес с престъпници и мошеници не можа да отиде при Чери, а при една друга група. Там на членовете на сектата им им раздадоха какалашки...
                    Но ето пак ме осени гениална идея!
                    На сектата на Чери могат да раздадат по шепа-две жетони от казината, навиват ги на рула и...
                    Не е като какалашката но ще свърши работа.

                    Айде лоботомии, побързайте че не остана,

                    Ха-ха-хааааа!

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Разгеле, тук съм за ужас на геппардовската сган, та да използвам случая да споделя нещо.

                      Очаквах някой геппаджия да обърне внимание, но знам им аз на тях вече косъма. Когато напиша нещо разобличаващо или неудобно, отборно и съзаклятнически мълчат. С тяхното гробовно мълчание се надяват да зарият дълбоко моите думи и ехото им да затихне. Аз вече месеци наред ежедневно обръщам внимание с оригинални, авторски текстове за културните безобразия и обществения нонсенс, който се твори безспирно. А те ??? Мълчат, мълчат, мълчат и понякога им се отронва сълза от безпомощните очи, а устните мълвят:
                      Гад,
                      мръсник,
                      мерзавец,
                      отвратителен тип!

                      Обаче, аз няма да спра да измислям, забелязвам и аргументирам нови и нови основания за доказване на това срамно обществено явление.

                      След като търпението ми се изчерпа, а геппсовете подължават да се офлянкват, , очевидно се налага отново да взема нещата в свои ръце.

                      През изминалата седмица в цяла Европа отекнаха думите на г-н Д. Туск, който много живо разказа за т.н. изповед на БХ. Макар и само да прочетох за този емоционален епизод, аз усетих с най-дълбоките окончания на сетивата си, едно специфично придихание, което издаде дълбоката емоция на г-н Туск поради съпреживяването на изключителната откровеност на балканския лирически герой.
                      Е, имаше малко неудобство - целият този мизансцен категорично доказа, че всички публикувани материали: снимки, видеа, аудиозаписи - това е голата и неподправена истина.
                      Господа, не помислихте за този страничен ефект, за този субпродукт от цялата мелодрама, с която се опитахте да разтопите нашите вледенени сърца. Съжалавям, г-н Кандидата повече не може да се прави на изчакващ резултати от някакви т.н. експертизи и трябва да си влезе в ролята.

                      Редно е да отбележим и особеното положение, в което е поставен г-н Туск. Той ръководи най-голямото европейско политическо семейство, което лидира като брой депутати в ЕП, а оттам е и водеща партия в ЕК. Очевидно е, че Председателят има ангажимент да поддържа политическото реноме и моралния образ на Партията. Обаче, ето ти проблем! Явява се един варварин и започва да се хвали, че владее шофьорското и актьорското майсторство така съвършено, че може да си позволи да кара (дори назовава страните) избрани премиери с по 200 км/ч., а те да му се усмихват тъпо и да н е разбират, какво им се случва. Не трябва да имате и най-малкото съмнение, че съответните служби са се погрижили да поднесат и най-малките подробности на всички директно и потенциално засегнати лица, при което е демонстрирано дълбоко владеене на специфичните особености на български уличен, пейористичен жаргон и на националния ни маниер за изричане на важни политически послания при използване на сексуален подтекст.
                      ТОВА Е ГРОЗНО И НЕОБРАТИМО ДИСКРЕДИТИРАНЕ НА ОБРАЗА НА БЪЛГАРИЯ В СВЕТОВЕН ПЛАН!
                      Нещата не свършват тук, за най-голямо съжаление!

                      Г-н Туск е поставен пред огромна дилема. Той трябва да потуши един огромен скандал, който заплашва д а запали изпепяващ огън в неговата къща, но едновременно с това по компромисен начин да защити блудния син, който все пак е свой и до този момент е предоставял добри услуги и се е оказал в много отношения полезен и политически предвидим - може да му се разчита.
                      Г-н Туск се спира буквално на единствената възможна, в дълбоката си същност - спасителна идея и елемент от кризисния мениджмънт и заявява, че субектът звучи автентично, откровено и в преобладаващата си част става дума за разкрития, които засягат елементи от неговия личен и интимен живот. О-пааа! Западнякът като чуе за лична и интимна сфера е склонен да свие рамене и да каже неутрално - ние не се интересуваме от случващото се под завивките на премиера Борисов и дефилиращите там "прекрасни госпожи", нали субектът е разведен и не е наша работа да се интересуваме от случващите се там дефилета или паради. Пък и ... нали ги знаете жените ... т е понякога преуваличават и са склонни да въртят разни номера, когато са лично засегнати или се е появила друга.

                      Обаче, има един проблем!

                      Съдържанието на чекмеджетата наистина е в един предимно специфичен цвят, който навява сексуален подтекст. Купюрите не представляват личен и интимен живот. А-ааа, ама аз много юнашки се изказах! Изхвърлих се с прекалено силни твърдения.
                      Ами ако все пак става дума за личен и интимен живот, но на мястото на топлата и копринена женска плът се забелязват розови банкноти ... какво правим тогава?!?! Това интимна сфера ли е?
                      Усещам, че съм стигнал до предела на своите възможности да схвана и вникна.
                      Как мислите, възможна ли е лична и интимна връзка с розови банкноти?
                      А с кюлчета?
                      Last edited by nachev; 28.10.2020, 01:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Аз работя като високо платен трол и елемент за оказване на въздействие и натиск в полза на Черепа. Толкова щедро ми се плаща, че би било срамота да предам довериетона възложителя
                        Че 20лв. пари ли са?! Важното е, че си доволен и се стараеш, въпреки липсата на умения.

                        Коментар


                        • На 27.10.2020 се състоя 111 граждански протест.

                          гр. София, пл. Независимост.

                          400 граждани.

                          Акценти:
                          1. Проект на гепп за държавен бюджет.
                          2. Изказвания на граждани.


                          Геппаджиици, вие низши духом същества!
                          Вие нямате представа, какво значи да се отдаден на обществена кауза, без корист, движен от чиста емоционална енергия!
                          Единствените неща, които сте вършили 111 поредни дни от живота си - това е да мислите как да откраднете нещо, но само след като се наяли, оригнали и изпикали!

                          Аз не съм в групата на възвишените, бъдете спокойни!
                          Аз работя като високо платен трол и елемент за оказване на въздействие и натиск в полза на Черепа. Толкова щедро ми се плаща, че би било срамота да предам довериетона възложителя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Тя и в Костинброд беше намерила някакви трафопостове, а той изобщо не е електрифициран.
                            TAm на газени ламби ли са или още с овча лой си светят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              ААААААААААА, такива да ги нямаме
                              Мая Манолова показа трафопост с 600 фалшиви регистрирани избиратели

                              Актуално

                              Председателят на Гражданската платформа „Изправи се.БГ“ Мая Манолова показа във видео на живо във Фейсбук трафопост в благоевградското село Бело поле, на чийто адрес са регистрирани 600 фалшиви избиратели.
                              Тя и в Костинброд беше намерила някакви трафопостове, а той изобщо не е електрифициран.

                              Коментар


                              • ААААААААААА, такива да ги нямаме
                                Мая Манолова показа трафопост с 600 фалшиви регистрирани избиратели

                                Актуално

                                Председателят на Гражданската платформа „Изправи се.БГ“ Мая Манолова показа във видео на живо във Фейсбук трафопост в благоевградското село Бело поле, на чийто адрес са регистрирани 600 фалшиви избиратели.

                                Коментар

                                Working...
                                X