IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Последните данни на Световната здравна организация показват, че Франция и Германия изпреварват руснаците в консумирани количества алкохол. „През последните 5 години се наблюдава спад в употребата на алкохол на глава от населението. Спадът е с близо 80%“, заяви Вероника Скворцова. Според статистиките консумацията на алкохол на Русия е спаднала с една трета. Става въпрос за периода 2009 – 2016 г. За същият период броят на руснаците, практикуващи спорт се е увеличил с 40%.
    То за да пиеш, пари трябват.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Американците и с рак ни заразяват . Инфото е от бг анонимните.
      Броят на онкоболните в България расте два пъти по-бързо в сравнение с Европа. Пациентите с онкологични заболявания у нас са се увеличили с 60% за последните години. Защо в България има бум на рак, грипни епидемии, а децата ни се ваксинират с живак? Тези документи разкриват военни експерименти в американски биолаборатории в 25 държави, които българските медии няма да ви покажат.
      https://mesbg.org/%D0%BD%D0%BE%D0%B2...5-15-51-28html
      не съм отварял линка ,може да е капан
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Последните данни на Световната здравна организация показват, че Франция и Германия изпреварват руснаците в консумирани количества алкохол. „През последните 5 години се наблюдава спад в употребата на алкохол на глава от населението. Спадът е с близо 80%“, заяви Вероника Скворцова. Според статистиките консумацията на алкохол на Русия е спаднала с една трета. Става въпрос за периода 2009 – 2016 г. За същият период броят на руснаците, практикуващи спорт се е увеличил с 40%.

        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Хиляди британци се оказва, че ползват фалшиви дипломи, разкрива Би Би Си. Те били произвеждани в Пакистан. Купувачите са служители в здравните системи, мед сестри и дори строителни инженери. Един от тях е похарчил близо 500 хиляди паудна за нужните му документи. От Департаметна по образованието завяват, че ще се борят с проблема. Един от онлайн фейк производителтие на менте дипломи е Axact, която твърди че е една от най-големите ай ти компании в света. Около 3 хиляди дипломи са били продадени от тях през 2013 и 2014, включително магистратури, докторантури и докторски степени.

          Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/svyat/britanski...ews571903.html

          Okaзва се и в англия е като в бг и русията, сигурно и на други места по света- като се знам какъв инженер съм ме е страх да отида на доктор
          Ма то Осфорд и Кеймбридж бълват ментаци ти за Пакистан.Я ги погледни кви тапири произвеждат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Хиляди британци се оказва, че ползват фалшиви дипломи, разкрива Би Би Си. Те били произвеждани в Пакистан. Купувачите са служители в здравните системи, мед сестри и дори строителни инженери. Един от тях е похарчил близо 500 хиляди паудна за нужните му документи. От Департаметна по образованието завяват, че ще се борят с проблема. Един от онлайн фейк производителтие на менте дипломи е Axact, която твърди че е една от най-големите ай ти компании в света. Около 3 хиляди дипломи са били продадени от тях през 2013 и 2014, включително магистратури, докторантури и докторски степени.

            Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/svyat/britanski...ews571903.html

            Okaзва се и в англия е като в бг и русията, сигурно и на други места по света- като се знам какъв инженер съм ме е страх да отида на доктор
            Не се самоподценявай ... видях и немските що за стока са ...коне с капаци , парфюмирани и с бели ризи ...до там .

            Коментар


            • Гледай гледай, по арте дават филм путин версус уса- серия първа, сигурно утре ще е втората. Тези имат някаква фиксация на тема путин, сигурно яко им бърка в за.............

              Коментар


              • Хиляди британци се оказва, че ползват фалшиви дипломи, разкрива Би Би Си. Те били произвеждани в Пакистан. Купувачите са служители в здравните системи, мед сестри и дори строителни инженери. Един от тях е похарчил близо 500 хиляди паудна за нужните му документи. От Департаметна по образованието завяват, че ще се борят с проблема. Един от онлайн фейк производителтие на менте дипломи е Axact, която твърди че е една от най-големите ай ти компании в света. Около 3 хиляди дипломи са били продадени от тях през 2013 и 2014, включително магистратури, докторантури и докторски степени.

                Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/svyat/britanski...ews571903.html

                Okaзва се и в англия е като в бг и русията, сигурно и на други места по света- като се знам какъв инженер съм ме е страх да отида на доктор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Няма как да ме обучат да изпълнявам заповеди на каскети които не са ми на нивото.Не може некакъф тъп фатмак да ми казва какво да правя.А пък да отида да се бия да защитавам боклуци кат наште чорбаджии и политици абсурд.По скоро бих ги избил ако имам оръжие
                  +10

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    И един-двама няма да има. Военното обучение не се състои само в обучение за боравене с оръжие и техника. Войникът трябва да се обучи на пълно и безпрекословно подчинение на законните заповеди, автоматично изпълнение на заповедите и задълженията в условия на силен стрес, на големи натоварвания. Да се научи на дух, воля и решителност в условия на съвременен бой. И много, много други работи. А младежите искат да се напият, да се надрусат и да изчукат нещо. То и едно време беше така, без надрусването.
                    Няма как да ме обучат да изпълнявам заповеди на каскети които не са ми на нивото.Не може некакъф тъп фатмак да ми казва какво да правя.А пък да отида да се бия да защитавам боклуци кат наште чорбаджии и политици абсурд.По скоро бих ги избил ако имам оръжие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      По интересно беше по география. Колко много интересни неща стават по света! Например, учителат разказа, че има такава страна Африка. В столицата и — Египет — има триъгълни небостъргачи, в които живеят зли руски мумии. И защо тези руснаци никъде не ни оставят на мира?..
                      Вечерта бях на купон в Лесли. Събрахме се към 40 човека. Приятелят ми Джим сви от баща си 2 бутилки бира. Всички така се изпонапихме, че оповръщахме басейна.

                      7 април.
                      Днес е почивен ден. Искаше ми се да поспя повече, но баща ми ме накара да играем бейзбол на поляната пред къщи. Отначало беше скучно, но после влязох в ритъм. Толкова е увлекателно — три часа поред да си подхвърляте топка от разстояние 3 метра. Забележителен спорт и много интелектуален!
                      След обяд баща ми ме накара да гледаме по телевизията обръщението на президента Буш. Изкарахме страхотно: ядохме пуканки и слушахме президента. Той говори за това, колко е важно за Америка да бомбардира всички, защото иначе всички тези примитивни народи не разбират какво щастие им носи нашата страна. Никога не съм можел да разбера, защо тези глупаци се възмущават, когато ги бомбардираме. Нали без това те никога няма да научат вкуса на кока-колата и хамбургера, а, значи, няма да построят демокрацията. Боже, пази Америка — страната, готова да ощастливи всеки. А ако някой не иска да бъде щастлив — ние винаги можем да го накараме.
                      След обръщението на Буш ние цялото семейство дълго пяхме американския химн и плакахме от осъзнаването на своето величие и от разбирането на божествената мисия, дадена ни от Господ.
                      На вечеря с баща ми пак правихме състезание за най-шумна пръдня. Победи кучето. Беше толкова силно, че уплашените съседи с викове «Руснаците идват!» се скриха в мазето. Уговаряхме ги да излязат чак до тъмно. Добре че накрая се сетих да им кажа, че утре в най-близкия супермаркет има разпродажба и ще могат да си купят електрически пъпочистачки с 10 процента по-евтино от обичайното. Веднага изскочиха…

                      Край, аз реших — обезателно ще стана географ. Искам също като тях да изучавам тази прекрасна наука — геометрията. Днес учителят ни проведе забележително занятие! Разказа ни за далечната страна, наречена Русия. Аз и по-рано много знаех за тази дива държава. Например, на всички е добре известно, че руснаците — те са кръстоска на мечка с човек, хранят се със спирт и брезови клонки, живеят в тайгата в дълбоки дупки, а по празниците запалват Кремъл и танцуват казачок около него.
                      След разказа на учителя аз знам за Русия сигурно повече отколкото нейните жители. Например, в тази страна има американски резерви от нефт и газ. Когато ни дотрябват, ще отидем да си ги вземем. Освен това в Русия има месторождения на червен и черен хайвер, а също залежи на водка и пелмени. Руснаците варварски хабят тези богатства: изяждат ги и ги изпиват, за сметка на бъдещите поколения американци. Истинска империя на злото!
                      Ма ти кво очакваш от конекрадци убийци въобще от клоаката на човекият ген.Краварите освен че са боклуци са и тъпанари висща класа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        По интересно беше по география. Колко много интересни неща стават по света! Например, учителат разказа, че има такава страна Африка. В столицата и — Египет — има триъгълни небостъргачи, в които живеят зли руски мумии. И защо тези руснаци никъде не ни оставят на мира?..
                        Вечерта бях на купон в Лесли. Събрахме се към 40 човека. Приятелят ми Джим сви от баща си 2 бутилки бира. Всички така се изпонапихме, че оповръщахме басейна.

                        7 април.
                        Днес е почивен ден. Искаше ми се да поспя повече, но баща ми ме накара да играем бейзбол на поляната пред къщи. Отначало беше скучно, но после влязох в ритъм. Толкова е увлекателно — три часа поред да си подхвърляте топка от разстояние 3 метра. Забележителен спорт и много интелектуален!
                        След обяд баща ми ме накара да гледаме по телевизията обръщението на президента Буш. Изкарахме страхотно: ядохме пуканки и слушахме президента. Той говори за това, колко е важно за Америка да бомбардира всички, защото иначе всички тези примитивни народи не разбират какво щастие им носи нашата страна. Никога не съм можел да разбера, защо тези глупаци се възмущават, когато ги бомбардираме. Нали без това те никога няма да научат вкуса на кока-колата и хамбургера, а, значи, няма да построят демокрацията. Боже, пази Америка — страната, готова да ощастливи всеки. А ако някой не иска да бъде щастлив — ние винаги можем да го накараме.
                        След обръщението на Буш ние цялото семейство дълго пяхме американския химн и плакахме от осъзнаването на своето величие и от разбирането на божествената мисия, дадена ни от Господ.
                        На вечеря с баща ми пак правихме състезание за най-шумна пръдня. Победи кучето. Беше толкова силно, че уплашените съседи с викове «Руснаците идват!» се скриха в мазето. Уговаряхме ги да излязат чак до тъмно. Добре че накрая се сетих да им кажа, че утре в най-близкия супермаркет има разпродажба и ще могат да си купят електрически пъпочистачки с 10 процента по-евтино от обичайното. Веднага изскочиха…

                        Край, аз реших — обезателно ще стана географ. Искам също като тях да изучавам тази прекрасна наука — геометрията. Днес учителят ни проведе забележително занятие! Разказа ни за далечната страна, наречена Русия. Аз и по-рано много знаех за тази дива държава. Например, на всички е добре известно, че руснаците — те са кръстоска на мечка с човек, хранят се със спирт и брезови клонки, живеят в тайгата в дълбоки дупки, а по празниците запалват Кремъл и танцуват казачок около него.
                        След разказа на учителя аз знам за Русия сигурно повече отколкото нейните жители. Например, в тази страна има американски резерви от нефт и газ. Когато ни дотрябват, ще отидем да си ги вземем. Освен това в Русия има месторождения на червен и черен хайвер, а също залежи на водка и пелмени. Руснаците варварски хабят тези богатства: изяждат ги и ги изпиват, за сметка на бъдещите поколения американци. Истинска империя на злото!
                        Океан от евроатлантически ценности !

                        Коментар


                        • По интересно беше по география. Колко много интересни неща стават по света! Например, учителат разказа, че има такава страна Африка. В столицата и — Египет — има триъгълни небостъргачи, в които живеят зли руски мумии. И защо тези руснаци никъде не ни оставят на мира?..
                          Вечерта бях на купон в Лесли. Събрахме се към 40 човека. Приятелят ми Джим сви от баща си 2 бутилки бира. Всички така се изпонапихме, че оповръщахме басейна.

                          7 април.
                          Днес е почивен ден. Искаше ми се да поспя повече, но баща ми ме накара да играем бейзбол на поляната пред къщи. Отначало беше скучно, но после влязох в ритъм. Толкова е увлекателно — три часа поред да си подхвърляте топка от разстояние 3 метра. Забележителен спорт и много интелектуален!
                          След обяд баща ми ме накара да гледаме по телевизията обръщението на президента Буш. Изкарахме страхотно: ядохме пуканки и слушахме президента. Той говори за това, колко е важно за Америка да бомбардира всички, защото иначе всички тези примитивни народи не разбират какво щастие им носи нашата страна. Никога не съм можел да разбера, защо тези глупаци се възмущават, когато ги бомбардираме. Нали без това те никога няма да научат вкуса на кока-колата и хамбургера, а, значи, няма да построят демокрацията. Боже, пази Америка — страната, готова да ощастливи всеки. А ако някой не иска да бъде щастлив — ние винаги можем да го накараме.
                          След обръщението на Буш ние цялото семейство дълго пяхме американския химн и плакахме от осъзнаването на своето величие и от разбирането на божествената мисия, дадена ни от Господ.
                          На вечеря с баща ми пак правихме състезание за най-шумна пръдня. Победи кучето. Беше толкова силно, че уплашените съседи с викове «Руснаците идват!» се скриха в мазето. Уговаряхме ги да излязат чак до тъмно. Добре че накрая се сетих да им кажа, че утре в най-близкия супермаркет има разпродажба и ще могат да си купят електрически пъпочистачки с 10 процента по-евтино от обичайното. Веднага изскочиха…

                          Край, аз реших — обезателно ще стана географ. Искам също като тях да изучавам тази прекрасна наука — геометрията. Днес учителят ни проведе забележително занятие! Разказа ни за далечната страна, наречена Русия. Аз и по-рано много знаех за тази дива държава. Например, на всички е добре известно, че руснаците — те са кръстоска на мечка с човек, хранят се със спирт и брезови клонки, живеят в тайгата в дълбоки дупки, а по празниците запалват Кремъл и танцуват казачок около него.
                          След разказа на учителя аз знам за Русия сигурно повече отколкото нейните жители. Например, в тази страна има американски резерви от нефт и газ. Когато ни дотрябват, ще отидем да си ги вземем. Освен това в Русия има месторождения на червен и черен хайвер, а също залежи на водка и пелмени. Руснаците варварски хабят тези богатства: изяждат ги и ги изпиват, за сметка на бъдещите поколения американци. Истинска империя на злото!

                          Коментар


                          • а бе хора, преди малко слушах патриота Симеонов да казва: "Обещал съм на кнцесионера, че ще има втори лифт...И ще си изпълня ангажимента"
                            ...Ако бяхме приели закон за лобизма, поне данъци щяха да събират...от тая работа )

                            Коментар


                            • http://epicenter.bg/article/Papata-i...ili/145219/7/0 Папата изрази своята болка и срам от педофилията в католическата църква в Чили

                              Че то само в Чили да е ... на папата нема да му стигнат три живота само да се извинява ... отклоненията от човешката природа водят до извращения ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                И един-двама няма да има. Военното обучение не се състои само в обучение за боравене с оръжие и техника. Войникът трябва да се обучи на пълно и безпрекословно подчинение на законните заповеди, автоматично изпълнение на заповедите и задълженията в условия на силен стрес, на големи натоварвания. Да се научи на дух, воля и решителност в условия на съвременен бой. И много, много други работи. А младежите искат да се напият, да се надрусат и да изчукат нещо. То и едно време беше така, без надрусването.
                                Нещо май имаше бягство пред лицето на врага, военни закони, само да кажат много бързо ще го направят, ама само клатят въздуха с речи

                                Коментар

                                Working...
                                X