IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov
    Хахаха.....нямаш аргументи и пускаш простотията си на воля ли ....... аман от сороспийски продажници дето и майките си ще продадат за 30 сребърника.
    Да бе ние взимаме по 30 сребърника за да кажем, че предпочитаме живот като в Швеция, а не като в руската кочина. Очевидно според някои несоросоиди никой нормален човек не би си и помислил да каже това без да вземе 30 сребърника. А на теб по 5 рубли на коментар ли ти плащат?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

      Е, да. Ако си в производството на тези "скъпоструващи" продукти сигурно така ти се струва. Не, че САЩ не може да си произвеждат и тях, ама нали обичат да "експоатират" та си плащат на други.
      Бе плащат е силно казано ............

      Печатат зелена тоалетна хартия без покритие и ако някои се осмели да не не иска да я приеме бива набързо обявен за враг на демокрацията и бомбандиран ......
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        На щатите им произвеждат "всичко" 50% в Китай и 30% в Индия, ама щом си рекъл...
        Е, да. Ако си в производството на тези "скъпоструващи" продукти сигурно така ти се струва. Не, че САЩ не може да си произвеждат и тях, ама нали обичат да "експоатират" та си плащат на други.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon

          Тоя пък ми препоръчва да чета скандално.нет. Как САЩ ни мразели. Ти да не си гледал 2 години ТВ Алфа та си се побъркал напълно? На тебе ясно ли ти е, че американците дори не подоризат за твоето съществуване и не им пука защото си произвеждат и си имат всичко?
          На щатите им произвеждат "всичко" 50% в Китай и 30% в Индия, ама щом си рекъл...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon

            Каква история да чета, бе? Тази смрадлива пропаганда дето СССР ни е написал като "българска история" ли?
            Ами то само руско-турската война ако споменем тук са се били най-вече украинци и като изключение руснаци. При това за разширение на Русия до "южните морета", ама нещо не им се е реализирала идеята на Берлинския конгрес. Та на Путин или на Порошенко да благодаря? Или да благодаря на Сталин за съветската власт?

            Той ще ми казва кой ми бил дал свободата. Руски еничар и подлога.
            Украинска държава се появява едва след разпада на СССР. "Националността украинец" - около 70 години преди това. А какво четеш и как, ама разбира се, е твой избор. Откак провъзгласиха "демокрацията" / мога да разбия твърдението само за 5 мин/ , връчиха "Правото" на всеки кре.тен
            "да избира и да бъде избиран". Вярно, избират кой точно кре.тен да си "изберем" и да управлява колониалната територия БГ външни нам фактори. Както и какво да е "престижно" да четем и да парадираме с него - също но, не виждам точно най-облъчените да се притеснявате. Макар, да е по-зле и от рак на мозъка. Естествено, у когото такъв е наличен...

            ​​​​​
            Last edited by Pyramid; 21.01.2018, 00:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon

              Каква история да чета, бе? Тази смрадлива пропаганда дето СССР ни е написал като "българска история" ли?
              Ами то само руско-турската война ако споменем тук са се били най-вече украинци и като изключение руснаци. При това за разширение на Русия до "южните морета", ама нещо не им се е реализирала идеята на Берлинския конгрес. Та на Путин или на Порошенко да благодаря? Или да благодаря на Сталин за съветската власт?

              Той ще ми казва кой ми бил дал свободата. Руски еничар и подлога.
              http://skandalno.net/%D0%B7%D0%B0%D0...%D0%B0-171711/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                И що шведите считат Русия за враг, пък ние да не можем. Това е някаква кочина която нападна Украйна в 21-ви век и от нея явно всичко може да се очаква.
                https://news.bg/int-politics/shvetsi...-agresiya.html
                Ми като за начало ако прочетеш малко история може и да ти стане ясно !

                Ша ти дам жокер:

                Швеция е една от най-големите европейски сили на седемнадесети век. В съвременната скандинавска историография този период е известен като Шведската империя.

                Шведите обаче имат неблагоразумието да започнат
                Великата северна война в която основния им противник е Русия. Войната започва през 1699 и завършва през 1721 с руско-шведския договор от Нюстад. Тя довежда до значителни териториални промени и до решителен поврат в равновесието на силите в Балтийския регион, като Русия успява да измести Швеция като водеща балтийска сила.

                Та явно Шведите има що да ги мразят , за разлика от теб , дето си получил свободата си от Русия....
                Last edited by markov; 20.01.2018, 23:56.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Ми давайте ... айде правете опълчение и при Порошенко ... ние ше гледаме мача ви .
                  Аз опълчение с Порошенко естествено няма да правя, но с говорене, санкции и обединение в НАТО Русия ще бъде накарана да съжалява много за агресията си.

                  И естествено единствения начин да се набутаме сега между шамарите е да се отцепим от НАТО.
                  Last edited by fon; 20.01.2018, 23:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                    Който се топи в руските води като Путин куршум не го лови.
                    Ама то и нашия ББ е с черен пояс и е така.

                    Иначе сега ми светна защо на Еврогейовете от Брюксел и тлъстите негройди от Кравария и през ум не им минава да вояват с племената по Амазонка - не са калени в труден живот и немотия и ще загубят войната.

                    И що шведите считат Русия за враг, пък ние да не можем. Това е някаква кочина която нападна Украйна в 21-ви век и от нея явно всичко може да се очаква.
                    https://news.bg/int-politics/shvetsi...-agresiya.html
                    Искаш да кажещ че в 20 век е било дори желателно да се нападат държавите така ли? Да помислим ако искаш кой кого е нападнал още в 21 век. Разбира се ако искаш може да не мислиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение



                      И що шведите считат Русия за враг, пък ние да не можем. Това е някаква кочина която нападна Украйна в 21-ви век и от нея явно всичко може да се очаква.
                      https://news.bg/int-politics/shvetsi...-agresiya.html
                      Ми давайте ... айде правете опълчение и при Порошенко ... ние ше гледаме мача ви .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        И като се замисля че Еврогейовете от Брюксел и тлъстите негройди от Кравария щели да нашамарят Руснаците.
                        И през ум да не им минава да воюват с тая нация, че много ще ги боли!
                        Който се топи в руските води като Путин куршум не го лови.
                        Ама то и нашия ББ е с черен пояс и е така.

                        Иначе сега ми светна защо на Еврогейовете от Брюксел и тлъстите негройди от Кравария и през ум не им минава да вояват с племената по Амазонка - не са калени в труден живот и немотия и ще загубят войната.

                        И що шведите считат Русия за враг, пък ние да не можем. Това е някаква кочина която нападна Украйна в 21-ви век и от нея явно всичко може да се очаква.
                        https://news.bg/int-politics/shvetsi...-agresiya.html
                        Last edited by fon; 20.01.2018, 22:44.

                        Коментар


                        • Полът е биологично и физиологично явление. Заебете го това. Аз друго се чудя и питам: Дали по-нова нещо, с което се каравелосипедът, е политкополино да се нарича "педал" или "п е дал" ? И дали няма да ме погнат от Конвенционната Полиция за неебаване на кривия /опссс, "третия"/"пол"? Кажете ми, немоаадазаспа, съм не ме лови.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Майничка, АКО и баба танте мути клекне да пръска вътре, нали се сещаш, доде наш чиляк, в напън да се докаже, ще я докара? Сакън.
                            На пристанище Варна сигур ше докарат танкера с "американски" шистак от Ямал ... да бъде политически правилно всичко ...цената ше е прИмоционална за сефтето ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Меркел го подкрепяла горещо за хъба ... е за пълненето не се споменава нищо , ама нейсе ...
                              Майничка, АКО и баба танте мути клекне да пръска вътре, нали се сещаш, доде наш чиляк, в напън да се докаже, ще я докара? Сакън.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                                И кви излиза у нашия газов хъб ще има газчица само ако Боко пръцне ....... прост народ сме щом оставяме управляващите да ни съсипват ....
                                Меркел го подкрепяла горещо за хъба ... е за пълненето не се споменава нищо , ама нейсе ...

                                Коментар

                                Working...
                                X