IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.
    гросчо, това е Дама.
    личи си, че не се отбиваш да пиеш /отрано/ в "кръчмата".
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.
      Тя е не е той и не бива да питаш за възраст.Нашите жени са хубави на всяка възраст

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Чак пък принц!? После и кон трябва да му се търси.

        П.П. Комплексарско е да се правят обобщения. Както има успели мъже, така има и уверени жени, които имат различни цели и съответните умения да ги постигнат.
        Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Каква ти "шестица", на динена кора е стъпал, завалията.
          Е, аз тез кавички за украса ли съм ги сложила!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            И кое е комплексарското?Всяка жена търси принца който да и бъде роб до гроб.
            Чак пък принц!? После и кон трябва да му се търси.

            П.П. Комплексарско е да се правят обобщения. Както има успели мъже, така има и уверени жени, които имат различни цели и съответните умения да ги постигнат.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              И такива има но...Ти откъде вадиш чак такива заключения? Познавам и читави дами - лично аз - но, ако ти само с въпросния тип си се засичал ... провери ли, дали няма нещо сбъркано у теб самия?
              има ли запазени сред тях?
              може да ни запознаеш някой път.

              не съдете строго, човека.
              може да е имал неприятни изживявания наскоро и да е афектиран.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                И кое е комплексарското?Всяка жена търси принца който да и бъде роб до гроб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                  Каква ти "шестица", на динена кора е стъпал, завалията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният. В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                    за някой мъж който да издържа нея и децата и
                    .
                    Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният.В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                      за някой мъж който да издържа нея и децата и.
                      И такива има но...Ти откъде вадиш чак такива заключения? Познавам и читави дами - лично аз - но, ако ти само с въпросния тип си се засичал ... провери ли, дали няма нещо сбъркано у теб самия?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Знаеш, че нямам никакъв проблем да чуя различни чужди мнения. Дори противни на моето, дори критични.
                        Усетил си тезата ми като "омесване", така и си се изразил.
                        Не вярвам да разбираш какво съм казал, възможната причина е да не съм го казал достатъчно убедително.
                        По тези проблеми трудно се говори. Липсата на достатъчно частни познания в специфицни области може да доведе до емоционализиране и ненужни обвинения и конфликт. Въпросът е за разискване в обемист труд, не за излагане в две изречения.

                        Продължаваме напред, мненията остават две /поне/. Може да станат и много повече.
                        Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният.В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                        за някой мъж който да издържа нея и децата и.

                        Коментар


                        • Какво чета сега. Егати.
                          Пентагонът вече си избра жертва       Джон Маккейн, председател на комитета по въоръжените сили към Сената на САЩ публикува своята...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Основната роля на жената е да пресъздаде живота. С мъжка намеса, но все пак тя износва и с предимство отглежда младото създание. Затова и при човеците, и при другите твари мъжкият и женският екземпляр се различават по характеристиките и способностите си и е неестествено да са равни. Затова трябва внимателно да се маркират зоните, в които да бъдат равнопоставени. Знаем, че има жени, които са военнослужещи, но това е повече изключение, отколкото повсеместно наложена практика. Нека имат равни права, но всекиму според способностите.
                            И аз така го разбирам.
                            Ясно съзирах опасността разговорът да се пренесе само и единствено в мъжко-женските отношения. А аз далеч не съм казал това. Мъжко-женските различия са само малка част и особено проявление на различията между индивидите.

                            Ако все пак мъж/жена е най-интересното,1 то няма проблем да се говори и конкретно за тях. Не бих казал, че това ми е любима тема.
                            Равенството на жената се изразява в целенасочено прилагане на смислени и полезни за обществото специални социални политики.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                              Според мен омесваш понятията равни (еднакви) хора, което е присъщо на един режим от който се отървахме преди 30-тина години и където едни бяха доста по-равни и понятието - равни ПРАВА и равни пред закона, както е показано в чл. 6 от Конституцията.
                              Знаеш, че нямам никакъв проблем да чуя различни чужди мнения. Дори противни на моето, дори критични.
                              Усетил си тезата ми като "омесване", така и си се изразил.
                              Не вярвам да разбираш какво съм казал, възможната причина е да не съм го казал достатъчно убедително.
                              По тези проблеми трудно се говори. Липсата на достатъчно частни познания в специфицни области може да доведе до емоционализиране и ненужни обвинения и конфликт. Въпросът е за разискване в обемист труд, не за излагане в две изречения.

                              Продължаваме напред, мненията остават две /поне/. Може да станат и много повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Въздъхвам. По простата причина, че откривам при теб някои отделни думи, които ми дават кураж да споделя няколко мисли по тази изключително деликатна и чувствителна тема.
                                Да, категорично съм за внимателен подход по темата. Кротко, Консервативно в добрия смисъл на думата и като се опираме на традиция, опит, културни особености.
                                Може и да сбъркам, но все пак ще кажа буквално две думи по същество.
                                Към "равенството" се отнасям по особен начин. В хуманен и оценъчен план го приемам без резерви и го прегръщам. Във философски и социален план имам големи резерви. Просто е. Действително равни могат да са само еднаквите нещо. Човешките същества като общност, още с появата си на бял свят, в частност мъжете и жените като някакви частни множества, са много различни, понякога дори смазващо различни. Воденето на политика на принудено и "пълно равенство", освен че е логически нонсенс, може да доведе до унищожителни социални последици. Войнстващите и гласовити поборници за равенство /независимо за коя група и за коя област става дума/ всъщност не се борят за него, а за извоюване на специфични групови права, за специални привилегии, за провеждане на нарочни политика за получаване на позитиви за сметка на трети.
                                Основната роля на жената е да пресъздаде живота. С мъжка намеса, но все пак тя износва и с предимство отглежда младото създание. Затова и при човеците, и при другите твари мъжкият и женският екземпляр се различават по характеристиките и способностите си и е неестествено да са равни. Затова трябва внимателно да се маркират зоните, в които да бъдат равнопоставени. Знаем, че има жени, които са военнослужещи, но това е повече изключение, отколкото повсеместно наложена практика. Нека имат равни права, но всекиму според способностите.

                                Коментар

                                Working...
                                X