IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    "B Oмске в прямом эфире всех мировых каналов происходит заказное убийство.
    Непосредственный исполнитель завершающего этапа преступления -
    вежливый человечек в белом халате Мураховский.
    Политическое сопровождение осуществляет пресс-секретарь заказчика Д.Песков."
    Навални, нали? И него го отровиха по стар съветски обичай.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Купени с дотации,като пчеларите, още ли снимат от въздуха тревата ...
      Те българските пчелари ако знаеха какво мислят франсетата
      за високозахарния българския мед, щяха да се гръмнат

      Коментар


      • "B Oмске в прямом эфире всех мировых каналов происходит заказное убийство.
        Непосредственный исполнитель завершающего этапа преступления -
        вежливый человечек в белом халате Мураховский.
        Политическое сопровождение осуществляет пресс-секретарь заказчика Д.Песков."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Повечето честни фирмаджии се радват да ме видят ама тези блъскали рушвети на ревизори и одитори..
          Някой си отиват от корумпираните ревизори А и тези с подкупите не са много щастливи....?

          Е, скоро ще ти вземем мярката. Да видим как се справяш на свободния пазар,


          радев, ОСТАВКА!
          и после пандиз

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ха-ха - ако си мислиш, че не ме скъсват от ревизии и проверки - жестоко се лъжеш. Ако се занимаваше с бизнес, щеше да знаеш тези неща, особено ако имаш фирма, регистрирана по ДДС. А при мене такива фирми са много, така че не мога да се оплача от ревизии и проверки и въобще от особено внимание от паразити на държавна служба, както се изрази Имхотеп.

            Ти такъв паразит ли си, че ми стана интересно?
            Повечето честни фирмаджии се радват да ме видят ама тези блъскали рушвети на ревизори и одитори..
            Някой си отиват от корумпираните ревизори А и тези с подкупите не са много щастливи....?


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Точно за това искам да се видя с теб а може и една ревизия да докаже почтеността ти в която не се съмнявам...?
              Ха-ха - ако си мислиш, че не ме скъсват от ревизии и проверки - жестоко се лъжеш. Ако се занимаваше с бизнес, щеше да знаеш тези неща, особено ако имаш фирма, регистрирана по ДДС. А при мене такива фирми са много, така че си имам в изобилие ревизии, проверки и въобще особено внимание от страна на всякакви паразити на държавна служба, както се изрази Имхотеп.

              Ти такъв паразит ли си, че ми стана интересно?
              Last edited by Mateev; 21.08.2020, 15:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Интересно ако отричаш че си герберски трол,какъв си..
                ???
                На мен ми е интересно на каква мижитурска държавна служба си. Ми тя държавата за това не върви на добре, пълно е с паразити на държавни службици

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  За разлика от тебе и от другите тролове във форума, АЗ НЕ СЪМ АНОНИМЕН !!!

                  Който не е поискал, той не ми е разбрал имената, адреса, телефона, ЕГН-то, фирмите, печалбите и платените данъци, имотното ми състояние и какво ли не още. Дори и подписа ми можеш да видиш в търговския регистър или пък трите ми дипломи за висше образование.

                  Така че моля ти се не се изхвърляй, защото за мене ти си просто един анонимен никой, който безнаказано може да плещи всякакви простотии !!!
                  Точно за това искам да се видя с теб а може и една ревизия да докаже почтеността ти в която не се съмнявам...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Искаш ли да се срещнем и да те осъдя за обиди.?Имам 100 декара в Северна България от която 60 под наем а другите ливади...как можаха не един а 2 са ги посочили че ги отработват...Мошеници и крадци и ако се разровя...
                    За разлика от тебе и от другите тролове във форума, АЗ НЕ СЪМ АНОНИМЕН !!!

                    Който не е поискал, той не ми е разбрал имената, адреса, телефона, ЕГН-то, фирмите, печалбите и платените данъци, имотното ми състояние и какво ли не още. Дори и подписа ми можеш да видиш в търговския регистър или пък трите ми дипломи за висше образование.

                    Така че моля ти се не се изхвърляй, защото за мене ти си просто един анонимен никой, който безнаказано може да плещи всякакви простотии !!!

                    Просто не може да става и грам сравнение. Ти можеш да си измисляш всичко, докато аз каквото кажа, то подлежи на проверка в публичните регистри. От тука е близко до ума, че аз винаги казвам истината, докато за тебе това съвсем не е задължително.

                    Колкото до земите - ако имаш такива и някой ти ги ползва, то той или ти плаща директно по договор с него, или плаща на общината и ти можеш да отидеш и да си вземеш парите. Така че и тука те излових в лъжа.
                    Last edited by Mateev; 21.08.2020, 14:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Монти, не се напъвай че ще си докараш някой инфаркт.
                      Иди да преброиш метежниците ама от скрито място да не те забележат,

                      Интересно ако отричаш че си герберски трол,какъв си..
                      ???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Искаш ли да се срещнем и да те осъдя за обиди.?Имам 100 декара в Северна България от която 60 под наем а другите ливади...как можаха не един а 2 са ги посочили че ги отработват...Мошеници и крадци и ако се разровя...
                        Монти, не се напъвай че ще си докараш някой инфаркт.
                        Иди да преброиш метежниците ама от скрито място да не те забележат,

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Поредното разсъждение на невеж неудачник. Ако ги нямаше тези дотации, кой щеше да работи по селата и да храни народа, можеш ли да ми кажеш? Или вие там софианци си мислите, че някой ви е длъжен да ви храни с евтина храна и да ви угажда на мързела с високи заплати?

                          Селскостопанската политика на целия Евросъюз е една и съща и важи за всяка една държава-членка. За да се изхранва народа, селското стопанство трябва да се дотира. Точка по въпроса. И причината за тези дотаци са именно същите тези разглезени мамини синчета, които реват по форумите и си мислят, че някой друг им е длъжен с нещо.

                          Не те ли е срам да си толкова нагъл и да плещиш такива глупости?
                          Защо не хванеш мотиката и не отидеш на село, да копаш без субсидии и да изхраниш освен себе си поне още един друг Българин?

                          Навлизаш в зона, в която си тотално невеж, така че моля ти се - поспри се.
                          Искаш ли да се срещнем и да те осъдя за обиди.?Имам 100 декара в Северна България от която 60 под наем а другите ливади...как можаха не един а 2 са ги посочили че ги отработват...Мошеници и крадци и ако се разровя...

                          Коментар


                          • Преди 1 час е станало земетресение близо до Стара Загора с магнитуд 3.9 по скалата на Рихтер.

                            Та в стила на червените тролове - Радев оставка и затвор!

                            Иначе Курнелията събира социалисти, за да охраняват утре Радев от народната любов, която го чака по време на посещението му на паметника на връх Шипка.
                            Last edited by Mateev; 21.08.2020, 13:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Като защитник на интересите на земеделците, мога ли да ти задам един въпрос,. Матеев?

                              Само един въпрос!

                              Колко пъти си се занимавал със земеделска работа, Матеев; с каква земеделска работа си се занимавал; качвал ли си се изобщо на земеделска техника и каква?

                              Редно е, Матеев, АКО имаш претенциите да бъдеш изразител на нечии интереси и воля - да имаш и достатъчно компетенции (освен това - да духаш на пчеличките, когато събираш мед от пчелните кошери)...



                              Оффф, забравих, че съм в игнора ти!
                              безимен чудя ти се що слушаш радио ПИК. Смени честотата. Остави гербавопитека да си вие на луната.
                              Аз си постигнах целта - направих го по малко сръбски каруцар.
                              Да му смениш дънинг крюгер, манията за безсмъртие си трябват строго профилирани доктори които да се занимават до смъртта му. Не че ще го излекуват ама ще се пенсионират с безнадеждния случай
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Не че е нещо, което не знае, но все пак:
                                ЕК дава положителна оценка на България, но реалността е друга, коментира изданието

                                Коментар

                                Working...
                                X