IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Никой не говори за тези санкции, говоря за митата на сащ срещу ес и разбира се останалия свят. Извинявам се че съм ползувал думата санкции, но това си е реално погледнато така.

    Руснаците ги остави, те ще се оправят и без нас
    Какви санкции са ти в главата? Това са налагане на мита и от двете страни,за Запада пък ти не се притеснУвай,

    ""Европейският съюз, чудесни страни, които се отнасят зле със САЩ в търговията, се оплакват от митата върху стоманата и алуминия. Ако те се откажат от ужасните си пречки и мита върху американските стоки, ние ще се откажем от нашите. Ако ли не, ще въведем мита за колите и т.н. Справедливо!", написа президентът в "Туитър".
    Last edited by X_Y; 12.03.2018, 17:39.
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Нормално е отделни аспекти в "творчеството" ни да останат непознати -я за мен, я за теб.
      Искам да те предпазя от потенциална грешка, съвсем приятелски го казвам.
      Слагането на името ми в едно изречение с акт на "венцехвалене на БХ" е дълбоко нереалистично действие.
      Повярвай ми! Всъщност, отде-накъде чак пък ще ми вярваш?! Чуй субективното ми становище по темата, тъй да го кажем.

      Визирам сравняването на двете възможни хипотези:
      1. България отсъства в Скопие и всички присъстващи явно или под сурдинка говорят каквото им скимне.
      2. България присъства - представена от премиер и излъчва човещина и помирение.

      Аз избирам втората.
      Набързо:
      аз избирам първата - Тиквата няма място там точно по този проблем. Гледал ли си един филм - Трето полувреме се казва и е спонсориран от Македонската държава. Гледай го, пак ще си говорим. Чел ли си за ролята на "македонските" и "гръцките" евреи за омаловажаване на постиженията на българския народ и цар и премхването на техните паметници от територията на Израел? Прочети, ограмоти се по темата и после пак ще говорим.

      Посещението на Бай Хъ там е върховна простотия. Не, това е простотия на куб, която дори и за него звучи малоумно - защото с присъствието си той директно каза - ми ние не сме били освободители в Македония през 1941-44, ние сме били някакви си, дето само са администрирали областта, окупатори един вид, от което крачката до бугарския-фапистички окупатор е толкова малка, че даже не ми се мисли. Те затова той не трябваше да е там, а още по-малко пък да говори, говедото му нйедно, защото мнението на онези евреи ще си остане същото и няма да се промени, те пак ще злославят против нас, но той даде ясен сигнал - ние не сме били осовободители в Македония, нас не са ни посрещали с цветя и рози, България не е отделила 40% от БВП за модернизация на безкрайно изостаналата Македония през 41-44 година - не, тя е била окупатор.

      такива като Бай Хъ са вредни точно колкото комуноидите за позицията на българщината в Македония. Но това той си е комуноид по душа Страшното е, че интелигентни хора като теб намират нещо положително в това.
      П.С. Почерпил съм те едно във Виртуалната, че да спреш кайвето вече и да драснеш нещо по-ефектно, както го можеш
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Oт кафето е значи, аз затова не пия таквази кафеникава течност

        За народа около Вардар, Черна, Дрин, пък и част от Струма си прав, какво и как - ще видим, времето ще покаже. Вече не сме точно фашистичкия окупатор,

        За Бах Хъ обаче си много не в час, затова и беше изказването ми - горе-долу съм наясно с позицията на "македонските" и "гръцките" евреи, нали заради тях махнаха плочата на цар Борис Три в Израел - мръсни и долни твари са това! Непризнателни! И сега, без дори някой да му го иска, нашата Тиква ми ходи да се извинява - ма ние не сме баш виновни, то ние сме били бугарски фашистички окупатор, и само сме администрирали, пък онзи лошия чичко с мустаците е реашвал всичко. Кой ти бие по тимперицата бе, Тикво, да се буташ между шамарите - гузен негонен бяга.

        Та да ми венцеславиш Бай Хъ за хуманно отношение - айде не, мерси, нали? Ще го кажа и по-директно - изобщо не трябваше да е там тази Тиква, не и по този повод, а още по-малко пък индиректно да се извинява, че и македонски "народ" да ми признава.

        )
        Нормално е отделни аспекти в "творчеството" ни да останат непознати -я за мен, я за теб.
        Искам да те предпазя от потенциална грешка, съвсем приятелски го казвам.
        Слагането на името ми в едно изречение с акт на "венцехвалене на БХ" е дълбоко нереалистично действие.
        Повярвай ми! Всъщност, отде-накъде чак пък ще ми вярваш?! Чуй субективното ми становище по темата, тъй да го кажем.

        Визирам сравняването на двете възможни хипотези:
        1. България отсъства в Скопие и всички присъстващи явно или под сурдинка говорят каквото им скимне.
        2. България присъства - представена от премиер и излъчва човещина и помирение.

        Аз избирам втората.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

          Кои санкции са ти интересни? От Запада санкциите са за определени личности и фирми съдействували за окупацията на Крим и бунтовете в Украйна,а другите санкции са от фюрера за народонаселението на русия-забрана за внос на хранители стоки и изделия от "враговете" му за мужиците....

          А руснаците иначе помнят "ножки Буша",ако ти говори нещо!
          Никой не говори за тези санкции, говоря за митата на сащ срещу ес и разбира се останалия свят. Извинявам се че съм ползувал думата санкции, но това си е реално погледнато така.

          Руснаците ги остави, те ще се оправят и без нас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Няма ли някой да коментира санкциите- изглежда целенасочено се трие този ми въпрос, това е четвъртия път който го задавам и досега 3 пъти е изтрит
            Кои санкции са ти интересни? От Запада санкциите са за определени личности и фирми съдействували за окупацията на Крим и бунтовете в Украйна,а другите санкции са от фюрера за народонаселението на русия-забрана за внос на хранители стоки и изделия от "враговете" му за мужиците....

            А руснаците иначе помнят "ножки Буша",ако ти говори нещо!
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Груев, ще те разочаровам! До 17.00 пия само кафе, а след това българска ракия, хубава бира и ирландско уйски. Умерено!

              Това не е първият случай, при който - очевидно воден от дълбоки емоционални мотиви, ти четеш един текст, но същевременно в главата ти преминава нещо съвсем друго като мисъл и емоция. Оттам следва искра, възпламеняване и директно изпращане на субекта, който се е превърнал в обект на твоя гняв, на ешафода.

              Никой от замесените в постовете и цитираната публикация не е споменавал за македонски народ. Днес и дума не съм казал за това, но ще повторя нещо, което съм казал друг път. Там - около Вардар живее един народ, който исторически и генетично е част от българския народ, но поради сложилите се дадености и историческите обстоятелства е в процес на формиране на отделна нация. Изходът от развитието на този процес е неясен. И до ден днешен ако имаш лош късмет и наречеш в Мюнхен баварците германци не пред когото трябва, може да си изкараш боя. Във Виена е що-годе същото, но вероятността за бой е относително по-ниска. Парадоксът е, че Бавария е в Германия, пък за Австрия --- какво да ти обяснявам?!

              На фона на приказките, че някакви кръгове били очаквали и работели в посока за официално извинение на държавата България за ролята и при депортацията на около 7 хил. човека еврейско население от територията на днешна Македония, изреченото от Борисов звучи човешки и балансирано. Заедно с това, което се случи в София, в присъствието на представители на българска еврейска общност и на еврейски организации, които в частност изпратиха свои представители и в Скопие, може да се предполага, че е намерен някакъв хуманен изказ за трагични събития, което е максимално близко до историческата истина.

              Иначе, имаш "добро" да продължаваш да ме нападаш! Става по-интересно, пък и имаш навика да напомняш интересни събития от историята.
              Oт кафето е значи, аз затова не пия таквази кафеникава течност
              Сега сериозно - харесва ми да споря с теб, защото си интелигентен събеседник, който често припокрива мнението си моето (или вайс върса, както се казва), но пък имаш и залитания, който, като интелигентен човек, отново го подчертавам, не би следвало да имаш, според собствените ми скромни разбирания, защото интелигенцията има духовния дълг да води народа - наречи го излишна патетика, ако искаш.

              За народа около Вардар, Черна, Дрин, пък и част от Струма си прав, какво и как - ще видим, времето ще покаже. Вече не сме точно фашистичкия окупатор, а в граничните райони с охота приемат левчета без да те цакат в курса и нямат нищо против да им говориш на езика ни. Въобще икономиката винаги побеждава - когато има пълна трапеза, различията лесно се изглаждат.

              За Бах Хъ обаче си много не в час, затова и беше изказването ми - горе-долу съм наясно с позицията на "македонските" и "гръцките" евреи, нали заради тях махнаха плочата на цар Борис Три в Израел - мръсни и долни твари са това! Непризнателни! И сега, без дори някой да му го иска, нашата Тиква ми ходи да се извинява - ма ние не сме баш виновни, то ние сме били бугарски фашистички окупатор, и само сме администрирали, пък онзи лошия чичко с мустаците е реашвал всичко. Кой ти бие по тимперицата бе, Тикво, да се буташ между шамарите - гузен негонен бяга.

              Та да ми венцеславиш Бай Хъ за хуманно отношение - айде не, мерси, нали? Ще го кажа и по-директно - изобщо не трябваше да е там тази Тиква, не и по този повод, а още по-малко пък индиректно да се извинява, че и македонски "народ" да ми признава.

              Та така, сипвай Джеймисъна и махай кайвето - ще ти докара киселини
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Начев, днес сте он файър,

                Вожде, ами иначе скука, бе човек!
                Оставили ли сте всичко на старческите рамене на Начев и никой не се грижи за забавлението на народа.
                Теб най-малко те разбирам! Останах броени дни до 18-ти, изборите идат, а вие съвсем се предадохте. Без борба няма победа!
                Взимайте се в ръце и почвайте агитацията.
                Виж там, прегледайте пак сайтовете, какво стана с Навални?

                Китайците видя ли ги какво надробиха. Другарят Си може да си векува при тези технологии.
                Ами ако и други решат да копират челен опит?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Начев, извинявай, ще б ъда много директен - какво си пил, за да не си сипвам от него???????

                  Тая скапана мърда БХ действа само и единствено под американски натиск и след като комуноидите "почетоха" Гоце (не екс президента, а онзи, големият Гоце), като поругаха костите му и ги пратиха в Скопие, сега нашата дебела мърша ми признава "македонския народ"???? Какъв македонски народ през 1943 бе, бай Хъ, какъъъъв? Онзи ли, дето плаща със златото си откуп, за да не избият гарнизона от "бугарския-фашистички окупатор" в Охрид, онзи ли, който няма ракия през 1941, защото е изпочупил плодните клонки през същата година, за да посрещне с килим от цветя "бугарския-фашистички окупатор" или пък онзи, на който "брачата" србе на врбе спретнаха Кървавия Божик през 1945, заради "великобългарски шовинизъм"????

                  Кажи, Начев, кажи, на кой " македонски народ" говори Вожда и Учителя Бай Хъ, кажи???? Оф, направо подивявам, когато виждам подобни писаници от интелигентен човек, за платените писарушки е ясно, а Бай Хъ с днещното си изказвана застана редом до титани като "славянина" от Загоричане (чието село е разсипано от гръцките андарти, защото били българи, ама той бил славянин) Благоев, на който още срамим името на един хубав град, или коминтерновския любител на мъжката целувка Димитров, който цапа с името си друг роден град. Срам и позор!!!
                  Груев, ще те разочаровам! До 17.00 пия само кафе, а след това българска ракия, хубава бира и ирландско уйски. Умерено!

                  Това не е първият случай, при който - очевидно воден от дълбоки емоционални мотиви, ти четеш един текст, но същевременно в главата ти преминава нещо съвсем друго като мисъл и емоция. Оттам следва искра, възпламеняване и директно изпращане на субекта, който се е превърнал в обект на твоя гняв, на ешафода.

                  Никой от замесените в постовете и цитираната публикация не е споменавал за македонски народ. Днес и дума не съм казал за това, но ще повторя нещо, което съм казал друг път. Там - около Вардар живее един народ, който исторически и генетично е част от българския народ, но поради сложилите се дадености и историческите обстоятелства е в процес на формиране на отделна нация. Изходът от развитието на този процес е неясен. И до ден днешен ако имаш лош късмет и наречеш в Мюнхен баварците германци не пред когото трябва, може да си изкараш боя. Във Виена е що-годе същото, но вероятността за бой е относително по-ниска. Парадоксът е, че Бавария е в Германия, пък за Австрия --- какво да ти обяснявам?!

                  На фона на приказките, че някакви кръгове били очаквали и работели в посока за официално извинение на държавата България за ролята и при депортацията на около 7 хил. човека еврейско население от територията на днешна Македония, изреченото от Борисов звучи човешки и балансирано. Заедно с това, което се случи в София, в присъствието на представители на българска еврейска общност и на еврейски организации, които в частност изпратиха свои представители и в Скопие, може да се предполага, че е намерен някакъв хуманен изказ за трагични събития, което е максимално близко до историческата истина.

                  Иначе, имаш "добро" да продължаваш да ме нападаш! Става по-интересно, пък и имаш навика да напомняш интересни събития от историята.

                  Коментар


                  • EП призовава страните, които не са подписали Истанбулската конвенция, да го направят

                    EП да ходи да си ...мамата !!!
                    Last edited by majnata; 12.03.2018, 16:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Начев,много первезно е в тема политика да търсим мястото на тая секс точка.
                      Виж сега, аз не намирам нищо перверзно във факта на наличие на човешка тленност, познаването и, че и разговорите за нея.
                      Не всичко е тема на политиката, тук си прав.
                      Обаче, съгласието ни с теб не трябва да с е превръща в непреодолима пречка, други хора да гледат на темата по различен начин.
                      Д-р Филипов е на очевидно мнение, че свързването на темите с насилието върху жени по ИК и прословутата точка е допустимо. Това е неговото мнение, не моето, не твоето.

                      Коментар


                      • Начев, днес сте он файър,

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Премиерът почете паметта на депортираните от Македония евреи

                          Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/03...-zaedno.370396


                          Разпространяваха се разни страхове и съмнения, но думите на Борисов са добри и балансирани.
                          Начев, извинявай, ще б ъда много директен - какво си пил, за да не си сипвам от него???????

                          Тая скапана мърда БХ действа само и единствено под американски натиск и след като комуноидите "почетоха" Гоце (не екс президента, а онзи, големият Гоце), като поругаха костите му и ги пратиха в Скопие, сега нашата дебела мърша ми признава "македонския народ"???? Какъв македонски народ през 1943 бе, бай Хъ, какъъъъв? Онзи ли, дето плаща със златото си откуп, за да не избият гарнизона от "бугарския-фашистички окупатор" в Охрид, онзи ли, който няма ракия през 1941, защото е изпочупил плодните клонки през същата година, за да посрещне с килим от цветя "бугарския-фашистички окупатор" или пък онзи, на който "брачата" србе на врбе спретнаха Кървавия Божик през 1945, заради "великобългарски шовинизъм"????

                          Кажи, Начев, кажи, на кой " македонски народ" говори Вожда и Учителя Бай Хъ, кажи???? Оф, направо подивявам, когато виждам подобни писаници от интелигентен човек, за платените писарушки е ясно, а Бай Хъ с днещното си изказвана застана редом до титани като "славянина" от Загоричане (чието село е разсипано от гръцките андарти, защото били българи, ама той бил славянин) Благоев, на който още срамим името на един хубав град, или коминтерновския любител на мъжката целувка Димитров, който цапа с името си друг роден град. Срам и позор!!!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Начев,много первезно е в тема политика да търсим мястото на тая секс точка.

                            Коментар


                            • В ненаподобимия си стил д-р Филипов и той се изказва по темата с Истанбулската конвенция и други важни въпроси:

                              "Правителството оттегли Истанбулската конвенция. Премиерът Борисов обяснил, че това се прави в името на народа: “Ние сме длъжни да се съобразим с народа… Имаше много тежки реакции и на коалиционния партньор, и на православието, и на мюфтийството и се насадиха огромни страхове у българския народ.”

                              Сега европейските депутати могат да се почувстват излъгани. Защото Борисов им обеща: „Ще положа всички усилия да мине в парламента…” И положи верно положи усилия. Но, както обича да казва д-р Филипов, историята работи с резултати, не с усилия. Така, де, историята не се прави от хора със запек, да ме прощавате. В историята ще пише, че третото правителство на Борисов е отказало да ратифицира конвенцията за защита на жените от домашно насилие.

                              И докато сме още на жените…

                              „Монитор“: „Учени огледаха щателно вагини, не откриха точката G“.

                              Учени от Мелбърн под ръководството на д-р Натан Хоаг изследвали милиметър по милиметър вагините на 13 жени от различни възрасти, но не намерили нищо, което да прилича на G-точката. Не че някой знае как изглежда, де…

                              За пръв път за G-точката съобщава немският гинеколог Ернст Грефенберг през 50-те години на миналия век. И оттогава гинеколозите, а след тях и нормалните мъже, я издирват и няма, и няма… Д-р Натан Хоаг е убеден, че G-точката не съществува. Обаче пък авторитетната британска сексоложка Ребека Дакин е категорична, че съществува.

                              Ще ви кажа една тайна. G-точката наистина не съществува, но това не означава, че не трябва да се търси. Напротив, трябва. От всички безрезултатни търсения, за които се сещам, търсенето на G-точката е най-приятното безрезултатно търсене. G-точката съществува само докато я търсим. Спрем ли да я търсим, вече не съществува. Разбирате ли? Всичко е в търсенето."

                              Виж на


                              Във времената, когато с типичната си наивност още вярвах, че т.н. патриоти наистина могат да свършат сериозни и добри дела, много се дразнех на онова странно същество Ангелкова, коят о открито се подиграваше с зам. премиара Симеонов заради нечия угода. Е, мина време! А времето е голям звяр, от мен да знаете.
                              Д-р Тони, обаче, не прощава:

                              " Мъж открадна „Оскар“-а на Франсис Макдорманд, часове след като актрисата от „Три билборда извън града“ го получи за най-добра женска роля.

                              Ще ви кажа честно, заподозрях Ангелкова. Тя наистина доста приличаше на предрешен мъж. И обикаляше наградените и им викаше: „Дай да ти пипна „Оскар“-а“ И някои ѝ даваха. И тя качваше снимките във Фейсбук, което предизвика дива завист в софийските среди.
                              "

                              Коментар


                              • Ex-Obama Security Adviser Ben Rhodes on Trump Negotiating with North Korea: This Is Not a ‘Reality Show’

                                За да не изпадаме в заблуждение, че нашата страна е единствената, коят о има затруднения с кадрите, тук един специалист се закача гадничко с президента Тръмп и неговия екип, като освен задявката от заглавието можем да видим и едно допълнително твърдение в текста, че дипломатическите преговори се водели и като такива от сделка за недвижимости.

                                Това ми напомни времената, в които всеки контакт с т.н. брокери у нас започваше с тягостно настояване още при виждането да се подпише някаква бумага за комисьОнНата. И това беше условието въобще да започнете да си говорите за нещо. Ужас някакъв!

                                Коментар

                                Working...
                                X