IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп
    Измамнико, мисля че като нощен пазач се отклонявате от служебните си задължения, а това неминуемо ще доведе до уволнение...
    Какво ще правиш после - не знам. За руски трол не те искат, за изобретател не ставаш, за крадец не ставаш (щот' си будала), измамничеството не върви - можеш да измамиш само някои низши същества като например мажната, селюто... Те пък нямат пари...
    Що не вземеш да се обесиш, да сложиш край на мъката?

    От всичко написано разбрах, че мразиш нощните пазачи.
    Еми - на и аз съм писал, че съм пазач на склад. Работата ми е да вдигам поглед над рамките на очилата и гледам кой минава. През останалото време пиша шантавии. Лошото е, че не си изпълнявам трудовата характеристика защото не нося очила, а не нося защото съм суетен и иначе не ме харесват какичките.
    Дали това е причина за да ме мразиш?!

    Обаче, ти да видиш! Сега съм се кандидатирал за едно място в Общинско Предприетие "Чистота". Ще се возя н а задната степенка на едно камионче и ще се събират отпадъци от едно място, на което не дават да влизат каруци . От младежките ми години е моя мечта да се возя на външна степенка и вятърът да разрошва косите ми (нищо, че вече намаляха)! Това не е измислена фикция. Някога в София имаше дървени трамвайчета с ръчно отваряне на вратите и външна степенка. С или без причина все си бях там и най-обичах да скачам между спирките.
    Сегашната ми битност и бъдещата славна такава - причина ли са да ме мразиш!

    Само за сведение! Има едно работно място - носене на чантата на БХ и изпълнение на роля на душеприказчик. Този човек става всесилен, че нали знаеш милЪоните кой ги делка. Обаче, за да те назначат на него трябва да имаш в CV-то, че си работил на степенката при Данчето.
    Ето на - действам с дълъг прицел. Днес съм склададжия, утре - кой знае!
    И това не е повод да ме мразиш!

    Така стоят политическите работи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Наистина ми се струва много близо тази възможност. Американците искат едностранно и със сила да наложат своята воля в Сирия. Обстановката около Гута е изключително тревожна. Ако руснаците не отстъпят може да има стълкновение директно между САЩ и Русия. А руските сили там нямат никакъв шанс, с конвенционални оръжия няма да се справят. Американците имат наблизо поне две авионосни групи, отделно ракетоносните крайцери, отделно силите разположени в Ирак и Афганистан. Плюс израелските, турските и саудитските ВВС.
      Прочитайки онзи ден това, останах с категорично решение, чее добре да и аз да споделя нещо във връзката, но после очевидно се е случило нещо друго, което е отвлекло вниманието ми. Тази сутрин изненадващо изникна отново.

      Моята цел не е да причиня някому рани или болка. Присъствам тук по съвсем различни причини и мотиви. Просто ти изричаш на глас нещо, което отдавна си мисля. Ето на, видимо подготвям почвата да изрека нещо, което очевидно няма да се хареса някому.

      Демонстрацията на военни възможности и сила, която наскоро извърши Русия, ми прозвуча леко стряскащо. Кому бяха показани и разказани тези нови възможности и оръжия. Нима това са натовските генерали, които отдавна ги познават, класифицирали са ги и най-вероятно отдавна имат някакъв отговор. Или това е просто международната общественост и не на последно място ние - форумните лапацала.
      Спомням си някогашните ни детски, момчешки вражди, при което видимо по-слабата страна, за да не признае своята мизерия и загуба, избираше някакъв момент на невъзможна нова схватка и започваше да се перчи.
      Опасявам се да не би Русия да се перчи от страх осъзнавайки, че примката се затяга прекалено плътно около нея. А тя се затяга програмно, последователно и без пощада.
      Защото тайната която мнозина знаят, но по някаква причина избягват да изричат е, че в следните направления - научно, технологически, елементна база и ресурси от всякакъв вид, Русия не може да се сравнява по сила със Запада. И ако някъде се пръкне някакво ново оръжие, технология, което би притежавало невероятна агресивна сила и би принудило другата страна да подвие колене, то това е на ЗАПАД. Изреченото е на база единствено ползването на формална логика и наблюдаване на реалности и изключването на емоциите.
      Вярно е и друго и всички го знаем. Съвременна конвенционална война между великите сили, която е водена в класически вид и завършва със стъпването на пехотински ботуш в Москва или Вашингтон е само някаква болна фикция.

      Изводът от всичко е простичък - военният сблъсък ще завърши и за двете страни с фатални последици.

      И ако заемането на някаква показно агресивна позиция на по-слабата страна - в случая Русия, е нещо напълно естествено и разбираемо, то защо по-силната страна видимо се готви за някакъв силов и съмнителен като крайни резултати вариант?
      Съществуват опасения, че и на тях времето им изтича, знаят го и вероятно са принудени да се състезават с него. Иначе просто щяха да се подсмихват и да изчакат още малко.
      Причините за свършващото време са разнообразни или поне могат да са от широк спектър.
      Мнозина са засягани правдиво дори и тук.
      За друго вероятно нямаме и най-малка представа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп
        Измамнико, мисля че като нощен пазач се отклонявате от служебните си задължения, а това неминуемо ще доведе до уволнение...
        Какво ще правиш после - не знам. За руски трол не те искат, за изобретател не ставаш, за крадец не ставаш (щот' си будала), измамничеството не върви - можеш да измамиш само някои низши същества като например мажната, селюто... Те пък нямат пари...
        Що не вземеш да се обесиш, да сложиш край на мъката?

        Ето един текст, сс койт модераторите би трябвало да обосноват перманентен бан. Не вярвам, обаче. Знаем се.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп
          Измамнико, мисля че като нощен пазач се отклонявате от служебните си задължения, а това неминуемо ще доведе до уволнение...
          Какво ще правиш после - не знам. За руски трол не те искат, за изобретател не ставаш, за крадец не ставаш (щот' си будала), измамничеството не върви - можеш да измамиш само някои низши същества като например мажната, селюто... Те пък нямат пари...
          Що не вземеш да се обесиш, да сложиш край на мъката?

          Тъй като гледам измамника си ти- когато и да питаш пирамид кой е и къде живее ще ти каже, за разлика от теб моран

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            За това, че режимът е в паника да вдигне избирателната активност, защото много хора ще бойкотират гласуването на несменяемия президент, за триковете, които правителството измисля, за да накара хората да гласуват – като например милиони рубли хврълени в есемеси до всеки телефон – с покана за гласуване, ако някой е далеч от своята секция.
            Гледам че мама слон ти е новата любима, но ще кажеш ли като виден международник какви са процентите на гласувалите/реално/ в различните държави и защо очакваш в русия да е по различно. Ами че бх го избраха около 54,07% от българите- тоест ако бг е 6милиона малко над 3 милиона гласували. Тоест за бг може за русия не може
            Ако искаш да погледнем за франция

            Французите гласуваха на балотаж на парламентарните избори Вторият тур най-вероятно ще потвърди подкрепата към президента Еманюел Макрон, предаде бТВ. Очакваше се се политическото му движение да разполага с абсолютно мнозинство в Националното събрание.

            Може би ще бъдем свидетели на рекордно ниска избирателна активност.

            Към 17 ч. вчера местно време избирателната активност е била 35,3 на сто, по данни на министерството на вътрешните работи, цитирани от Франс прес.

            По същото време на първия тур на 11 юни избирателната активност беше 40,75%. Ако тази тенденция продължи, активността може да падне до най-ниското си равнище за втори тур на парламентарни избори от 1997 г. насам, по изчисления на министерството.

            Според прогнози на социологическите агенция Елаб и Ипсос/Сопра Стерия избирателната активност във втория тур ще бъде 42-43 процента, по-ниска дори от тази на първия тур, на който гласуваха 48,7% от регистрираните гласоподаватели.


            Избирателна активност 42%- барби там само черни арапи сигурно живеят и са заети да блъскат чело 5 пъти на ден в цимента и затова нямат време да отидат да гласуват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              Така и трябва.
              Нали знаеш за лъжливото овчарче? Е вече никой не вярва на рушките гниди.
              Руснаците казват дайте доказателства, доказателства няма, казват още пуснете ни да разследваме ние, отговор няма. Между другото вчера гледах клипче в което някакъв руски химик обясняваше че няма как да са отровени с новичок предателя и дъщеря му, защото в рамките на 5 минути трябвало да се инжектира антидот. Каза още че ако по някакво чудо оживеят не би трябвало да са нормални, трябва да има слепота, асфикция и въобще куп проблеми с белите дробове. Та да си знаете де.

              Създателя на новичок от 1996 г живее и работи в щатите и има издадена книга където са описани някой вещества. Отделно във фейсбук се коментира че на 6-7 мили от мястото където е намерен предателя има секретна военна база с хим. оръжие, това в английските сайтове може да го прочетеш също. Самите наглосакси се смеят на крокодила. Намерени са следи от веществото според английски сайтове в дома му и в колата- как е възможно това- някога за бов учил ли си- най вероятно една молекула е достатъчна за човек. Дори в момента градчето е затворено- какво търсят още- локализирали са веществото, до сега всичко се е разтворило във въздуха, обаче куркузъбела продължава да търси

              Коментар


              • Tatiana Christy March 14 at 5:36pm ·

                Понеже се занимавам с наблюдение на руските „избори”, които не се отразяват в България, искам да спомена на бг „журналистите” някои неща, които се случват, които могат да ги заитересоват и така м/у ДС агентите и хибридните говорители, които канят в студията си да венцеславят ченгета-патриарси и президенти и вся святая на комунистическите отпадни води, да вземат да споменат и истината за голямата измама на руските президентски избори.

                За това, че режимът е в паника да вдигне избирателната активност, защото много хора ще бойкотират гласуването на несменяемия президент, за триковете, които правителството измисля, за да накара хората да гласуват – като например милиони рубли хврълени в есемеси до всеки телефон – с покана за гласуване, ако някой е далеч от своята секция.

                Над 4 милиона вече са заявили, че искат да гласуват извън своята секция, което пък дава възможност тези хора да обикалят избирателните секции и да събират „пропуски” да гласуват на колкото си места поискат (без да бъдат отчитани като гласували) Т.е. един такъв може да гласува десетки пъти. И всичко това е организирано със специални автобуси, в които такива „туристи” с много такива „бележки” оганизирано ще обикалят изборните секции и ще си дават гласа по много пъти за познайте КОЙ? С тази и много други манипулации, престъпното правитество на Путин се опитва да вдигне бройката на гласувалите за неговата имераторска особа и да си спести резила от ниска избирателна активност.

                Тече безумна пропаганда за това, че трябва да се гласува – в учебните заведения, например, студентите (като нови избиратели) са агитирани от преподаватели, че трябва непременно да гласуват, че това е тяхно задължение. Биват заплашвани, че който не гласува ще бъде глобен, а който гласува, може да спечели награда от томбола. (видеото от новопридобития Крим, представено от Навални на тази тема е просто уникално!) Междувременно, офисите на наблюдателите на подготовката на изборите, свързани с Навални са ежедневно разбивани, закривани и техните сътрудници арестувани или задържани без причина.

                А нашият президент-гимнастик непрекъснато повтаря, че ще работи за дружбата на нашите православни народи бла, бла бла...и че руско-българските отношения са му приоритет. Остава да разберем от него какво мисли за провеждането на „изборите” на вечния руски президент и за авторитарното му управление и за превзетата му държава? Остава да разберем дали нашият президент докато се върти на лоста, му е минавала през главата мисълта, че трябва много внимателно да се говори за отношения, когато става въпрос за тоталитарна, агресивна държава, дрънкаща оръжия и сееща заплахи, дори директно в лицето му.

                Също така наведените ни журналисти, вместо да се въртят на пилон пред всеки, който им подхвърля трохи, да вземат така да си разширят малко полезрението в отразяването на света. Иначе ще си носят цял живот срама, че са част от бардака на такива като Беновска-- с розовите ботушки, розовите дантели, и ниските тарифи за едни специфични услуги...с миризма на Тройной одеколон.
                Last edited by barbaron; 16.03.2018, 09:43.

                Коментар


                • Ааа, ясно: не е Рашата, значи, може да се откъсва от независима държава? Това, че нямало референдум, че насила, след война на уж блок срещу само външни нападения, т.е., "отбранителен", който така също "отбранява" Афганистан, Ирак, а сега, гледам, някои и Сирия тръгнали да "отбраняват". ЯСНО. Е тва е принципна позиция. Щом не са рашки, може да се "самоопределят". Щом са - не може. "Варвари", "ватници", какви още /не/ бяха? И Сърбия не я боли, че и "оперираха" територията. Сърбите прости, не заслужават. Ама те, дори и по време, и след войната, пак по-добре от нас, дето уж не сме имали война на наша територия, считано от 1945-та насетне...Май не се правиш на иди-от. По-скоро, ти иде отвътре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Чета съни, чета, и се чудя откъде е тази повръщня, а то било епицентър...
                    Тролския сайт на бесепето.

                    Без да споменавам всяко едно лъжовно внушение, ще обърна внимание само на едно-две:



                    Кое точно е неуместно, че анексията на крим не трябва да остава без последствия?
                    А на кой етап би било разумно външния ни министър да подкрепи Великобритания? Да се понаведем докато отмине бурята, пък после ще видим...

                    За пореден път да питам, с какво Косово беше по-добро и допустимо?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      хахахаха

                      Не е за вярване как Макрон „ще си го върне“ на Русия за отровения шпион Френският президент.

                      Няма да посети руския щанд на Салона на книгата в Париж
                      ...не, че досега все рашки книги чел, милия. 'ма ня'а да иде. Хак да им на рашките. И Меркел'ца кат' ги бойкотира, стават двама...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                        Усещаш края нали!
                        Депресията е лош такова, признак. Нимой тей.

                        Коментар


                        • Савченко със страшно обвинение: Председателят на парламента на Украйна Парубий доведе снайперистите на Майдана и ги надъхваше


                          През 2014 година демонстрантите на Майдана имаха оръжия, които бяха използвани със знанието на организаторите на акцията на протест. Това заяви депутатът от Върховната рада Надежда Савченко. По думите ѝ, сегашният главен прокурор Юрий Луценко е призовал от трибуната да се тръгне към настъпление, обещавайки, че „оръжие ще има“. „Видях как пристигна син микробус и оттам излязоха хора с оръжие. Тези хора в момента са в парламента. Видях как (сегашният председател на Върховната рада на Украйна) Андрей Парубий надъхваше снайперистите в хотела „Украйна“. Луценко е станал главен прокурор за това, за да скрие тези престъпления“, каза Савченко, цитирана от Страна.ua. По думите ѝ, властите възнамеряват да попречат на разследването на престъпленията по време на Майдана, защото много техни представители са участвали в тези незаконни действия. „Тези хора, които са давали заповеди, извършвали са престъпления, носят отговорност за тях, те винаги ще търсят изкупителна жертва“, каза Савченко. Тя добави, че след Европмайдана „животът на хората не се е подобрил“. Миналият месец грузинските снайперисти, участвали в събитията от Майдана, разказаха, че оръжието и заповедта да се стреля по хората са получили от сегашния председател на комисията към Върховната рада на Украйна по въпросите на националната сигурност и отбрана Сергей Пашински.


                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                            Май веднага те опровергават.
                            https://m.dnevnik.bg/sviat/2018/03/1..._za_trolove_i/

                            https://m.dnevnik.bg/sviat/2018/03/1...a_kiber_ataki/

                            Мъка, мъкаааа! Ще ги удушат тоя път окончателно. Не мога да отрека, че първоразрядното савецко ченгенце се справи прекрасно с разнебитването на кочината.
                            Е , те и на дебелия Ким бяха приписали всички смъртни грехове , ама на него му е през оная работа , тъй че както казах ... то удушаването беше още август '15 , та ти си чакай ...... или смени ника , като марандулий...

                            Коментар


                            • хахахаха

                              Не е за вярване как Макрон „ще си го върне“ на Русия за отровения шпион Френският президент.

                              Няма да посети руския щанд на Салона на книгата в Париж

                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Чета съни, чета, и се чудя откъде е тази повръщня, а то било епицентър...
                                Тролския сайт на бесепето.

                                Без да споменавам всяко едно лъжовно внушение, ще обърна внимание само на едно-две:

                                ...
                                На този фон български вицепремиер да заявява, че Крим не трябвало да остава без последствия, защото досега ЕС бил твърде мек, въпреки че няма такава официална позиция на правителството, е най–малкото неуместно и налива само масло в огъня, дори и да знае нещо повече от разузнавателните ни служби. Външният ни министър пък да подкрепя мерките на Великобритания срещу Русия на този етап е прибързано и неразумно.
                                Кое точно е неуместно, че анексията на крим не трябва да остава без последствия?
                                А на кой етап би било разумно външния ни министър да подкрепи Великобритания? Да се понаведем докато отмине бурята, пък после ще видим...

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X