IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Веднага правя коментар, че не знам чия собственост е този сайт, не знам и за кво се бори. Просто вече няколко пъти ми излизат при търсене на информация и са се постарали да направят сравнително широк обзор на представяния въпрос.

    Скандалът около Фейсбук се задълбочава - Зукърбърг е извикан за показания в британския парламент


    Редакционен, неподписан материал, явно някаква компилация и преводи.
    Чета всякакви, капиталови, светкавични, грантови като пуул, че дори ии гербовски като фокус, "леви", "десни" - да вървим напред.

    Каквото и да постнеш друже,
    Все някой ще те среже,
    Получаваш по един юмрук в корема,
    А оправия все нема и нема!

    Ако ги знаете тези кви са - викайте.

    Коментар


    • Доколкото през последните дни вече нееднократно става дума за възприемането на информация от различни източници -
      Ето една добра илюстрация за това, че публикуваните текстове в медиите трябва да с еприемат с достатъчна доза въздържание, дори скепсиз.
      В Гласове попадам на една доста драматично звучаща статия, поне в заглавието.
      Управляващата партия в Хърватия се разцепи заради Истанбулската конвенция

      Човек би рекъл, че тези са хипотеза на вот на недоверие и той е обречен да мине. Сега веднага!
      В увода, обаче, ми се мярка името епицентър и веднага съобразявам, че информацията трябва да се провери.

      Излиза хърватски сайт и статия по темата, също от днес.


      Croatia Divided over the Ratification of the Istanbul Convention

      Тонът и посланията са далеч по-балансирани. Да, страната е разделена в мнението си, както би направило всяко съвременно, информирано и критично мислещо общество, но перспективите ратификацията да мине в Хърватия са далеч по-добри, отколкото в България. Там се констатира слабост на управленската формула и на самия премиер и това е причината за отлагане и правенето на маньоври. Просто не желаят да демонстрират вътрешните си противоречия. Истински противник на конвенцията в Хърватия и само консервативната десница, всички останали се клатят. Тя и управляващата ХДО и малко ала гебр, та мога да си представя колко са десни и принципни.



      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Са аз не съм фен на лявата идея нещо бъркаш.На Путин обаче съм фен и най ми харесва как се държи с Великио Запад.Мисля че е крайно време да запре секакви отношения с тях и газта да запре.И да покани всеки който иска да произвежда и му трябват газ нефт и стомана да го направи в Русия.А на запад да си произвеждат с каквото имат нали са умни и имат технологии да ги видим дали са измислили технология която от нищо да направи нещо.Крайно време е тия западни пидараси да се опомнят къде се намират.Да ги видим са ше има ли колонии и отде да грабят.Свърши тя тия решили че са изключителни че са светлината истината пътят и животът са едни кокошкари крадци педали зоофили убийци въо бще генетичен отпадък.То затова и Бог бавно и мъчително ги затрива
        И не се запитваш ЗАЩО аджеба още не е спрял газта???

        Алтруист.

        Между другото и да кани и да не кани някого, няма значение, защото капиталът си заминава от територия където силата не е на правото, а правото е на силата - видно и от България.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Ето това значи:
          Направи ми още впечатление, че във въпрос две иска разбивка по години, което общо взето и му отговарят.

          Поради неясна причина, във въпрос 3 не иска разбивка по години!? За мен необяснимо.

          Last edited by nachev; 21.03.2018, 13:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Вие феновете на лявата идея и на не толкова левия Путин да не сте и фенове на Ердоган?


            Са аз не съм фен на лявата идея нещо бъркаш.На Путин обаче съм фен и най ми харесва как се държи с Великио Запад.Мисля че е крайно време да запре секакви отношения с тях и газта да запре.И да покани всеки който иска да произвежда и му трябват газ нефт и стомана да го направи в Русия.А на запад да си произвеждат с каквото имат нали са умни и имат технологии да ги видим дали са измислили технология която от нищо да направи нещо.Крайно време е тия западни пидараси да се опомнят къде се намират.Да ги видим са ше има ли колонии и отде да грабят.Свърши тя тия решили че са изключителни че са светлината истината пътят и животът са едни кокошкари крадци педали зоофили убийци въо бще генетичен отпадък.То затова и Бог бавно и мъчително ги затрива

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ми насраните сорошки мизерници нали ни проглушиха ушите как Путин манипулирал изборите са се разбира че било ЦРУ посредством английска фирмичка....И за убийствата е същото но има една песен на Емил ти закъсняваш понякога истино но винаги идваш при нас.Зад лъскавата фасада на Запада има едно истинско уродливо лице.
              Днес пуснаха едно видео - подставено лице със скрита камера прави бизнес среща с уволнения вече директор н адружеството. Представя се за консултант на правителството на Шри Ланка, дано не бъркам, че може би ставаше дума и за избори, които предстоят там.
              Смаях се от наглостта му и как безсрамно директорът се хвалеше с контактите и срещите си с .... Еди-Кой си. Умишлено не искам да споменавам, че това е нещо повече от скандал.
              Ако приемем, че е вярно, то ще се чуе.
              Аз н анищо не вярвам, това е положението.

              Коментар


              • http://epicenter.bg/article/Razpitva...ov-/149918/3/0 Разпитват свидетели по делото срещу Даниел Митов

                БГНЕС припомня, че Даниел Митов е обвинен в това, че в периода от 15.01.2016 г. до 22.07.2016 г., като министър на външните работи, при условията на продължавано престъпление не изпълнил служебните си задължения с цел да набави облага за търговско дружество, и от това настъпили значителни вредни последици в размер на 494 458,03 лв. за Министерство на външните работи .

                Айде, хаирлия да е ! Да повежда хорото , че бая големо ше е ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Леко съм изненадан, че никой не разисква темата с Кеймбридж Аналитика.
                  От нея изникват маса информации и има поле за обилно фило/фобско отразяване.

                  Мен ме заинтригуваха човешките измерения, обаче. Оказва се, че едно само нефелно твое кликване с мишката, респективно едно също такова кликване от страна на твой приятел в т.н. социални мрежи и цялата верига започва да свети в подробности като коледна елха. Е, имаше там някакво посукване, че все пак зависело от некви настройки на профила, но изводът беше ясен.
                  Моментално вече имат статуса на кътните ти зъби и си готов за пазара.

                  Моля не отминавайте!
                  Саркози ще се окаже дреболия.
                  Ми насраните сорошки мизерници нали ни проглушиха ушите как Путин манипулирал изборите са се разбира че било ЦРУ посредством английска фирмичка....И за убийствата е същото но има една песен на Емил ти закъсняваш понякога истино но винаги идваш при нас.Зад лъскавата фасада на Запада има едно истинско уродливо лице.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Ето това значи:

                    https://frognews.bg/files/pismo-nap.pdf
                    Трябва да се знаят тези работи, Червеносганов. Правилно повдигаш този въпрос. Искам да споделя нещо лично. Разбери ме човешки, чак приятели няма да ставаме, но това не отменя човешката ни същност, нали!
                    Първо се колебах дали да кликна върху жабата.
                    После, гледайки писмото, размишлявах за неговата потенциална истинност или неистинност.
                    После започнах да разсъждавам чие точно мероприятие е това, доколкото лицето Георгиев и самото движение са ми неизвестни.
                    Имайки известен опит със ЗДОИ, започнах да се чудя, как така пък му го дадоха исканото инфо?!

                    Колега, отровиха ни душите! Като преди това или заедно с това и ни обраха. Това исках д а кажа.

                    И, което прави впечатление, до 2010 нещата са относително "скромни".
                    Какво се е случило 9-та, 10-та година, че иде тази експлозия?!!!!
                    Last edited by nachev; 21.03.2018, 12:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Ми това си е тема, особено за оптимизма! Аз нямам конкретна информация, но дори и една малка част от тези, всъщност не разбрах какво точно значи "липсващи", ако е застанала "на гюме" и чака окончателното разгромяване на оптимистите, че да влезе на бфб?!
                      Ето това значи:

                      https://frognews.bg/files/pismo-nap.pdf

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        А мен ме изненадва, че ниКОЙ не пише за липсващи 16 МИЛИАРДА лева ДДС......всъщност не ме изненадва.
                        Ми това си е тема, особено за оптимизма! Аз нямам конкретна информация, но дори и една малка част от тези, всъщност не разбрах какво точно значи "липсващи", ако е застанала "на гюме" и чака окончателното разгромяване на оптимистите, че да влезе на бфб?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          Да....родния! ....всъщност голяма част може и оригиналния да ги е гепнал, все пак пристанище "Росенец" е "безмитна и бездънна зона" .
                          Волен Сидеров участва ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Путин ги откраднал.
                            Да....родния! ....всъщност голяма част може и оригиналния да ги е гепнал, все пак пристанище "Росенец" е "безмитна и бездънна зона" .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              А мен ме изненадва, че ниКОЙ не пише за липсващи 16 МИЛИАРДА лева ДДС......всъщност не ме изненадва.
                              Путин ги откраднал.

                              Коментар


                              • А мен ме изненадва, че ниКОЙ не пише за липсващи 16 МИЛИАРДА лева ДДС......всъщност не ме изненадва.

                                Коментар

                                Working...
                                X