IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Tatiana Christy

    "След публикуването на отвореното ми писмо до Корнелия Нинова (която още не ми е отговорила, м/у впрочем) ме нападнаха стада от тролове на БСП, оправдавайки клетия си вожд, че е пратила сина си да учи в Америка, защото "бил много умен и американците са му платили обучението." Тази лъжа се разнася из бг медиите вече години наред. Детето може и да умно, но обучението му е плащал не университетът!

    А аз като един много досаден разследващ журналист, който има захапка на булдог -- се свързах с университета да питам, защото знам, че Бъркли НЕ ДАВА пари на чужденци! От там Джанет Гилмор -- Директорът по Стратегически комуникации, ми потвърди с имейл, това, което вече знаех. Но пиша това за клетите избиратели на БСП, дето лапат всичко дето им се подхвърли като шарани!


    Корнелия Нинова е плащала на синчето си по $30 000 такси за обучение плюс още толкова за издръжка (поне толкова). Т.е. както казах и преди -- около $60000 на година, умножено по 4 = $240000! Та да се върнем на вашите пенсии от 200 лв. и на знамената със сърп и чук...."
    +1, добрият стар Барби, чийто постове чета. Само една забележка - а кой е платил следването на двамата сина на плешивото генералгоджи, дето само на него БХ разрешавал да му прави едни прегледи? За един прЕател питам, че моите скромни сметки показват около милион лева заминали в тази посока от един просто фатмак с претенции да е лекар? И кой плати колата му за 200 бона и за чий му е на лекар кола за 200 бона? За чекмеджетата и т.н. няма да питам, те са монтаж, фейк и т.н. И за Мишо Бирата няма да питам, и за Ало, Ваньо няма да питам - като сме казали А, да кажем и Б.

    Те затова е протестът и простите тикви не могат да го схванат - той не е за комуноидната бсп, той е анти герП и цялата тая клика, дето се правят на десни, а са най-алчни и крадливи комунисти, плащащи си на политическите тролове в нета.

    Бъди здрав, барби, и по-често с такива включвания (за короната не пиши, там не ги разбираш много нещата)
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      Христо Иванов не иска промяна на прокуратурата, а смяна на Главния прокурор. Ако може - той самият да е Главен прокурор! Така ще е най-сигурно, че никой повече няма да преследва розовобузестия му работодател, за да може той най-накрая да се отпусне и да не се буди в студена пот, сънувайки каскети и белезници в горещите сингапурски нощи.
      Ти тази опорка на червената сган от БСП / ДПС / патридиоти / ГЕРБи т.н. я подхвърляй на лапнишараните

      Коментар


      • България

        Истината. Борисов трябва да я каже.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
          Напидалетовустето..и пак и пак.. нали така е в Дъбник селски..
          Кире, пак си се дегизирал като Джеймс Бонд! Няма нужда, вече не си агент. Ти си един от протестиращите против "системата".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Tatiana Christy

            "След публикуването на отвореното ми писмо до Корнелия Нинова (която още не ми е отговорила, м/у впрочем) ме нападнаха стада от тролове на БСП, оправдавайки клетия си вожд, че е пратила сина си да учи в Америка, защото "бил много умен и американците са му платили обучението." Тази лъжа се разнася из бг медиите вече години наред. Детето може и да умно, но обучението му е плащал не университетът!

            А аз като един много досаден разследващ журналист, който има захапка на булдог -- се свързах с университета да питам, защото знам, че Бъркли НЕ ДАВА пари на чужденци! От там Джанет Гилмор -- Директорът по Стратегически комуникации, ми потвърди с имейл, това, което вече знаех. Но пиша това за клетите избиратели на БСП, дето лапат всичко дето им се подхвърли като шарани!


            Корнелия Нинова е плащала на синчето си по $30 000 такси за обучение плюс още толкова за издръжка (поне толкова). Т.е. както казах и преди -- около $60000 на година, умножено по 4 = $240000! Та да се върнем на вашите пенсии от 200 лв. и на знамената със сърп и чук...."
            +1

            Коментар


            • Tatiana Christy

              "След публикуването на отвореното ми писмо до Корнелия Нинова (която още не ми е отговорила, м/у впрочем) ме нападнаха стада от тролове на БСП, оправдавайки клетия си вожд, че е пратила сина си да учи в Америка, защото "бил много умен и американците са му платили обучението." Тази лъжа се разнася из бг медиите вече години наред. Детето може и да умно, но обучението му е плащал не университетът!

              А аз като един много досаден разследващ журналист, който има захапка на булдог -- се свързах с университета да питам, защото знам, че Бъркли НЕ ДАВА пари на чужденци! От там Джанет Гилмор -- Директорът по Стратегически комуникации, ми потвърди с имейл, това, което вече знаех. Но пиша това за клетите избиратели на БСП, дето лапат всичко дето им се подхвърли като шарани!


              Корнелия Нинова е плащала на синчето си по $30 000 такси за обучение плюс още толкова за издръжка (поне толкова). Т.е. както казах и преди -- около $60000 на година, умножено по 4 = $240000! Та да се върнем на вашите пенсии от 200 лв. и на знамената със сърп и чук...."

              Коментар


              • Имам една идея, но преди това....
                Говори се за леви и десни. Разликата е, че едните крадат и слагат в левия джоб, а другите в десния.
                Партиите се превръщат в групи за домогваме до власт и после започва краденето.
                Ако прочетете и "Бай Ганьо прави избори" от Алеко, ще видите, че нищо ново няма в организирането, купуването и спечелването на избори.
                Не е ли така?.... Със сегащната система аз надежда не виждам нещо да се промени. Напротив, всичко става все по-зле от ден на ден.

                Затова.... предлагам:
                Забрана на партиите. Това вече се е случвало в нашата история.
                Народни представители ще се избират чрез пряк публичен жребий измежду всички кандидати, които отговарят на някои условия. Примерно - българско гражданство по рождение, без двойно гражданство, неосъждани, висше образование, възраст над 30 години.... Всеки български гражданин, който отговаря на условията ще може да се кандидатира. Избират се и "резерви".
                Така в парламента отиват неорганизирани и непознаващи се народни представители. Те избират мин.председател и министрите пряко. Един по един, по предложени от народните представители имена - професионалисти, експерти в своите области със съответно образование и квалификация за тези длъжности. Президентът остава като върховен орган да може както е и сега да връща закони към парламента, ако прецени че има някакъв проблем и да може да предизвика обществен дебат.
                Народното събрание събрание също както е назначило, така да може и да сменя министрите. С гласуване измежду народните представители, даден народен представител може да се "подмени" от "резерва", ако не изпълнява съвестно задълженията си. Подмени с "резерва", разбира се ще се налага и ако народен представител почине, разболее тежко или сам се откаже от поста си.
                Last edited by d333; 30.07.2020, 16:47.

                Коментар


                • Христо Иванов не иска промяна на прокуратурата, а смяна на Главния прокурор. Ако може - той самият да е Главен прокурор! Така ще е най-сигурно, че никой повече няма да преследва розовобузестия му работодател, за да може той най-накрая да се отпусне и да не се буди в студена пот, сънувайки каскети и белезници в горещите сингапурски нощи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Точно защото виждам алтернативното бъдеще, тозно затова съм заел такава позиция. Тълпата има само разрушителна роля, но не и съзидателна. Разрушенията на тълпата ще се отразят негативно на нея самата. Дори и да постигне победа, това ще е ПИРОВА ПОБЕДА.

                    Каквото и да се случи със ситуацията около протестите, то със сигурност:

                    1. Няма да се промени демокрацията като такава
                    2. Няма да се промени евроинтеграцията на България
                    3. Няма да се променят корупционните практики на управляващите, които и да са те
                    4. Богатите ще си останат богати, а бедните - бедни
                    5. Умните ще си останат умни, а простите - прости
                    6. Лузърите ще си останат лузъри
                    7. Некадърниците ще си останат некадърници
                    8. Нито една бъдеща власт няма как да направи простаците по-малко прости
                    9. Нито една бъдеща власт няма как да направи некадърниците по-умни
                    10. Нито една бъдеща власт няма как да направи лузърите по-богати
                    11. Произволна бъдеща власт ще продължи да лъже народа, защото на некадърници, простаци и лузъри няма как да им се каже в очите, че проблемът е в тях самите, а не в съществуващата власт, която и да е тя.
                    12. Умните хора ще продължават да доминират чрез власт или пари над простаците, некадърните и лузърите.

                    Основният проблем не е в това кой управлява, а в неравенството на пари и власт, но простаците, некадърниците и лузърите не могат да осъзнаят, че те са на дъното на обществото поради собствената си некадърност, а не поради системата, каквато и да е тя. Тяхната простотия и ефекта на Дънинг-Крюгер им пречат да осъзнаят тази гола истина.

                    Следователно протестите на лузърите нищо няма да постигнат за подобряване на собственото им положение. Те ще продължават да са лузъри при всяка една нова власт, и ще продължават да протестират за нещо, което живее само в болния им мозък, и което няма как да се случи на практика. Същите тези лузъри възпитават децата си в лузърство, така че простотията се регенерира, и като такава става вечна и непреходна.
                    Пееш така, т.к.вече си се хванал за Кокала. И, „някак изведнъж”, си станал от „добрите”. И, „някак изведнъж”, онези, които не са съгласни с корупцията, са станали „лузъри”. И, „някак изведнъж”, моралът е „спрял да се отнася ѝ за теб”, и е започнал „от утре”..
                    Нагла, пропаднала твар, що не си ЕПМ? Ай сиктир!
                    Last edited by Pyramid; 30.07.2020, 18:06.

                    Коментар


                    • Борисов: През юли влизаме в чакалнята на Еврозоната

                      Човекът не е излъгал този път. Просто не е уточнил годината...

                      Коментар


                      • Напидалетовустето..и пак и пак.. нали така е в Дъбник селски..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid

                          На тебе, и свирка да ми направиш не давам. Всичко гълташ, страшно чак.
                          Не лъжи измамник, за некой лев и на пиацата ще излезеш, ама и това не можеш щото си некадърен и грозен.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • А ДС агентите какво обмислят?

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Hristo Ivanov:
                              • Росенец е олицетворение на мръсната тайна в българската политика: необявената коалиция между Борисов, Пеевски и Доган.
                              • Преди година Плевнелиев ми се обади да ме кандардисва да правим обща кандидатура за кмет на София с ГЕРБ, но аз му казах: "Това е невъзможно. Хората виждат, че ГЕРБ е все по-зависим от ДПС и Пеевски и са бесни от това.”.
                              • Борисов назначи за вътрешен министър човекът, който ръководеше операцията в Росенец. Става дума за назначаване на едно пластелиново човече на Пеевски с друго пластелиново човече.
                              • Когато хората виждат държавата си окупирана от Пеевски и Гешев, те окупират Орлов мост. Той е сигналната система на българската политика.
                              • Българските политици и Пеевски напълниха ВСС с калинки, които да изберат Гешев и никаква процедура не може да попречи на това.
                              • Когато аз се борих срещу Цацаров, когато исках проверка за тефтерчето на Филип Златанов, Яневагейт, когато исках дисциплинарно уволнение на Петьо Еврото, Плевнелиев не ме подкрепи.
                              • Аз исках реформа на прокуратурата, защото това е ключовият инструмент за изчистване на българската държава от корупция. След като тази реформа бе бламирана, Плевнелиев не упражни правомощието си да внесе поправки в конституцията.
                              • Плевнелиев организира среща на европосланиците с Местан, за да обясни как позицията на ДПС за съдебната реформа е правилна.
                              • От прокуратурата зависи законността в България. Сам опитах да я реформирам. Плевнелиев не ме подкрепи.
                              • Бойко Борисов е човекът, когото снимат с кюлчета злато и необясними количества евро. С него ли да подписваме пакт за почтеност? Единственото почтено нещо е да си подпише оставката.
                              • Да говориш за лустрация, когато агент Николай от ДС - Георги Марков през 1999 г. спря лустрацията, сега е депутат в ГЕРБ и основен говорител на Бойко Борисов е пълна неадекватност.
                              Last edited by barbaron; 30.07.2020, 16:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                                А хората с нощни шкафчета, пълни с пари сигурно са против статуквото и са взели да го разбутат.
                                Ако имаш пари и желание, мога и на теб да направя такава снимка. При това - с Бионсе в чаршафите. Елементарно е, всеки ученик с програмка за обработване на изображения може да го направи.

                                Коментар

                                Working...
                                X