IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Чакай де второто полувреме не е свършило- завършва 2019г- може и повече да стане
    Отново си прав.
    Но пък от друга страна в писмото се забелязва, че има някаква вероятна тенденция в посока на затихвене на този крайно неблагоприятен процес.

    Върхова е годината 2011. Тогава само за една година е "направено " почти толкова, колкото за 11-те години 2000 - 2010.
    В един по-абстрактен план това трябва да се отбележи като своеобразно човешко достижение.

    И понеже никой не пожела да се включи в сметките, да дам своята неангажираща версия.
    При съобразяване на фактора време, резултатът е 5:1 за ... тигрите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Вчера ви занимах с въпроса за Хърватия.
      Имаме с теб пълно съвпадение в оценките за хърватското правителство, но не и за хърватския народ.
      И там елитът е продънен и го държат здраво за ....... .
      Пленкович е слаб и от гласуването в парламента ще си проличи, че е време да си ходи.
      От това, което знам, работата в Хърватия върви към ратификация.
      Аз съм покрусен.
      Червенатасган тържествува, вероятно.
      Животът е шарен.

      Не ми отговаряй, но неангажиращо ти предлагам да не забравяш за въпроса, който задавах нееднократно.

      Какви човешки същества за утрешния ден се стремят да "произведат" социалинженерите?
      Въобще, що за свят ще е това?
      Виж сега. Без заяждане ти казвам откровено - НЕ МИ ПУКА за какво ще гласуват хърватите! Ако щеш вярвай.
      За самата конвенция, също не съм отронил и сълза, НО показателно бе настроението, истерията, нагнетявана изкуствено от заинтересовани чужди елементи в нашето примитивно, патриархално, дебилно (по професорски думи) общество. Толкова...за съжаление.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Вчера ви занимах с въпроса за Хърватия.
        Имаме с теб пълно съвпадение в оценките за хърватското правителство, но не и за хърватския народ.
        И там елитът е продънен и го държат здраво за ....... .
        Пленкович е слаб и от гласуването в парламента ще си проличи, че е време да си ходи.
        От това, което знам, работата в Хърватия върви към ратификация.
        Аз съм покрусен.
        Червенатасган тържествува, вероятно.
        Животът е шарен.

        Не ми отговаряй, но неангажиращо ти предлагам да не забравяш за въпроса, който задавах нееднократно.

        Какви човешки същества за утрешния ден се стремят да "произведат" социалинженерите?
        Въобще, що за свят ще е това?
        Само извратен човек може да се радва .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Начев, гледай ги тия хървати кви джендъри излезнАха:

          Хърватското правителство днес единодушно подкрепи Истанбулската конвенция, която предизвика остри дебати в обществото, съобщава БГНЕС.

          "Най-важната тема през изминалите дни в обществото ни бе Истанбулската конвенция. В нея няма скрити намерения, няма полова идеология или трети пол", каза в началото на правителственото заседание премиерът Андрей Пленкович.

          "В случая трябва да кажем няколко неща, за да може обществеността в Хърватия съзнателно да взема отношение по въпроса. Тази конвенция е приета от Съвета на Европа. Свобода, демокрация, човешки права и върховенството на закона - това са четирите стълба на Съвета на Европа", каза още Пленкович.

          "Република Хърватия смята, че целта на тази конвенция е защитата на жените от всякакъв вид насилие, включително предотвратяването на преследване и премахването на насилието срещу жените и семейното насилие. Република Хърватия смята, че тази конвенция не ни задължава да въвеждаме полова идеология в хърватската правосъдна и образователна система, нито пък промяна в Конституцията по отношение на брака", подчерта хърватският министър-председател.
          Вчера ви занимах с въпроса за Хърватия.
          Имаме с теб пълно съвпадение в оценките за хърватското правителство, но не и за хърватския народ.
          И там елитът е продънен и го държат здраво за ....... .
          Пленкович е слаб и от гласуването в парламента ще си проличи, че е време да си ходи.
          От това, което знам, работата в Хърватия върви към ратификация.
          Аз съм покрусен.
          Червенатасган тържествува, вероятно.
          Животът е шарен.

          Не ми отговаряй, но неангажиращо ти предлагам да не забравяш за въпроса, който задавах нееднократно.

          Какви човешки същества за утрешния ден се стремят да "произведат" социалинженерите?
          Въобще, що за свят ще е това?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Е са си еВа мамата ... ше ни съдат за тероризъм ...
            Хахахахаха, отново си прав!

            Отдавна трябваше да са ви осъдили за тероризъм....още когато взривявахте църкви и обирахте мандри,!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              Ок, ок...мир да има!

              Но се надявам да подкрепиш поне това начинание: Мей с призив към ЕС: Да изгоним всички руски разузнавачи, за да разбием шпионската мрежа на Кремъл в Европа



              Аз го разбирам, като да изгоним на първо време всички депутати от текущото НС в България.....начело с ташко от бкп и ташковица от юруш.
              Ти къде ше си през това време ... зад монитора налЕ ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                През февруари 2018 година американски компании, които работят с Пентагона, са доставили в Сирия 23 тона боеприпаси от България.
                Това съобщи EADaily, като се позова на данни от митнически декларации, публикувани на портала Panjiva. Става дума за две доставки на боеприпаси-първата на 16 февруари от "Дунарит" от 5.7 тона снаряди и мини.

                Товарът от България е доставен в немско пристанище, а оттам-в американско с контейнеровоз. След това американците доставят товара в Йордания, откъдето той се разпределя на частите на сирийската опозиция, подкрепяни от коалицията, начело със САЩ.

                Втората доставка е от ВМЗ-Сопот на 17.3 тона въоръжение. Според информацията ,става дума за ракети "Град" и боеприпаси за РПГ-7.
                Е са си еВа мамата ... ше ни съдат за тероризъм ...

                Коментар


                • Ок, ок...мир да има!

                  Но се надявам да подкрепиш поне това начинание: Мей с призив към ЕС: Да изгоним всички руски разузнавачи, за да разбием шпионската мрежа на Кремъл в Европа



                  Аз го разбирам, като да изгоним на първо време всички депутати от текущото НС в България.....начело с ташко от бкп и ташковица от юруш.

                  Коментар


                  • През февруари 2018 година американски компании, които работят с Пентагона, са доставили в Сирия 23 тона боеприпаси от България.
                    Това съобщи EADaily, като се позова на данни от митнически декларации, публикувани на портала Panjiva. Става дума за две доставки на боеприпаси-първата на 16 февруари от "Дунарит" от 5.7 тона снаряди и мини.

                    Товарът от България е доставен в немско пристанище, а оттам-в американско с контейнеровоз. След това американците доставят товара в Йордания, откъдето той се разпределя на частите на сирийската опозиция, подкрепяни от коалицията, начело със САЩ.

                    Втората доставка е от ВМЗ-Сопот на 17.3 тона въоръжение. Според информацията ,става дума за ракети "Град" и боеприпаси за РПГ-7.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                      Само на едно ще обърна внимание. Влезли в сила ревизионни актове - общо 6 млрд.
                      1. за 11 години - 2000 - 2010 1,4 млрд. Една четвърт.
                      За тези 11 години имаме участие на бандита костов, хитрото величестово, триглавата ламя и принос на БХ.
                      2. за 7 години - 2001 - 2017 - останалите три четвърти.
                      Ето тук има един въпрос, който ме гнети. Справедливо ли е да пришиваме на Орешарски някакъв принос за тези три четвърти, след като той на практика от първия ден беше приласкаван от прегръдката на красивите /в голямата си част платена услуга/, БХ директно си призна, че и той мобилизирал тогава и всичко се разнесе бързо.

                      Предложих да онагледим резултата с изхода на един футболен мач.
                      Привидно изглежда, че резултатът е 3:1.
                      Обаче това е само привидно.
                      Какво е справедливото изражение на резултата при вкарване допълнително на фактора време?
                      Въпрос към знаещите и добре смятащите.
                      Чакай де второто полувреме не е свършило- завършва 2019г- може и повече да стане

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


                        Ми така ще.....докато чуваш "гласове" да ти говорят в празната глава.
                        Дал съм линк , за разлика от тебе , дето лъжеш ала'маранди ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Той Начев по-долу се чудеше как вие соросоидите успявате да превземете политиците, със заплаха или просто ги купувате. О писанието ти личи, че е имало сериозен дебат в обществото и съвсем не 100% е одобрението. А правителството е във възторг. Айде моля те.
                          Кво се чудиш , единият лъжец , другият доносник ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Недей лъга ...

                            http://glasove.com/categories/galeri...ata-konvenciya Управляващата партия в Хърватия се разцепи заради Истанбулската конвенция

                            Ми така ще.....докато чуваш "гласове" да ти говорят в празната глава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              С извинение към начев за отклонение от темата за ддс, но чета че тази гинка била много оправно момиче, според лилов взела 2500 квадрата от патриаршията по 5 лв на квадрат наем за 50 години
                              Хахахах, ееее това говори добре и за родните черносотници, които добре си познаваме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Начев, гледай ги тия хървати кви джендъри излезнАха:

                                Хърватското правителство днес единодушно подкрепи Истанбулската конвенция, която предизвика остри дебати в обществото, съобщава БГНЕС.

                                "Най-важната тема през изминалите дни в обществото ни бе Истанбулската конвенция. В нея няма скрити намерения, няма полова идеология или трети пол", каза в началото на правителственото заседание премиерът Андрей Пленкович.

                                "В случая трябва да кажем няколко неща, за да може обществеността в Хърватия съзнателно да взема отношение по въпроса. Тази конвенция е приета от Съвета на Европа. Свобода, демокрация, човешки права и върховенството на закона - това са четирите стълба на Съвета на Европа", каза още Пленкович.

                                "Република Хърватия смята, че целта на тази конвенция е защитата на жените от всякакъв вид насилие, включително предотвратяването на преследване и премахването на насилието срещу жените и семейното насилие. Република Хърватия смята, че тази конвенция не ни задължава да въвеждаме полова идеология в хърватската правосъдна и образователна система, нито пък промяна в Конституцията по отношение на брака", подчерта хърватският министър-председател.
                                Недей лъга ...

                                http://glasove.com/categories/galeri...ata-konvenciya Управляващата партия в Хърватия се разцепи заради Истанбулската конвенция

                                Коментар

                                Working...
                                X