IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Бих питал Начев дали това е поредната плитко скроена манипулация?
    Нямам никаква представа, кой е Бородин, що за човек е, в какво вярва, за какво и как се "бори".
    Т.н. вагнеровска тема не успя да привлече вниманието ми - въобще платената силоващина е много далеч от мен.

    С други думи не мога да коментирам конкретно въпроса ти.
    Като компенсация и за утеха мога да ти предложа в замяна нещо друго. Нямам абсолютно никакви съмнения, че в Русия има: личности, групи, структури, които без колебания и някакви морални скрупули биха помогнали на неудобни личности в някакво такова последно пътуване. Твърде е вероятно едно подобно становище да е вярно за всички страни, без изключение.

    Разликата се състои в това, че аз в Русия не ща да ходя. Познавам ги, бил съм там, някои техни особености въобще не ми допадат.
    На много други места по Земята бих отишъл като турист. Не искам да живея никъде другаде, освен в България, но ако се наложи, предпочитам да е в страни, които вече съм споменавал.

    Заявявам позиции, които определям като човешки, разсъдъчни и претендирам, че стигам д отях по субективен, неангажиращ начин и като използвам здравия си човешки разум. Отделни колеги възприемат позициите ми като политически ангажирани, а аз нямам никакво намерение да ги убеждавам в собствената си правота или в тяхната погрешност. С някои бих разговарял, при проявено желание. С други, категорично не.

    Случващото се в момента е повод за моя страх и срам!


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение


      ...И да си припомним как в руския парламен пиха шампанско за избора на Тръмп...

      Имали , пили ...и после ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        За мен това са глупости.
        Моя прочит - въпроса не опираше само до сирия, нежели до някаква реална или по скоро измислена химическа атака.
        Оранжевия 2 пъти вече го надигра и унизи, показа кой командва парада. Оттатък освен оплаквания и хленчене - нищо друго, няма топки.
        За мен е голяма загуба на репутация. Доста други държави биха се замислили...

        Ти би ли желал да имаш за съюзник някой който не смее да си мръдне пръста когато те трепят ?
        Аз - не.
        Путю и армията му се навряха по де що намериха дупки.

        А как щяха да свалят ракети, самальоти, карабли да утопляют... Абе големи циркаджии.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар




        • ...И да си припомним как в руския парламен пиха шампанско за избора на Тръмп...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Глупости! Тия двамата пак си поделиха света и ни играят театро. 1945 се повтаря. Само че тогава Рузвелт скоропостижна си замина. Да видим тези колко ще удържат. А чайника напира отзади с чучура откъдето излиза парата. Живеем в интересни времена. Пази Боже!
            За мен това са глупости.
            Моя прочит - въпроса не опираше само до сирия, нежели до някаква реална или по скоро измислена химическа атака.
            Оранжевия 2 пъти вече го надигра и унизи, показа кой командва парада. Оттатък освен оплаквания и хленчене - нищо друго, няма топки.
            За мен е голяма загуба на репутация. Доста други държави биха се замислили...

            Ти би ли желал да имаш за съюзник някой който не смее да си мръдне пръста когато те трепят ?
            Аз - не.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              Аре у лево с тая Франция .....
              По принцип да се живее в гъза на слона не е привилегия.Или ако беше,В.Юго нямаше да напише "Клетниците".понеже Гаврош точно там пребиваваше..
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kondora

                Бачка , опъна' аа ли ти бръчките за две седмици .........................
                Имам мой 'ора на' секъде ................ и ми казаха , че бая време си изкарал в стойка '' Г ''

                Коментар


                • https://www.bnt.bg/bg/a/prof-ivo-khr...vsichki-strani
                  Проф. Иво Христов: Става въпрос за атракция, която устройва всички страни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Ето нещо за хората чудещи са за отравянето на Скрипал а и не само...

                    В воскресенье, 15 апреля, в России скончался известный журналист Максим Бородин, который первым написал о смерти "вагнеровцев".

                    Мужчина умер в Екатеринбурге, не приходя в себе после падения из окна. Об этом передает "МБХ Медиа".

                    Так, 13 апреля Бородин выпал из окна своей квартиры на пятом этаже.

                    Он получил тяжелые травмы и впал в кому. Мужчина был доставлен в городскую больницу.

                    Главный редактор РИА "Новый день", в котором работал Бородин, Полина Румянцева допустила, что смерть журналиста могла быть не случайностью или самоубийством.


                    Бих питал Начев дали това е поредната плитко скроена манипулация?

                    Ти също беше прекалено активен на тая тема ...накой етаж живееш ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      ...
                      Четенето на форума през годините помага за намиране на верните отговори и разобличаване на филшификацията.
                      Сред поредното разобличаване следва година-две мълчание и после отново упорито се прави опит за пробутване.
                      Не знам как е с другите питомци, но на мен това взе да ми омръзва.
                      Истината...

                      Левски до Каравелов:
                      “Байо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгарско? Ако туй е тъй, то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.”
                      Но цялостната картина на този черен период от историята ни много лесно може да се възстанови и ще видим, че това е бил един доста по-голям план за унищожаване на вътрешната организация на Левски. Този план обслужва само една велика сила – Русия, във възможностите на която е да го организира. Русия е имала планове да ни “освобождава”, но по особен начин, половинчато, та да може когато превзема проливите да не ѝ пречим, а след това да изчезнем като независима държава. И за неизкушен от историята българин целият план може да бъде възстановен, защото знаем резултата, знаем основните факти, а са известни и основните участници в него. Та, Русия е вербовала агентура сред богатите и издигнати българи, а на много от тях е помагала да придобият първоначалното си богатство, на други е давала стипендии в нейни учебни заведения. По-посредствените, но буйни и деятелни, тя им е плащала и ги е правила “професионални” революционери, като например Петко Киряков, Димитър Общи и доста други. Всичко това го е правила както сред емиграцията, така и във вътрешността. Имайки сериозни интереси за проливите, Русия е следяла всички революционни структури и се е стремяла да внедрява в тях лица и да ги манипулира. За това не е жалила пари. И е постигала значителни успехи. Ударила е на камък обаче при Раковски и Касабов. А директен удар срещу нея е бил Дяконът с неговата вътрешна революционна организация. Първият опит за контрол е със сливането на вътрешната с външната организация, чрез Каравелов, който обаче се оказва не твърде успешен. Тогава Русия прибягва да унищожаването на вътрешната революционна организация. Не трябва да подценяваме турската власт, че не е знаела, защото дори да не е, граф Игнатиев е правил нужното да ѝ подскаже. При всички случаи турците не са отдавали значение, защото са знаели, че зад организацията не стои велика сила, и че българите нямат пари. Тогава северната велика сила решава да активизира властите. Могат лесно да бъдат открити хората, чрез които е задействан планът. Каравелов налага неграмотния и своенравен сърбин – Димитър Общи на Левски при ясно изразено негово нежелание! Тетевенските чорбаджии хаджи Стани Врабевски и Петко Милев, участници в комитета дават идеята и пари на Общи да нападне пощата, при изричното несъгласие на Левски. След обира, същият Димитър Общи, раздава наляво и надясно пари, което говори, че целта му е била провал. Каравелов пък, най-главният революционер, от “случайно недоглеждане” допуска главният архив на вътрешната организация да попадне в турците и да стане доказателство в съда.....


                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Ето нещо за хората чудещи са за отравянето на Скрипал а и не само...

                        В воскресенье, 15 апреля, в России скончался известный журналист Максим Бородин, который первым написал о смерти "вагнеровцев".

                        Мужчина умер в Екатеринбурге, не приходя в себе после падения из окна. Об этом передает "МБХ Медиа".

                        Так, 13 апреля Бородин выпал из окна своей квартиры на пятом этаже.

                        Он получил тяжелые травмы и впал в кому. Мужчина был доставлен в городскую больницу.

                        Главный редактор РИА "Новый день", в котором работал Бородин, Полина Румянцева допустила, что смерть журналиста могла быть не случайностью или самоубийством.


                        Бих питал Начев дали това е поредната плитко скроена манипулация?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                          Всеки е свободен да вярва в каквото прецени !Ти- на Ледоразбивача,аз - на Архивите,Съни - на "евсиноградката"гроздова(току-що излизам от "Кръчмата")

                          Важно е да се носи Отговорност за Решенията относно Последствията....
                          Тази теория я развивах още 80-те. “Ледоразбивачът“ само добави фактология, до която нямаше как да имам достъп.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Чудна работа Руските и българските "миролюбци" по цял ден за предстояща война пишат и говорят.
                            Тук във Франция си обсъждаме други теми
                            Аре у лево с тая Франция , никой не те взима на сериозно ...5000+2000 "ойрос" пенция...клоун !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              това късна митология
                              Всеки е свободен да вярва в каквото прецени !Ти- на Ледоразбивача,аз - на Архивите,Съни - на "евсиноградката"гроздова(току-що излизам от "Кръчмата")

                              Важно е да се носи Отговорност за Решенията относно Последствията....

                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Мисля че е кратък пас и са далеч от наливане на масата в кръчмата

                                Коментар

                                Working...
                                X