IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Вчера от Враца избяга и последният лекар. Здравеопазването от днес е в ръцете на две медсестри, фелдшер и Здравната каса!

    Това ми излезе във фейсбука. Въпросът ми е към барби- накъде да ходя- в русия или във враца.

    А бе барби ти защо не се върнеш в бг барабар с пенцията, жената, децата и внучетата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Ангелкова е пример за тотална умствена импотентност на администрацията! Обсесията й с палатките за диво къмпингуване по морето е като мисията на живота й. Важното е да се занимаваме с дребнотемие и да гоним младите хора от дивите плажовете (които не могат да се преброят и на пръстите на едната ръка! ) Вместо да глобяват замърсителите на плажовете, Англкова ще глобява почиващите. Вместо да се отдели минимален бюджет за рейнджъри и да се събират минимални такси от палаткуващите за почистване и извозване на боклука, министърката ще убива дивото къмпингуване, вместо да поощрява този вид почивка, като единствената алтернатива на повсеместния бетон залял Черноморието. Пфу!
      барби във франция има ли диво къмпингуване, защото в германия няма, по точно има, но като те хване полицията и ще платиш за всички в германия които не са хванати. В гърция също го забраниха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
        Кажи ,кажи истината....
        ПП-Живея в Канада,закъсал съм и чакам пари за тролене. Дай някаква връзка да се уредя,белки припечеля някой долар.....

        Подарете един долар,плийз....
        В другия форум нали ти препоръАХА нещо, изпълни го и ще получиш пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

          Пак лъжи и манипулации, Магарков
          [h=2]Брояч на населението на Русия
          Барби ще дадеш ли линк към твоят брояч, пробвах копи-пасте, но ми излиза само линка на марков

          Коментар


          • Ангелкова е пример за тотална умствена импотентност на администрацията! Обсесията й с палатките за диво къмпингуване по морето е като мисията на живота й. Важното е да се занимаваме с дребнотемие и да гоним младите хора от дивите плажовете (които не могат да се преброят и на пръстите на едната ръка! ) Вместо да глобяват замърсителите на плажовете, Англкова ще глобява почиващите. Вместо да се отдели минимален бюджет за рейнджъри и да се събират минимални такси от палаткуващите за почистване и извозване на боклука, министърката ще убива дивото къмпингуване, вместо да поощрява този вид почивка, като единствената алтернатива на повсеместния бетон залял Черноморието. Пфу!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              ..
              Днес искам да съм добър. Не в оня смисъл, че съм готов да извърна и другата страна ..., но пътят е труден и трънлив, а Бог сигурно обича всичките си чада, дори и онези ....

              ...
              Ако не се застъпваме за истината, то тогава за какво, по дяволите, беше и е всичко!

              Поздрави!


              Кажи ,кажи истината....


              Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение


              ...Както едната световна сила помогна за премахването на Мосадък, който имаше сиппатии към СССР, и инсталирането на шаха Пехлави, така и другата подпомогна свалянето на шаха и провеждането на ислямската революция. ...
              С други думи - давай го по-кротко, при съобразяване на обстоятелствата.



              -----------------------------------------------Доста ти е неясен казусът с Иран и шахът му! Пахлави пада от власт под давление на САЩ,защото --

              през 1975 г.. Пахлави отменя многопартийната система и обявява, че Иран е “възкръсваща” държава с една партия, подобно на СССР и Ирак. Той създава и тайната полиция САВАК за борба с дисидентството в държавата. ...

              Политиката на икономически растеж през 60-те и 70-те години е съпроводена с авторитарен тип управление, с прозападни свободи на личността, с което Пахлави влиза в остри противоречия с ислямските фундаменталисти в страната и в края на краищата довежда до Ислямската революция в Иран!!

              А за Хомейни

              "Левите и монархистичните групи са преследвани и принуждавани да емигрират, a либералните религиозни групи са силно ограничавани. При налагане на своята власт Хомейни разчита на паравоенни милиции"

              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B9%D0%BD%D0%B8

              Чети,чети повече

              Това ви е манталитета,че не може да разберете,за вас това е терра инкогнита! Дотук са ви възможностите за жалост! Но все пак помислете,помислете, ако можете! За да разберете! Един жокер-в основата е ..freedom...

              И кое не е верно? Дай смислен отговор.....

              Пахлави пада,защото ограничава СВОБОДАТА на личноста,А Хомейни е и против левите/цоциалистите и сесесерето/- какво не е ясно....

              Ама дай да си каканижем....

              ПП-Живея в Канада,закъсал съм и чакам пари за тролене. Дай някаква връзка да се уредя,белки припечеля някой долар.....

              Подарете един долар,плийз....
              Last edited by vanevski; 15.05.2018, 19:58.
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Че то наименованието е ясно бе колега. Въпросното лице е ТРОЛ. Платен трол. Американците плащат щедро. Те наливат много милиарди долари всяка година чрез разни фондации, проекти... и прочее. Не е само "Америка за България" Има още десетки други само за България. Войната на троловете стана много яростна преди 4-5 години и се води неспирно по всички медии.
                Платената тролщина трябва да се върши по-качествено. Открити измислици и нелепици имат обратен ефект - не е подходящо да се подценява публиката.
                Аз самият съм бил обект на какви ли не подозрения и познавам неприятното усещане да чувстваш негативна енергия, която е насочена към теб.
                И доколкото стинки никой не дава, предпочитам версията, че пиша за копейки и центове, според поръчката.
                Та така, вероятно подсъзнателно влизам в положение на колегата - от колегиалност, де

                А относно наименованието, за което ми отговаряш! Не визирах някаква социална роля, а по-скоро медицинско понятие. По тази причина не посмях да изложа хипотеза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Пак лъжа Барби.
                  Ето ти данни в реално време:
                  http://countrymeters.info/bg/Russian_Federation
                  Ръст в популацията за тази година 22 160 човека
                  Ръст в популацията днес 124 човека

                  Редица западни държави начело с Германия и всички бивши соц.страни са десетократно по-зле по отношение на естествен прираст ...Руснаците от 2010 са на доста прилично ниво.
                  Пак лъжи и манипулации, Магарков
                  Брояч на населението на Русия

                  15-05-2018 17:58:48
                  146 472 179 Настоящо население
                  686 964 Раждания за тази година
                  749 120 Смъртност за тази година
                  Брояч на населението на Германия
                  81 370 011 Настоящо население
                  18 914 Ръст в популацията за тази година
                  105 Ръст в популацията днес
                  Last edited by barbaron; 15.05.2018, 18:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Нямам представа дали четеш редовно и доколко познаваш персонажите, но с настоящата си забележка към това лице определено няма да постигнеш нищо.

                    Колкото пъти вляза и засека негов постинг, намирам измислици, манипулации и лъжливи твърдения с неясен произход. Първо обърнах внимание, после казах нещо по-рязко. Не само, че не чете и не реагира, но и задълбава в тази посока без никаква сянка от смущение. Сигурен съм, че такова поведение има някакво специфично наименование, но за съжаление тези отклонения са далеч от познанията ми и не се ангажирам с мнение.
                    Че то наименованието е ясно бе колега. Въпросното лице е ТРОЛ. Платен трол. Американците плащат щедро. Те наливат много милиарди долари всяка година чрез разни фондации, проекти... и прочее. Не е само "Америка за България" Има още десетки други само за България. Войната на троловете стана много яростна преди 4-5 години и се води неспирно по всички медии.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Начев,благодаря,наясно съм!С първата част от поста си ме разсмя,за което....- пак ти благодаря! И аз рядко влизам,и ей така,за спорта,пиша две три думи....
                      Ще си позволя да направя една малка забележка към написанато от теб по-горе...Въпросното лице,не е никакво лице...
                      Имаме доста различни реакции спрямо дразнителите, но при теб съм констатирал доста сходни изначални оценки и настроения с моите.
                      Има един кръг от колеги, за които буквално съм изградил ярка визуална представа. Дори съм си мислил, че не искам да ги срещам реално, че да не разваля изградения визуален образ.

                      Днес искам да съм добър. Не в оня смисъл, че съм готов да извърна и другата страна ..., но пътят е труден и трънлив, а Бог сигурно обича всичките си чада, дори и онези ....

                      Дори не знам какво ме накара да пиша пак тук. Мотивът вероятно е бил по-скоро исторически.
                      Ако не се застъпваме за истината, то тогава за какво, по дяволите, беше и е всичко!

                      Поздрави!
                      Last edited by RUBLA; 15.05.2018, 18:44.

                      Коментар


                      • Суперексперт , тия неща бяха актуални преди десет години, тогава ги дъвчехме.
                        Закъснял си доста ми се струва...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                          Руснаците поголовно измират.
                          Това е шанс за русофилите Гответе куфара и заминавайте за Русия
                          Пак лъжа Барби.

                          Ето ти данни в реално време:

                          http://countrymeters.info/bg/Russian_Federation
                          Ръст в популацията за тази година 22 160 човека
                          Ръст в популацията днес 124 човека



                          Редица западни държави начело с Германия и всички бивши соц.страни са десетократно по-зле по отношение на естествен прираст ...Руснаците от 2010 са на доста прилично ниво.
                          Last edited by markov; 15.05.2018, 18:16.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • СТИГА С ИЗМИСЛЕНИ СПОРОВЕ ТОВА Е АКТУАЛНО ДНЕС .

                            ЩЕ ВИДИМ ДАЛИ БОРИСОВ ЩЕ ЩЕ ЦЕЛУНЕ РЪКАТА НА БОСА БОЖКОВ .КОИТО ИЗТОЧИ ХОЛДИНГ ПЪТИЩА И МОСТСТРОИ И С ПАРИТЕ ВЛЕЗЕ МОЩНО В ХАЗАРТНИЯТ БИЗНЕС,ОББ И АКЦИОНЕРИТЕ ОЩЕ ПЛАЧАТ С ККЪРВАВИ СЪЛЗИ ОТ НЕГО.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Разредих влизанията тук и констатирам, че това действа оздравително. Нямам представа дали четеш редовно и доколко познаваш персонажите, но с настоящата си забележка към това лице определено няма да постигнеш нищо.

                              Колкото пъти вляза и засека негов постинг, намирам измислици, манипулации и лъжливи твърдения с неясен произход. Първо обърнах внимание, после казах нещо по-рязко. Не само, че не чете и не реагира, но и задълбава в тази посока без никаква сянка от смущение. Сигурен съм, че такова поведение има някакво специфично наименование, но за съжаление тези отклонения са далеч от познанията ми и не се ангажирам с мнение.
                              Днешният ден не е изключение.

                              Първо засичам, че Ориана Фалачи била: "тя, която е била много активен антифашист преди Втората световна война". Какво да каже човек на подобно твърдение?! Самата Ориана с лека самоирония е споделяла пред свои близки, че обстоятелството, че е пренесла няколко бележки, които са били предназначени за съпротивата (лява, апропо), не я прави борец против фашизма. Семейството и е с открито леви убеждения и това слага отпечатък за цял живот. А обстоятелството, че излагат едно 14 годишно дете, тяхното дете, на такъв риск, па било то и към края на войната, говори много за тях.

                              Продължава за нея: "комунизма ще загине, но ще намери своето спасение в ислямския екстремизъм".
                              Като визирам и правописните грешки, аз обосновано мога да предположа, че колегата просто си измисля, като прави свободни и произволни компилации между разни известни имена и несъществуващи факти, събития , изказвания. Не е изключено да се основава на "информация от интернет", която приема безкритично.

                              И въобще, когато се говори за такива невероятни личности в тази много специфична и уязвима професия - хора като Джон Пилджър и Ориана Фалачи, хубаво е да се мери всяка дума.
                              Ето нещо, което дава доста добра представа за нея, а и е от зрелите години, малко преди да си отиде:
                              Ориана Фалачи: Интервю със себе си

                              На същата страница се намира с едър шрифт друго изказване: "Лозунгът на покойния ирански аятолах Хомейни бе: “Смърт на Америка, смърт на Израел, смърт на Съветския съюз!”!
                              Никак не е трудно да се забележи, че последната страна е просто дописана от нашия изявен колега.
                              Аз не мога да намеря убедително доказателство, че аятолахът не е включвал СССР в този списък. Вероятно за останалите две страни могат да се намерят обилни доказателства. Какво все пак от беглото ми познание за световна история ме кара да мисля, че това е просто измислица?

                              Както едната световна сила помогна за премахването на Мосадък, който имаше симпатии към СССР, и инсталирането на шаха Пехлеви, така и другата подпомогна свалянето на шаха и провеждането на ислямската революция. Не е смислено да се предполага, че Хомейни е говорил открито такова нещо за СССР. Последните не бяха държава за пример, но интересът си е интерес. Да не говорим, че година по-късно Саддам започна войната срещу Иран и Съветският съюз беше поставен в ужасното и направо идиотско положение да бъде принуден да търси пътища да подпомага и двете страни. И тогава и по-късно Русия запази добрите си отношения с Иран.

                              С други думи - давай го по-кротко, при съобразяване на обстоятелствата.
                              Начев,благодаря,наясно съм!С първата част от поста си ме разсмя,за което....- пак ти благодаря! И аз рядко влизам,и ей така,за спорта,пиша две три думи....
                              Ще си позволя да направя една малка забележка към написанато от теб по-горе...Въпросното лице,не е никакво лице....
                              Last edited by RUBLA; 15.05.2018, 18:43. Причина: Моля, спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • [QUOTE=v_tin;n3334423]
                                Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                ... руснаците Ще раздадат паспорти на донбас и ще си оправят демографията, а укропите ще гледат делфините
                                Това пък е шанс за украинците
                                Така без операция Украина ще се излекува от руския рак
                                Ще се интегрират с Европа, ще цъфнат и вържат
                                Де да можеше така и България да се отърве от руския рак, който я тормози вече 74 години

                                А и Украинската диаспора е огромна
                                Украина 34962000 77,31%
                                страны бывшего СССР (без Украины) 2983540 1,20%
                                ...
                                Европа 791400 0,15%
                                бывший СССР 37945540 12,91%
                                Африка 3500 0,00%
                                Америка 2038000 0,21%
                                Азия 67000 0,00%
                                Last edited by barbaron; 15.05.2018, 18:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X