IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Ако имаш предвид Маранди, не знам дали е още жив.
    А аз не съм бил никога в Лясковец
    Вече целия свят разбра, че русофилите путьофили винаги лъжат.
    Аз цитирам само факти, без празни приказки:

    Брояч на населението на Русия
    146 472 199 Настоящо население
    0.057%
    Нетната миграция за тази година
    84 392 Нетната миграция за тази година
    Брояч на населението на Германия
    81 370 029 Настоящо население
    0.114%
    Нетната миграция за тази година
    93 156 Нетната миграция за тази година
    Току що споменаха в новините тук, че в Берлин
    цените на жилищата са се повишили с 20%
    а населението се е увеличило с 54 000 жители за 1 година.
    https://www.france.tv/france-2/journ...-mai-2018.html
    И?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Ако имаш предвид Маранди, не знам дали е още жив.
      А аз не съм бил никога в Лясковец
      Що да не е жив бе , да не го е отровил и него Путин ... ... а иначе Лясковец е симпатично градче от селски тип ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Лясковския пенсионер няма как да ти даде , щото нагло е излъгал.
        Ако имаш предвид Маранди, не знам дали е още жив.
        А аз не съм бил никога в Лясковец
        Вече целия свят разбра, че русофилите путьофили винаги лъжат.
        Аз цитирам само факти, без празни приказки:

        Брояч на населението на Русия
        146 472 199 Настоящо население
        0.057%
        Нетната миграция за тази година
        84 392 Нетната миграция за тази година
        Брояч на населението на Германия
        81 370 029 Настоящо население
        0.114%
        Нетната миграция за тази година
        93 156 Нетната миграция за тази година
        Току що споменаха в новините тук, че в Берлин
        цените на жилищата са се повишили с 20%
        а населението се е увеличило с 54 000 жители за 1 година.
        https://www.france.tv/france-2/journ...-mai-2018.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Гледам дискусията по БНТ за АЕЦ Белене. Изгодна ли е? Не е ли изгодна. Ще се строи ли? Има ли стратегически инвеститор и прочее тъпизми.
          Що въобще сте ангажирали сериозни хора да се занимават с глупости.
          АЕЦ Белене е политически проект в очите на американците, защото е руски, което значи, че ТЕ никога няма да разрешат да се направи. Следователно АЕЦ Белене няма да има. Защото България е американски протекторат. Да им е.п.м на всички български политици.
          Timeo Danaos et dona ferentes

          -премиерът Борисов предупреди журналистите да внимават с руските медии, защото преговарящите пускали пробни балони, за да тестват реакциите. Трябва да му повярват, защото тези неща той ги разбира

          Обеща да строи газови централи в България. Имали пред вид две площадки. “Сами ще изградим тази електроцентрала и ще сключваме директни договори за доставка на електроенергия на по-ниски цени”
          Last edited by vanevski; 15.05.2018, 22:05.
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Комунистите в България днес са уважавани бизнесмени -индустриалци с по няколко десетки милиони в банковите си сметки.Ден и нощ,на лягане
            и ставане те мислят и мечтаят как да върнат комунизъма,социализъма и диктатурата на пролетарията.
            Хахаха...Барбито е много заблудено.

            По скоро то може да мечтае за диктатура на пролетариата
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар



            • "Със значителен интерес наблюдавам левичарите около мен как изобщо не крият чувствата си за 11 септември. Познавам някои от тях от години и след падането на съветската империя, те с горчивина ми казаха, че „алтернативата на капитализма” вече е изчезнала. Голям брой от левичарите се изолираха в скръбна, намръщена самота.
              И тогава дойде 11 септември 2001г.
              За един ден тези хора като по чудо се преобразиха. Очите им отново ярко заблестяха, душите им излязоха от дълбок сън. Никога не съм ги виждал толкова радостно възбудени, щастливи, пълни с надежда, готови за ново славно и революционно бъдеще. Без съмнение 11 септември за тях беше лично отмъщение и оправдание.
              Невинните хора, които скачаха към смъртта си от кулите, не предизвикаха съчувствие в левичарите. За тях американски пътнически самолети, врязващи се в американски здания, пълни с хора, беше проява на висша справедливост. За познатите ми левичари джихадисткият терор обещаваше успех там, където комунистите се провалиха – да унищожат самата капиталистическа система. Те постоянно повтаряха: „Америка сама си е виновна за 11 септември”.
              Тезата им беше проста: когато Америка кърви, винаги трябва да се обвиняват жертвите, никога извършителите. Точно това е същността на дявола ги накара да го сторят – основна тема на лявата вяра. Ето как левичарите се солидаризираха с мюсюлманите, които танцуваха от радост по улиците след 11 септември - любима снимка за спомен на световната левица".

              Джейми Глазов, "Обединени в омразата"



              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Ще се върнеме, когато Марков, Гигов, Пешо и вся остальная сган се изнесе в Русия
                Комунистите в България днес са уважавани бизнесмени -индустриалци с по няколко десетки милиони в банковите си сметки.Ден и нощ,на лягане
                и ставане те мислят и мечтаят как да върнат комунизъма,социализъма и диктатурата на пролетарията.

                Коментар


                • Гледам дискусията по БНТ за АЕЦ Белене. Изгодна ли е? Не е ли изгодна. Ще се строи ли? Има ли стратегически инвеститор и прочее тъпизми.
                  Що въобще сте ангажирали сериозни хора да се занимават с глупости.
                  АЕЦ Белене е политически проект в очите на американците, защото е руски, което значи, че ТЕ никога няма да разрешат да се направи. Следователно АЕЦ Белене няма да има. Защото България е американски протекторат. Да им е.п.м на всички български политици.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • http://a-specto.bg/kogato-kapitalizm...zplaten-obyad/
                    Когато капитализмът разбере, че раздава безплатен обяд

                    Е па ако на това му викате капитализъм ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Сори но от теб и Барбито човек и да иска не може да се вреди.
                      Е айде де, недей да скромничиш,
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                        Какво е социализъм, комунизъм и капитализъм? Обясняваме с крави


                        Основни понятия

                        Феодализъм: Имате 2 крави. Вашият господар прибира часt от млякото.

                        Социализъм: Имате 2 крави. Давате едната на съседа.

                        Комунизъм: Имате 2 крави. Държавата прибира и двете крави и ви дава малко мляко.

                        Тоталитаризъм: Имате 2 крави. Правителството взема и двете, а вас мобилизира в армията.

                        Диктатура: Имате 2 крави. Правителството взема и двете, а вас ви разстрелва. Млякото се забранява.


                        Класически капитализъм: Имате 2 крави. Продавате едната и купувате бик. Стадото ви се множи, а икономиката расте. Продавате стадото и със спечелените пари излизате в пенсия.
                        А ти вземи пробвай да си купиш бик в Канада ...

                        Коментар


                        • Орбан изгони Сорос от Будапеща

                          http://epicenter.bg/article/Fondatsi...lin/154316/7/0

                          Коментар



                          • Какво е социализъм, комунизъм и капитализъм? Обясняваме с крави


                            Основни понятия

                            Феодализъм: Имате 2 крави. Вашият господар прибира част от млякото.

                            Социализъм: Имате 2 крави. Давате едната на съседа.

                            Комунизъм: Имате 2 крави. Държавата прибира и двете крави и ви дава малко мляко.

                            Тоталитаризъм: Имате 2 крави. Правителството взема и двете, а вас мобилизира в армията.

                            Диктатура: Имате 2 крави. Правителството взема и двете, а вас ви разстрелва. Млякото се забранява.


                            Класически капитализъм: Имате 2 крави. Продавате едната и купувате бик. Стадото ви се множи, а икономиката расте. Продавате стадото и със спечелените пари излизате в пенсия.

                            Философията на свободата

                            Last edited by vanevski; 15.05.2018, 21:33.
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              A, марков,
                              я кажете някоя сосна лъжа,

                              Сори но от теб и Барбито човек и да иска не може да се вреди.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Барби ще дадеш ли линк към твоят брояч, пробвах копи-пасте, но ми излиза само линка на марков
                                Лясковския пенсионер няма как да ти даде , щото нагло е излъгал.

                                Ето ти ги:

                                http://countrymeters.info/bg/Russian_Federation

                                http://countrymeters.info/bg/Germany

                                http://countrymeters.info/bg/Bulgaria


                                Брояч на населението на Германия - за пет месеца и половина , МИНУС 74 235 ЧОВЕКА ОТ ЕСТЕСТВЕН ПРИРАСТ . 15-05-2018 21:17:44
                                81 370 031 Настоящо население
                                39 904 426 Мъжко население (49.0%)
                                41 465 606 Женско население (51.0%)
                                250 653 Раждания за тази година
                                1 649 Раждания за днес
                                324 888 Смъртност за тази година
                                2 138 Смъртност днес
                                Last edited by markov; 15.05.2018, 21:25.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X