IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Фа де, от двайспет години Х.тан маскират подводни изследвания като мисии я до марс, я до луната,

    Хи-хи-хиии!

    Тъй тъй …. пък Краварските ти съграждани могат да стигнат до космоса само ако седнат на буре с барут и го запалят ….хихихи
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Тук Русия постепенно изостава. И вината не е на запада.Тя, обаче, е преживяла много възходи и спадове, така че, рано я отписват.
      Ако трябва да сме точни целия свят не напредва от поне 30 години .

      Не само Русия. Американците от как Фон Браун умря не са направили нищо съществено в космоса.....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Фа де, от двайспет години Хуйлостан маскират подводни изследвания като мисии я до марс, я до луната,

        Хи-хи-хиии!

        Алооооууу измамника, защо не коментираш статията във фактор

        Единственият безспорен външнополитически успех на администрацията на Доналд Тръмп до момента – сядането на Северна Корея на масата за преговори, е пред провал, след като късно вчера комунистическата страна отказа да участва в среща с Южна Корея и обвини САЩ в провокативно поведение.

        Първоначално световните агенции посочиха като причина за резкия обрат учение с участието на американската армия, както и тази на Юга. По-късно обаче зам.-министърът на външните работи на КНДР Ким Ке-гуан насочи гнева си към новия съветник по националната сигурност на Тръмп – Джон Болтън.

        Известният „ястреб” от времената на Буш-младши коментира по-рано, че Северна Корея може да следва „либийския модел на ядрено разоръжаване” – изказване, което с оглед съдбата на режима на Муамар Кадафи вероятно е било превратно изтълкувано в Пхенян.

        Всъщност Болтън е визирал решението на Кадафи от 2003 г. да се откаже от програмите си за оръжия за масово поразяване и да ги ликвидира с помощта на международни експерти.

        След Арабската пролет, обаче, под „Либийски модел” по-често се разбира сваляне на управляващия режим със сила и външна военна подкрепа, последвано от физическото ликвидиране на лидера и близкото му обкръжение и разпад на териториите в рамките на продължаваща гражданска война.

        Севернокорейските държавните медии разпространиха изявление на външното министерство на страната, в което се казва, че "ако Съединените щати настояват да се едностранно откажем от ядрената си програма, ние повече нямаме интерес да праговаряме и ще размислим дали ще присъстваме на срещата на върха".


        Преди време и аз и много други казахме че договорите на краваристан не струват и хартията. Кимчо наблюдава какво става във света и се ориентира доста правилно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Ми не знам още ли са космическа държава , знам обаче че Краварски космонавт от доста години за да стигне до космоса трябва да го вземат Руснаците на автостоп ...….пък те Рашаните нека не са космическа държава според теб.
          Фа де, от двайспет години Х.тан маскират подводни изследвания като мисии я до марс, я до луната,

          Хи-хи-хиии!

          Last edited by X_Y; 24.05.2018, 18:31.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Ми не знам още ли са космическа държава , знам обаче че Краварски космонавт от доста години за да стигне до космоса трябва да го вземат Руснаците на автостоп ...….пък те Рашаните нека не са космическа държава според теб.
            Тук Русия постепенно изостава. И вината не е на запада.Тя, обаче, е преживяла много възходи и спадове, така че, рано я отписват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Браво на Investor.BG
              https://www.investor.bg/centralna-i-...olinii-261700/

              Внимателен анализ на видеозаписи е установил, че ракетата "Бук", която преди 4 години е свалила самолета на малайзийските линии, изпълняващ полет MH17, е била докарана от базирана в Русия руска военна част. Това заяви международен екип от следователи, предаде Асошиейтед прес.

              Вилберт Паулисен от холандската национална полиция каза днес в Амстердам, че ракетата е била на въоръжение на руската 53-а зенитна ракета бригада, базирана край град Курск. Показан бе филм, проследяващ според следователите пътя на ракетата от Курск до Източна Украйна, предаде Интерфакс.

              Паулисен представи неокончателните резултати от разследването на свалянето на малайзийски самолет, изпълняващ полет МН17.

              Пътническият самолет, летящ от Амстердам за Куала Лумпур, бе ударен от ракета над Източна Украйна на 17 юли 2014 г. Загинаха всички на борда - 298 души - пътници и екипаж, припомня БТА.

              Русия отрича да е замесена в свалянето на самолета.

              На пресконференцията холандският прокурор Фред Вестербеке каза, че има съществен напредък в разследването. Заподозрени във връзка с катастрофата са няколко десетки души, каза прокурорът.

              Междувременно говорител на Европейската комисия призова днес Русия да окаже пълно съдействие на международния екип по разследването на трагедията с полет МН17, съобщи БТА.

              „ЕС напълно подкрепя работата на разследващия екип. Призоваваме Русия да сътрудничи изцяло за установяването на отговорните. Държавите, които могат, трябва да подпомогнат разследването. Русия досега не е оказала съдействие“, добави говорителят.
              ...и - НИТО ДУМА КАКЪВ ИНТЕРЕС, АДЖЕБА, БИ ИМАЛА - ДОРИ И ТЕОРЕТИЧНО ! Русия от подобна нелепост. Съвсем както в „случая „Скрипал”. Ниро веднъж не показаха изявление на живо на Юлия Скрипал но - за „достоверно” ни пробутват някакви драсканици. В същото време , злите руски медии излязоха с едни твърдения за нейно интервю, май, в което тя лично заявява, че се надява да се върне в Родината си по-нататък. Да припомня отново: И в двата случая, излиза, че руснаците сами вървят срещу своя интерес, и в двата слу.ая, обективни доказателства от западна страна /да сравним с натурния експеримент, проведен от руска страна, с наземно прострелване на самолет с зенитни ракети/ - та, никакви убедителни доказателства. Само неистови крясъци, че рашките зли със „самоналагащ” де извод че, още, са и и.диоти.

              Да се не начудиш, що още дишат,'баси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Марков, то и Х..стан беше космическа държава преди 25 години.


                Ама виж докъде ги докара Х..ло

                Ми не знам още ли са космическа държава , знам обаче че Краварски космонавт от доста години за да стигне до космоса трябва да го вземат Руснаците на автостоп ...….пък те Рашаните нека не са космическа държава според теб.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Браво на Investor.BG
                  https://www.investor.bg/centralna-i-...olinii-261700/
                  „ЕС напълно подкрепя работата на разследващия екип. Призоваваме Русия да сътрудничи изцяло за установяването на отговорните. Държавите, които могат, трябва да подпомогнат разследването. Русия досега не е оказала съдействие“, добави говорителят.
                  Брей 4 години им трябваха за да измислят един анализ, сигурно станаха 100 катастрофи и паднаха самолети, в рамките на 4-5 месеца всичко е ясно. Само за този 4 години им трябваха, нещо като доказателства представят ли или хайли лайкли ще го караме пак??

                  Соломон Паси25 Март, 2018
                  Президентът на Атлантическия клуб Соломон Паси коментира изборите в Русия
                  Владимир Путин е Чък Норис на политическата сцена и се справя изключително добре"

                  Какво стана с юлето иска да бега от демокрацията и да ходи при путин
                  Last edited by v_tin; 24.05.2018, 18:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Колко плащаш ти за твоята дупка не ме интересува
                    Аз трябва да отоплявам къща 240 м2 и два бойлера по 300 литра само с ток при абонамент за 12 кВ С внучета, които живеят в къщата на сина ми в двора ни И много приятели

                    Пък и като гледам, в Германия бих плащал повече за моята консумация
                    https://www.check24.de/strom/?c24api...n_positive=yes
                    Барби сигурно греша, ама си писал 12 000 киловатчаса че ще изразходваш- наистина ли живееш във версай?? В българия консумацията ми беше 5 членно семейство около 3500КВ/ч със слънчеви колектори, след това се вдигна на около 4000-4200. Съгласих се че не живееш във версай, но 240 квадрата не са ли малко за хотел

                    Коментар


                    • Браво на Investor.BG
                      https://www.investor.bg/centralna-i-...olinii-261700/

                      Внимателен анализ на видеозаписи е установил, че ракетата "Бук", която преди 4 години е свалила самолета на малайзийските линии, изпълняващ полет MH17, е била докарана от базирана в Русия руска военна част. Това заяви международен екип от следователи, предаде Асошиейтед прес.

                      Вилберт Паулисен от холандската национална полиция каза днес в Амстердам, че ракетата е била на въоръжение на руската 53-а зенитна ракета бригада, базирана край град Курск. Показан бе филм, проследяващ според следователите пътя на ракетата от Курск до Източна Украйна, предаде Интерфакс.

                      Паулисен представи неокончателните резултати от разследването на свалянето на малайзийски самолет, изпълняващ полет МН17.

                      Пътническият самолет, летящ от Амстердам за Куала Лумпур, бе ударен от ракета над Източна Украйна на 17 юли 2014 г. Загинаха всички на борда - 298 души - пътници и екипаж, припомня БТА.

                      Русия отрича да е замесена в свалянето на самолета.

                      На пресконференцията холандският прокурор Фред Вестербеке каза, че има съществен напредък в разследването. Заподозрени във връзка с катастрофата са няколко десетки души, каза прокурорът.

                      Междувременно говорител на Европейската комисия призова днес Русия да окаже пълно съдействие на международния екип по разследването на трагедията с полет МН17, съобщи БТА.

                      „ЕС напълно подкрепя работата на разследващия екип. Призоваваме Русия да сътрудничи изцяло за установяването на отговорните. Държавите, които могат, трябва да подпомогнат разследването. Русия досега не е оказала съдействие“, добави говорителят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Барби , да те оставя за 30 минути и ти излъга сума ти хора- излиза 212 евро на месец- това са страшно много пари за ток- мога да кажа за себе си- 70 евро на месец за ток и 80 евро на месец за газ- ако искаш може да провериш сам колко фирми предлагат ток тук- check24.de или verivoks.de- strom- i ot tam нататък е лесно
                        Всъщност бих се съгласил с твоята сметка за 212 евро ако живееш във версай, ама ти на дали го знаеш къде се намира
                        Колко плащаш ти за твоята дупка не ме интересува
                        Аз трябва да отоплявам къща 240 м2 и два бойлера по 300 литра само с ток при абонамент за 12 кВ С внучета, които живеят в къщата на сина ми в двора ни И много приятели

                        Пък и като гледам, в Германия бих плащал повече за моята консумация
                        https://www.check24.de/strom/?c24api...n_positive=yes

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron
                          Колко плащаш ти за твоята дупка не ме интересува
                          Аз трябва да отоплявам къща 240 м2 и два бойлера по 300 литра само с ток при абонамент за 12 кВч
                          Ако искаш, да се обзаложим на 50 000 евро
                          Френски или немски нотариус ще може да ми провери фактурите за последните 20 години

                          Пък и като гледам, в Германия бих плащал повече за моята консумация
                          https://www.check24.de/strom/?c24api...n_positive=yes
                          Кат ти казвам че си идиот що не ми вярваш.Правиш ли разлика между ват киловат и ват час и киловатчас.Едното мери една величина другото друга или ти мериш разстояние в кила а тегло в метри.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            Аз нямам време за губене, някой да му обясни на тоя какво е Tesla Powerpack.
                            https://www.tesla.com/powerpack
                            Какви 5 лева какъв пауър пак, аз какво пиша, ти какво отговаряш

                            Ей много измамници в този форум

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Аз не питам кой кой е, аз питам какви са батериите- един във варна искаше да правел маховик, друг иска да зарежда нощно време теслата, а денем тя да го зарежда него, аз знам за водните резервоари- това са все батерии, затова питам какви са на твоя човек батериите, защото ако се ползуват на теслата батериите ще ни дойдат много скъпи, по добре да го хвърляме този ток отколкото да го вкараме в такива батерии
                              Не знам колко струват,но Тесла инсталира в Австралия
                              https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...la-273353.html
                              Инвестор тия дни пусна статия и за такива батерии в Европа,но не мога да я намеря.Ако имат желание ,ги моля да я пуснат линк към нея.
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • А бе защо никой не говори за екстериториалните санкции на ес
                                Еврокомисията задейства мерки за защита на бизнеса в Иран от санкциите на САЩ

                                и за това че перчемлията иска да ноложи мита на вносните коли и авточастите за тях

                                Коментар

                                Working...
                                X