IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да, 4:1 за африканците ​​​
    ПП 4:2

    Коментар


    • Мисля че можем да поздравим новият световен шампион франция, все пак хърватите не могат да играят срещу африка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Като гледам тоя и после твоя сурат , си викам ето на импотеха братлето ...
        Ми дай да видим твоята морда,
        И що си сложил Джак Никълсън а не си си снимал гъзъ като ватето?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Хърватия срещу Франция...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

            Говоря в момента за любимите ти западняци, а не за любимите ти руснаци.
            Каквото и да се говори тук , барабаранди и импотеха говорят само за Русия ! Щот стинки има само там ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ма те хърватите и на ватките го туриха, че и казаха Слава Украйне,

              Говоря в момента за любимите ти западняци, а не за любимите ти руснаци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Руски фен се готви за финала...




                Като гледам тоя и после твоя сурат , си викам ето на импотеха братлето ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                  Хърватите биха Аржентина като маче у дирек с 3:0 и ги отсвириха от световното.
                  Сега ФИФА им сложи аржентинец за съдия. И продължавайте да говорите за справедливите демократични западняци...
                  Ма те хърватите и на ватките го туриха, че и казаха Слава Украйне,

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ми явно са решили да дадат купата на френските педали.Несъществуващо нарушение при автогола и никаква дузпа
                    Хърватите биха Аржентина като маче у дирек с 3:0 и ги отсвириха от световното.
                    Сега ФИФА им сложи аржентинец за съдия...
                    И продължавайте да говорите за справедливите демократични западняци.
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 15.07.2018, 19:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                      Само един отбор е от играчи-европейци.
                      Останалите са от еврогейци.
                      Моожи,
                      Всички останали обаче са изхвърлени като руснаци от Г8

                      ​​​​​​​
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Ами като не следиш футбола, сега ще те информирам: от полуфиналите останаха само европейски отбори...
                        Само един отбор е от играчи-европейци.
                        Останалите са от еврогейци.

                        Коментар


                        • Ами като не следиш футбола, сега ще те информирам: от полуфиналите останаха само европейски отбори...
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Ми явно са решили да дадат купата на френските педали.Несъществуващо нарушение при автогола и никаква дузпа
                            Да, признавам достиженията на французите във велосипедния спорт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Аве аз много не следя футбола, та се питам кой играе на финала? Хърватия и Сенегал ли? Някакви черни са....
                              Ми явно са решили да дадат купата на френските педали.Несъществуващо нарушение при автогола и никаква дузпа

                              Коментар


                              • Аве аз много не следя футбола, та се питам кой играе на финала? Хърватия и Сенегал ли? Някакви черни са....
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X