IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хага, мага, тинтири-минтири... в хага победителите съдят победените, а именно: съдът в хага е разправа на победителите над победените. хага не съди извършители на етнически чистки-сръбска краина, разпространители на наркотици, масови убийци, търговци на органи и др. военни престъпници и престъпници срещу човечността

    във възродената руска армия, за разлика от правителството и бизнеса няма сред офицерството двойно гражданство-един определен етнос имам впредвид, в руската армия служат достойни руси с арменски, с еврейски, с татарски и т.н. произход

    МАТО е престъпна организация, изброявам част от престъпленията в Югославия, Ирак, Афганистан, Либия, Сирия... пиндо танковете са на 700км от Москва.. Единствената надежда за нормалните хора е Русия!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Като информация за теб и останалите- руснаците не признават този съд, перчемлията също, геронтофила- не знам
      Ми то и милошевич не го признаваше пък....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        От 26 септември в Хага, започнаха първите изслушвания на хората, станали свидетели на руските зверства в окупираната част на Украйна. Ирина Довган - останала по чудо жива след бой и изтезания вече даде своите показания пред прокуратурата към международният съд в Хага. Очаква се делото да бъде много по -голямо като обем от свидетелства в сравнение с това за сръбските кланета в Босна и Херцеговина.
        Като информация за теб и останалите- руснаците не признават този съд, перчемлията също, геронтофила- не знам

        Коментар


        • Явно че за креативност не плащат

          Коментар


          • От 26 септември в Хага, започнаха първите изслушвания на хората, станали свидетели на руските зверства в окупираната част на Украйна. Ирина Довган - останала по чудо жива след бой и изтезания вече даде своите показания пред прокуратурата към международният съд в Хага. Очаква се делото да бъде много по -голямо като обем от свидетелства в сравнение с това за сръбските кланета в Босна и Херцеговина.

            Коментар


            • Dilyana Elshishka

              Живея в Унгария от няколко години. Мисля, че мигрантите са най-малкият проблем и всъщност пропагандата се върти около това, защото е доста наболяла тема и лесно пали и манипулира хората в дискусиии, докато задкулисно минават други доста важни решения.
              Да не забравяме колко е лесно да се демонизират мигрантите или един Сорос, а правителството да играе ролята на Спасител и това да носи дивиденти на партията - не знам дали можете да си представите, но цялата страна е изпълнена с билборди анти Сорос например.
              Тук става наистина въпрос за нарушаване на човешки права и европейски ценности, налага се цензура, която повярвайте ми, не сме виждали от Бойко, въпреки окаяното състояние и на българските медиа.
              А връзката между Путин и Орбан е абсолютен факт!
              И аз съм виждала спекулативните статии в България за невероятния министър-председател на Унгария - платени майчински по шест години, жилища за семейства с трето дете и куп други глупости, които не са верни, но звучат доста привлекателно, нали?
              Някой споменава ли за промяната в избирателната система, която фалшиво циментира партията на власт с безумни изчисления на процентите и за която унгарците протестираха със седмици, с молба изборите да бъдат повторени под надзор на ЕС?
              Или това, че бащата и зетят на Орбан усвояват гигантска част от еврофондовете?
              Или може би не знаете, че Унгария се присъедини към съживената от Путин бивша Интернационална Инвестицонна Банка (от времето на комунистическия блок) и е един от най-големите шерхолдъри?

              Коментар


              • Tatiana Christy

                Мдаммм, Специализираният наказателен съд (поредната безсмислена структура, която отчита дейност без да има има такава), се произнесъл да тикнат тази шушумига в затвора за две години. Две години! А вчера четох, че рецидивистът и насилникът Чоков от Галиче, бил пуснат да си излежава присъдата под домашен арест (по хуманни причини!). И междувременно, Иванчева е още в затвора за "подозрения в подкуп" за някви жълти стотинки на фона на джипи гейт, която държавата прикрива с всички сили, дори на фона на международния отзвук. Извод: уринирането в/у българския флаг е много по-опасно за вашето здраве, отколкото да убиете или набиете някого или да откраднете няколко десетки милиона европари....Хубаво е в държавата на прасетата!

                Коментар


                • България е единст. държ., управлявана от 6-ма съветски граждани:В.Коларов,Г.Димитров,В.Червенков,Г. Филипов,А.Луканов ,С.Станишев.
                  И от множество руски подлоги

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	image_10954.jpg
Views:	16
Size:	21.6 КБ
ID:	3384937

                    Хайл майн Президент РаДИВ!
                    Хайл другарко Йотова!
                    Хайл другарко слаНИНОВА!

                    Коментар


                    • Руслан май ще се окаже обикновен рушки чепик. Дупе да му е яко сега. Такива като него на кило се "самоубиват" и гинат при злощастни инциденти в мордор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        односельчане узнали Чепигу на фото Руслана Боширова из Солсбери

                        Жители села Березовка, в котором долгое время жила семья Анатолия Чепиги, заявили газете «Коммерсантъ», что на фотографии Руслана Боширова, которого британские власти подозревают в отравлении экс-полковника ГРУ Сергея Скрипаля, скорее всего заснят их бывший односельчанин...


                        «Сто процентов он. Глаза черные почти, и голос его», — сказала собеседница «Коммерсанта».


                        Ми ся този ше го тровят ли, ше го бесят ли... я ватю да каже, разбира ги той тея работи.

                        Като гледам какъв бездарен е тръгнал да го коментира, направо, ще го прсвят на мезе...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Брех мама му стара/ караш ме да псувам рано сутрин/ - я ми кажи какви са евреите които изпратиха няколко екипа и избиха поне 5 човека/ядрени учени в иран- израел какво гасударство е в този случай, да не говорим че прострелват всеки който хвърли камък срещу тях в краката, е от време на време в главата - при последните вълнения колко бях убитите- май около 200 човека беззащитни и ги мерехте из зад оградата- това си е чист тероризъм, ама нали там е лесбийката - си траеш
                          Навремето обвиняваха Сталин (макар покойник), че пратил катил на катила Бандера. Пък после те пратиха екзекутори за Осама.
                          Last edited by Trakatrak; 28.09.2018, 09:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                            Если Герою Россию власть даёт задание убивать гражданских лиц в третьей стране, то это означает, что путинская Россия - настоящее террористическое государство.
                            Между Путиным и Осамой бин Ладеном нет никакой разницы..
                            Брех мама му стара/ караш ме да псувам рано сутрин/ - я ми кажи какви са евреите които изпратиха няколко екипа и избиха поне 5 човека/ядрени учени в иран- израел какво гасударство е в този случай, да не говорим че прострелват всеки който хвърли камък срещу тях в краката, е от време на време в главата - при последните вълнения колко бях убитите- май около 200 човека беззащитни и ги мерехте из зад оградата- това си е чист тероризъм, ама нали там е лесбийката - си траеш
                            Last edited by v_tin; 28.09.2018, 08:43.

                            Коментар


                            • Не может быть! - И Могерини отказва невероятния руски чай! Не может быть! - И Могерини отказва невероятния руски чай!


                              https://www.facebook.com/sergonaumov...location=group
                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                                "Туристът" от аферата "Скрипал"се оказа полковник! При това герой савецкава саюза, опа, рассии. Ама го хвърлиха на вълците. Сега таварищите ще ни обясняват как е невазможна този индивид с визия на амбулантен търговец да е палковник от ГРУ (ако и самите руснаци да си го разконспирираха).
                                односельчане узнали Чепигу на фото Руслана Боширова из Солсбери

                                Жители села Березовка, в котором долгое время жила семья Анатолия Чепиги, заявили газете «Коммерсантъ», что на фотографии Руслана Боширова, которого британские власти подозревают в отравлении экс-полковника ГРУ Сергея Скрипаля, скорее всего заснят их бывший односельчанин...


                                «Сто процентов он. Глаза черные почти, и голос его», — сказала собеседница «Коммерсанта».


                                Ми ся този ше го тровят ли, ше го бесят ли... я ватю да каже, разбира ги той тея работи.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X