IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Ti си малък и глупав, та затова не знаеш че на запад купуваха тошовите електрокари, за да ползват оловото от акумулаторите, а останалите метали ги претопяваха. Евтино им излизаше :-)
    Това са приказаки за / на / бавноразвити ... една елементарна справка за цените на железен и оловен скрап , сравнени с цената на електрокара показва дали съм прав .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Az казвам че няма как сега бг да е развита повече отколкото при бай тошо 88-89г. Соколов се помъчи да ме убеди в противното, аз го оборих с неговият линк. На теб ти давам възможност и ти да ми докажеш че бг е по развита сега отколкото при бай тошо. Хайде да те видя
      Ti си малък и глупав, та затова не знаеш че на запад купуваха тошовите електрокари, за да ползват оловото от акумулаторите, а останалите метали ги претопяваха. Евтино им излизаше :-)

      https://www.inter-mines.org/global/g...eBOUTELOUP.pdf
      Last edited by barbaron; 23.10.2018, 16:13.

      Коментар



      • Ердоган: Убийството на Кашоги планирано дни по-рано!

        Прочети още на: https://www.dnes.bg/world/2018/10/23...po-rano.391362


        По този случай върви процедура на поетапно хвърляне на все повече дърва в огъня под котела, в който се варят саудитите.
        Очевидно е, че Турция и президент Доган знаят много, вероятно всичко, но по някаква причина предпочитат да сварят саудитите бавно.
        Странна сунитска солидарност!
        Последното е по-скоро шега, неумела при това.

        В последното действие на трагедията, всички лидери на модерния свят ще излязат н асцената и ритулано и тържествено ще скъсат договорите за доставка на оръжие, технологии, оборудване.
        Отзад огромен симфоничен оркестър ще свири
        Симфония № 5 на Лудвиг Ван Бетховен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3395037[/ATTACH]
          Ей така кака Кури ше трепе сороспиите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Не ми се търси сега.
            Ми ти що не си потърсиш сам?

            Az казвам че няма как сега бг да е развита повече отколкото при бай тошо 88-89г. Соколов се помъчи да ме убеди в противното, аз го оборих с неговият линк. На теб ти давам възможност и ти да ми докажеш че бг е по развита сега отколкото при бай тошо. Хайде да те видя

            В колко часа стана и изми ли си очите и зъбите преди да започнеш да тролиш. Според мен си станал в 4 часа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Хайде белким ти намериш производител на мотокари в българия, на соколов не му се удаде и получи заслужена оценка слаб. Пробвай ти
              Не ми се търси сега.
              Ми ти що не си потърсиш сам?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ooo, vate,
                Хайде белким ти намериш производител на мотокари в българия, на соколов не му се удаде и получи заслужена оценка слаб. Пробвай ти

                Коментар


                • Ooo, vate,
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • [QUOTE=Krum Sokolov;n3394987]
                    Машини от Apex - Хидравлични подемници/ крикове

                    Фирма Апекс 11 е основана през 1991г. Първоначално дейността на фирмата е ремонт, сервиз и рециклиране на кари, търговия с резервни части за кари.



                    Представители сме на марките CROWN и OSAKA. Предлагаме пълната гама решения от бюджентни до най-висок клас мотокари, електрокари, газокар, високоповдигач, ръчноводима техника, транспалетни колички, рийчтрак, стакери.

                    Koпи-пейст от техния сайт, влязох и на това какво предлагат белким видя какво се сглабя или са измислили в бг- представители на купчина марки, но за съжаление небългарски. Не знам ти къде си видял че са производители, но аз не видях на сайта да пише такова нещо- до тук- слаб /2/.

                    Давай нататък, покажи друг производител на мотокари който е български, не представител/вносител, а производител. 99,99% съм сигурен че няма да намериш. Ако намериш то ще бъде за хамалогията- желязото- тук да се завари, там да се изкриви, но механизма се внася, тоест пак не е изцяло бг производител, но дори и такъв да намериш пак бих го признал

                    Така че давай нататък, покажи китайския астумбил-

                    Коментар


                    • Круме ама товада не е другарката Лъжа?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Ех соколе колко си креативен ..... сигурно в клуба по антикомунизъм ги правите тези колажчета.
                        Сигурно в началото на 90-те с Нинова заедно сте го посещавали , тя нъл преди беше СеДеСарка а после преминала към кръвния враг.....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	image_11153.jpg
Views:	2
Size:	37.4 КБ
ID:	3395037
                          Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          Да живее инфлацията. Инак бая години още трябва да надскочим показателите на 1989 година.

                          Основния показател е има ли държава и колко население има:

                          В онова лошото време 9 милиона
                          В сегашното многоооо хубаво време под 7 милиона.

                          Без коментар.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                            Машини от Apex - Хидравлични подемници/ крикове

                            Фирма Апекс 11 е основана през 1991г. Първоначално дейността на фирмата е ремонт, сервиз и рециклиране на кари, търговия с резервни части за кари. През 2003 г. фирмата закупува свой собствен недвижим имот с обща площ от 8 дка (от които 6 дка са застроени). Натрупаният през годините опит от специалистите - инженери, технолози и конструктори - създава условия за иновационни разработки във фирмата. През 2004 г. конструкторският отдел разработва собствен модел мотокари, серия А, в гамата товароподемности от 2,5 до 32 тона. Повдигателните уредби и прикачните устройства се конструират и изработват съобразно изискванията на клиентите. През 2005 г. фирмата е избрана от HYUNDAI WELDING за официален и ексклузивен дилър на заваръчни консумативи HYUNDAI. До момента Апекс 11 успешно налага техните продукти на българския пазар и завоюва съществен дял от търговията със заваръчни консумативи. Апекс 11 разполага с магазини и дилъри в повечето от големите градове в страната, рекламен отдел и екип от добре обучени мениджъри.
                            Ех Соколе , ми тези основали тази фирмата през 1991 г. вероятно са ръководни кадри от стария държавен завод и са стъпили на опита , връзките и контактите натрупани от онова време. Че и до 2003 основно са поддържали и рециклирали старите / комунистически / кари дет уж не били убави .

                            В смисъл всичко в живота е в причинно следствена връзка и машиналното отричане на едно води до отричане и на свързаните събития.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3394945[/ATTACH]
                              Да живее инфлацията. Инак бая години още трябва да надскочим показателите на 1989 година.

                              Основния показател е има ли държава и колко население има:

                              В онова лошото време 9 милиона
                              В сегашното многоооо хубаво време под 7 милиона.

                              Без коментар.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Завода за китайските астумбили затвори поне преди 2 години, чу се че някакви искат да го вземат , но какво стана не знам- за авточасти. За пишещите машини- ами теслите и те са в момента така- губели по 15000 долара на колочка. Я дай някакъв линк за тези заводи за мотокари че нещо ме съмнява информацията ти. А да и за данни за тези загуби за мотокарите може ли данни, че иначе една жена каза става работата

                                На снимката нищо не се вижда, поне при мен, пробвах с лупа, пак не се вижда
                                Машини от Apex - Хидравлични подемници/ крикове

                                Фирма Апекс 11 е основана през 1991г. Първоначално дейността на фирмата е ремонт, сервиз и рециклиране на кари, търговия с резервни части за кари. През 2003 г. фирмата закупува свой собствен недвижим имот с обща площ от 8 дка (от които 6 дка са застроени). Натрупаният през годините опит от специалистите - инженери, технолози и конструктори - създава условия за иновационни разработки във фирмата. През 2004 г. конструкторският отдел разработва собствен модел мотокари, серия А, в гамата товароподемности от 2,5 до 32 тона. Повдигателните уредби и прикачните устройства се конструират и изработват съобразно изискванията на клиентите. През 2005 г. фирмата е избрана от HYUNDAI WELDING за официален и ексклузивен дилър на заваръчни консумативи HYUNDAI. До момента Апекс 11 успешно налага техните продукти на българския пазар и завоюва съществен дял от търговията със заваръчни консумативи. Апекс 11 разполага с магазини и дилъри в повечето от големите градове в страната, рекламен отдел и екип от добре обучени мениджъри.
                                Click image for larger version

Name:	44621092_2740873762593052_5223610680766103552_n.jpg
Views:	3
Size:	41.7 КБ
ID:	3394989

                                Last edited by Krum Sokolov; 23.10.2018, 10:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X