IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Ванка това е от симулатор ..... но има други впечатляващи реални записи
    А,ок помислих е ще се вържеш,както много във фейсбук,ах,ах какво оръжие имат "братушките", тук ги продават по магазините....
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
      Ти да видиш само какви самолети имат....

      https://www.facebook.com/iness.lemes...n__=%2CdCH-R-R
      Ванка това е от симулатор ..... но има други впечатляващи реални записи
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Ти да видиш само какви самолети имат....

        https://www.facebook.com/iness.lemes...n__=%2CdCH-R-R
        Last edited by vanevski; 20.01.2019, 22:09.
        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Идеално соколе мой, веднага с организираите с чехльо , барбито , плешивия и ги нападайте.....

          Ние ша ръкопляскаме отстрани докато руснаците ви нашамарят нежните розови дупенца
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	48893340_525546857939800_4977152361966338048_n.jpg
Views:	2
Size:	101.8 КБ
ID:	3432770

            Коментар


            • Русия рухва след 6 часа война

              За никого не е тайна, че имперското величие на Русия, размахвано пред публиката главно преди избори, не струва пукнат грош
              https://www.faktor.bg/bg/articles/no...aVWaomRa7f5ym0

              Коментар


              • https://dnes.dir.bg/svyat/kanada-tar...AxisC7rdjsJnag

                Канада се готви да приеме повече от един милион нови жители през следващите три години. Това е почти един процент от населението на страната всяка година. Планът е обявен от канадския парламент, съобщи сайтът на българите в САЩ и Канада




                Ако дойдете ще видите и живи джендърчета..

                .
                Last edited by vanevski; 20.01.2019, 21:10.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  На мен не могат да ми промиват мозъка с измислени университети.Или може би в в ТУ София 2*2=4 а в Харвард 2*2=15?Промиване на болни мозъци с цел печелене на пари срещу едни хартийки за триене на задници които за нищо друго не стават.Аз съм готов да се изправя по моята професия срещу колеги от посочените от теб университети да видим какво знаят и могат повече от мен...Щото досегашните ми контакти показват че с нищо не са повече от нас да не говоря че са и по некадърни иначе приказките им големи
                  То мое да се промие само нещо което го има.
                  На кокошките ти например.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар




                  • Абе, нашия Радев с две глави по-нисък от Вучич

                    Коментар


                    • Барабонке, ма стига с тея криви лозунги ма!

                      Нивото на живота у нас, в Русия и в Щатите не зависи от инженерите.

                      Лично аз съм им "поправял" две различни устройства по над милион и половина долара цена, които бяха ги захвърлили още от новополучени, щото "не работят". На едното "поправката" беше завъртане на настройващ реостат до крайно положение, а на второто - изправяне на подгънато краче на интегрална схема.
                      Ма те са се ояли и ин ги мързи да мислат. Или немат доверие в мисловния си апарат.
                      Last edited by И.Зверов; 20.01.2019, 20:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Orlin Borislavov Нито една държава, зависима от Русия, не е добре. Всички, които се отделиха от Русия, са по-добре. Колкото по-отдалечени, толкова по-добре. Всъщност близостта с Русия е гаранция за мизерия и изоставане.
                        Е ти нали си у Франция , далече си от Русия ... кво се оплакваш се едно си в Лясковец ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Що бе , ние си я харесваме Русия ...туй че ти си изкарваш парите като я плюеш си е твоя работа /
                          Orlin Borislavov Нито една държава, зависима от Русия, не е добре. Всички, които се отделиха от Русия, са по-добре. Колкото по-отдалечени, толкова по-добре. Всъщност близостта с Русия е гаранция за мизерия и изоставане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            На мен не могат да ми промиват мозъка с измислени университети.Или може би в в ТУ София 2*2=4 а в Харвард 2*2=15?Промиване на болни мозъци с цел печелене на пари срещу едни хартийки за триене на задници които за нищо друго не стават.Аз съм готов да се изправя по моята професия срещу колеги от посочените от теб университети да видим какво знаят и могат повече от мен...Щото досегашните ми контакти показват че с нищо не са повече от нас да не говоря че са и по некадърни иначе приказките им големи
                            Казваш: "Разбира се най-съвременните научни и технически постижения се правят в България и Русия,
                            от българските и руските инженери,
                            а не в САЩ
                            Това се вижда и от нивото на живот в България и Русия "


                            Благодаря ти Пешо Тоя виц ми хареса, но не е за тази тема

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Biliana Ambareva

                              Стоя и си мисля... "Лошата" Великобритания, която е водила колониална политика, поробвала народи, била Империя, за която слънцето никога не залязва, сега е в приятелски политически и търговски отношения с почти всички свои бивши колонии.
                              А Русия, която "освободи" толкова държави, защо никой не я ще?! Защо всички тия "братски" народи, сега не искат да имат нищо общо с нея. Егати и сбъркания свят!!!
                              Що бе , ние си я харесваме Русия ...туй че ти си изкарваш парите като я плюеш си е твоя работа /

                              Коментар


                              • Biliana Ambareva

                                Стоя и си мисля... "Лошата" Великобритания, която е водила колониална политика, поробвала народи, била Империя, за която слънцето никога не залязва, сега е в приятелски политически и търговски отношения с почти всички свои бивши колонии.
                                А Русия, която "освободи" толкова държави, защо никой не я ще?! Защо всички тия "братски" народи, сега не искат да имат нищо общо с нея. Егати и сбъркания свят!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X