IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Симеон Николов:Кой има интерес да превърне Европа в ядрено бойно поле, отваряйки кутията на Пандора

    Аргументацията за заплахата от руска страна силно куца. Генералният секретар на НАТО Столтенберг заяви на конференцията по сигурността в Мюнхен, че «тези ракети могат да достигат европейските градове като Мюнхен за кратко време», но нямаше обяснение, защо Русия би използвала ядрени ракети срещу най–голямия си търговски партньор. Независимо от разширяването на икономическите си отношения с Азия, тя остава силно зависима от търговията си с Европа, работи по газовия Северен поток–2. Разграждането на отношенията между Европа и Русия освен щети на руската страна, би предизвикал хаос и нестабилност в самата Европа, нарушавйки икономическите връзки, които не могат да бъдат компенсирани с други направления. Не се задава логичния въпрос: Кой има интерес да превърне Европа в ядрено бойно поле, отваряйки кутията на Пандора?

    Коментар


    • Хер Начев!​​​​

      Още не сте казал своето докрай. Не ни лишавайте от това, както и да е. Току-виж се изложите, и сме Ви се присмели?

      Струва си борбата, за да решите накрая, че си е струвало.

      Мен ме оставете и не ме гледайте - аз съм дърт и изхабен; предавам Ви щафетата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Споко, успокойте се.

        Майка ми ме учеше, че съм мъж, та да защитавам слабите и жените; баща ми ме учеше, че съм мъж, просто защото такъв съм роден.

        Оставете глупците на съдбата им.

        Аз до края си нема да мълча, заради самоуважение, най-малкото.

        Но, изглежда, не може да спра свинете да се къпят в лайна. Това им е вкусът.

        Скоро ще ми излезе билетът към Луната - и се радвам на това. Живях си добре, повече нема.
        Обяснявам си доста неща.
        Сходни културна среда, съдба, възпитание, ценности и др. водят след себе си "последствия". Неизбежно е и по-добре да славим името Му, че е така.

        В някакъв определен и не чак толкова отдавнашен момент, макар и малко преждевременно, дадох си откровено и безмилостно сметка и анализ за много неща и стана ясно, че е подходящо да се вземат мерки без чудене и туткане за кандидатстване за място за някой от полетите. Не губя излишно време за заблуди и помайване в опит за отлагане.

        Викат, че по време на лунния ден там имало доста приятни местенца, по-скоро петънца, така че - който превари, той ще натовари.

        Междувременно, като ги гледам как са оцапани в лайна, ще се смея из цяло гърло, щото те си мислят, че това е модерен стайлинг.

        Коментар


        • Наглосакското безсрамие не знае граници.
          Безчет пъти им беше казано, че не може да има нова сделка, а от всеки ред в долната информация лъха арогантното внушение, че нова сделка все пак ще има и то вероятно по повече въпроси.

          За мен субективно проблемът с ирландската граница е нерешим и ако там не се пратят международни сили да контролират и вършат действителна и мотивирана митническа обработка, тези без капчица срам ще издънят общите митнически граници.
          Въобще не мога да си представя и решението на въпроса с Гибралтар между Испания и УК, но тук поне порядъкът е друг.

          Великобритания бележи напредък в преговорите с ЕС, но предстои още много работа

          Коментар


          • Споко, успокойте се.

            Майка ми ме учеше, че съм мъж, та да защитавам слабите и жените; баща ми ме учеше, че съм мъж, просто защото такъв съм роден.

            Оставете глупците на съдбата им.

            Аз до края си нема да мълча, заради самоуважение, най-малкото.

            Но, изглежда, не може да спра свинете да се къпят в лайна. Това им е вкусът.

            Скоро ще ми излезе билетът към Луната - и се радвам на това. Живях си добре, повече нема.
            Last edited by R1a1; 21.02.2019, 17:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Точно този!
              Сладък!
              Попадналите в женското царство мъже рискуваха да бъдат безмилостно унищожени, но това беше само официално. Иначе, май всички, включително партийните секретарки, се облизваха за тях.
              И всичко завърши с това, че след поредното раждане всички изпаднаха в невъобразим потрес, а камерата се премести върху една бебешка чурка, която невъзмутимо и напоително се изпишка в едър план.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                По-опитните тук вероятно си спомнят един изключително находчив и свеж полски филм от 80-те, който се викаше Сексмисия. След военен катаклизъм, група жени бяха организирали някакво женско общество под земята. Бяха изнамерили няаккъв начин за пъпкуване, при което се пръкваха само момичета. Голяма част от живота им се състоеше в нещо като партийни събрания, при които с религиозен плам се громеше мъжкото начало.
                Ето го , забавен е:
                https://www.tubebg.com/92438-seksmis...i-igralen-film
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  По-опитните тук вероятно си спомнят един изключително находчив и свеж полски филм от 80-те, който се викаше Сексмисия. След военен катаклизъм, група жени бяха организирали някакво женско общество под земята. Бяха изнамерили няаккъв начин за пъпкуване, при което се пръкваха само момичета. Голяма част от живота им се състоеше в нещо като партийни събрания, при които с религиозен плам се громеше мъжкото начало.
                  И сега има едно такова племе в Северна Африка,което шокира с матриярхата сиhttps://www.blitz.bg/svyat/totalniya...ews562595.html

                  Коментар



                  • Вълчев за школската анкета: Не подкрепям "друго" за графа пол

                    Прочети още на: https://www.dnes.bg/obrazovanie/2019...afa-pol.402751


                    Вчера чух с периферния си слух тази новина за анкетата, но реших след колебание, че съм се объркал нещо.
                    Вярно се оказа, мама им джендърска!

                    А този чиновник, който ни информира за мнението си, по-добре да изпълнява Конституцията (съответно решенията на конституц. съд ) и да не допуска подобен боклук при нашите деца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Искам да кажа ,че тия работи дето сега се случват не са прецедент а реално са се случвали в миналото и показват реално какво ги чака
                      мъжете ако жените се наложат http://barko4.com/bg/%D0%9C%D0%B8%D1...%86%D0%B8.html
                      По-опитните тук вероятно си спомнят един изключително находчив и свеж полски филм от 80-те, който се викаше Сексмисия. След военен катаклизъм, група жени бяха организирали някакво женско общество под земята. Бяха изнамерили няаккъв начин за пъпкуване, при което се пръкваха само момичета. Голяма част от живота им се състоеше в нещо като партийни събрания, при които с религиозен плам се громеше мъжкото начало.

                      Коментар


                      • Искам да кажа ,че тия работи дето сега се случват не са прецедент а реално са се случвали в миналото и показват реално какво ги чака
                        мъжете ако жените се наложат http://barko4.com/bg/%D0%9C%D0%B8%D1...%86%D0%B8.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Ми там видях само за митичните амазонки с премахната една гръд, пречеща да се опъва тетивата на лъка.

                          Не си ли се замислял за този мит за войнствените амазонки, че лъкът не е бил единственото оръжие по това време, че копието, ножът/мечът са се появили по-рано и са били по-ефективни в масова битка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                            Щооо?

                            И колко е верно, кой го твърди?
                            http://senzacia.net/%D0%BB%D1%8E%D0%...81%D0%B8-34491

                            Коментар


                            • Щооо?

                              И колко е верно, кой го твърди?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Крайно време е мъжките новородени да се скопяват веднага при раждане или още в корема.
                                Скитите са правели такива работи преди няколко хиляди години.

                                Коментар

                                Working...
                                X