IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Ох, мОдитата, голяма сте скръб. Наистина.
    По темата. Който и да „ходи на Луната”, първом да стигне. Че то, аман от киноефекти.
    "ходенето" засега е до Холивуд ... руснаците явно нямат амбицията да ходят и те ...карат си на луноходи ,

    Коментар


    • Ох, мОдитата, голяма сте скръб. Наистина.
      По темата. Който и да „ходи на Луната”, първом да стигне. Че то, аман от киноефекти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Няма да казвам че в текста по-доле може да намерите че към декември миналата година по трежърис към външни кредитори (държави и големи институции) САЩ дължат ... Малко над $11 трлн.
        От тази сума към други държави са накъм $7.5 трлн


        Дългът си е дълг няма значение вътршен ли е или външен..И колкото повече е вътрешен толкова е по голяма опастността от хипер инфлация.Народа там е въоръжен...Спретнат ли му това освен фалит ще има и Гражданска война.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
          Русия планира да добива полезни изкопаеми на Луната

          Русия планира в периода 2031-2035 г. да изстреля към Луната многоразов космически кораб за транспортиране на товари, тежък луноход за добив на полезни изкопаеми и модули за лунната база, съобщи в неделя РИА Новости, позовавайки се на източник от ракетно-космическия отрасъл.

          Що ли не планира да прати човек да стъпи там ...само луноходи . Явно е много назад с технологиите , дето американците владеят още от 68а ...
          На Луната не трябва нищо да се пипа,тя е необходима за равновесието на Земята.Ако нещо се случи на Луната това ще доведе до голяма
          катастрофа на Земята.

          Коментар


          • Русия планира да добива полезни изкопаеми на Луната

            Русия планира в периода 2031-2035 г. да изстреля към Луната многоразов космически кораб за транспортиране на товари, тежък луноход за добив на полезни изкопаеми и модули за лунната база, съобщи в неделя РИА Новости, позовавайки се на източник от ракетно-космическия отрасъл.

            Що ли не планира да прати човек да стъпи там ...само луноходи . Явно е много назад с технологиите , дето американците владеят още от 68а ...

            Коментар


            • Записано.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                Споко, свиквай.
                ...
                <изтрито от автора>
                ​​​​​​...
                https://www.lentata.com/page_13915.html
                Браво на този феминизъм!

                Тази дама се казва Сали Милър Гиърхарт, професор в университета в Сан Франциско, гей активист и видна феминистка икона. От години насам тя се е фокусирала върху два предмета - феминист стъдис и лесбиан стъдис. Нейна е знаменитата теза, че "The proportion of men must be reduced to and maintained at approximately 10% of the human race." Когато казвам, че ме втриса от западния левичарски троцкизъм и модерните му каузи, търсещи благодатна почва и у нас - феминизъм, джендър стъдис, 72 пола и т.н., изобщо не се шегувам. Автентичното ляво движение се самоуби в момента, в който подмени борбата за класова справедливост с идентичностния дискурс и се фокусира върху сексуалността на индивида.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  Родител 1 и родител 2: тъжно, грозно и противно

                  Автор: Марен дьо Вири, “Фигаро”

                  Аз не съм родител 1 и родител 2 на моите деца, а техен баща и това понятие, колкото богато, толкова и дълбоко, е вкоренено в моята култура. Не виждам защо хомосексуалните двойки родители да ми забраняват да се наричам баща. Аз естествено искам да живея в мир в Републиката, стига да не ми налагат терминология, която не е нито моя, нито на огромното мнозинство от французите. А точно такъв е случаят с този идиотски закон.
                  Споко, свиквай.
                  ...
                  <изтрито от автора>
                  ​​​​​​...
                  Last edited by И.Зверов; 17.02.2019, 15:08. Причина: Изтрих текста си поради несъгласие с триенето и забраната на академичната, литературна и парламентарна дума "циганин".

                  Коментар


                  • Моди, ай стига де. Оляхте се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid
                      Ето, и франсЕтата избухнаха, де ги налите капути да им обяснят, че не е „по европейските ценности”, че трябва да им лягат, да вирват крАките и да слушкат?
                      Да бе , де го барабов , да ни обясни как той ше е баба 1 , па "жена му " баба 2 ...

                      Коментар


                      • Родител 1 и родител 2: тъжно, грозно и противно

                        Автор: Марен дьо Вири, “Фигаро”

                        Аз не съм родител 1 и родител 2 на моите деца, а техен баща и това понятие, колкото богато, толкова и дълбоко, е вкоренено в моята култура. Не виждам защо хомосексуалните двойки родители да ми забраняват да се наричам баща. Аз естествено искам да живея в мир в Републиката, стига да не ми налагат терминология, която не е нито моя, нито на огромното мнозинство от французите. А точно такъв е случаят с този идиотски закон.

                        Коментар


                        • Маранди никога не е бил модератор, а причината за триенето са безкрайните ви лични дребни дрязги, с които се въртите в кръг по 100 пъти и оспамвате темата.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            Днес, 11:24
                            Този коментар от majnata е изтрит от X_Y
                            Причина: Заяждания/Спам

                            Нито спам , нито заяждане ...това е мнение на маранди , много пъти поствано в тема Политика от май до август 2015 . И въобще , престанете да триете всеки пост в който се спомене "маранди"...ясно е че е бил , или е модератор !
                            Някак не ми се вярва дотам да е деградирал.
                            ​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Ми четох , ма писача е със същите опорки кат теб.......най - общо казано тия съм ги слушал много - не мое да е вярно щото санкциите са смъртоносни за тях, руснаците фалираха още 2015, Путин е в заточен в Сибир , този дето управлява му е двойник и все в тоя дух .....
                              Ти мАни та'а, ами той още и брат-близнак на Дънкан МакЛауд, викали му Вова МакПутин, ама - като го пращали у Рашата преди 5 века, и да няма недоразумения...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                Die Welt: Путин е натикал НАТО в ъгъла.

                                НАТО недооценява готовността на Москва за ескалация и прекрояване на Европа. И още един момент: западните общества ще бъдат принудени да инвестират все повече и повече средства (данъци) в увеличаването на собствените си военни възможности.
                                ...за да си седят и с тях в ъгъла. Хубав ъгъл.

                                Коментар

                                Working...
                                X