IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе този стрелеца от нова зеландия какъв манифест имал, някой има ли линк към него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
      Определено съм съгласен с Вас, като се надявам че отношението ще се принесе от обидите нощем и към обидите денем също. Въпросът ми беше след колко предупреждения потребител ще получава забрана за публикуване и колко дълго ще трае тази забрана. ако искате мога да попитам модератор във фейсбук и да споделя информацията, като се надявам че ще бъде интересна както за вас, така и за потребителите

      Коментар


      • Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Last edited by X_Y; Днес, 12:25.

          А, разгеле Х_У е на смяна и аз да питам нещо- преди няколко дни бях баннат/ други също/ с обяснението че сме обиждали. И в тази връзка е въпросът ми - ще има ли предупреждения за бан и колко предупреждения трябва да има даден потребител за един ден за да го получи / бана де, не нещо друго/ погледнах правилата там не пише нищо конкретно. Та има ли някакво конкретно количество на предупреждения за ден след което следва автоматичен бан- може да направите както във футбола - на втория жълт картон-червен директно, и също да се установят някакви правила- за колко време е забраната за публикуване на мнения. Нормално е да се знаят такива наказания, а не всеки да гледа тавана и да си слага срокове кой колкото иска

          Надявам се че няма да изтриете поста , а ще публикувате отговор и същият отговор ще залегне в правилата за коментарите във форума
          В правилата пише, че всичко е в ръцете на модератора, той решава как да прилага всичките му достъпни средства.
          То ест, ако иска, дава бан с предупреждение. Ако не, не.

          Потребителят няма никакъв глас или права, според както чета правилата.

          Чети бързо, че е "извън темата".

          Коментар




          • Има ли смисъл да казвам откъде е тази снимка и какво пише най-отгоре

            Коментар


            • Last edited by X_Y; Днес, 12:25.

              А, разгеле Х_У е на смяна и аз да питам нещо- преди няколко дни бях баннат/ други също/ с обяснението че сме обиждали. И в тази връзка е въпросът ми - ще има ли предупреждения за бан и колко предупреждения трябва да има даден потребител за един ден за да го получи / бана де, не нещо друго/ погледнах правилата там не пише нищо конкретно. Та има ли някакво конкретно количество на предупреждения за ден след което следва автоматичен бан- може да направите както във футбола - на втория жълт картон-червен директно, и също да се установят някакви правила- за колко време е забраната за публикуване на мнения. Нормално е да се знаят такива наказания, а не всеки да гледа тавана и да си слага срокове кой колкото иска

              Надявам се че няма да изтриете поста , а ще публикувате отговор и същият отговор ще залегне в правилата за коментарите във форума

              Коментар


              • Барби чета че някакво кафене / нещо с Ф/ където ти беше обяснявал че си пиеш кафето го запалили лошите хора. Надявам се че не си пострадал

                ПС. Моля да не се приема като заяждане, а като нормално съчувствие/ това е за модераторите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ми то нали най главният песаджия .Но по рартийна линия го маскираха с жена и две деца...

                  Политбюрото на ЦК на БКП винаги е допускал в състава си САМО ЛГБТИ хора.

                  Така, че е логично, че БСП членува в ПЕС.



                  Last edited by X_Y; 17.03.2019, 11:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    САЩ ще санкционират служители на трибунала в Хага, които разследват американски военни


                    Мунчо на 16.03.2019 в 11:46
                    Е , това как да го разбираме . Войници или държавни лица на САЩ могат да извършват военни престъпления или престъпления срещу човечеството , ама ще носят отговорност само , ако ....... САЩ сметне за нужно . Отвратително , гнусно , гадно , отблъскващо и безумно антихуманно . И , после , що по света мразели американците . Ми , ето защо .

                    Минувач на 16.03.2019 в 12:46
                    Господарят с камшика не може да бъде съден или критикуван от слугите.Пфу!

                    Айде, айде! на 16.03.2019 в 13:11
                    Много преди да се роди изразът двоен стандарт, нашият народ е охарактеризирал подобно лицемерие. Нашето си е наше, чуждото е общо! Американската външна политика е дълбоко античовешка и открито престъпна. САЩ са такъв генератор на зло, какъвто не е имало в човешката история! Светът вместо да се съгласява с всевъзможни американски санкции, трябва да наложи тотална изолация на това чудовище. Никой не полага грижи за бурените, изкорянява ги и се радва на плодове!
                    Радвам се че все повечко хора осъзнават същността на гадната пасмина която създаде и управлява тази държава...
                    Last edited by X_Y; 17.03.2019, 11:24. Причина: Моля, без повече антисемитски изказвания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      САЩ ще санкционират служители на трибунала в Хага, които разследват американски военни

                      Мунчо на 16.03.2019 в 11:46
                      Е , това как да го разбираме . Войници или държавни лица на САЩ могат да извършват военни престъпления или престъпления срещу човечеството , ама ще носят отговорност само , ако ....... САЩ сметне за нужно . Отвратително , гнусно , гадно , отблъскващо и безумно антихуманно . И , после , що по света мразели американците . Ми , ето защо .

                      Минувач на 16.03.2019 в 12:46
                      Господарят с камшика не може да бъде съден или критикуван от слугите.Пфу!

                      Айде, айде! на 16.03.2019 в 13:11
                      Много преди да се роди изразът двоен стандарт, нашият народ е охарактеризирал подобно лицемерие. Нашето си е наше, чуждото е общо! Американската външна политика е дълбоко античовешка и открито престъпна. САЩ са такъв генератор на зло, какъвто не е имало в човешката история! Светът вместо да се съгласява с всевъзможни американски санкции, трябва да наложи тотална изолация на това чудовище. Никой не полага грижи за бурените, изкорянява ги и се радва на плодове!
                      +111
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ми то нали най главният песаджия.Но по рартийна линия го маскираха с жена и две деца...
                        Аха. И ний повярвахме, та са скъсахме...
                        Last edited by X_Y; 17.03.2019, 11:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                          Нов социален договор за Европа

                          Mанифест на ПЕС (Партия на Европейските Социалисти), приет от Конгреса на ПЕС в Мадрид, 23 февруари 2019 г.

                          Европа трябва да премахне юридическите и обществените пречки пред ЛГБТИ хората, за да живеят свободно, равнопоставено и с уважение.

                          https://www.pes.eu/en/manifesto2019/


                          Честито на БСП (БКП) !






                          Ми то нали най главният песаджия.Но по рартийна линия го маскираха с жена и две деца...
                          Last edited by X_Y; 17.03.2019, 11:23.

                          Коментар


                          • Нов социален договор за Европа

                            Mанифест на ПЕС (Партия на Европейските Социалисти), приет от Конгреса на ПЕС в Мадрид, 23 февруари 2019 г.

                            Европа трябва да премахне юридическите и обществените пречки пред ЛГБТИ хората, за да живеят свободно, равнопоставено и с уважение.

                            https://www.pes.eu/en/manifesto2019/


                            Честито на БСП (БКП) !







                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Барби ти беше изкарал някаква статистика, ама виж тези какво пишат
                              По единадесет самолета "Боинг 737" аварират всяка година
                              От аварират до аварират разлики много. Безопасност на полетите си е цяла наУка. Пилота забравил да си обере задкрилките и минал ограниченията по скорост? Удар с птица и щети по да речем двигател за 250к USD? Паднал самолет с 50 жертви? За джурналята всичките са все аварии. За ICAO и FAA си има класификация.


                              Коментар


                              • Барби ти беше изкарал някаква статистика, ама виж тези какво пишат
                                По единадесет самолета "Боинг 737" аварират всяка година

                                Коментар

                                Working...
                                X