IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Забрави да уточниш, че става дума само за периода 1944 - 2019 г.
    Отиваш ли си !?!
    ...- НА КОГО НИ ОСТАВЯШ ? ! ?
    ​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Радвам се че все повечко хора осъзнават същността на гадната пасмина която създаде и управлява тази държава...
      Забрави да уточниш, че става дума само за периода 1944 - 2019 г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Сещам се за един цитат, който злите езизи приписват на БХ:
        Егати държавата, щом има такива форуми

        Коментар


        • Сещам се за един цитат, който злите езизи приписват на БХ:
          Егати държавата, щом аз съм ѝ премиер!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
            Евалла. Някой мисли. Тук !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              https://www.breitbart.com/national-s...ead-thank-god/
              https://www.breitbart.com/national-s...-values-china/

              Съвсем точен линк към манифеста му, целия, няма и да намериш нийде, разбираемо е, а и правилно.
              Защо да е правилно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                А бе този стрелеца от нова зеландия какъв манифест имал, някой има ли линк към него
                https://www.breitbart.com/national-s...ead-thank-god/
                https://www.breitbart.com/national-s...-values-china/

                Съвсем точен линк към манифеста му, целия, няма и да намериш нийде, разбираемо е, а и правилно.
                Изглежда си на крайно десен, дори сам се именува фашист (не малко фашисти не са крайно десни), ала в главата му е доста мътно май.
                Ислямофобията ясна. Мрази и лявото и консервативното, ама е и екоманяк, борец за правата на работниците и "отговорен" пазар, иска гражданска война щатите, Китай му е кумир и т.н. Пълна боза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Аууу, как може такова неполиткоректно мнение....анатема, няма значение дали е вярно или не.

                  Вярно е.
                  И медиите пуснаха на сцената едно момченце зад гърба му, което счупи яйце в главата му, и сега му се присмиват и героизират момченцето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    А бе този стрелеца от нова зеландия какъв манифест имал, някой има ли линк към него
                    Те лицето му замазват, па камо ли манифеста му да ти дадат...

                    Това, че при Брейвик и лице има, и манифест, е поради факта, че е разстрелял бели хора, то ест е много по-малко виновен.

                    Коментар


                    • Аууу, как може такова неполиткоректно мнение....анатема, няма значение дали е вярно или не.

                      Queensland Sen. Fraser Anning held a press conference in Melbourne on Saturday about the shooting at a Christchurch mosque.
                      Anning faced heavy backlash from the public and his fellow lawmakers for his comments linking Muslim immigration to the Christchurch mosque shooting, which killed 49 and wounded 42.

                      “While Muslims may be the victims today, usually they are the perpetrators,” Anning said. “Worldwide, Muslims are killing people in the name of their faith on an industrial scale.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
                        То ест ние ставаме по-виновни поради това, че нямате нощни смени?

                        Логиката ми убягва, моля за разяснение на обвиненията.

                        Коментар


                        • А бе този стрелеца от нова зеландия какъв манифест имал, някой има ли линк към него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
                            Определено съм съгласен с Вас, като се надявам че отношението ще се принесе от обидите нощем и към обидите денем също. Въпросът ми беше след колко предупреждения потребител ще получава забрана за публикуване и колко дълго ще трае тази забрана. ако искате мога да попитам модератор във фейсбук и да споделя информацията, като се надявам че ще бъде интересна както за вас, така и за потребителите

                            Коментар


                            • Аз мисля, че достатъчно ясно се изразих по отношение на обидите ви нощем, които понякога са със страници, поради факта, че знаете, че няма модератор. Няма как по-добре да обясня.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Last edited by X_Y; Днес, 12:25.

                                А, разгеле Х_У е на смяна и аз да питам нещо- преди няколко дни бях баннат/ други също/ с обяснението че сме обиждали. И в тази връзка е въпросът ми - ще има ли предупреждения за бан и колко предупреждения трябва да има даден потребител за един ден за да го получи / бана де, не нещо друго/ погледнах правилата там не пише нищо конкретно. Та има ли някакво конкретно количество на предупреждения за ден след което следва автоматичен бан- може да направите както във футбола - на втория жълт картон-червен директно, и също да се установят някакви правила- за колко време е забраната за публикуване на мнения. Нормално е да се знаят такива наказания, а не всеки да гледа тавана и да си слага срокове кой колкото иска

                                Надявам се че няма да изтриете поста , а ще публикувате отговор и същият отговор ще залегне в правилата за коментарите във форума
                                В правилата пише, че всичко е в ръцете на модератора, той решава как да прилага всичките му достъпни средства.
                                То ест, ако иска, дава бан с предупреждение. Ако не, не.

                                Потребителят няма никакъв глас или права, според както чета правилата.

                                Чети бързо, че е "извън темата".

                                Коментар

                                Working...
                                X