IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc
    Rammstein - Deutschland (Official Video)

    Цялото видео е ретроспекция на германската история, с нейните най-ярки и зловещи моменти, а най-страшното е, че вместо светло мултикултурно бъдеще, Рамщайн виждат смъртта на Германия.

    Германия , както и Европа отиват на майната си ...
    Last edited by majnata; 07.04.2019, 17:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Човекът е ентусиаст, ти какво очакваш от него? Не се будалкай с Трейдърко, че има и жестоки попадения (освен, когато добрите му намерения вземат връх) и може да се окажеш пособник на регреса ъъъ...поне. Определено, и категорично, той е един от най-добронамерените форумци така че, предлагам да го оцениш по достоинство и, ако ще атакуваш, да са поне злодеи като мен.
      Па за това казах, че чакам да се произнесе.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Мирише на ГЕРБ и Ко.
        Твърде вероятна хипотеза.
        Нали и без това бойковската дружина направи успешен опит да се слее с държава.
        В областта на архитектурата и строителството в София, Герб и Ко1 ООД има двама съдружника - партията и сем. Мирянови.
        Май има и други оод-та.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

          Чакам и супертрейдър да се произнесе.
          Човекът е ентусиаст, ти какво очакваш от него? Не се будалкай с Трейдърко, че има и жестоки попадения (освен, когато добрите му намерения вземат връх) и може да се окажеш пособник на регреса ъъъ...поне. Определено, и категорично, той е един от най-добронамерените форумци така че, предлагам да го оцениш по достоинство и, ако ще атакуваш, да са поне злодеи като мен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            По електричество и физика имаме други отговорници.
            Чакам и супертрейдър да се произнесе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              A be чета за разни битки в либия- за кого ще вика нашата чета и за кого вашата
              Подозирам, че маршалът (Хафтар) сам се произвел в чин, но в продължение на няколко години той се считаше за човек, който е близък до Москва и осигурява влиянието и властта в неофициалната (източна и частично южната) част на бивша Либия, в района на Бенгази.
              Обаче, в последно време играта стана твърде сложна, излязоха някои нови елементи от биографията му и действията му.
              Ливийская победа Трампа. Как маршал Хафтар переиграл Путина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                По електричество и физика имаме други отговорници.
                Те да кажат.
                Мен това ме изпълва със съмнения и подозрения. Сериозни.
                Някъде споменава, че на денонощие дава 48 000кВ/ч.
                Годишно - 17 520 000
                10 години - 175 200 000
                Забележка, не знам на прима виста с какви амортизационни норми се работи в енергетиката. Споделя, че 2 ст./кВЧ му покрива амортизацията.
                Консумативи и поддръжка няма, поне така разбрах.
                Могат да се направят разни сметки.

                Ако всичко написано е вярно, или поне частично вярно, залагам, че по-скоро нямаше да може да излезе от Америка и Китай, поне не жив.
                „Гладко было на бумаге, да эабыли про овраги", както казват злите рашки. За мен, именно това се казва хибридна война и фалшиви „новини”,,използвани срещу българите., Надушвам тежка и вмирисана партенка. Мирише на ГЕРБ и Ко.

                Коментар


                • По електричество и физика имаме други отговорници.
                  Те да кажат.
                  Мен това ме изпълва със съмнения и подозрения. Сериозни.
                  Някъде споменава, че на денонощие дава 48 000кВ/ч.
                  Годишно - 17 520 000
                  10 години - 175 200 000
                  Забележка, не знам на прима виста с какви амортизационни норми се работи в енергетиката. Споделя, че 2 ст./кВЧ му покрива амортизацията.
                  Консумативи и поддръжка няма, поне така разбрах.
                  Могат да се направят разни сметки.

                  Ако всичко написано е вярно, или поне частично вярно, залагам, че по-скоро нямаше да може да излезе от Америка и Китай, поне не жив.

                  Коментар


                  • v_tin,
                    неизказаната пряко ирония от мен е следната: ако "Артекс" наистина са сложили генератор за захранване на зданието (в гараж 6х3 метра), а не е само рекламен трик, то защо не сложат още един и да продават енергия? Защо не сложат още 15? Защо не напълнят зданието с генератори? Киловатчасът им струва само 2 стотинки...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

                      Кирил Чуканов, един истински родолюбец!
                      Живее и работи в Щатите, но скрил от тях и не им дал толкова важното си изобретение, а го донесъл тук, защото иска да ощастливи българите. Бравос!

                      Само не ми е ясно, защо така скромно се ограничават с един генератор? Да сложат още няколко и да продават ток като акционерно дружество. За една година ще си избият цената на жилищата. А могат да използват целия "Златен век" за квантово-генераторна електрическа централа (КГЕЦ) и за една година да станат мельонери.
                      Баджо се познава с него и беше водил някакви преговори да му продава генераторите в Бг, това преди чуканов да отиде в китай. Защо да го е скрил, той го е патентовал, който иска да прави нещо се свързва с него и произвежда уредите му и продава, така че нищо не е скрито, може и ти да се пробваш. Отделно от това , не се знае къде е завършил това изобретение- говореше че е много близо до него когато беше в канада, но фирмата прекрати финансирането/или фалира, не помня/ Опита в говедария, но го сиктириха, беше в българия, но и тук не можа да намери пари, отиде в китай- сигурна е бил там поне 6-7 години. Говореше че иска да го остави даром на китайците, защото били много работливи и други такива. Но явно че има развитие защото когато беше в бг генератора беше може би поне 5-6 пъти по голям и искаше да го инсталира на покрива на един блок във варна, където живееше баджанака, но хората не се съгласиха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        ...такива като теб. Нормалните хора разбираме и приемаме, че страните, както и хората, са различни. И не правим „заключения” от това.
                        Нормалните хора... вие....?

                        Ааа-ха-ха-ха-хаааа!

                        Last edited by X_Y; 07.04.2019, 10:03.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Якоооо- идва свободната енергия - първо в златен век- артекс, после и в други градове https://www.24chasa.bg/mnenia/articl...NmjMXkNx5c_VLg
                          Кирил Чуканов, един истински родолюбец!
                          Живее и работи в Щатите, но скрил от тях и не им дал толкова важното си изобретение, а го донесъл тук, защото иска да ощастливи българите. Бравос!

                          Само не ми е ясно, защо така скромно се ограничават с един генератор? Да сложат още няколко и да продават ток като акционерно дружество. За една година ще си избият цената на жилищата. А могат да използват целия "Златен век" за квантово-генераторна електрическа централа (КГЕЦ) и за една година да станат мельонери.
                          Last edited by Жан Бет; 07.04.2019, 06:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Не знам но на една северна територия и казват нигерия с ракети.
                            ...такива като теб. Нормалните хора разбираме и приемаме, че страните, както и хората, са различни. И не правим „заключения” от това.
                            Last edited by X_Y; 07.04.2019, 10:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                              Да, на някой му се услади да легитимира власт, чрез Майдан... Е ли бананова република Франция?
                              Не знам но на една северна територия и казват нигерия с ракети.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                http://epicenter.bg/article/-quot-Zh...VO-/179530/7/0
                                "Жълтите жилетки" протестират за 21-ва поредна събота, искат оставката на Макрон (НА ЖИВО)

                                Айде на парижката пролет !
                                Да, на някой му се услади да легитимира власт, чрез Майдан... Е ли бананова република Франция?

                                Коментар

                                Working...
                                X