IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron

    Питай твоите лъжливи приятели от БСП / "Дума" Те писаха:
    Бе аз Дума не чета за разлика от теб .......та на кога са приятели е видно. Явно на същия дето им разпространява лъжите

    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      Питай твоите лъжливи приятели от "Дума" Те писаха:
      "Водачът на евролистата на ВМРО Ангел Джамбазки влезе в обяснителен режим за луксозен тризонет на скъпарския бул. "Шанз Елизе" в Париж. "Тризонетът не е мой, а на братовчед ми. И всичко е законно, всичките му доходи са декларирани", отговори той на слуховете, че има апартамент за 9 милиона евро в центъра на Париж.

      Джамбазки твърди, че братовчед му е бизнесмен. "Спечелил е, платил си е данъците, вижте му данъчната декларация, и е купил имота. Аз понякога го ползвам, но не е мой", заяви евродепутатът.

      "Справка в Търговския регистър обаче показва, че братовчедът е станал преуспяващ бизнесмен в последните 5 години, когато Джамбазки е бил евродепутат. При това дейността му е доста странна - посредничество при уреждане на визи. Спецове по визите, в бизнеса от 20 години, казаха, че да се изкарат 9 милиона евро от подобна дейност е невъзможно."
      https://duma.bg/dzhambazki-se-opravd...parizh-n191101
      Aз приятели там нямам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Барби са последно купил ли е Джамбазки апартамент в Париж или просто излъга
        Както винаги лъже...
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          "Борисов какво викаше? И магаре да ви предложим и него ще изберете.
          Та и ДПС така. И свиня да ви предложим и нея ще изберете."
          Барби са последно купил ли е Джамбазки апартамент в Париж или просто излъга

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            -Меракът последен умира. Мдааа...
            Там нещата вече са приключили и няма кой да им даде ....виж за Босфора и Дарданелите там сблъсъкът не ми се мисли.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Прави са си САЩ, и на мен ми трябва Жизел Бюндхен за лична употреба...
              -Меракът последен умира. Мдааа...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                ДЖОУЗЕФ ДАНФОРД: НА САЩ ИМ Е КРАЙНО НЕОБХОДИМА ВОЕННА БАЗА В КРИМ

                Дата на публикуване: 01 06 2019, 09:52
                Джоузеф Данфорд, който е командващ обединения комитет на началник щабовете на САЩ, направи гръмко изявление, че на Съединените Щати им е крайно необходима военна база в Крим.
                Прави са си САЩ, и на мен ми трябва Жизел Бюндхен за лична употреба...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  ДЖОУЗЕФ ДАНФОРД: НА САЩ ИМ Е КРАЙНО НЕОБХОДИМА ВОЕННА БАЗА В КРИМ

                  Дата на публикуване: 01 06 2019, 09:52
                  Джоузеф Данфорд, който е командващ обединения комитет на началник щабовете на САЩ, направи гръмко изявление, че на Съединените Щати им е крайно необходима военна база в Крим.
                  що тъй ...обмяна на опит ли искат ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    ДЖОУЗЕФ ДАНФОРД: НА САЩ ИМ Е КРАЙНО НЕОБХОДИМА ВОЕННА БАЗА В КРИМ


                    Дата на публикуване: 01 06 2019, 09:52
                    Джоузеф Данфорд, който е командващ обединения комитет на началник щабовете на САЩ, направи гръмко изявление, че на Съединените Щати им е крайно необходима военна база в Крим.
                    Ааа, значи руснаците затова си го върнаха....

                    Някой знае ли, продължават ли да строят руска авиобаза за стратегически бомбардировачи на венецуелския остров? Аменхотеп, чувал ли си?
                    Last edited by eta orel; 02.06.2019, 20:59.

                    Коментар


                    • ДЖОУЗЕФ ДАНФОРД: НА САЩ ИМ Е КРАЙНО НЕОБХОДИМА ВОЕННА БАЗА В КРИМ

                      Дата на публикуване: 01 06 2019, 09:52
                      Джоузеф Данфорд, който е командващ обединения комитет на началник щабовете на САЩ, направи гръмко изявление, че на Съединените Щати им е крайно необходима военна база в Крим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Савченко требует отдать Порошенко под трибунал

                        Первоисточник публикации: https://politikus.ru/events/119754-s...-tribunal.html
                        Politikus.ru
                        Амин.

                        Коментар


                        • Савченко требует отдать Порошенко под трибунал

                          Первоисточник публикации: https://politikus.ru/events/119754-s...-tribunal.html
                          Politikus.ru

                          Коментар


                          • Лондон придобива все по-ислямски вид

                            Ирини Зикидис, Фейсбук:

                            “Мюсюлмански Лондон: 423 нови джамии, 100 шериатски съдилища.

                            Лондон придобива все по-ислямски вид, със стотиците официални шериатски съдилища в столицата и множеството нови джамии по градовете.

                            “Лондон е по-ислямски от много мюсюлмански страни, взети заедно”, казва имамът Maulana Syed Raza Rizvi.

                            Джамиите са препълнени, за разлика от църквите, които много рядко имат посетители.

                            Все повече британски университети започват да изучават ислямско право.”

                            Тези цитати не са от съмнителен източник с руски корен.

                            Числата са официални и са публикувани в Saudi Gazette - англоезична медия на Саудитска Арабия.

                            Не знам дали скоро сте били в Лондон.

                            Аз живея по две седмици там всеки месец.

                            Преди две години с мъжа ми се изнесохме от Лондон в едно малко градче, точно до Уиндзор.

                            Последната година в това градче тържествено откриха 3 нови джамии.

                            Не знам дали знаете и какво значи шериатски съд.

                            Това е съд, който не признава официалната юрисдикция, а отсъжда според Корана.

                            Преди 3-4 години си казвах “Абе британците са супер умни и си гонят интереса до дупка. Със сигурност знаят какво правят”.

                            Въобще, имах някаква трогателна вяра, че политическите елити знаят както правят.

                            Вече я нямам.

                            Вече не съм сигурна, че могат да контролират процесите.

                            Или все пак всичко върви по план и някой упорито бута исляма в Европа, просто защото мюсюлманите са далеч по-лесни за управление.

                            Не знам.

                            Но всичко започва да придобива облика на огромен, контролиран процес с глобални и локални проявления - миграционните процеси в Европа, отричането на освобождението на България, омаскаряването на шепата герои, дали живота си, за да ни има днес.

                            И зад всичко това стоят едни свръхмощни глобални НПО-та, върху които паразитират всички онези, които ни обясняват, че всичко е наред.

                            Че проблем няма.

                            Че Левски е “л@йно”, а освобождението на България е кремълска измишльотина.

                            Коментар


                            • Спрете да се заяждате и да спамите.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron
                                "Может быть, тебе дать еще ключ от квартиры, где деньги лежат?"
                                Внимавай как говориш с мен- аз съм наполеон бонапарт

                                Коментар

                                Working...
                                X