IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НАТО даде срок на Русия до 2 август да се върне към договора за ракетите с малък и среден обсег

    НАТО дава на Русия срок до 2 август да се върне към прилагането на договора за унищожаване на ракетите с малък и среден обсег, съобщи днес генералният секретар на пакта Йенс Столтенберг, цитиран от БТА.

    Ха сега де ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ей, Ванка!
      Моля те, за либертарианци не ми се слуша!
      ...
      Аре чао, че ще вземе да излезе, че нещо много сме се разприказвали, пък на нас двамата нещо не ни върви приказката.
      Начев,доскоро мотото на гугъл беше „Don’t be evil“ или „Не бъди зъл“,не правете зло на никого-добавям аз! Е,сега е променено в дух на новите терзания на левандурската мечта! Да си ляв означавa да мислиш злото на хората в името на собственото си добруване! В кое общество левите са допринесли просперитет на отделният човек,ако не е от глутницата на власта? Самата същност на лявото е отрицание на същноста на моралът и достойнството на индивида! За социалистът идеалът е мнозинството затворено в кошара и интернационализъм! И жестока експлоатация,къде онеправданите-а от диктатурите са по-защитени законово и даже самите мохамедани са равни пред закона в свободните общества,отколкото в собствените си страни?

      Затова е правилен изводът,че Социалистите са комплексирани неудачници

      Недоволният очаква, че събарянето на този ред ще му донесе онзи успех, от който съществуващата система го е лишила. .. Защото животът би бил непоносим за него без утехата, която той намира в идеята за социализъм. Тя го уверява, че не той самият, а светът е виновен за неговия провал. Това внушение повдига депресираното му самочувствие и го освобождава от терзанията на комплекса му за малоценност.
      Last edited by vanevski; 25.06.2019, 17:18.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Що бе , да не би краварската мечта да не е , светът да се управлява от вашингтон ..."тази идеология има огромно влияние върху най-необременените с интелект хора."
        Става въпрос за теб.
        А двата реда са доказателство за това което писах на начев.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ами радвам ви се, колкото и странно да изглежда. Все пак вие сте един от тези които могат да напишат повече от два реда.

          Тезата не е супер странна. Все пак либерализмът на сорос има пряко положително влияние в полза на руската идеология. А тя не е точно това което си посочил.
          Та руската идеология най-общо казано е русия да бъде център на вземане на решения за целия свят. Столицата на който разбира се е масква. С няколко думи, териториите да бъдат присъединени към руската ъъъъ ... федерация.
          За тази цел могат да се използват всякакви лъжи, които имат огромно влияние върху ... знаеш кои, споменал си ги по-горе,
          Всъщност, дори и точка едно може да се използва, тази идеология има огромно влияние върху най-необременените с интелект хора. А те според Професора са осемдесе ли, деведесе ли процента от населението.
          Иначе аз може и да се дърлям с вас, но предполагам сте забелязал че в този форум, в тази тема, може би само аз ви разбирам...

          Що бе , да не би краварската мечта да не е , светът да се управлява от вашингтон ..."тази идеология има огромно влияние върху най-необременените с интелект хора."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
            Кубрат Пулев построи една зала за бокс до Парадайс центъра и направи повече за развитието на спорта, отколкото всички управлявали в последните 30 години.

            За 30 години нищо не направихте за спорта, един пирон не забихте в спортните съоражения, в които до преди 89-та година растяха таланти.

            В спорта сме станали последната дупка на кавала, нямаме медали, нямаме спортисти, нямаме един футболист след Бербатов, Мартин, и Стилян, който да играе на високо ниво, националите ни по футбол падат от Косово насред Васил Левски..

            Това е резултатът за спорта от демокрацията..
            А кои сте вие дето сте станали последна дупка на кавала? Пояснете моля,
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              О-ооо, ИмхоФакиТепе!
              Ти кво сега?! Да не би да ми се радваш, че съм се върнал?!

              Супер странна теза си ни пласирал.
              Ако посочените от теб са руски агенти, смислено е да се предположи, че те работят за интересите на Русия.
              Ама, дай първо да се разберем с теб, какви точно са интересите на Русия?
              1. Налагане на комунизма като световен обществен строй
              2. Подчиняване на света на интересите на руския капитал

              Като ни е ясно целеполагането, вече може да ес разсъждава и за ролята, която би могла да се отреди на всякакви разни там. Включително като се "използват ненавистта на не много умните и мързеливите към по-успешните".
              Така аз и ти ще може да се защитим, защото и двамата сме успешни, нали!
              Ами радвам ви се, колкото и странно да изглежда. Все пак вие сте един от тези които могат да напишат повече от два реда.

              Тезата не е супер странна. Все пак либерализмът на сорос има пряко положително влияние в полза на руската идеология. А тя не е точно това което си посочил.
              Та руската идеология най-общо казано е русия да бъде център на вземане на решения за целия свят. Столицата на който разбира се е масква. С няколко думи, териториите да бъдат присъединени към руската ъъъъ ... федерация.
              За тази цел могат да се използват всякакви лъжи, които имат огромно влияние върху ... знаеш кои, споменал си ги по-горе,
              Всъщност, дори и точка едно може да се използва, тази идеология има огромно влияние върху най-необременените с интелект хора. А те според Професора са осемдесе ли, деведесе ли процента от населението.
              Иначе аз може и да се дърлям с вас, но предполагам сте забелязал че в този форум, в тази тема, може би само аз ви разбирам...

              Last edited by Имхотеп; 25.06.2019, 16:38.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Кубрат Пулев построи една зала за бокс до Парадайс центъра и направи повече за развитието на спорта, отколкото всички управлявали в последните 30 години.

                За 30 години нищо не направихте за спорта, един пирон не забихте в спортните съоражения, в които до преди 89-та година растяха таланти.

                В спорта сме станали последната дупка на кавала, нямаме медали, нямаме спортисти, нямаме един футболист след Бербатов, Мартин, и Стилян, който да играе на високо ниво, националите ни по футбол падат от Косово насред Васил Левски..

                Това е резултатът за спорта от демокрацията..
                Last edited by Бай Сачо; 25.06.2019, 14:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Оооо начев,
                  Ми къде изчезна, само мажната остана да защитава или не джендъризма, а на него Господ не му е дал особено дар-слово... Както и да е, шегувам се.
                  Но бих искал да взема отношение по част от повдигнатите от теб въпроси:
                  Не мислиш ли че е възможно всъщност сорос и сороспиите да са руски агенти които доста умело използват ненавистта на не много умните и мързеливите към по-успешните, - все пак самите те се нуждаят постоянно от някаква помощ - някой нещо да им даде, друг да им подари... разбираш за какво говоря...
                  О-ооо, ИмхоФакиТепе!
                  Ти кво сега?! Да не би да ми се радваш, че съм се върнал?!

                  Супер странна теза си ни пласирал.
                  Ако посочените от теб са руски агенти, смислено е да се предположи, че те работят за интересите на Русия.
                  Ама, дай първо да се разберем с теб, какви точно са интересите на Русия?
                  1. Налагане на комунизма като световен обществен строй
                  2. Подчиняване на света на интересите на руския капитал

                  Като ни е ясно целеполагането, вече може да ес разсъждава и за ролята, която би могла да се отреди на всякакви разни там. Включително като се "използват ненавистта на не много умните и мързеливите към по-успешните".
                  Така аз и ти ще може да се защитим, защото и двамата сме успешни, нали!

                  Коментар


                  • [QUOTE=vanevski;n3480894] [h=



                    [/QUOTE]

                    Ей, Ванка!
                    Моля те, за либертарианци не ми се слуша!
                    Те са безпределно и простичко ясни. Хубаво е да си млад, умен, силен, здрав, образован, богат, хубав, с добри гени и добър, произход, сгоден характер и балансиран емоционален свят. И още безчет благини да са в твоя патримониум!
                    И най-вече хубаво е, всичко притежавано от теб да си е за теб и само за теб!
                    Ама не - човешкото общество се състои в подавляващата си част от индивиди, които не са това, което е изброено. С голям късмет малцина притежават в някаква кратка част от живота си само малка част от добрите карти.
                    Приключвам темата, по която могат да с е изпишат монографии безчет. Либертарианството е противно и руши изначалните устои на социуса.
                    Точка.


                    Защо си ми пуснал Вацев? Аз евентуално би трябвало да ти го пусна ако евентуално нещо не ти е ясно. И въобще странният ти маниер да водиш спор като посочваш аргументи без връзка с темата, че и дори такива, които те оборват самия теб, така и си остана необясним за мен.
                    Една от многото драми на тази страна е (имам предвид моята Родина, а не твоята Канада), че нямаме истински консервативен мислител, който да е поне на ранга на Вацев, който си е ляв. Иван Кръстев някога подаде заявка, но после не устоя на изкушението и предпочете обилната трапеза на чичко Сорос.
                    А пътят на мисълта и духа е преди всичко път на страдание!
                    Ти знаеш, че в моята субективна класация, най-горе при консерваторите стои д-р Н. Михайлов, но по силата на своите интереси, занимания и образование, той е по-скоро изследовател на човешката душа.
                    Не е същински политик, историк, социолог.

                    Аре чао, че ще вземе да излезе, че нещо много сме се разприказвали, пък на нас двамата нещо не ни върви приказката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Ае кви неща стават, ужаст:
                      Добре че си ти да ни информираш за русия, иначе никога няма да ми дойде на ума да чета такива статии, май с русия и путин лягаш и ставаш

                      Коментар


                      • Ае кви неща стават, ужаст:
                        Рост цен на продукты в России побил 3-летний рекорд

                        Пока ЦБ и правительство празднуют над инфляцией, называя исчерпанным эффект повышения НДС, рост на продукты в России бьет 3-летние рекорды.

                        Как сообщил в четверг Росстат, по итогам мая продовольственные товары в стране подорожали среднем на 0,4%, с начала года на 3,5%, а годовая инфляция достигла 6,4% - максимального уровня с августа 2016 года.

                        .В мире продовольствие дешевеет: индекс цен ФАО (Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН) в мае снизился на 1,9% год к году.

                        Происходящее в России - «наглядный результат политики импортозамещения и ограничения поставок зарубежной продовольственной продукции», отмечает директор аналитического департамента «Локо-Инвест» Кирилл Тремасов.
                        ..

                        В Хуйлостан май всичко се порва в клоча,



                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Александър Йорданов: Купуваме F-16, за да намалим зависимостта от Русия

                          "Евродепутатът Александър Йорданов смята, че е хубаво да се купят американски самолети, защото става дума за сигурност и намаляване на "зависимостта от Русия".

                          "Ние купуваме F-16, за да намалим наистина зависимостта от Русия и да престане тази далавера според мен с непрестанните ремонти на остарелите съветски самолети, където се наливат едни пари - „куче влачи, диря няма“. Истината е, че ще дойде една модерна техника. Тя е свързана с обучение, с издигане на едно ново равнище на технологичната култура на българската армия като цяло", каза Александър Йорданов в предаването „Денят започва с Георги Любенов“ по БНТ."

                          Затова ли трябва да се изхарчат над 2 млрд. за да си модерен и независим от Русия.
                          Това е отражение на модерния тъп българин. Няма сигурна работа и доходи, но посъбере ли некой лев си купува най-новия смартфон....и то за какво?.... За да гледа youtube и фейсшит.... И ние ще имаме модерни самолети без да ги ползваме по предназначение, нашите военни пилоти ще си правят селфита с тях...
                          Просто не знаете колко сме по-зависими от Русия отколкото от САЩ, но се продадохте за 5 гроша, гадове мръсни.
                          Last edited by mibova; 25.06.2019, 10:10.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Aбе а кво чета:
                              Малый бизнес заявил о худшем за 3 года кризисе в экономике

                              Малый бизнес столкнулся с резким ухудшением экономических условий, падением потребительского спроса и ждет дальнейшей деградации ситуации в российской экономике.

                              Такие данные приводит "Альфа-банк" в очередном исследовании "Пульс малого бизнеса"....


                              Ми то става все по-добре и по-добре.
                              Четем също че банките се дедоларизирали като изкарвали доларите за рубежом. Не искали да заменят доларите за руплей...



                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X