IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Леко послъгваш.

    1. Су25 ще излязат по някое време от употреба и няма какво да ги замени.

    2. Сигурно има голям списък ама той е срещу пари и ЦЕНАТА НА СДЕЛКАТА СТАВА ДВА ПЪТИ ПО ГОЛЯМА .......за тези пари можеше минимум двойно повече Грипени да вземем .....
    Ако, дай Боже, се изпълни договора с Беларус ще са в експлоатация още доста време. Минимум 8-10 години. А за парите какво да кажа, не са евтини бомбите ама сравнение с ракетите въздух-въздух са семки и бамбонки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

      Аз си мисля че оставят Су-25 да изпълнява тая роля, все пак това му е работата. А иначе сме одобрени да си купим всякакви лазерни и фазерни бомби, глей къв списък кво чудо. Ще си ги купим когато/ако решим, не мисля че е проблем.
      https://www.dsca.mil/major-arms-sale...rcraft-support
      Леко послъгваш.

      1. Су25 ще излязат по някое време от употреба и няма какво да ги замени.

      2. Сигурно има голям списък ама той е срещу пари и ЦЕНАТА НА СДЕЛКАТА СТАВА ДВА ПЪТИ ПО ГОЛЯМА .......за тези пари можеше минимум двойно повече Грипени да вземем .....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Димитър Стоянов: Самолетът Ф-16, който купуваме, е със способности, използвани до 1913 година!

        Има ли въоръжение "въздух-земя", има ли бомби с лазерно насочване? Не! Има свободно падащи бомби. Способностите му са сведени до 1913 година, когато отивахме до Одрин, пускахме бомбата и се прибирахме.
        Аз си мисля че оставят Су-25 да изпълнява тая роля, все пак това му е работата. А иначе сме одобрени да си купим всякакви лазерни и фазерни бомби, глей къв списък кво чудо. Ще си ги купим когато/ако решим, не мисля че е проблем.
        https://www.dsca.mil/major-arms-sale...rcraft-support

        Коментар


        • Димитър Стоянов: Самолетът Ф-16, който купуваме, е със способности, използвани до 1913 година!

          Има ли въоръжение "въздух-земя", има ли бомби с лазерно насочване? Не! Има свободно падащи бомби. Способностите му са сведени до 1913 година, когато отивахме до Одрин, пускахме бомбата и се прибирахме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Predi няколко дни имаше нова атака в солсбъри с новичок, този път след кръчмарска свада в бар посред нощите, как мислиш дали са били руснаците
            Естествено. Ти шегуваш ли се?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Руските агенти в Сере-уто също не са за подценяване.Доста разшириха периметъра си и като нищо ще затрият Злотоамериката,а после и другото...
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Mи като нищо руснаците може да са я отровили...
                Predi няколко дни имаше нова атака в солсбъри с новичок, този път след кръчмарска свада в бар посред нощите, как мислиш дали са били руснаците

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Не е добре , но канцелирицата на отровена ми прилича....Медицината доста напредна от 1950 г. насам и следи не остават?!

                  Други мнения?

                  ПС:Между другото Гошо Нашето дето го опънаха с рицин не е доказано,че се гътнало от него.Макар вражеската пропаганда да беше категорична.След него обаче добрия бате влади оцеля...Май-май!
                  Mи като нищо руснаците може да са я отровили...
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Човек, казах ти, че не съм на барикадата.

                    Но понеже всичко ново (ново?) при нас вече идва от гнилия ви Запад, та се безпокоя за народа ни.
                    Е част от народа си харесва азиатщините, но от там идват по-лоши нови неща във връзка с въпроса ти. Друга част гласува чрез транспортните терминали, и то не в северна посока.
                    Интересно е друго, че дори тези които си харесват северните народи и се доберат до транспортен терминал, гласуват с краката си за гнилия Запад.

                    Защо мислиш че е така, R1а1?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ами не знам защо. Ето място да се развихрите.
                      Но предполагам че много нелегални като разберат че не стават за нищо и си теглят ножа. Та оттам...

                      Но пък ми прави впечатление, че в Русия самоубийствата са горе-доле два пъти повече от тези в САЩ.

                      Какво мислиш R1a1, защо така?

                      Човек, казах ти, че не съм на барикадата.

                      Но понеже всичко ново (ново?) при нас вече идва от гнилия ви Запад, та се безпокоя за народа ни.

                      Коментар


                      • Не е добре , но канцелирицата на отровена ми прилича....Медицината доста напредна от 1950 г. насам и следи не остават?!

                        Други мнения?

                        ПС:Между другото Гошо Нашето дето го опънаха с рицин не е доказано,че се гътнало от него.Макар вражеската пропаганда да беше категорична.След него обаче добрия бате влади оцеля...Май-май!
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                          Питах за тенденцията, а не за абсолютни числа.
                          В статията е тенденция.
                          То ест в Щатите се увеличават, докато в света намаляват.
                          И толкоз.
                          Не споря политически, но все пак, ако е истина, защо такава тенденция?
                          Ами не знам защо. Ето място да се развихрите.
                          Но предполагам че много нелегални като разберат че не стават за нищо и си теглят ножа. Та оттам...

                          Но пък ми прави впечатление, че в Русия самоубийствата са горе-доле два пъти повече от тези в САЩ.

                          Какво мислиш R1a1, защо така?

                          Last edited by Имхотеп; 11.07.2019, 18:28.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Taka e, прав си.
                            Е сега намерих че
                            "Тhe suicide rate among Americans ages 35 to 64 rose by roughly 28 percent between 1999 and 2010, according to a Centers for Disease Control and Prevention report released Friday, up from 13.7 to 17.6 deaths per 100,000 people."

                            За Русия е 31 на 100,000.
                            За Индия е 16.3, за Япония 18.5 за Южна Корея 26.9.
                            http://worldpopulationreview.com/cou...te-by-country/

                            В Украйна е 22,4, значително по-нисък от този в Русия. R1a1, защо така?
                            Питах за тенденцията, а не за абсолютни числа.
                            В статията е тенденция.
                            То ест в Щатите се увеличават, докато в света намаляват.
                            И толкоз.
                            Не споря политически, но все пак, ако е истина, защо такава тенденция?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                              Една и съща методика в едно изследване на един екип.
                              -30%
                              +33%
                              Taka e, прав си.
                              Е сега намерих че
                              "Тhe suicide rate among Americans ages 35 to 64 rose by roughly 28 percent between 1999 and 2010, according to a Centers for Disease Control and Prevention report released Friday, up from 13.7 to 17.6 deaths per 100,000 people."

                              За Русия е 31 на 100,000.
                              За Индия е 16.3, за Япония 18.5 за Южна Корея 26.9.
                              http://worldpopulationreview.com/cou...te-by-country/

                              В Украйна е 22,4, значително по-нисък от този в Русия. R1a1, защо така?
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Миналата седмица наглобритите задържаха ирански танкер около гибралтар. Сега сагата има развитие
                                Иран се е опитал да задържи британски танкер


                                НАглобритите сега ще опищят света заради свободната търговия, дали ще има следващ опит??
                                Англосаксонският свят страда от липса на борба за живот. Вече.

                                От там му идва всичкото изкривяване и гниене.

                                Коментар

                                Working...
                                X